Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Soner Audio termékek

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12039
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5709
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Migee írta:
2020.12.20., vas. 12:32
Üdvözlöm.
Bartimex Audio ajánlotta ,hogy van önöknél egy tuti szervízes úriember.
Sugden Problémám lenne.
Tudna segíteni?
Ezt kinek szántad? A Soner "főembere" (Krähling Zoli) ugyanis tudtommal nem elérhető itt a fórumon...
Talán itt találsz konnektet hozzá:
http://www.soneraudio.com/kapcsolat.html
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
Migee
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 24
Csatlakozott: 2009.09.22., kedd 16:15
Értékelés: 2
Tartózkodási hely: Mórahalom

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Migee »

Üdvözlöm.
Bartimex Audio ajánlotta ,hogy van önöknél egy tuti szervízes úriember.
Sugden Problémám lenne.
Tudna segíteni?

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: violin »

R.G. írta:
2020.01.25., szomb. 08:04
violin írta:
2020.01.24., pén. 14:21
R.G. írta:
2020.01.24., pén. 12:13
esetleg többcsatornás mozi végfok érkezhet? lehet ez is érdekelne többeket :rolleyes:
Szériában nem hinném.... :rolleyes: ....talán csak egyedi megrendelésre...
Na egy ooyat azert kiprobalnek nagyon szivesen 36_1_11.gif
Azt meghiszem! :D .....autóhifivel sem foglalkozik,de attól még láttam Soner erősítőt autóba építve......
És nekem is készített tápot az autós Hiragához.... :rolleyes:
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: R.G. »

violin írta:
2020.01.24., pén. 14:21
R.G. írta:
2020.01.24., pén. 12:13
esetleg többcsatornás mozi végfok érkezhet? lehet ez is érdekelne többeket :rolleyes:
Szériában nem hinném.... :rolleyes: ....talán csak egyedi megrendelésre...
Na egy ooyat azert kiprobalnek nagyon szivesen 36_1_11.gif
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
violin
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3622
Csatlakozott: 2008.10.10., pén. 19:03
Értékelés: 1044

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: violin »

R.G. írta:
2020.01.24., pén. 12:13
esetleg többcsatornás mozi végfok érkezhet? lehet ez is érdekelne többeket :rolleyes:
Szériában nem hinném.... :rolleyes: ....talán csak egyedi megrendelésre...
Lyngdorf+osztrák Tesla+svájci lemezvakaró+japó drótok+háelté 3.....zene és bona.

Avatar
R.G.
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1322
Csatlakozott: 2012.04.12., csüt. 10:45
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: R.G. »

esetleg többcsatornás mozi végfok érkezhet? lehet ez is érdekelne többeket :rolleyes:
Emotiva T2, C2, B1, Marantz SR 7013, DIY Ultimax 15", Crown XTi 4002, Sony 55", Benq W2000, Elite Screens Saker 100",Zidoo Z9X, Synology DS218play, Supra, Furukawa, Vention

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rudulf »

Zoli készített sokcsatornás, USB DAC-ot számítógépes zenehallgatáshoz.
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: BLX »

Azt hallottam, hogy őszre talán érkezik egy új verzió a Soner integrált erősítőből.
Esetleg van valakinek bővebb információja? Hátha másokat is érdekelne... :smile53:

Avatar
rozsad
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2008.06.11., szer. 20:06
Értékelés: 5

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rozsad »

Sziasztok!
Lenne egy 1m pár rca-rca 700Di kábelem, cserélném 700Ai kábelre akit esetleg érdekel a csere.
A 700Ai nem hallottam még, ezért csere előtt szeretném saját rendszerben meghallgatni.
A 700Di nagyon jó felbontással és dinamikával rendelkezik szerintem.
Üdv, dezső

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rudulf »

Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rudulf »

A minap valami isteni sugallatra rákerestem eladó Highwire 1100-re és meglepetésemre volt egy pár RCA-RCA CDi és egy szimpla digit XLR-XLR Di kábel e-bay-en, liciten. Lecsaptam rá és elvileg hamarosan elindul hozzám az USA-ból.
Nem érdemes feladni, mert néha mégis ki lehet fogni.
Ha valaki rendszert leépít vagy olcsósít, van beszámításra (ráfizetéssel) 1100-as kábelem vagy vennék 2020-as Highwire-t. :rolleyes:
A félreértések elkerülése végett: Csak feljebblépésnél válnék meg az 1100-as szériától, eladni nem szeretném.
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rudulf »

Sziasztok!
Ha valakinek szüksége van egy HT Magic hangfalkábelre (nem Woofer és nem Tweeter):

https://www.canuckaudiomart.com/details ... s/1958666/
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

zebo
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 672
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 18:23
Értékelés: 186

Re: Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: zebo »

Üdv!

Ide keveredett,egy AA-70. Semmit nem találok róla a neten. Esetleg valakinek valami infó róla?
Csatolmányok
IMG_20180614_193438_HHT.jpg
IMG_20180614_193438_HHT.jpg (1.3 MiB) Megtekintve 6703 alkalommal
Keces BP 2400-Intel NUC (ROON CORE)-SOtM SMS 200 ultra Neo (ROON végpont - Core Audio Karuna ref mk2-Resonessence Lab Invicta Mirus Pro- Ayre K5 XE MP-Tag Mclaren 250 MR monobokkok-ESS Heil Airmotion transfomers.
Komplett MDA kábelezés

Avatar
rudulf
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1096
Csatlakozott: 2006.02.17., pén. 19:40
Értékelés: 44
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: rudulf »


Sziasztok,
Tettem fel a kábel eladásban egy Harmonic Technology Fantasy AC10-et, ha esetleg kell valakinek.
R
Roksan Xerxes/Origin Live Silver/Ortofon HMC30, Audiomeca/Mephisto I., Soner Audio/nagy DAC, Soner Audio/előfok, végfok, Soner Audio/SL1 hangfal, HighWire/1100 összekötő kábelek, Harmonic Technology/Magic Power, JPS/Digital AC, Soner Audio/DAC táp kábel, Harmonic Technology/Magic Woofer

Avatar
balika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2005.04.28., csüt. 10:24
Értékelés: 1

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: balika »

Most jöttem meg Zolitól. DAC megrendelve.   Azért ha minden összejön, holnap meghallgatom saját rendszerben is, de egyértelműen nagyon meggyőző, nem gondoltam, hogy ennyire az lesz.

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »

Én is használtam olyan kapcsolót...nálam vett le a dinamikábol. De rég volt...már nem is hifizem annyira. Csak hallgatom.ill azért kábeleket kipróbáltam. Hátha találok valami kincset...pl az ac10 már túlléptem:)
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12628
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Pedig a Zoli még akkor sem használt előfokot a saját rendszerében, amikor amúgy készített. Mellesleg nekem is jobban tetszett tisztán a végfok, ellenállás osztóval, mint előfokkal.
Olyan rendszer a világon nincs még egy szerintem.
(Amúgy meg gondolom eleve illesztett a végfokhoz a Mephisto, meg a phono fokozat is, így nem kell egy előfoknak elvégeznie a piszkos munkát)
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: viri »


Ha az új végfokra ráköttöttem a elöfokot nagyon elvékonyodott a hang. Az enyém pedig hagyott szólt egybe. Számomra persze...az, hogy pl. Zolinál biztos jobb az új, de olyan rendszert nem tud adni csak bemutni.Pedig a Zoli még akkor sem használt előfokot a saját rendszerében, amikor amúgy készített. Mellesleg nekem is jobban tetszett tisztán a végfok, ellenállás osztóval, mint előfokkal.
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »

No meg én analógia híve vagyok nincs is cdm ...ezért is volt jó a teszt hisz ott volt a nagy dac és a komoly cdjátszó...
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »

Ha az új végfokra ráköttöttem a elöfokot nagyon elvékonyodott a hang. Az enyém pedig hagyott szólt egybe. Számomra persze...az, hogy pl. Zolinál biztos jobb az új, de olyan rendszert nem tud adni csak bemutni.
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12628
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Nagyon jó...nem cserélek. Előfokkal sokkal stabilabb hang
..most már nem is készít szerintem előfokt Zoli. Végfokra rak 2db hangerő szabályzót. És az árak is duplázottak. Igaz több kábel kell, de igy nekem kényelmesebb. Több forrást használok.

Szerintem kell az az előfok és nem feltétlen csak a több forrás miatt. 
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »


Nagyon jó...nem cserélek. Előfokkal sokkal stabilabb hang
..most már nem is készít szerintem előfokt Zoli. Végfokra rak 2db hangerő szabályzót. És az árak is duplázottak. Igaz több kábel kell, de igy nekem kényelmesebb. Több forrást használok.
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
balika
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2005.04.28., csüt. 10:24
Értékelés: 1

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: balika »


Vendégként voltam ott. Nem kritizáltam semmit. Jó hang volt. Kevés hely van ahol otthoni körülmények között ki tudom próbálni 15éves végfokom mennyire elavult egy 1-2 éves új mellett. Jókat beszélgettünk. Fel sem tünt a virág...emberi kapcsolat fontosabb volt Számomra. Majd az egész nappaliban tele van hifivel. Tényleg fel sem tűnt a virág.
 
És milyen a újabb a régihez képest? Az enyém is tizenéves már, nem is tudom mikor vettem 2002 vagy 2003 vagy 2004? 

Avatar
csövi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 3876
Csatlakozott: 2005.01.11., kedd 17:10
Értékelés: 949

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: csövi »

Vendégként voltam ott. Nem kritizáltam semmit. Jó hang volt. Kevés hely van ahol otthoni körülmények között ki tudom próbálni 15éves végfokom mennyire elavult egy 1-2 éves új mellett. Jókat beszélgettünk. Fel sem tünt a virág...emberi kapcsolat fontosabb volt Számomra. Majd az egész nappaliban tele van hifivel. Tényleg fel sem tűnt a virág.
Michell Engineering, SOtM sMS Neo, Devialet D200, és MartinLogan CLS+ 2db Rytmik Audio, canare cable

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Soner Audio termékek

Hozzászólás Szerző: viri »


Nos...mana állványon van a hangfal. Havez fontos vagy csak a virág...
Bocs csövi, de ez még cikibb így... Aki próbált már különböző profi állványokat, tapasztalta, hogy mennyire hallatszik a változás. Nyilván próba után, ezért lett választva Mana a hf alá. Minden apró rezonancia, stb, ahogy írtad, minden számít, és ekkor egy fél kilós virág cserép az egész tetején... Ha annak a levételét nem halljátok, akkor a szerintem a biztosíték csere is felesleges. Én biztos azzal kezdtem volna, hogy azt vegyük már le vazeg.. 
ui.: persze nyilván én sem azt gondolom, hogy ennek a dupla falú hf-nak ettől sokkal rosszabb hangja lesz, de hogy meghallatszódik a virág levétele, és pozitív irányban, arra mernék fogadni is.
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Válasz küldése

Vissza: “Hifi gyártók”