Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Mobiltelefonok

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: gemini »

gugli

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Felmész az eDonkey-ra és annyi játékot, csengőhangot, témát, háttérképet töltesz le amennyit elbírsz. Onnan már csak infra vagy kábel kérdése. Nekem T630-asom van és a jobb játékokat onnan töltöm aztán infrán fel a telefonra.
Pontosan hogyan?? Köszi!

Pontosan? Felmész az eDonkeyra és beütöd a keresőbe a mobilod típusát (pl. t630) és a találatok közül letöltöd ami kell. Ennél pontosabban nem nagyon tudom elmondani. Ha még mindig 3410-ed van ahhoz sok mindent nem találtam.

eDonkey : com, hu, org, ca, it ??? vagy mi?

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Felmész az eDonkey-ra és annyi játékot, csengőhangot, témát, háttérképet töltesz le amennyit elbírsz. Onnan már csak infra vagy kábel kérdése. Nekem T630-asom van és a jobb játékokat onnan töltöm aztán infrán fel a telefonra.
Pontosan hogyan?? Köszi!

Pontosan? Felmész az eDonkeyra és beütöd a keresőbe a mobilod típusát (pl. t630) és a találatok közül letöltöd ami kell. Ennél pontosabban nem nagyon tudom elmondani. Ha még mindig 3410-ed van ahhoz sok mindent nem találtam.

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: gemini »

Újabb kör alakú billentyűzet.

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: gemini »


Na, az asszonynak megvettem a Nokia 3650-est (31500-ért Pannonnál, 2 év aláírásával, mint hűséges előfizető, enyitt megért nekem, pláne, 0 Ft kezdőrészlet, 2625 havi részlet, egy évig), készül hozzá az infra! Szerintem nagyon szép képeket csinál, még a tv-ből készült F-1-ről kép, olyan mint ha ott lettem volna a pályán!

A 3620 jobban bejön nekem, annak legalább nem "tekerős" billentyűzete van :vazeg:
Tudja valaki hogy mikortól fog megszünni a hűségnyilatkozat? Kb fél éve olvastam róla csak már nem emlékszem, hogy hol. Onnantól kezdve már nem lehet kötelezni az ügyfeleket, hogy lekösség magukat 2-3 évre egy szolgáltatóhoz. Nekem úgy rémlik hogy valamikor nyáron akarják ezt bevezetni.

Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: sozs »


Felmész az eDonkey-ra és annyi játékot, csengőhangot, témát, háttérképet töltesz le amennyit elbírsz. Onnan már csak infra vagy kábel kérdése. Nekem T630-asom van és a jobb játékokat onnan töltöm aztán infrán fel a telefonra.
Pontosan hogyan?? Köszi!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
sozs
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 665
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:31
Értékelés: 753
Tartózkodási hely: Kaposvár
Kapcsolat:

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: sozs »


Na, az asszonynak megvettem a Nokia 3650-est (31500-ért Pannonnál, 2 év aláírásával, mint hűséges előfizető, enyitt megért nekem, pláne, 0 Ft kezdőrészlet, 2625 havi részlet, egy évig), készül hozzá az infra!
Szerintem nagyon szép képeket csinál, még a tv-ből készült F-1-ről kép, olyan mint ha ott lettem volna a pályán!

Még mindig Dimarson dmr-400, sajna csak ennyi! Az autóm már nem Daewoo Matiz, hanem Chevrolet Matiz! R.I.P. Chevy Aveo Platinum!


Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: gemini »


És hozzá mit szóltok???
egyre idétlenebb kinézetű telefonokat hoznak ki. ezt még csak egy helyen láttam itthon, de szerintem nem is lenne rá iagzán igény, hogy a hazai szolgáltatok forgalmazzák.

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


És hozzá mit szóltok???


Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Felmész az eDonkey-ra és annyi játékot, csengőhangot, témát, háttérképet töltesz le amennyit elbírsz. Onnan már csak infra vagy kábel kérdése. Nekem T630-asom van és a jobb játékokat onnan töltöm aztán infrán fel a telefonra.
Erre eddig még nem is gondoltam! THX az ötletet!
T310-re csak Mophun játékok vannak, így elég nehéz beszerezni őket. Itt meg 25-ös pakkokban jön

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


amúgy már felhívtam havert akinek ilyen van, nem bírtam ki, a www.myt610.com -on isten jó cuccok vannak ingyen, csak wap kell hozzá nagyon jó muzsikákat szedtem le: Insomnia, Lethal Industry, Traffic, Played Alive... stb. stb. D. Minogue theme

Felmész az eDonkey-ra és annyi játékot, csengőhangot, témát, háttérképet töltesz le amennyit elbírsz. Onnan már csak infra vagy kábel kérdése. Nekem T630-asom van és a jobb játékokat onnan töltöm aztán infrán fel a telefonra.

Avatar
AteeG
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 520
Csatlakozott: 2003.05.22., csüt. 12:30
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: AteeG »


Én már 5 hónapja őt használom és imádom...


Rap és mozi, az a jó
AteeG-nek az való!

Avatar
Fufuka
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 533
Csatlakozott: 2004.04.27., kedd 16:41
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Fufuka »


:vazeg:
tv:LG flatron 100hz digit 72cm, erölködő: Pioneer vsx-ax3, hangfalak: Quadral qlx 210 front, qlx 160 srr, Acent base center, Klipsch rb25 háttér, mély: Klipsch Rw 10. Dvd: Pioneer DVR-530H, kábelek neotech.

Avatar
mszaby
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1650
Csatlakozott: 2003.08.08., pén. 23:53
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: mszaby »


http://index.hu/tech/mobil/napaj6938/
 
Új japán mobil. UGATÁSFORDÍTÓVAL!!! :vazeg:
 
Ha valaki tudja, hogy működhet a fordító írja le légyszi.
Elkúrtuk

Avatar
gemini
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1765
Csatlakozott: 2004.01.13., kedd 10:05
Értékelés: 1

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: gemini »

ha valaki egy púderesdobozon szeretne telefonálni

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Tegnap előtt megvettem a dágaszágom' a Sony Ericsson T610-est...
Na, gratula! Én csak P900-hoz tudok gamét, az gondolom nem yo neked.

há ja, P900 az má brutál darab, elis felejtettem, h neked ilyen dágaszágod' van
amúgy már felhívtam havert akinek ilyen van, nem bírtam ki, a www.myt610.com -on isten jó cuccok vannak ingyen, csak wap kell hozzá
nagyon jó muzsikákat szedtem le: Insomnia, Lethal Industry, Traffic, Played Alive... stb. stb. D. Minogue theme

Avatar
DocBrown
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 166
Csatlakozott: 2003.03.11., kedd 18:11
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: DocBrown »


Tegnap előtt megvettem a dágaszágom' a Sony Ericsson T610-est...
Na, gratula! Én csak P900-hoz tudok gamét, az gondolom nem yo neked.

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


- Miért mondja mindenki, h ne voda live-os T610-est vegyél?? Sztem az csak jó, mármint ha egy teló többet tud "ingyen-be", nem? Miért "nem jó" a teló, ha voda live-os? Vagy ez hülyeség?
 
-
a ) Tudtok olyan internet címeket mondani, ahonnan tudok leszedni képeket/poli csengő és hangokat/játékokat/háttereket/képernyőkímélőt/témákat és még amit kihagytam.
b ) Olyan wap címet mondjatok, ahonnan az a ) kérdés esetlegességei oldhatóak meg elsősorban ingyen (de gondolom az nem a minőség oltára) így alternatívának esetleges vizetős wap címeket. Az a ) kérdésnél a www.7777.hu ismert számomra, meg felguru is. Köszi!

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Tegnap előtt megvettem a dágaszágom' a Sony Ericsson T610-est. Vodafone Live!-os tel. nagyon atom, főleg a korábbi Nokia 6610-ez képest amit nem elhagytam, nem elloptak, hanem átk*rtak vele... na mind1 megúsztam ezt a telt 70 ft-ból

Vendég

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ki nem sza(khmmm)ja le a csengőhangot, nokia tuném van bent.Engem az érdekel hogy normálisan halljam a másikat...

Nokia tune? Undorító egy hang. Mindíg is utáltam.
A másik jól hallásával viszont nagyon 1-et értek.

Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »


Ki nem sza(khmmm)ja le a csengőhangot, nokia tuném van bent.
Engem az érdekel hogy normálisan halljam a másikat...

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: N°1 »


Bármikor! 
Akkor ezennel a telefonom kihívta a telefonodat egy nyilvános csengőhang-párbajra!
Győzzön a jobb!


Avatar
Mester
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 990
Csatlakozott: 2003.03.26., szer. 16:37
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mester »

Bármikor!

Avatar
N°1
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 271
Csatlakozott: 2004.03.03., szer. 11:15
Értékelés: 0

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: N°1 »


Samsungnak undorító a hangminősége.

Ismételd meg!!!


Avatar
Mr_Rob
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 534
Csatlakozott: 2003.03.24., hétf. 19:11
Értékelés: 1

Mobiltelefonok

Hozzászólás Szerző: Mr_Rob »


Kéne egy kis segítség. 
Szóval, az a gondom, hogy felvettünk egy beszélgetést a teló memóriájába és azt át szeretném venni pc-re. Ezt hogyan tudnám megoldani (adatkábel nélkül)? Pl el tudnám küldeni a hangot mms-ben, de nem tudom, hogyan lehet ezt valami pc-s felületre átküldeni (netre feltenni, wapra) Tehát tudna valaki abban segíteni, hogy felvett hangot hogy tudnék feltenni wapra mobilról, vagy létezik-e valami ingyenes mms fogadó szerver, amit sima neten el tudok érni?
 
 
Várom az ötleteket!

e-mailben nem tudod elküldeni?

Egy SonyEricsson t310-zel küzdök, de e-mailnél nem jöttem rá, hogy lehet hangot csatolni.

Nagyon egyszerü. Az mms küldésénél nem egy telefonszámot, hanem egy e-mail címet adsz meg címzettnek és célba fog érni (Westelnél bizosan )
Utána szükséged lesz egy AMR Converter nevü progira, ami az amr fájlból wav-ot csinál. (amr-t pc-n nem nagyon játsza le semmi)

Válasz küldése

Vissza: “Technikai eszközök”