Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Audio Note TT1 ,Systemdeck IIX

Lezárt
Avatar
wasiliy888
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 220
Csatlakozott: 2014.08.06., szer. 22:59
Értékelés: 20

Re: Audio Note TT1 ,Systemdeck IIX

Hozzászólás Szerző: wasiliy888 »

Szia Gyuri!

Nekem van egy AN TT1-em, eladó sorba kerülne, ha érdekel. Budapesten van 14. kerületben, meghallgatható, eredeti doboza nincs meg, korát nem tudom megmondani, ebayen vettem tavaly. Az lenne a kérdésem, hogy csak a futómű érdekel, vagy esetleg, hangkar (OL Alliance, 2 éves), hangszedő (Dynavector Karat 17D2 mk1, régi) is? Van hozzá Heed Orbit2 külső tápom és Clearaudio Nano v2 phono is, mindkettő nagyon jó kis cucc. A futóműben van néhány extra: OL rezgéselnyelő lábak, PTFE lapka a tányércsapágyban, Funk Achromat (5mm) a lemeztányéron (ragasztva), motortengely-rezgéscsillapító (MTBD) és tudok adni hozzá még egy-két dolgot (tűtisztító, olaj, ilyesmi).

Üdv,
Gábor
M: 30/9525020
Noname elosztó és tapkábelek
LAN: Hydra Switch+MS tuning táp-Ww Starl.8-SRC: Core Audio PC-Valhalla AgVII usb-DAC/PRE: Audio-GD M11-vdHul The Second-PWR: LZ5 Aquincum-Qed Signat. Rev.-SPKR: Castle Eden+mod

Néha végig kell menni a választott úton, mert egyszerűbb, mint visszafordulni.

Avatar
vidor2009
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1505
Csatlakozott: 2009.05.14., csüt. 11:52
Értékelés: 374

Audio Note TT1 ,Systemdeck IIX

Hozzászólás Szerző: vidor2009 »

Audio Note TT1 ,Systemdeck IIX lemezjátszót keresek!
Üdv.Gyuri :napsut:

Lezárt

Vissza: “Lejátszók, felvevők, tunerek, DAC-ok, konverterek (keres)”