Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Moderátor: Luxor Audio

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Erről kaphatunk részletesebb információt?
Köszönöm!

A L'auditeur stábja megtisztelt azzal, hogy a kiállításon üzemelő rendszerükben az én kábeleimet használták. Az új hangdobozok belső vezetékezését is én szállítottam, itt is a Luxor Gold kábeleknél alkalmazott ezüst/arany ötvözet huzalozásomat használták. A jövőre nézve is van néhány közös, bátor tervünk, de ezekről még korai lenne nyilatkozni.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Üdv!
Érdeklődnék, hogy jól gondolom-e, hogy a Luxor Gold PWR tápkábelek a Sonar Quest, míg a Light tápkábelek az AudioCrast csatlakozókkal vannak szerelve?
Esetleg a nov. 27-i Fekete Péntekbe, nem férne bele valami picurka akció, mert le kéne már cserélnem az Audio-GD NFB 15 DAC mezei tápkábelét valami jobbacskára?
Előre is köszi az infókat.

Hello! Minden Luxor Gold tápkábelt, így a PWR és a PWR Light típust is SonarQuest csatlakozóval szerelem. Idézek az árlistából:
 
Luxor Gold PWR tápkábelek 
Tömör ezüst/arany vezetőket, dupla teflon és légréteg szigetelést tartalmaznak, Sonar Quest aranyozott csatlakozóval szerelem őket...
 
AudioCrast csatlakozók a T3 tápkábelekre kerülnek.
 
A fekete péntek egy napig tartott (szépen le is zúzta a raktárkészletemet), de hamarosan lesz karácsonyi akció is. Ez persze maradjon kettőnk között!

Avatar
Lazac
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 428
Csatlakozott: 2005.11.09., szer. 23:45
Értékelés: 36

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Lazac »


...
 
A belső kábelezés a "Doráti" dobozunknál is nagyszerűen bevált. Ennek okán, a "Tűzmadár" projektnél az általad javasolt még igényesebb kábelezést fogjuk használni....
Erről kaphatunk részletesebb információt?
Köszönöm!

Avatar
pendre
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 120
Csatlakozott: 2015.10.12., hétf. 20:09
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: Csongrád megye

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: pendre »


Üdv!
Érdeklődnék, hogy jól gondolom-e, hogy a Luxor Gold PWR tápkábelek a Sonar Quest, míg a Light tápkábelek az AudioCrast csatlakozókkal vannak szerelve?
Esetleg a nov. 27-i Fekete Péntekbe, nem férne bele valami picurka akció, mert le kéne már cserélnem az Audio-GD NFB 15 DAC mezei tápkábelét valami jobbacskára?
Előre is köszi az infókat.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



 
Kedves Laci!
 
Szeretnénk ezen a helyen is megköszönni a számunkra készített exkluzív kábeleket, melyeket a múlt hétvégi kiállításon használhattunk, nagy megelégedettségünkre. Jelentős hozzájárulást kaptunk ezzel a bemutatónkhoz.
 
A belső kábelezés a "Doráti" dobozunknál is nagyszerűen bevált. Ennek okán, a "Tűzmadár" projektnél az általad javasolt még igényesebb kábelezést fogjuk használni.
 
Köszönjük!
 
Üdvözlettel:
 
Nagy László, Balogh Géza
l'auditeur-Sense Audio Manufaktúra

Részemről a megtiszteltetést. Örülök, hogy Nálatok is beváltak a kábeleim. A L'auditeur szoba hagyományosan élvezetes szokott lenni, idén sem okozott csalódást a kilátogatóknak.

Avatar
bege
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1397
Csatlakozott: 2009.06.14., vas. 10:16
Értékelés: 635

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: bege »



 
Kedves Laci!
 
Szeretnénk ezen a helyen is megköszönni a számunkra készített exkluzív kábeleket, melyeket a múlt hétvégi kiállításon használhattunk, nagy megelégedettségünkre. Jelentős hozzájárulást kaptunk ezzel a bemutatónkhoz.
 
A belső kábelezés a "Doráti" dobozunknál is nagyszerűen bevált. Ennek okán, a "Tűzmadár" projektnél az általad javasolt még igényesebb kábelezést fogjuk használni.
 
Köszönjük!
 
Üdvözlettel:
 
Nagy László, Balogh Géza
l'auditeur-Sense Audio Manufaktúra

Avatar
gyurmaember
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 22:02
Értékelés: 101

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: gyurmaember »

Kellett nekem ennyire sietni...

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



 
Csak ma 20% kedvezmény minden Luxor Gold összekötő kábelre! 


Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Karácsony előtt, várhatóan novemberben ismét gyártunk egy komolyabb adag elosztót. Aki szeretne valamelyik típusból, bölcsen teszi, ha mielőbb jelzi felém.
 
Elosztók:
A Kontasettel közösen gyártott csatlakozósorokat fix bekötőkábel helyett IEC bemenettel szereljük, így a tápkábelek szabadon variálhatóak. A belső szerkezet továbbra is a jól bevált, pólusonként egyetlen réz sínből kialakított, kontaktusoktól mentes, folyamatos áramvezetést szolgálja. Robusztus acéllemez ház, felsőszintű minőség ellenőrzés, ISO és CE minősítés, egyedi sorszámozás. Választhatóan főkapcsolóval, illetve a hálózati zavarok, villámcsapások, túláramok ellen hatékony elektromos védelmi modullal is kérhetőek. Jelenleg csak rendelésre, májusi teljesítéssel.
 


KEI elosztó (7 kimenet): 12.000,- Ft
KEKI elosztó (6 kimenet + főkapcsoló): 12.000,- Ft

KEFI elosztó (5 kimenet + zavarszűrő és villámvédelem): 25.000,- Ft

 

Utolsó figyelmeztetés az új elosztóra vágyó hobbitársaknak. Holnap délig még lehet jelentkezni! A mostani eresztésen felül tavaszig több gyártás már nem lesz.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Szia fapaci!
 
Olyan tápkábelt/villás dugót nem tudsz véletlenül, ami L alakú, tehát a kábel nem merőlegesen "jön ki a falból"?  Szarul állok hellyel...
 
Köszi!

Szia! Párszor már nekifutottam ennek a problémának, de sajnos nem találtam normális minőségben ilyen csatlakozót.

Avatar
YikeSS
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2006.09.05., kedd 20:23
Értékelés: 1

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: YikeSS »


Szia fapaci!
 
Olyan tápkábelt/villás dugót nem tudsz véletlenül, ami L alakú, tehát a kábel nem merőlegesen "jön ki a falból"?  Szarul állok hellyel...
 
Köszi!
Erősítők: Dussun DS-99 + (Isotek Elite), Cambridge Audio Azur 540R V2 Front: Dali Ikon 6 Center: Dali Ikon Vokal 2 Surround: Dali Ikon 2 Sub: ML Dynamo Forrás: Debian -> Slimdevices SqueezeBox, Slimdevices Transporter Hangfalkábel: Xindak FS-2 IC: Xindak FA-1 TV: Pioneer PDP-507XD

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Később tervezek egy kontraset-fapaci elosztót is beszerezni. 
Erre most van a legjobb lehetőséged, mert pár nap múlva zárom az idei elosztó rendeléseket, szóval aki most nem jelzi ezirányú vágyait, legközelebb jövőre lehet boldog.

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »



Szia fapaci!
Ezek megvannak mèg?

Nem, elkeltek hamar, csak elfelejtettem beírni.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Deadpool »



Szia fapaci!
Ezek megvannak mèg?

Ezek már régen nincsenek meg.
 

 
 
Kérnék itt Fapaci oldalán néhány "független" véleményt a Luxor Gold hangfalkábelről! Kérem, olyanok írjanak, akik hallottak vagy birtokolnak ilyen kábelt!

 
Fapaci luxor gold kábelei, szubjektíven persze, kiemelkedő minőségűek egy adott árszegmensben.
Mint minden, ez is rendszerfüggő, én szívesen használom őket, Szerintem legnagyobb hatást a luxor SPK-val lehet elérni. Sajnos ilyenem még nincs, csak tesztelni volt/van alkalmam, egy barátom jóvoltából. Ugyanezt ajánlom mindenkinek, hogy nyugodtan tegyen egy próbát vele. Az eredmény itt is lehet csapnivaló, de ezek a kábelek erre többnyire rácáfolnak.
Később tervezek egy kontraset-fapaci elosztót is beszerezni. Az sem rossz dolog.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
gyurmaember
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 537
Csatlakozott: 2009.11.12., csüt. 22:02
Értékelés: 101

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: gyurmaember »



Rendkívüli ajánlat egy pár hetet használt, beszámított kábelszettre:
 
5 x 100 cm Luxor Gold RCA kábelszett fekete harisnyával, fehér Gaofei dugókkal szerelve: 35.000,- Ft

Szia fapaci!
Ezek megvannak mèg?

Avatar
qqriq
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 962
Csatlakozott: 2005.03.27., vas. 16:43
Értékelés: 129

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: qqriq »


Kedves Fórumtagok! .....
 
Ez volt az utolsó kábel a rendszeremben, amit lecseréltem.
Sok hangfalkábel megfordult nálam kölcsön, de nem találtam olyat, amivel a kb. 14 éves - még a japán korszakból származó sárga - Audio Note AN-B-m leváltsam. Egy Luxor Gold több napig nálam volt vendégségben és távozása után az AN-t visszatéve erőteljes hiányérzet kerített hatalmába a zenéket hallgatva. Döntöttem, az AN ment piacra, azóta Luxor Gold van ide (is) bekötve.
Az idők folyamán lassan lecseréltem az összes kábelem Luxor Goldra, utoljára az előbb említett hangfalkábelt. Számomra beigazolódott, hogy érdemes rendszerben gondolkodni.
A csúcson lenni magányos dolog - de legalább nincs tömeg.   Vini 'Big Daddy' Bergeman (1951-2017)

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Több dolgot is sugallhat egy termék gyakorisága a használt piacon. Ha sokszor felbukkan, az jelentheti azt, hogy nem elég jó a cucc, de azt is, hogy sokan vettek belőle, tehát mégis jó.
 
Sajnos a publikus értékelések - hála a trollok és a konkurencia tevékenységének - nagyon ritkák már, jellemzőn privát üzenetben kapok visszajelzéseket. De ha a csevegőben visszalapoztok, találtok azért jó néhány véleményt.

Avatar
KR-ACOUSTIC
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2014.03.16., vas. 11:33
Értékelés: 1475

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: KR-ACOUSTIC »



Kedves Fórumtagok!
Kérnék itt Fapaci oldalán néhány "független" véleményt a Luxor Gold hangfalkábelről! Kérem, olyanok írjanak, akik hallottak vagy birtokolnak ilyen kábelt!
Egy biztos sok ilyen eladó kábel nincs az apróhírdetések között.  Köszönöm előre is!

 
Ilyen bejegyzést én is szívesen olvasnék, nekem táp,ic infó is jöhet!
 
Tény ,igen ritkán bukkan fel apróban ,valamit ez sugall
 
Előre is köszönet!

Online
Avatar
lehoczati
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.11.13., vas. 12:11
Értékelés: 53

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: lehoczati »


Kedves Fórumtagok!
Kérnék itt Fapaci oldalán néhány "független" véleményt a Luxor Gold hangfalkábelről! Kérem, olyanok írjanak, akik hallottak vagy birtokolnak ilyen kábelt!
Egy biztos sok ilyen eladó kábel nincs az apróhírdetések között.  Köszönöm előre is!

Avatar
szabolcsmolnar
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2015.02.02., hétf. 20:14
Értékelés: 9

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: szabolcsmolnar »


Mindenkinek jelzem majd, ha elkészültek az elosztók, aztán megbeszéljük az átvétel és a fizetés módját. December elejére várható.
Szuper! Köszönöm előre is ismét!

Avatar
szabolcsmolnar
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2015.02.02., hétf. 20:14
Értékelés: 9

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: szabolcsmolnar »


Mindenkinek jelzem majd, ha elkészültek az elosztók, aztán megbeszéljük az átvétel és a fizetés módját. December elejére várható.
Szuper! Köszönöm előre is ismét!

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Penzt utaljam?
Mindenkinek jelzem majd, ha elkészültek az elosztók, aztán megbeszéljük az átvétel és a fizetés módját. December elejére várható.

Avatar
szabolcsmolnar
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2015.02.02., hétf. 20:14
Értékelés: 9

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: szabolcsmolnar »


Jegyeztem.
Penzt utaljam?

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10353
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »


Nekem szuksegem lenne egy KEKI-re!!!
Jegyeztem.

Avatar
szabolcsmolnar
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2015.02.02., hétf. 20:14
Értékelés: 9

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Hozzászólás Szerző: szabolcsmolnar »


Szép rendelési mennyiség gyűlt ismét össze elosztókból. Aki még idén szeretne kapni valamelyik típusból, november 15.-ig célszerű megrendelnie, utána indítjuk a gyártást.
Nekem szuksegem lenne egy KEKI-re!!!

Válasz küldése

Vissza: “Luxor Audio”