Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Moziszoba felszámolás Bowers+Anthem+Marantz+BenqW2000 stb.

Két vagy több komponens együtt, mini és mikrohifik, all-in-one készülékek
Lezárt
Avatar
Colonel66
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2015.09.21., hétf. 12:51
Értékelés: 23

Re: Moziszoba felszámolás Bowers+Anthem+Marantz+BenqW2000 stb.

Hozzászólás Szerző: Colonel66 »

A hírdetést zárom , marad a moziszoba.
Túl sok energiám van benne és úgy gondolom, hogy a későbbiekben nehéz lenne újra összeszedni.

Avatar
Colonel66
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2015.09.21., hétf. 12:51
Értékelés: 23

Moziszoba felszámolás Bowers+Anthem+Marantz+BenqW2000 stb.

Hozzászólás Szerző: Colonel66 »

Sziasztok!

Átalakítás miatt sajnos szeretném felszámolni dedikált moziszobám komplett felszerelését.

A rendszer a következő elemekből áll:
Benq W2000 projektor (kb. 1,5éves 960 takarékos eco üzemóra, doboz, hibátlan állapot mint az új, újonnan felraktam , azóta mozdítva nem volt)
+ mennyezeti tartó konzol (anno 11eFt volt)
+10m kácsa silver HDMI(új ára 20eFt)
+110”-ra maszkolt Screenline diamond 4k 1,4Gain Diy fix keretes vászon (csak a vászon anyagára 70eFt)
Egyben a vetítő rendszer 225.000Ft

Bowers & Wilkins HTM71 S2 (új ára 350eFt) nagy center és CM9 S2 pár (új ára 900eFt) front szett fekete színben. (doboz, leírások, újszerú állapot. A forontok még közel 3 évíg garanciálisak, hazai hivatalos AYMARA beszerzés számla, garanciajegy stb., hibátlan állapot. A center sugárzó tetején viszont egy minimális karcolás található, mely csak nagyon közelről látszik. A center angliai beszerzés, dobozával minden leírás és tartozékával, viszont akitől vásároltam ahhoz nem kaptam papírokat. A hangsugárzókhoz Van damme hifi 2*4mm2 5+5m a frontokhoz és 3m a centerhez használtam, melyet ha valaki egyben viszi odaadom ajándékba (értéke 28eFt)
Elsősorban egyben szeretném eladni a hangfalakat, ár: HTM71 S2 230eFt és CM9 S2 460eFt


Jamo J110 mélysugárzó sötét alma színben (elvileg még garanciális, megnézem…, hibátlan állapot) 80eFt

Anthem MRX700 AVR (doboz, leírás, minden tartozék,2db távirányító, mikrofon, állvány stb., makulátlan állapot) 230eFt +ajándék Black Rohdium tápkábel (kb. 30eFt értékben)

Marantz PM8003 ezüst (gombnyomásra bontható előfokos stereo erősítő, így mozi végfokként is használható a frontokhoz. Ezt pár napja vásároltam innen a fórumról, doboz, papírjai nincsenek, viszont szép és hibátlan állapotú, gyönyörű hanggal) 120eFt

Himedia Q10 pro mediaplayer (1,5 éves makulátlan, doboz, számla stb., kijelzőn még fólia) 40eFt
A himedia-hoz van egy lineáris Microsoft tápegységem , igény esetén az +15eFt.

Érdeklődni privát üzenetben vagy a bori (pont) norbert8305 (kukac) gmail.com –on .
Helyileg Bp. XX. kerület kertvárosában találhatóak.

Találtam pár korábbi képet a telefonomon amit most ide feltöltök , de azóta már a center állvány és a vászon maszkolása változott/megtörtént. Kérésre természetesen küldök képeket szívesen mindenről.

Egyelőre ennyi. Köszönöm a lehetőséget az AVX-nek.

DSC09253.jpg
DSC09253.jpg (126.86 KiB) Megtekintve 1644 alkalommal
DSC09251.jpg
DSC09251.jpg (151.81 KiB) Megtekintve 1644 alkalommal
ez.jpg
ez.jpg (101.75 KiB) Megtekintve 1644 alkalommal

Lezárt

Vissza: “Komplett rendszerek és több komponens együtt”