Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Hifiman HE-400i

Lezárt
Avatar
svan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2008.04.19., szomb. 17:57
Értékelés: 183
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hifiman HE-400i

Hozzászólás Szerző: svan »

Jegelve.
Sztereó: TMP Ant LE Dac | Jadis DA 60 | JMlab Utopia Mini
Sztereó 2: Musical Fidelity Tri-Vista 21 | TMP Classic | Dynaudio Confidence C1
Mozi:  Onkyo TX-NR807  -  Dynaudio Contour 1.1 / Dynaudio Contour SC -  Klipsch R-112SW  -  Dune HD   -  Samsung QLED

Avatar
emiki6
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2016.06.25., szomb. 12:26
Értékelés: 3

Re: Hifiman HE-400i

Hozzászólás Szerző: emiki6 »

Jó fejes, próbáljátok ki, érdemes! Nem basshead fejhallgató, jól kiegyensúlyozott, a női ének pl egy erőssége, de a pengetős, ütős hangszerek is lenyűgözőek az "oriási" planár drivernek köszönhetően!

Avatar
svan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2008.04.19., szomb. 17:57
Értékelés: 183
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hifiman HE-400i

Hozzászólás Szerző: svan »

up.
Sztereó: TMP Ant LE Dac | Jadis DA 60 | JMlab Utopia Mini
Sztereó 2: Musical Fidelity Tri-Vista 21 | TMP Classic | Dynaudio Confidence C1
Mozi:  Onkyo TX-NR807  -  Dynaudio Contour 1.1 / Dynaudio Contour SC -  Klipsch R-112SW  -  Dune HD   -  Samsung QLED

Avatar
svan
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2008.04.19., szomb. 17:57
Értékelés: 183
Tartózkodási hely: Debrecen

Hifiman HE-400i

Hozzászólás Szerző: svan »

Eladóvá vált fekete Hifiman HE-400i fejhallgatóm. Hifiman.com-on vásároltam, közel 200 órát használtam, doboza, eredeti kábele is meg van. Tudok adni hozzá egy Bordor féle 4m-es kábelt is, mellyel sokat javul a tonalitása a fülesnek.

A HE-400i mélyeinek ereje, gyorsasága, valamint a felbontása a teljes tartományban szerintem nagyon meggyőző. Elsősorban talán a modernebb pl. elektronikus vagy pop/rock zenék fekszenek igazán neki. Filmnézésre is kiváló.

Könnyen hajtható, akár egy mezei telefonnal is képes elzenélni. Én legtöbbet egy iPod Touch-al hallgattam.
Az eladás oka, hogy az AKG Q701-et valamiért jobban szeretem, pedig bizonyos paraméterekben az AKG a gyengébb..gondolkodik.gif

Irányár: 75e Ft.


Netes kép: (hamarosan töltök fel sajátot)
Kép
Sztereó: TMP Ant LE Dac | Jadis DA 60 | JMlab Utopia Mini
Sztereó 2: Musical Fidelity Tri-Vista 21 | TMP Classic | Dynaudio Confidence C1
Mozi:  Onkyo TX-NR807  -  Dynaudio Contour 1.1 / Dynaudio Contour SC -  Klipsch R-112SW  -  Dune HD   -  Samsung QLED

Lezárt

Vissza: “Fej-, és fülhallgatók (kínál-keres)”