Minden problémát kérünk ebben a topikban jelezni:
viewtopic.php?f=100&t=119064
HA NEM TUDSZ BEJELENTKEZNI akkor a postmaster@avx.hu címre írjatok egy emailt, az email címetekkel és felhasználónevetekkel!

SENKINEK NE ADD MEG A JELSZAVAD, MÉG AZ ADMINISZTRÁTOROKNAK SE!
AZ IGAZI ADMINISZTRÁTOROKNAK NINCS SZÜKSÉGE A JELSZAVADRA!!!!

Csevegő

Moderátor: fapaci

ZolaBA
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 214

Re: Csevegő

Hozzászólás Szerző: ZolaBA » 2018.08.15., szer. 15:02

avl2 írta:
2018.08.15., szer. 08:00
The SPL meter was set to C-weighting, slow response.
Na megnéztem!
a normál hallgatási hangerő SPL dB(C) S- el már 70-80dB -re jön ki, az LZpeak 90 föle megy. (most pl 91,4).
tombolós hangerő pedig kb. 85-95dB, 110 dB-s csúcsokkal...

Szerintem ez tök normális, kár ragozni:) A kiindulás ugye az volt, hogy bírja-e az erősítő, változatlanul tartom, hogy szerintem igen, mert bőven lehetne még feljebb tekerni.

Érdekes még az is, hogy az alapzaj "A" súlyozással 30-32dB, "C"-vel viszont már 35-40dB. Persze amikor elmegy egy autó akkor jóval több :)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

fapaci
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Értékelés: 5161
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: fapaci » 2018.08.15., szer. 14:49

A zenehallgatáshoz szükséges, komfortos, hangulatos hangnyomás nehezen megfogható jellemző, erősen függ az akusztikai környezettől, a hallgató szokásaitól és a zenei műfajtól, előadásmódtól. Egy becsületes hangfelvételnél lennie kell minimum 30-40 dB dinamika tartománynak. Hogy ezt teljes mértékben élvezni tudjuk, egy átlagos 40 dB alapzajszintet feltételezve zenei csúcsokban 70-80 dB SPL hangnyomásra van szükségünk (no és megfelelő akusztikára). (Csak halkan mondom, hogy a hifisták részéről sokszor áhított, nagyobb dinamika tartomány otthoni lejátszása a legtöbb rendszert alaposan megfektetné, tehát ezt az elvárást nehéz komolyan venni.) Hangosított rockkoncerteken 120-130 dB SPL csúcsértékek jellemzőek a nézőtéren (hallgatási helytől függően), de ott a dinamika is nagyobb szokott lenni. Otthoni elmerülős, átélős zenehallgatáshoz a két fenti szélsőérték közötti hangnyomás szükséges. Nálam most éppen D. Bowie Blackstar albuma pörög, dögös hangerővel, ami mellett még éppen lehetne beszélgetni. 90-92 dB(C) SPL csúcsértékeket mérek hallgatási pontban. Ha jobban odatekernék neki, ez felmehetne 98-100 dB(c) szintre, de azt már nem lehetne sokáig élvezni egy lakószobában. Ezek csúcsértékek, tehát az effektív átlagérték valahol 80-85 dB (C) SPL körül lehet.

A (C) jelzés annyit jelent, hogy C karakterisztikájú súlyozást alkalmaztam a mérés során. Súlyozásból többféle létezik (A, B, C, D, Z), ezek a beérkező hangnyomás értékek spektrális kiértékelésében térnek el egymástól, másféle átviteli karaktert alkalmaznak (lásd alább!). Súlyozást elsősorban a zajmérések elemzésénél használnak, ahol a zajok emberre gyakorolt hatását vizsgálják, figyelembe véve a hallásunk nem lineáris karakterisztikáját. Az alábbi ábrán látható a különféle súlyozások közötti eltérés. A Z nem szerepel rajta, mivel az a lineáris, súlyozatlan, nyers hangnyomást jelöli.

Kép

avl2
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 469

Hozzászólás Szerző: avl2 » 2018.08.15., szer. 08:00

ZolaBA írta:
2018.08.14., kedd 21:43
Áthozom ide a Dyno fórumból :)
...
remelem mas is, fapaci is reagal.

neten ugye sokfele duma van szükseges erösitöteljesitmeny kapcsan es a "szükseges SPL"-röl is, pl.: https://www.crownaudio.com/how-much-amplifier-power
Desired SPL
Listed below are typical sound pressure levels (SPLs) for various types of music. The SPL meter was set to C-weighting, slow response. You might want your system to be at least 10 dB above the background noise level to achieve a good signal-to-noise ratio.

New age: 60-70 dB
Folk: 75-90 dB
Jazz: 80-95 dB
Classical: 100 dB
Pop: 90-95 dB
Rock: 95-110 dB
Heavy metal: 110 dB.

az igen rövid ideig tarto csucsok megléte érdekes szerintem (erösitöteljesitmeny szempontbol is)

ZolaBA
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 214

Hozzászólás Szerző: ZolaBA » 2018.08.14., kedd 21:43

Áthozom ide a Dyno fórumból :)
-azért a teljes idézés-
avl2 írta:
2018.08.14., kedd 18:59
kicsit OFF itt:
ZolaBA írta:
2018.08.06., hétf. 18:09
.... hangnyomást mérve a hallgatási pozícióban, kb. 20 négyzetméteren 60-65 dB körül szoktam hallgatni, ami kb. negyed hangerő. Ha "meg vagyok őrülve" akkor 80-85 dB
csodalkozom, hogy ezen nem akadt fel senki (annyira, hogy itt beírjon). én a fenti számokat (nem a 20 m2-t :-) kicsinek találom. pedig emlékeim szerint valami mikrofont is vettél akusztikai mérésekhez, saját tanulásra, okulásra, okosodásra.
nem tudsz valami zenével idö függvenyeben szintmérést feltenni ? (szünet, zene, hogy latszodjon csucs is, ..)

érdekelnének másnál mért szintek is.
én magam szerint nem hangosan hallgatok, de - mobilokkal mérve - inkabb a meg vagyok örülve szinten járok.
a környék általában csendes, mobilok mutatása szerint 40-42 dB a hallgato helyen, ha nem megy semmi.

megkerestem pl. ezt: Akusztika - elmélet és gyakorlat Hozzászólás Szerző: fapaci » 19 szept. 2017 00:33
(lehet az uj motor alatt hsz. közvetlen linkjet betenni ?)

illetve: Általában a hifiről Szerző: fapaci » 05 okt. 2016 12:10
"Halk zene (telefonálni lehet mellette): Min 43, Max 60, átlag 56, dinamika 17 dB
Elmélyedős hangerő, de még nem blokkolja az agyat: Min 72, Max 96, átlag 82, dinamika 24 dB
Zúzós hangerő, amire a szomszéd szobában is lehet táncolni: Min 78, Max 105, átlag 92, dinamika 27 dB
"

illetve: Általában a hifiről Szerző: fapaci » 05 okt. 2016 10:38
"először statikus szinuszjeleket játszottam le azonos jelszinten, különböző frekvenciákon, majd egy 3 perces, viszonylag nagy dinamikájú zeneszámot, elég dögös hangerőn. A telefon mellé tettem egy hitelesített hangnyomásmérőt ügyelve rá, hogy a két készülék mikrofonja közel legyen egymáshoz. Három Androidos applikációt próbáltam ki: SPL Meter, Sound Meter, Noise Meter. Ezek képesek maximum, átlag és minimum hangnyomást mérni, illetve ezeknél lehet a súlyozást módosítani. Szándékosan nem babráltam egyiket sem, ahogy a legtöbb felhasználó sem tenné, csak az átlagolási időket állítottam minimumra (már ahol ezt lehetett) és a súlyozást állítottam C-re. Ezek az értékek születtek: (dBC SPL hangnyomás és annak eltérése a referenciához képest)"
Hali :)
Igen a mérések a kalibrált mikrofonnal voltak, azokat írtam. Viszont lehet, hogy a súlyozás választásnál elvi hibát követtem el? én az alap dB (A) -t néztem és írtam, nem a dB (C)-t, és ahogy nézem komoly eltérést jelenthet: https://www.noisemeters.com/help/faq/fr ... ghting.asp

majd megnézem dB (C) -vel is.

Programot mit kéne használni a időben méri és grafikonra rajzolja a hangnyomást? a sima REW-el min/max/aktuális van csak.
A másik, bár szintén dB(A)-val, hogy nálam 31 dB körül van az alapzaj, ahhoz képest a 65 dB-s zenehallgatás szép dinamika, nem?:) tényleg nem érzem, hogy én lennék a halk lehallgató, párom pl. az ellenkezőjét mondja mindig :)
Rövid az élet ... egyél sok palacsintát!

wittao
Beköltözött
Beköltözött
Értékelés: 854

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.07.12., csüt. 13:23

Aszpirin írta:
2018.07.12., csüt. 12:05
wittao írta:
2018.07.12., csüt. 10:41
Tegnap leveleztem egy hosszabbat (többet is) @csandaz -zal, hogy a fórumon mit lenen érdemes kisebb belenyúlásokkal korrigálni. Megígérte, hogy megnézi a lehetőségeket, a döntés viszont nem az ő kezében van.
Azt említetted neki, hogy érdemes lenne elgondolkodni egy WYSIWYG BBCode-szerkesztőn? Van belőlük egy rakat...
Nagyot dobna a használhatóságon, és imádnák a népek, ha egyből a formázott szöveget látnák, és nem kellene bajlódniuk a sok BBCode-dal... lásd pl: https://phpbb.hu/forum/tema/2431
Ha nem került szóba, felvetem neki.
Szia,
dobj egy mail-cimet PM-ben legyszives, es atkuldom amiket felvetettem neki. Annyit mondott van amiben Te leszel a segitseg.
A BBCode szerkesztorol nem esett szo, de valoban sokkal jobb lenne mint a kapcsos zarojelekkel szorakozni ha esetleg utolag belenyul az ember, vagy kuldo szerverrol rak be inkabb kepet az itteni limitek miatt...
Sztereo: Audio PC, Core Audio USB/SPDIF konverter, erosito kereses alatt, FOCAL 1027 BE, Pointe R1506
Kábelek: Bordor USB, Accoustic Zen koax, Valhalla Aura V2/2, Gryphon Guideline GOLD
PR Akusztika panelek

Audio blogom: https://wittaozeneszobaja.blog.hu

Aszpirin
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 188
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2018.07.12., csüt. 12:05

wittao írta:
2018.07.12., csüt. 10:41
Tegnap leveleztem egy hosszabbat (többet is) @csandaz -zal, hogy a fórumon mit lenen érdemes kisebb belenyúlásokkal korrigálni. Megígérte, hogy megnézi a lehetőségeket, a döntés viszont nem az ő kezében van.
Azt említetted neki, hogy érdemes lenne elgondolkodni egy WYSIWYG BBCode-szerkesztőn? Van belőlük egy rakat...
Nagyot dobna a használhatóságon, és imádnák a népek, ha egyből a formázott szöveget látnák, és nem kellene bajlódniuk a sok BBCode-dal... lásd pl: https://phpbb.hu/forum/tema/2431
Ha nem került szóba, felvetem neki.
  • LG OLED B7 | Oppo 203 | AppleTV 4K | Denon AVR-X2400H | Dali Zensor 7 + Ikon Vokal 2 Mk2 + Zensor 1 + Alteco C-1 | B.K. Electronics Double Gem | Logitech Harmony One
  • Marantz SA-7003 | Creek OBH-21SE | AKG K-701

wittao
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.07.12., csüt. 10:41

fapaci írta:
2018.07.11., szer. 19:19
Gondolkodom már pár perce, de én egyetlen előnyt sem tudok mondani az új fórumról, csak a hátrányát érzem kinézetben és funkcionalitásban is. Már azt sem egyszerű kisilabizálni, ki mire mit írt, nem hogy hosszabb hozzászólást szerkeszteni. Hogy mennyire védett, azt nyilván nem tudom megállapítani. A döntés megszületett, változás nem várható, így hát a téma zárható.
Tegnap leveleztem egy hosszabbat (többet is) @csandaz -zal, hogy a fórumon mit lenen érdemes kisebb belenyúlásokkal korrigálni. Megígérte, hogy megnézi a lehetőségeket, a döntés viszont nem az ő kezében van. Az üzenetek kezelésére ez így nem fog megoldást jelenteni, azzal kapcsolatos észrevételem nem volt (még a phpBB 2-es és 3-as szériájának használata miatt én ebbe is beletörődtem régen, tehát engem sokakkal ellentétben nem nyomaszt a mostani üzengetési metódus, kivéve az értesítő email-ek... sajnálom, hogy a hsz tartalmát nem tudják bemásolni és muszáj belépni. De ezen sem lehet változtatni. Sok tekintetben szar a fórummotor, sok tekintetben meg hoz. Nekem inkább negatív, ezért is fakadtam ki legutóbb mert több órámat kukáztam miatta. Majd legközelebb körültekintőbb leszek :D )
Sztereo: Audio PC, Core Audio USB/SPDIF konverter, erosito kereses alatt, FOCAL 1027 BE, Pointe R1506
Kábelek: Bordor USB, Accoustic Zen koax, Valhalla Aura V2/2, Gryphon Guideline GOLD
PR Akusztika panelek

wittao
Beköltözött
Beköltözött

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.07.12., csüt. 10:36

nadtom írta:
2018.06.27., szer. 08:43
wittao írta:
2018.06.24., vas. 10:05
4. Wittao (ha van meg hely, arcilag ket helyet foglalok  )
Szepit is érdekli a dolog, szóval gyűlik a létszám.
ELnézést kérek, de közbejött egy egész hétvégés dolog nekem. Nagyon sajnálom, hogy nem tudok elmenni, pedig készültem a kérdéseimmel :( :( :smile51:
Különösen kíváncsi lettem volna Fapaci a véleményedre az új Audirvana win10-es próbaverzióját illetően (mivel abba végre azonnal elérhetően integrálva van a Tidal a JRiverrel ellentétben és szeretnék átállni rá JRiverről), próbáltad-e, van-e tapasztalatod vele. És persze a többi 100 kérdés pl. a JRiverrel és használatával kapcsolatosan. Tényleg nagyon sajnálom és a többiekkel való találkozást is, most ez sajnos nem jön össze :( Nektek jó tanulást és szórakozást vasárnapra!
PR Akusztika panelek

Aszpirin
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2018.07.11., szer. 19:51

fapaci írta:
2018.07.11., szer. 19:19
.
fapaci, nagyon köszi az értékelést. Sajnálom, hogy nem érdemeltem ki igazán, a problémádat nem oldja meg. Csupán a tények közlése. Remélem megszokjuk mindannyian. Az új forummmal kapcsolatos topikban leírt, fontokkal kapcsolatos panasz pl. egész egyszerűen orvosolható. Mindjárt leírom oda.
  • LG OLED B7 | Oppo 203 | AppleTV 4K | Denon AVR-X2400H | Dali Zensor 7 + Ikon Vokal 2 Mk2 + Zensor 1 + Alteco C-1 | B.K. Electronics Double Gem | Logitech Harmony One

fapaci
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: fapaci » 2018.07.11., szer. 19:19

Gondolkodom már pár perce, de én egyetlen előnyt sem tudok mondani az új fórumról, csak a hátrányát érzem kinézetben és funkcionalitásban is. Már azt sem egyszerű kisilabizálni, ki mire mit írt, nem hogy hosszabb hozzászólást szerkeszteni. Hogy mennyire védett, azt nyilván nem tudom megállapítani. A döntés megszületett, változás nem várható, így hát a téma zárható.

Aszpirin
Fórumlakó
Fórumlakó
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Aszpirin » 2018.07.11., szer. 17:08

-KP- írta:
2018.07.09., hétf. 19:15
Teljesen egyetértek, nem is értem hogy gondolta a fórummotor fejlesztője. Nekem ugyan "csak" 4500 feletti, de ez is kezelhetetlen.
A fórummotor (phpBB) fejlesztője egy nemzetközi open-source közösség. Magának a fórummotor köré szerveződött itthon a Magyar phpBB Közösség is, amely pl. a magyarítással foglalkozik. (az aláhúzott szövegek linkeket rejtenek, kattinthatóak)

Tegnap elég sok időt eltöltöttem a GitHub-on elérhető forráskód nézegetésével, és egyelőre annyi jött le, hogy ezzel a fórummotorral bizony egyelőre nem lesz olyan szerkezetű privát üzengetőnk, mint a korábbival. Ez már nem beállítás kérdése, inkább a fórummotor architektúrájáról szól, amely a privát üzenetmappákat (Bejövő, Kimenő, Elküldött, stb) lényegében privát topikoknak tekinti, és megjelenítés szempontjából pontosan úgy is kezeli, mint a topikokat (a topikokban sincs hozzászólónkénti, vagy hozzászólás címe szerinti csoportosítás).
Hozzáteszem, hogy bár magam is informatikus vagyok, de informatikusként az iparban használatos szoftvereken és mérnöki rendszerek a szakterületem úgy 15 éve (három és fél éve felhőalapú ipari rendszeren dolgozom...), és nem vagyok PHP-szakértő, tehát kicsit több időt vesz igénybe, hogy mindent megértsek a PHP-alapú forráskódból. Ezért aztán nem vagyok még 100%-ig biztos benne (csak 90%-ig), de sajnos nagyon úgy tűnik, hogy ezt a privát üzengetőt egyelőre meg fog kelleni így szoknunk. sad.gif

Szóval ez megítélésem szerint nem a fórum kinézetét adó beállításokat, kisebb módosításokat végző csandaz-on (Csabán) múlik.

A kérdés inkább úgy vetődhet fel, hogy akkor miért pont ezt a fórummotort választotta AVX. A választ csak ő tudja megadni, de kézenfekvő okok lehetnek az ingyenesség, a motor kiforrottsága, a nagyon széles körben való alkalmazása, a rengeteg hozzá található, szintén szabadon letölthető kiegészítés ("extension") és módosítás ("mod"), valamint az - és ez talán senkit nem lep meg, aki ismeri az új fórummotor bevezetése előtti közelmúlt történéseit -, hogy biztonságtechnikailag a phpBB fórummotor jelenlegi verziója (3.2) már meglehetősen jól áll.

"Just my two pence", ahogy az angolok mondani szokták.

-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 702

Hozzászólás Szerző: -KP- » 2018.07.09., hétf. 19:15

fapaci írta:
2018.07.06., pén. 18:11
15 éves fórumos tagsággal a hátam mögött szomorú ilyesmit írni, de arra kérek mindenkit, hogy érdeklődés, megrendelés esetén ne írjon itt a fórumon privát üzenetet. Jelenleg 19.215 üzenetem van, ami az új felületen egyszerűen átláthatatlanná, kezelhetetlenné vált. Mindenkinek jobb, ha a LuXor Audio tematikus oldalain található mezőkben, vagy az info@luxoraudio.eu e-mailcímen kerestek, a válasz is gyorsabban meg fog érkezni. Itt az AVX fórumon egyre kevesebbet vagyok jelen.
Teljesen egyetértek, nem is értem hogy gondolta a fórummotor fejlesztője. Nekem ugyan "csak" 4500 feletti, de ez is kezelhetetlen.
Anthem MRX500; Goldenear Triton 7 , Supercenter XL, Aon2; Rythmik Audio F12SE szub

fapaci
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: fapaci » 2018.07.06., pén. 18:11

15 éves fórumos tagsággal a hátam mögött szomorú ilyesmit írni, de arra kérek mindenkit, hogy érdeklődés, megrendelés esetén ne írjon itt a fórumon privát üzenetet. Jelenleg 19.215 üzenetem van, ami az új felületen egyszerűen átláthatatlanná, kezelhetetlenné vált. Mindenkinek jobb, ha a LuXor Audio tematikus oldalain található mezőkben, vagy az info@luxoraudio.eu e-mailcímen kerestek, a válasz is gyorsabban meg fog érkezni. Itt az AVX fórumon egyre kevesebbet vagyok jelen.

R.G.
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Értékelés: 13

Hozzászólás Szerző: R.G. » 2018.07.04., szer. 21:48

köszi

fapaci
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: fapaci » 2018.06.30., szomb. 13:11

R.G. írta:
2018.06.30., szomb. 07:35
Sracok, tortent elorelepes a szoftveres talival?
Bevallom kicsit bajlodom az uj forummal sad.gif koszi
Egy topikkal odébb megtalálod a témát.

R.G.
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Hozzászólás Szerző: R.G. » 2018.06.30., szomb. 07:35

Sracok, tortent elorelepes a szoftveres talival?
Bevallom kicsit bajlodom az uj forummal sad.gif koszi

nadtom
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 249

Hozzászólás Szerző: nadtom » 2018.06.27., szer. 08:43

wittao írta:
2018.06.24., vas. 10:05
4. Wittao (ha van meg hely, arcilag ket helyet foglalok  )
Szepit is érdekli a dolog, szóval gyűlik a létszám.
Sztereo: Bodor Audio PC - Bordor ezüst/arany USB - Audiobyte Hydra-Z + Audiobyte Hydra-ZPM USB Bridge + táp  - Bordor ezüst/arany Digit IC - Hegel HD12 DAC/Preamp - HiDiamond D5 IC - NAD M25 végfok - HiDiamond D7 hsz kábel - Elac 249.3 front
Kávé: Delonghi Primadonna Elite Ecam 650.75.ms

prando
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 71

Csevegő

Hozzászólás Szerző: prando » 2018.06.24., vas. 17:28

1 órája, fapaci írta:

Átvariáltam a nyitóoldalt. Legyetek kedvesek ránézni táblagépről, hogyan is néz most ki, van-e változás!

Kétszer kattintottam és mindkétszer jó.

fapaci
Tizezresek klubja
Tizezresek klubja
Kapcsolat:

Csevegő

Hozzászólás Szerző: fapaci » 2018.06.24., vas. 15:36

27 minutes ago, prando said:

Nálam is ilyen, Samsung tableten.

Átvariáltam a nyitóoldalt. Legyetek kedvesek ránézni táblagépről, hogyan is néz most ki, van-e változás!

prando
V.I.P.
V.I.P.
Értékelés: 71

Csevegő

Hozzászólás Szerző: prando » 2018.06.24., vas. 15:08

2018. 06. 21. at 21:44, Aszpirin írta:

Ipad, első kép Chrome-mal, második Safarival. 

7B872A57-9D4C-445B-8FBB-E271CB24669F.jpeg

50840260-3C1D-4F89-8B1D-579C11E5CB2F.jpeg

Nálam is ilyen, Samsung tableten.

wittao
Beköltözött
Beköltözött

Csevegő

Hozzászólás Szerző: wittao » 2018.06.24., vas. 10:05

4. Wittao (ha van meg hely, arcilag ket helyet foglalok :D )

PR Akusztika panelek

P. Roland
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Értékelés: 6

Csevegő

Hozzászólás Szerző: P. Roland » 2018.06.24., vas. 05:50

11 hours ago, R.G. said:

2. R.G.

3. P. Roland

R.G.
Nincs visszaút
Nincs visszaút

Csevegő

Hozzászólás Szerző: R.G. » 2018.06.23., szomb. 18:30

7 órája, nadtom írta:

Én részemről jelentkezem, valaki más? 

1.nadtom

2. R.G.

TSanyi
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 70

Csevegő

Hozzászólás Szerző: TSanyi » 2018.06.23., szomb. 13:30

On 2018. 06. 22. at 12:01 PM, fapaci said:

LuXorAudio.hu látogatások és megjelenített oldalak száma:

2018 Jún 20   1206    3426

2018 Jún 21   1061   2896

Szép, igénye honlap, gratulálok hozzá!

nadtom
Fórumlakó
Fórumlakó
Értékelés: 249

Csevegő

Hozzászólás Szerző: nadtom » 2018.06.23., szomb. 10:49

1 órája, fapaci írta:

Ha van rá igény többek részéről, természetesen szívesen beszélek a témáról. Jól látható, hogy a szoftveres megoldásokat nem mindenki tudja értelmezni, tehát talán érdemes lenne tisztába tenni a dolgokat.

Én részemről jelentkezem, valaki más? 

1.nadtom

Sztereo: Bodor Audio PC - Bordor ezüst/arany USB - Audiobyte Hydra-Z + Audiobyte Hydra-ZPM USB Bridge + táp  - Bordor ezüst/arany Digit IC - Hegel HD12 DAC/Preamp - HiDiamond D5 IC - NAD M25 végfok - HiDiamond D7 hsz kábel - Elac 249.3 front
Kávé: Delonghi Primadonna Elite Ecam 650.75.ms

Válasz küldése

Vissza: “Fapaci-Kábelek, csatlakozók, akusztika”