Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

thxfan moziszobája

Avatar
G-Gabi
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1320
Csatlakozott: 2014.08.09., szomb. 11:12
Értékelés: 835

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: G-Gabi »

Simán csak zöld polifom.

Vendég

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Köszi!
 
Arra a zöldes színűre gondolsz, amit habfólia helyett is szoktak rakni?

szerintem arra,nem emlékszem rá pontosan,de mintha zöld lett volna.Bemész és ott megkérdezed az eladót,hogy ez kell,ilyen célra.Fog mutatni drágábbat,meg azt amit mindenki vinni szokott.

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »



Ha vizes lazúrral festeted az gyorsan szárad még a hidegben is,nem beszélve a szagokról ami az oldószeres hátránya...
 
 
Ha teheted akkor igen olyat tegyél a szőnyeg alá. A nappaliban tavaly cseréltem ki a parkettát és oda már nem azt a vékony fehér habfóliát vettem,hanem a zöld XPS lapokat ami 3 vagy 4mm vastag és sokkal jobb a hatásfoka is (szigetelés) illetve a lépéseknél sem kopog annyira..Ezeket asszem 1000mm×500mm-es méretben csomagban (3m2) lehet kapni. Akkor asszem úgy vettem...
 

Ilyen lesz a lazúr, így nem lesz vele gond, két éve ugyan ez ment az ereszdeszkázatra, homlokdeszkára, belső ajtókra és lépcsőre is.
http://www.milesi.hu/ipari/termekek-kul ... konylazur/
 
Laminált padló alá azért egyszerűbb ezt rakni, padlószőnyeg alá csak úgy lehet, ha előtte leragasztom valamivel. Jövő hét második felében a festés után jön a gépész és villanyszerelő, azután aljzatkiegyenlítés, utána mehetne ez a lap és a padlószőnyeg. Mondjuk a padlószőnyeget is egy élmény lesz lerakni, csak 4m széles jöhetett számításba a 3,2 szélesség miatt, lecsapott sarkok, nem párhuzamos falak, sok vágás a hosszú oldalon, de feleségemmel megoldjuk, nem merem a mesterekre bízni  . A nyílászáró sajnos még mindig nincs meg , csak jövő héten szerdára ígérték, így még a kőművesnek a kávázás miatt és utána a festőnek is vissza kell jönni.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: fodesz »



sztem ilyesmire gondolnak a srácok, én is ezt raktam a laminált alá..
 
http://www.diego.hu/laminalt-padlo/alat ... -5mm--zold

 
Igen ez az! Pontosan.

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: Fish »



Köszi!
 
Arra a zöldes színűre gondolsz, amit habfólia helyett is szoktak rakni?

sztem ilyesmire gondolnak a srácok, én is ezt raktam a laminált alá..
 
http://www.diego.hu/laminalt-padlo/alat ... -5mm--zold
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: fodesz »


 A lazúrozás és némi bádogos munka maradt csak.
 
Ha vizes lazúrral festeted az gyorsan szárad még a hidegben is,nem beszélve a szagokról ami az oldószeres hátránya...
 
 a padlószőnyeg alá tegyél egy hangszigetelő alátét anyagot,amit az obiban is lehet kapni.Nem a szigetelés végett,hanem az elnyelés miatt,illetve nem utolsó szempontból,baromi kényelmes is.Nem vészes az ára,10ezerből megvan,rendkívül hasznos.
 
Jó meglátás és tényleg több okból is hasznos!
 
Arra a zöldes színűre gondolsz, amit habfólia helyett is szoktak rakni?
 
Ha teheted akkor igen olyat tegyél a szőnyeg alá. A nappaliban tavaly cseréltem ki a parkettát és oda már nem azt a vékony fehér habfóliát vettem,hanem a zöld XPS lapokat ami 3 vagy 4mm vastag és sokkal jobb a hatásfoka is (szigetelés) illetve a lépéseknél sem kopog annyira..Ezeket asszem 1000mm×500mm-es méretben csomagban (3m2) lehet kapni. Akkor asszem úgy vettem...
 

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


 a padlószőnyeg alá tegyél egy hangszigetelő alátét anyagot,amit az obiban is lehet kapni.Nem a szigetelés végett,hanem az elnyelés miatt,illetve nem utolsó szempontból,baromi kényelmes is.Nem vészes az ára,10ezerből megvan,rendkívül hasznos.
Köszi!
 
Arra a zöldes színűre gondolsz, amit habfólia helyett is szoktak rakni?
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Vendég

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Köszönöm . A vége még messze van, de remélem sikerül mindent úgy megcsinálni, ahogy terveztem.
 
Jó lett volna akusztikai és hőháztartás szempontjából is valami "izmosabb" padló rétegrend, de a kicsi belmagasság miatt nem fog megvalósulni. Vastagabb padlószőnyeg megy majd.

 a padlószőnyeg alá tegyél egy hangszigetelő alátét anyagot,amit az obiban is lehet kapni.Nem a szigetelés végett,hanem az elnyelés miatt,illetve nem utolsó szempontból,baromi kényelmes is.Nem vészes az ára,10ezerből megvan,rendkívül hasznos.

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »



Élvezettel és izgalommal követem és olvasom mindig egy ilyen saját moziszoba megszületését, fejlődését!
 
 
THXFAN csak így tovább!
Gratula Hozzá!
 
Üdv,
Laci
 
PS: Padlót milyen bukolattal csillapítással tervezed?

Köszönöm . A vége még messze van, de remélem sikerül mindent úgy megcsinálni, ahogy terveztem.
 
Jó lett volna akusztikai és hőháztartás szempontjából is valami "izmosabb" padló rétegrend, de a kicsi belmagasság miatt nem fog megvalósulni. Vastagabb padlószőnyeg megy majd.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Online
Avatar
Antistati
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 432
Csatlakozott: 2016.02.06., szomb. 22:14
Értékelés: 36

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: Antistati »


Élvezettel és izgalommal követem és olvasom mindig egy ilyen saját moziszoba megszületését, fejlődését!
 
 
THXFAN csak így tovább!
Gratula Hozzá!
 
Üdv,
Laci
 
PS: Padlót milyen bukolattal csillapítással tervezed?

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Kívül is szépen halad a munka, már csak egy pár nap kellene eső nélkül, hogy teljesen be lehessen fejezni. A lazúrozás és némi bádogos munka maradt csak.

 
Belül megvolt a harmadik glettelés, holnap csiszolás. Remélem bevállalja a festő a szombati munkát, akkor megkapná az első réteg festéket is a szoba, ha nem, akkor marad jövő hét elejére. Egy kis festéket azért kikenettem ma a falra, hogy kb. mégis milyen lesz, mert a színkártyán, a festék dobozán és a festékboltban kikent minta ugyanazon színnél három árnyalatú volt .
 
Megérkezett a színes radiátor is, majdnem falszín lesz, így teljesen bele fog olvadni. A lámpák is RAL8017 színt kapnak majd, ez a radiátor színe is.

 
 
 
 
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »



Vagy csinálj neki GK-ból fix lábat. (képeken bordó rész)
 
S csak a felső/középső dobozolást tudnád levenni. (fekete rész). Ez mehetne tiszta hangszóró selyemből is. Ekkor is elég lenne a mágneses rögzítés. 
 
 
 

Nagyon komoly ez a moziszoba, amit belinkeltél . A gipszkartonozás nem jó, mert alulra is menne kőzetgyapot tábla az oldalsó panelekbe, ott is szövet lesz majd. Nem tudtam jól leírni, de még skiccelni sem, hogy mit is szeretnék . KR-acoustic bass trap panelt képzelj el, csak padlótól mennyezetig, én ezt az egész panelt szeretném a falra rögzíteni mágnessel. Szerintem jövő hét végén készül a "prototípus", majd menet közben kiderül hogy a legjobb megoldani a rögzítést.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Az egész panel a földön áll majd,
 

Én a helyedben padlón állóra készíteném a keretet, több okból kifolyólag is:
 
1. Alatta lévő (parkettaszegő magasságú) rést elég problémás kitakarítani.
 
2. Állhatna a "lábán" , szépen körbeszszegőzve, így csak fent kellene valamivel berögzítened (L vas),
 
vagy akár bentről egy tolózár a keret mindkét oldalán, ami egyáltalán nem látható.
 
3 .Továbbgondolva a dolgot, bár nem tudom, hogy mi lesz a fallal, tapéta, festés stb...
 
a keret oldalára is mehetne ugyanaz, így még egységesebb lehetne a történet.

A panel a padlón áll majd, ott nem lesz rés. A tolózár nem rossz ötlet.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »


Vagy csinálj neki GK-ból fix lábat. (képeken bordó rész)
 
S csak a felső/középső dobozolást tudnád levenni. (fekete rész). Ez mehetne tiszta hangszóró selyemből is. Ekkor is elég lenne a mágneses rögzítés. 
 

 


Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »


Swordfish kolléga jól mondja.
Mondjuk én a felső mágneses rögzítésen gondolkodnék. Lehet kapni nagyon vékony mágneses fóliát is. Súlyt nem is kell tartania, csak épp annyit, hogy ne dőljön el.
A keret és a fal egybeszínezése jó ötlet.
 
De megcsinálhatod az egészet lebegő takarással is.  
 
Hasonló elven, minta ahogy ez:

 

 
Az egész panel 2-3cm-el a fal előtt "lebegne". Ez esetben nem is kell, hogy olyan nagy legyen a mélysége. De csak akkor lenne hatásos, ha led szalaggal megvilágítanád belülről úgy, mint a képeken. A panelt  falra rögzített távtartóra tudnád akasztani. 

Avatar
Swordfish76
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2014.11.09., vas. 19:58
Értékelés: 374

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: Swordfish76 »


Én a helyedben padlón állóra készíteném a keretet, több okból kifolyólag is:
 
1. Alatta lévő (parkettaszegő magasságú) rést elég problémás kitakarítani.
 
2. Állhatna a "lábán" , szépen körbeszszegőzve, így csak fent kellene valamivel berögzítened (L vas),
 
vagy akár bentről egy tolózár a keret mindkét oldalán, ami egyáltalán nem látható.
 
3 .Továbbgondolva a dolgot, bár nem tudom, hogy mi lesz a fallal, tapéta, festés stb...
 
a keret oldalára is mehetne ugyanaz, így még egységesebb lehetne a történet.

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Egy másik lehetőség is eszembe jutott. Külső és kisebb "L" vassal rögzítem a már korábban leírt módon elkészített panelt 4 helyen a falhoz és a fal-panel "holkerbe" a padlótól (szegőléc tetejétől) mennyezetig végigfutna egy festett pl. csak néhány ponton kétoldali ragasztóval, öntapadós tépőzárral stb. rögzített sarokléc, ami eltakarná az "L" vasakat. Az oldalsó surr.nál lévő panellel van csak gond, mindennapi matatás nem lesz ott, de azért jó lenne, ha csak minimális bontással kellene annak leszedéséhez.
 
Kb. ez az elképzelés, de a megvalósítás, főleg a rögzítése kérdéses:

10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Tegyél valamilyen bútorzsanért belülre. Pl. kivetőpántot. Kitudnád nyitni, mint egy szekrényajtót bogarászni a hangfallal, utána visszazárni.
Jó ötlet, de a szegőlécet körbe szerettem volna vinni azon, hogy csak azt kelljen visszaszedni a hangfal babrálásához.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Amihez rögziteni akarsz, az milyen anyag ?Gipszkarton és szilikát fal.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Online
Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1788
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 808
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: Red75 »

Tegyél valamilyen bútorzsanért belülre. Pl. kivetőpántot. Kitudnád nyitni, mint egy szekrényajtót bogarászni a hangfallal, utána visszazárni.
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3421
Csatlakozott: 2015.05.28., csüt. 22:11
Értékelés: 1202

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: irishcream »



Egy kis akadályba ütköztem az oldalsó fali panelek kivitelezésénél, ezért kérnék egy kis segítséget. Nem biztos, hogy sikerül érthetően megfogalmazni, de teszek egy próbát. Készülne egy 10 cm mély keret fekete bútorlapból, ami kiállna a fal síkjából, annak élére tűzném rá a hangfalselymet, amit egy festett vékony léckeret takarna a tűzéseknél, ezt az egész panelt kellene valahogy a falra rögzíteni. A panel padlótól a felül két oldalt futó dobozolásig érne, tehát padlótól mennyezetig, így annak felakasztása nem megoldható. Ami eszembe jutott első körben, hogy a bútoroknál használatos mágneses zár menne a falra csavarozva pl. 4 db, a bútorlap keret belső részére pl. filccel bevont "L" vas, ami rátapadna a mágnesre és talán így nem rezegne. A keretnek levehetőnek kell lenni a hangfalak miatt, így ez lenne a legegyszerűbb megoldás. A keret fixen falra rögzítése, abba külön belső léc + arra még egy belső keret a szövettel már sokkal bonyolultabb és nem is esztétikusabb, ezért azt elvetettem.  
Valami ötlete valakinek a "láthatatlan" rögzítésre?

Amihez rögziteni akarsz, az milyen anyag ? 

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Egy kis akadályba ütköztem az oldalsó fali panelek kivitelezésénél, ezért kérnék egy kis segítséget. Nem biztos, hogy sikerül érthetően megfogalmazni, de teszek egy próbát. Készülne egy 10 cm mély keret fekete bútorlapból, ami kiállna a fal síkjából, annak élére tűzném rá a hangfalselymet, amit egy festett vékony léckeret takarna a tűzéseknél, ezt az egész panelt kellene valahogy a falra rögzíteni. A panel padlótól a felül két oldalt futó dobozolásig érne, tehát padlótól mennyezetig, így annak felakasztása nem megoldható. Ami eszembe jutott első körben, hogy a bútoroknál használatos mágneses zár menne a falra csavarozva pl. 4 db, a bútorlap keret belső részére pl. filccel bevont "L" vas, ami rátapadna a mágnesre és talán így nem rezegne. A keretnek levehetőnek kell lenni a hangfalak miatt, így ez lenne a legegyszerűbb megoldás. A keret fixen falra rögzítése, abba külön belső léc + arra még egy belső keret a szövettel már sokkal bonyolultabb és nem is esztétikusabb, ezért azt elvetettem.  
Valami ötlete valakinek a "láthatatlan" rögzítésre?
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Csak nem a környékről dolgoztatsz mi..ánsokkal?   
Ja, csak annyi a baj, hogy éjszaka mindig kiszöknek a garázsból és reggel mehetek a zöldhatárra újakért .
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: fodesz »

Tényleg gyors vagy mint a tsunami .... Csak nem a környékről dolgoztatsz mi..ánsokkal?   

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: Fish »

gyorsan haladsz, grat!
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”