Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Látom szereted "kínozni" az fórumlakók idegrendszerét. Dobd már be azt a címet...pls. :smile47:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

NAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!! :smile8: :smile8: :smile8: :smile8: :smile8: :smile8: :smile8: :smile8:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »



 
turelem rozsat terem...

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Engem is érdekelne milyen film lesz hozzá. :smile1:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

És a film címét nem írnád le ide ??? Ha már te tudod ?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

A szerkrendszerben mar bent van a cikk, csak meg nem erkezett meg a boritokep...

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ez engem is érdekelne.
(mármint,hogy mi lesz a film)
:smile47: :smile47: :smile47: :smile47: :smile47: :smile47: :smile47: :smile47:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

És arról van valami hír, hogy mi lesz a melléklet?

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Mailben azt a választ kaptam a magazintól ,hogy "ápr. 20 körül/után"

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ez ugye havi lap? Tudja valaki mikor jelenik meg az áprilisi szám ??? :smile1:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Ha valaki túl szeretne adni a magazinján, mivel lemaradtam róla az újságárusoknál, szívesen megvenném.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ha netán valaki lemaradt volna róla az újságárusoknál, én eladom a példányom a beszerzési áron. Természetesen a dvd karcmentes, a papír gyűrődésmentes. Bp-en személyesen.
 
msogor@webmail.hu

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

És Miskolcon sikerült nehezen megvenni. :smile10:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Kellemes Húsvéti Ünnepeket!
 


Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Borsodban van belőle valakinek? Még sehol sem találtam :smile47:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Van egy DVD magazin eladó!
/Film nélkül/
 
Akit a film érdekel, az megnézheti április 3-án az HBO
adásában este 8 órától.
 
A háború művészete címen vetítik.
 
Ui.:
Előtte: Tűzforró Alabama
Utána: Gagyi mami :smile41:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Csak egy dolgot jegyeznék meg: a UIP-Dunafilm tanulhatna azért valamit ettől a magazintól, hiszen az "ajándék" DVD olyan hibátlan tokot kapott, amit ők képtelenek a 7000 Ft-os kiadványaikhoz beszerezni...!!! :smile23:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


GT!
 
Írtad, hogy "nem bízol meg" egy olyan kiadóban, akinek yahoo-s emailcíme van. :smile26:
Az az igazság, hogy én is kicsit elfehéredtem mikor megláttam. De úgy tudom, regisztrálás alatt áll a dvdmagazin.hu domain, és ebből kifolyólag gondolom dvdmagazinos emiljük lesz.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szia!
 
Ha érdekel, eladó az újságom melléklet nélkül.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Na akkor utoljára, hogy elejét vegyem a sok találgatásnak, és hogy ne mások mondják meg mit fogok megvenni vagy sem: ha olyan filmet adnak hozzá ami érdekel, és tartani tudják az árát, akkor megveszem. Bár én azokat a filmeket, ami érdekel mindig megveszem, és nem fogok arra várni, hogy mikor adják ki mellékletként... Amúgy egy-két cikkírónak jó a szövege, de külalakban erős javulást várnék.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Volt is hasonlóra példa. Egy PC ZED nevű - azóta már más néven futó - újságban egy ideig két másik munkatárs is véleményezte (a cikkírón kívül) az adott számítógépes játékot. Persze ez a megoldás nem egyenértékű az Xpress-en olvasható filmértékelésekkel (amik szerintem is nagyon jók), de mégis jobb, mint az "egyemberes verdict".
 
Suicid

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Ami még gond ezzel a tipusú teszteléssel (mármint hogy filmeket tesztelnek) hogy ugye mint tudjuk az ember véleménye meglehetösen szubjektív. (Elég ha csak magunkra gondolok.) Ez ugye berendezések tesztelésekor kevésbé jön elö mert valami vagy jó vagy nem.Legalább is ha valami tényleg szar, akkor azt nem fogja jónak létni valaki. Nem mondom hogy itt nincs nagy szórás, de egy FILM tesztelésénél ez hatványozottabban jelentkezik. Az újságban olvas az ember 1 véleményt,és lehet hogy az teljesen félreviszi öt. Ezzel szemben a neten (pl. xpress.hu) sokkal többen, több szempont szerint értékelnek egy filmet. Ott is olvastam egy két ember véleményét, akiknek szinte semmi nem tetszik, hát ha csak az Ö véleményüket olvasnám egy újságban, akkor SEMMIT sem vennék meg.Azt tudom hogy egy újságba nem lehet húsz-harminc véleményt leírni, de azért nem lenne rossz ha egy filmet nem csak egy ember véleményezne.Elég ha csak a melléklet film értékelését elolvassa az ember. Az alapján ez a film az utóbbi öt év legjobb akciófilmje. Ami valljuk be távolról sem igaz.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Bocs az elgépelésekért... :smile26:

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Igen, ebben valóban van valami. (Bár a JM-et én másképp értékelem, mert abban a fimben ét több egyediséget érzek, mint a Harc Mesterében + nekem tetszett a JM, bár igaz, hogy mai szemmel helyenként már megmosolyogni való... :smile1: )
 
Ám abban azért nem vagyok biztos, hogy a "bármilyen szar is a fil, de DVD és megveszem"-típusú emberek lennének többségben. (Naív vagyok?)
 
Szóval erre alapozni egy lapot... Én nem szeretném, ha az én pénzem is benne lenne ebben a vállalkozásban.

Vendég

DVD mellékletes magazinokról vegyesen

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Nekem csak egy bajom van az újsággal, és ezt tekintsék a szerkesztők - ha olvassák - javaslatnak: miért nem lehet melléklet nélkül is kapni a lapot? Gondolom, hogy a film költségei miatt kell 2500 Ft-ért adni, ami egy (nekem) jó film esetében kedvező ár, de úgy, hogy ezt a szerintem szemét filmet még poháralátétnek sem szívesen használnám (bocs azoktól, akiknek tetszett, jogukban áll, és örülök, hogy ilyen olcsón hozzájutottak), nem adok ki ennyi pénzt egy újságért, pedig kíváncsi lennék rá. Így azonban én is elolvasom a neten a kritikákat és a technikai paramétereket, hozzáteszek még 1-2000 forintot, és veszek egy olyan filmet, ami tetszik.

Válasz küldése

Vissza: “DVD mellékletes magazinok”