Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Zöld topik

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




On 2018. 05. 28. at 1:39 PM, fapaci said:




5 éve járok munkába bringával Budán, 120 m szintemelkedést kell leküzdenem 2 x 12 km-es távon. Ennek ellenére néha megizzadok, de leginkább a hőség miatt, vagy amikor túlöltözök. Hágában, Eindhovenben is simán vannak 100-200 méteres szintkülönbségek a hidak és felüljárók miatt. Ha nálunk is szokássá válna a munkahelyeken zuhanyzási, átöltözési lehetőséget biztosítani, az újabb lökést adna a kerékpározásnak.





Azért ne hasonlítsuk a budai hegyekhez egyiket sem.


Ma én is bringával mentem dolgozni, azért előtte lenyomtam egy 50-es kört a Pilisben, biztos, ami biztos.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »




28 minutes ago, avl2 said:




bizony.  munkaba, munkabol nem mindegy, hogy 300m szintemelkedes van-e (az utan "bringas idöben" ritka, hogy ne izzadtan erkezzünk - vagy X km-enkent reteglevetel, es van egy utanfuto a ruhanak :-), avagy nincs





5 éve járok munkába bringával Budán, 120 m szintemelkedést kell leküzdenem 2 x 12 km-es távon. Ennek ellenére néha megizzadok, de leginkább a hőség miatt, vagy amikor túlöltözök. Hágában, Eindhovenben is simán vannak 100-200 méteres szintkülönbségek a hidak és felüljárók miatt. Ha nálunk is szokássá válna a munkahelyeken zuhanyzási, átöltözési lehetőséget biztosítani, az újabb lökést adna a kerékpározásnak.


Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: avl2 »




On 5/26/2018 at 9:50 AM, fapaci said:




....Bringás szempontból Hollandia nem nagyon más, mint Magyarország, sok a párhuzam. ...





dehogynem !  inkabb evvel tudok egyeterteni:




On 5/26/2018 at 9:22 AM, Vinkler said:




L...Budapest, vagy Veszprém, hanem olyan, mint pl. Szeged, ahol sokkal többen bringáznak, mert nem kell hegyeket maszni, a legnagyobb emelkedő a hídra való kaptatást jelent a Tisza felett.




bizony.  munkaba, munkabol nem mindegy, hogy 300m szintemelkedes van-e (az utan "bringas idöben" ritka, hogy ne izzadtan erkezzünk - vagy X km-enkent reteglevetel, es van egy utanfuto a ruhanak :-), avagy nincs



Grazban siman tudtam a varosban munkaügyben 7-8 km-t a 2 hely között biciklizni, mert elegge a Mura szintjen voltak (siman vittem biciklivel befecskendezöszivattyut, vezermütengelyt - na nem egyszerre - is, ha olyan kedvem volt es epp nem volt auto szabad hozza).  de Bp.-en a Bartok Bela ut környekeröl a KFKI-ba hasonlot nem tennek szivesen


Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: avl2 »




On 5/26/2018 at 9:47 AM, Vinkler said:




...itt a Pilissel el vagyok kényeztetve.




engem sok helyen zavar az utminöseg.   felfele kevesbe, ott tudom kerülgetni a hibakat, meg kisebb a hatasuk is.  de lefele olyan rettenetek vannak, hogy fáj.


Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »




28 minutes ago, Vinkler said:




Lehet, hogy magamból indultam ki, de ha én elindulok valahova bringával, akkor le nem szálok róla, hacsak valami technikai probléma, vagy fizikai sérülés nem késztet rá. Nem szeretem kombinálni. Persze ez én vagyok, ráadásul a metróvonal nem is túl hosszú, nem olyan, mint vonattal elmenni Szfehérvárig, vagy Siófokig és onnan tovább a Balaton körül már keróval.



Ettől függetlenül üdvözlöm a törekvést!



Hollandia más kerékpáros szempontból, nagyon más. De ne felejtsük el, hogy az egész ország lapos! Nem olyanok a városok, mint Budapest, vagy Veszprém, hanem olyan, mint pl. Szeged, ahol sokkal többen bringáznak, mert nem kell hegyeket maszni, a legnagyobb emelkedő a hídra való kaptatást jelent a Tisza felett.




2-3 éve már én is bevállalok nagyobb, 40-60 km-es távolságokat a városban, de esős időben kevésbé vagyok lelkes, de a Budai hegyeken sem szívesen tekerek át oda-vissza, illetve vannak olyan városrészek (leginkább Dél-Pest), ahova tényleg csak komoly veszélyt vállalva jutsz el. Ilyen problémákra megoldás lehet a kombinált közlekedés.



Bringás szempontból Hollandia nem nagyon más, mint Magyarország, sok a párhuzam. A lényeges különbség annyi, hogy náluk 3-4 évtizeddel korábban zajlottak le azok a folyamatok, amik most nálunk. Ez nekünk hatalmas segítség, mert van előttünk követendő példa, nem kell mindent magunknak kitalálni. Persze a magyar mentalitás más, itt még sokáig a személyautó lesz a legmenőbb utcai viselet, de idővel elmúlik majd ez a hülyeség is.



Nem tudom, mennyire ismert, én ezt a térképet használom kerékpáros útvonal tervezéshez. Folyamatosan frissítik és sok hasznos infót tartalmaz. Sajnos Magyarországon továbbra sem működik a Google Maps kerékpáros üzemmódban.


Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




10 minutes ago, fapaci said:




A budapesti helyzet nem sokat, de egy kicsit talán javult 2010 óta. Mindig lesznek, akik a közlekedést csataként élik meg és ők soha nem lesznek elégedettek a helyzettel. Én úgy érzem, Budapesten - néhány elmaradt kerület kivételével - könnyen lehet kerékpározni.





Viszonylag keveset bringázom már a fővárosban, de azt látom, hogy volt fejlődés. Budán rengeteg kerékpáros nyomvonalat látok felfestve, de ahogy észrevettem, észak pest is fejlődött e tekintetben.



Valahogy elegem lett bringával az autók között lavírozni, ha tehetem elmegyek a zöldbe, főleg az erdőkbe. Szerencsére itt a Pilissel el vagyok kényeztetve.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »




16 minutes ago, Vinkler said:




Ide is berakom. Nem mai cikk, de ma is beleakadtam. 





A budapesti helyzet nem sokat, de egy kicsit talán javult 2010 óta. Mindig lesznek, akik a közlekedést csataként élik meg és ők soha nem lesznek elégedettek a helyzettel. Én úgy érzem, Budapesten - néhány elmaradt kerület kivételével - könnyen lehet kerékpározni.


Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Más!



Észrevettétek, hogy a google a zöld topic fölé csupa zöld reklámokat dobál?  



Most pl nálam napelem van.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




1 minute ago, fapaci said:




Hogy mi értelme van bringát szállítani tömegközlekedéssel? Szerintem sok, ha nagyobb távolságot kell városon belül megtenni viszonylag gyorsan és kényelmesen.



Hollandiában minden vonatra fel lehet vinni kerékpárt, még azokra is, amiken nincs kialakítva tároló, de az utasok kényemét nem szabad zavarni vele. Sokan úgy ingáznak, hogy otthonuktól eltekernek a vonatállomásra, a bringával együtt elvonatoznak egy másik városba, ott pedig eltekernek az állomásról a munkahelyükre. Én is így szoktam ott közlekedni. Aki kényelmesebb és nem akarja pakolni a járgányt, az mindkét városban tart egy bringát az állomáson. Így alakulnak ki azok a hatalmas bringahegyek, amiket a fotókon szoktak mutogatni. 3 hete voltam Hollandiában utoljára és már üzemelt a tavaly elkezdett hágai automatikus bringatároló ház, ahol kb 10e kerékpárnak van őrzött helye. Jellemző az országra, hogy kb 3x nagyobb, mint az autós parkoló ház. Hab a tortán, hogy egy hétig ingyen használható. Ha egy hónapig nem nyúlsz a bringádhoz, akkor az önkormányzat begyűjti és elajándékozza.





Lehet, hogy magamból indultam ki, de ha én elindulok valahova bringával, akkor le nem szálok róla, hacsak valami technikai probléma, vagy fizikai sérülés nem késztet rá. Nem szeretem kombinálni. Persze ez én vagyok, ráadásul a metróvonal nem is túl hosszú, nem olyan, mint vonattal elmenni Szfehérvárig, vagy Siófokig és onnan tovább a Balaton körül már keróval.



Ettől függetlenül üdvözlöm a törekvést!



Hollandia más kerékpáros szempontból, nagyon más. De ne felejtsük el, hogy az egész ország lapos! Nem olyanok a városok, mint Budapest, vagy Veszprém, hanem olyan, mint pl. Szeged, ahol sokkal többen bringáznak, mert nem kell hegyeket maszni, a legnagyobb emelkedő a hídra való kaptatást jelent a Tisza felett.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15210
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10354
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »




On 2018. 05. 23. at 1:38 PM, Vinkler said:




Júniustól indul a tesztüzem. Lehet kerékpárt szállítani a 4-es metrón. Mondjuk azt nem tudom, h mi értelme van. 




Hogy mi értelme van bringát szállítani tömegközlekedéssel? Szerintem sok, ha nagyobb távolságot kell városon belül megtenni viszonylag gyorsan és kényelmesen.



Hollandiában minden vonatra fel lehet vinni kerékpárt, még azokra is, amiken nincs kialakítva tároló, de az utasok kényemét nem szabad zavarni vele. Sokan úgy ingáznak, hogy otthonuktól eltekernek a vonatállomásra, a bringával együtt elvonatoznak egy másik városba, ott pedig eltekernek az állomásról a munkahelyükre. Én is így szoktam ott közlekedni. Aki kényelmesebb és nem akarja pakolni a járgányt, az mindkét városban tart egy bringát az állomáson. Így alakulnak ki azok a hatalmas bringahegyek, amiket a fotókon szoktak mutogatni. 3 hete voltam Hollandiában utoljára és már üzemelt a tavaly elkezdett hágai automatikus bringatároló ház, ahol kb 10e kerékpárnak van őrzött helye. Jellemző az országra, hogy kb 3x nagyobb, mint az autós parkoló ház. Hab a tortán, hogy egy hétig ingyen használható. Ha egy hónapig nem nyúlsz a bringádhoz, akkor az önkormányzat begyűjti és elajándékozza.


Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Ide is berakom.



Nem mai cikk, de ma is beleakadtam. 



https://utazom.com/cikk/rakdmegnyelen-a ... budapesten

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Frenchfries
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 14:48
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Frenchfries »




2 órája, Vinkler írta:




Nem. Ott nem szabad. A 4-esen, mert ott van lift.





 



No most tanultam, köszönöm, én vidéki lennék de ettől függetlenül jártam már hazánk fővárosában, mint bámészkodó.

Az életben két dolog foglalkoztat igazán: az epitaxiális planártechnológia empirikus realizálása a nagy wattitású szilícium térvezérlésű tranzisztorgyártásban és a sör. Az utóbbi talán egy hangyafinggal jobban!

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




54 minutes ago, Frenchfries said:




Lehet van olyan szakasz ahol nehezebben közlekednek bringások, így felszállnak a bringások, oszt' annyival kevesebbet kell tekerni. Amúgy a mozgólépcsőn, felemelve viszi le a likba?





Nem. Ott nem szabad. A 4-esen, mert ott van lift.

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Frenchfries
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 14:48
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Frenchfries »




45 perce, Vinkler írta:




Júniustól indul a tesztüzem. Lehet kerékpárt szállítani a 4-es metrón. Mondjuk azt nem tudom, h mi értelme van. 




Lehet van olyan szakasz ahol nehezebben közlekednek bringások, így felszállnak a bringások, oszt' annyival kevesebbet kell tekerni. Amúgy a mozgólépcsőn, felemelve viszi le a likba?

Az életben két dolog foglalkoztat igazán: az epitaxiális planártechnológia empirikus realizálása a nagy wattitású szilícium térvezérlésű tranzisztorgyártásban és a sör. Az utóbbi talán egy hangyafinggal jobban!

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


Júniustól indul a tesztüzem. Lehet kerékpárt szállítani a 4-es metrón. Mondjuk azt nem tudom, h mi értelme van. 
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: avl2 »




34 minutes ago, istvan01 said:




...Nehogy az legyen, mivel nem tudják ellenőrizni, akkor minden napelemest jövedékezzenek....





köszönik a tippet !  jelentkezhetnel tanacsadonak.              :-)                                :-(


Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: istvan01 »




1 hour ago, Frenchfries said:




Az EU biztos nem fogja engedni akár mennyire is kreatív a vezír!





Lemaradtál, termékdíj, kötelező tűzleválasztó, SZJA-val terhelt többlet termelés számlázási kötelezettséggel. A bonyodalom akkor fog még jönni, ha majd tényleg jövedéki adóztatják a villanyautók áramát, és valaki(?) a saját napelemről töltené azt. Nehogy az legyen, mivel nem tudják ellenőrizni, akkor minden napelemest jövedékezzenek.




 


Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




59 minutes ago, Frenchfries said:




Az EU biztos nem fogja engedni akár mennyire is kreatív a vezír!





Bízzunk benne, de szerintem onnantól, hogy elektromos autó töltésére fogod használni, megterhelik valamiféle jövedéki adóval én attól félek.

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Frenchfries
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 101
Csatlakozott: 2018.05.14., hétf. 14:48
Értékelés: 5
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Frenchfries »




2018. 05. 11. at 9:22, maudelux írta:




Én személy szerint szinte már várom (azaz nem várom csak fogalmazásilag ez így kerek), hogy a kreatív kormányunk miként fogja megadóztatni a háztartási kiserőműveket, nem hiszem hogy hagyni fogják hogy aki megteheti, kihúzzon pénzt a zsebükből.





Az EU biztos nem fogja engedni akár mennyire is kreatív a vezír!

Az életben két dolog foglalkoztat igazán: az epitaxiális planártechnológia empirikus realizálása a nagy wattitású szilícium térvezérlésű tranzisztorgyártásban és a sör. Az utóbbi talán egy hangyafinggal jobban!

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Ma láttam egy postot egy kerékparos klub facebook oldalán, amiben pár perces videon mutattak a reggeli forgalmat Békécsaba egyik utcajában. A kerékpárosok a kerékpársávban folyamatosan jöttek-mentek, miközben egyetlen! autó sem haladt el az úton!



Respect Békescsaba!  

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



Azért ez az ingyenes tömegközlekedés hatalmas dolog.



http://m.hvg.hu/gazdasag/20180522_Ingye ... torszagban

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12631
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: Vinkler »




On 2018. 05. 19. at 9:27 AM, istvan01 said:




Száz évvel ezelőtt még versenyképes volt a villanyautó. Elon Musk akkor mégsem a spanyol viaszt találta fel. A képen látahó autó 13000 példányban készült, és persze nem ez volt az egyetlen típus és márka. Valójában hamarabb volt villanyautó mint benzines. Az első el,lektromos hajtású autót 1884-ben Londonban mutatták be, 20 évvel előzte meg a Ford T-modelt.









Nyilván a kőolajra mar akkor hatalmas iparág kezdett felépülni. Nincsenek véletlenek.

Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: istvan01 »



Száz évvel ezelőtt még versenyképes volt a villanyautó. Elon Musk akkor mégsem a spanyol viaszt találta fel. A képen látahó autó 13000 példányban készült, és persze nem ez volt az egyetlen típus és márka. Valójában hamarabb volt villanyautó mint benzines. Az első el,lektromos hajtású autót 1884-ben Londonban mutatták be, 20 évvel előzte meg a Ford T-modelt.






Online
Avatar
istvan01
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4636
Csatlakozott: 2007.10.21., vas. 17:39
Értékelés: 3102

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: istvan01 »




7 minutes ago, maudelux said:




Ezek a szép színes grafikák vagyis az Őket generáló programok jártak a rendszerhez, így ha már hozzávágták az emberhez, nézegetem és próbálok mélyenszántó konzekvenciákat levonni az értékekből. Ahogy Te is mondod gyakorlati hasznuk sok sincs, ha az adveszmérőre rápislog az ember ugyanazt az infót nyered ki, csak ez nyilván kényelmesebb. Áhhh, ez az átkozott kényelem. Anno a kémiatanárom mondta, hogy a kényelem az ellustulás felé vezető utat kövezi ki. Ezért "ha este lefekszel, és már majdnem elalszol, kelj fel és vidd le a szemetet" - mondta az öreg mert szerinte ez erősíti a jellemet, de röstellem bevallani, a 36 évem alatt mindezt egyszer sem próbáltam ki. Ezek szerint egy jellemtelen naplopó vagyok, ez van, cákkkk


Azt megmondanám, hogy Nálad a panelek hány fokos tetőn vannak? Mármint szögállás, nem a cserepek hőmérsékletére vagyok kíváncsi. Körülbelül, most nekem nehogy felmássz a tetőre szögmérővel, az azért így 20:35 magasságában superherobb cselekedet mint levinni a szemetet szinte elalvás előtt A hó miatt kérdem, nekem van egy pár panel a síkabb "kutyaól" tetőn is, aztán rettegek hogy ráesik a hip hop hoooray, hooooo, heeeeey, hoooo aztán puffff, nem termel az űrtechnika.





Nem igazán értem mi a problémád? A 7,7kWp névleges napelem kapacitásod várhatóan termelni fog évi 8400kWh-t ideális déli irány és kb 35fok lejtés mellett.. A Soláredge invertered tudtommal képes napi, havi, éves adat statisztikára, abból fogod látni az eredményt, függetlenül az Elmű odavissza órától. Az oda vissza óra mindig csak a fogyasztá-termelés különbözetet halmozza, amikor kifele, utcára több azt egyik regiszterbe, ha befelé több, akkor másik regiszterebe.



Az én tető lejtésem kb 42fok, nem déli irány, déltől 30fok nyugatra, 9db tábla, 2,205kWp össz teljesítmény. A linken megadott kalkulátorral beállítottam a saját GPS kordináta (térképen oda kell csak bökni a házad közelébe), délitől 30fok, tető lejtés 42, 2-3% eltéréssel adta a 4 éves fajlagos éves termelési adatomot. Én időszakos olvasok, vezetek excell táblát, neked egyszerűbb. De ha megtérülést, fajlagos évest akarsz látni, akkor vezess te is excell táblát.



itt van egy facebook társaság, előfordul sok hasznos infó náluk is.



aztán vezetnek ők adat gyűjtő táblát, némelyikük inverter adatokkal képes volt 1320kWh/kWp/év termelésre is. (Annál tartok attól nem az inverter kimeneti, hanem a bemeneti DC teljesítményéből számol, ami mindig nagyobb, a veszteség-hatásfok miatt)



https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... 1027429227


maudelux
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2014.02.25., kedd 15:49
Értékelés: 17

Zöld topik

Hozzászólás Szerző: maudelux »




5 hours ago, istvan01 said:




Az inverterem nem kapcsolódik netre, wifire, nem is tudok szép termelési görbéket produkálni, de nem is ettől lesz jó a rendszer. Névleges pillanatnyi teljesítményt nagyon ritkán lehet elérni. Erre leginkább a májusi szeles, napos, hűvös és gomoly felhős időben van esély. Akkor van csúcs besugárzás ha éppen fehér gomoly felhők mellül süt a nap. Persze dél közeli órákban és a panelekre is közel merőlegesen süt. Volt  már nekem párszor hogy többet mutatott a fel és leadott teljesítményben a névlegesnél, de tényleg ritka.



Mosni? nem érdemes, mint ahogy havat lekotorni télen sem. Le fog az lassan olvadni-csúszni. A sivatagi finom port leviszi az eső, vagy ha eléred, akkor slaggal lecsapatni elég. A havas lecsúszásnál viszont vigyázni kell, mert van nekem hófogóm, de a táblákról nagyon megtud indulni a nagy hótömeg amikor eléri a csúszási állapotot. Tud kárt okozni a nagy hó tömeg.





Ezek a szép színes grafikák vagyis az Őket generáló programok jártak a rendszerhez, így ha már hozzávágták az emberhez, nézegetem és próbálok mélyenszántó konzekvenciákat levonni az értékekből. Ahogy Te is mondod gyakorlati hasznuk sok sincs, ha az adveszmérőre rápislog az ember ugyanazt az infót nyered ki, csak ez nyilván kényelmesebb. Áhhh, ez az átkozott kényelem. Anno a kémiatanárom mondta, hogy a kényelem az ellustulás felé vezető utat kövezi ki. Ezért "ha este lefekszel, és már majdnem elalszol, kelj fel és vidd le a szemetet" - mondta az öreg mert szerinte ez erősíti a jellemet, de röstellem bevallani, a 36 évem alatt mindezt egyszer sem próbáltam ki. Ezek szerint egy jellemtelen naplopó vagyok, ez van, cákkkk


Azt megmondanám, hogy Nálad a panelek hány fokos tetőn vannak? Mármint szögállás, nem a cserepek hőmérsékletére vagyok kíváncsi. Körülbelül, most nekem nehogy felmássz a tetőre szögmérővel, az azért így 20:35 magasságában superherobb cselekedet mint levinni a szemetet szinte elalvás előtt A hó miatt kérdem, nekem van egy pár panel a síkabb "kutyaól" tetőn is, aztán rettegek hogy ráesik a hip hop hoooray, hooooo, heeeeey, hoooo aztán puffff, nem termel az űrtechnika.

Az örök mottó: jobb ma egy veréb, mint holnap egy túzok.

Válasz küldése

Vissza: “Csevegők”