Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

thxfan moziszobája

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »



Ha kész lesz minden, élni fogok az ajánlatoddal, és megnézem élőben is!
 

 
 
Igazán impozáns mind minőségben, mind időben, ameddig eljutottál! Gratulálok, és ha esetleg majd lehet pofátlankodni, amikor Baktán járok... 
Köszönöm !
Természetesen bárkit szívesen látok, csak előre egyeztessünk. Hozzáteszem, hogy ez a moziszoba nem a technika legújabb vívmányait fogja felvonultatni, ez csak egy saját igényre és ízlésre épített szoba.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »



Tetszenek a színek! Frankó lett! A kanapé színe is nagyon szép,gondolom kényelmes is! A Barna sosem megy ki a divatból,szerintem jó választás volt.
 
A szőnyeg hasonló van nekem is. Egy év elteltével láthatóvá vált egy "ösvény" ahol a legtöbbet járunk.
Porszívózásnál újra szép,majd megint lelapul.
Shaggy-t vettem ,azt gondoltam az jó lesz.
Ma már mást vennék.Bár függ attól,mennyit jártok majd rajta.
Szépek ezek a vastag csomós szőnyegek,de jobb lenne a levegőben járni.

Köszi! A kanapé az ugyanaz, ami volt, nem változott, egy jó darabig nem is fog, ezért lett a barna dizájn. Túl kényelmes is néha, többször aludtam már el benne kevésbé hangorkános film, vagy F1 közben, mindig néhány centivel kerül lejjebb a háttámla, aztán csak arra eszmélek, hogy vége a műsornak én meg vízszintesen vagyok és .
 
Legalább a kitaposott utat járod, nincs azzal baj .  Nézegettem sokféle padlószőnyeget, ez egy akciós Diegos, az alap Shaggytől kicsit vastagabb és sűrűbb, árban ez még belefért. Itt is el lehet szállni, ami igazán komoly, az 10e Ft/m2 ártól indul. Mi nem járunk majd rajta, lesz két tégla, egyik az ajtóban, másik a kanapé előtt, azon meg egy palló .
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: nadtom »

Alakul a mandula, szép lesz! :-)
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
leoneottiz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2007.06.13., szer. 11:18
Értékelés: 643

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: leoneottiz »

Igazán impozáns mind minőségben, mind időben, ameddig eljutottál! Gratulálok, és ha esetleg majd lehet pofátlankodni, amikor Baktán járok... 
Osu no seishin!

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1455
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 455
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Most látszódnak igazán a méretek, hogy bent van végre a fotel
Ha kész lesz minden, élni fogok az ajánlatoddal, és megnézem élőben is!

Szupperjóóó!  
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8078
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Tetszenek a színek! Frankó lett! A kanapé színe is nagyon szép,gondolom kényelmes is! A Barna sosem megy ki a divatból,szerintem jó választás volt.
 
A szőnyeg hasonló van nekem is. Egy év elteltével láthatóvá vált egy "ösvény" ahol a legtöbbet járunk.
Porszívózásnál újra szép,majd megint lelapul.
Shaggy-t vettem ,azt gondoltam az jó lesz.
Ma már mást vennék.Bár függ attól,mennyit jártok majd rajta.
Szépek ezek a vastag csomós szőnyegek,de jobb lenne a levegőben járni.

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Az elmúlt napokban volt egy kis haladás.
 
A két oldalsó hosszabb fal újra lett glettelve és festve, a nyílászáró körül javítva és élvédőzve, így már sokkal jobb, hozzáteszem, a festő még nem látta a festett falat ledes súrlófényben, megpillantva annak domborzatát el is szégyellte magát és elnézést kért - ritka az ilyen . Az első glettelés borzalmas volt, szepi látta élőben is, de nem szólt igazán semmit, pedig láttam a szemében, hogy szakmabeliként azt tanácsolta volna a festőmnek, hogy váltson szakmát és menjen inkább szobrásznak .

 
A heti edzést is kimerítettem, mert átmozgattam a napokban a közel 300 kg technikát és a 150 kg-os mozifotelt, amit természetesen elemeire kellett szerelni, hogy beférjen az ajtón és könnyebb legyen átvinni.

 
Ma felkerült a jó időnek köszönhetően az első lazúrréteg a külső felületre, szépen kihozza a fa erezetét. A mozi belső ablakpárkánya keményfából lesz és ezzel a színnel lesz kezelve, de valószínűleg az ajtónál burkolatváltó helyett is inkább fa küszöb lesz hasonló módon kivitelezve.

 
Megvettel a surr. back kábelét, ami az oldalsú surr. hasonlóan Kácsa KCE-FLW 25 lesz. 30 m érkezett ezekből, inkább 2-3 méterrel többet vettem biztos ami biztos alapon, mert ha kevés a csokival való toldás nem férne be a szegőlécbe .

 
Megérkezett a hangfalselyemből is csekély 15 m2, így már elkezdődhet a panelek, bass trap takarók és a rejtett frontoldal megvalósítása.

 
A padlószőnyegről egy kis infó, közel 2 cm vastag, 1,5 cm -es hosszú szálak, az alján 0,5 cm filc. A szőnyeget nem szegőztem még, mert a nagy álló paneleken körbe szeretném vinni, illetve a berendezés helyére kerülése után még pontosabban le szeretném szabni a széleknél.

 
 
 
 
 
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »


a mesterekkel az a baj, hogy mellettük kell állni mert különben nem úgy csinálják ahogy kell. 
 
https://www.youtube.com/watch?v=_nV4ZXPKttQ

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »

Holnap jön a vissza festő. Az ablakkáva javítása miatt jön főleg, de feladata lesz még a jobb oldali falba beleglettelt Alpok domborzati térkép kisimítása, meglátjuk milyen sikerrel .
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8078
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: fodesz »



Köszönöm! Azért halad ilyen "gyorsan", mert a "mesterek" tudnak a mozin is dolgozni a többi helyiség mellett és viszonylag jól sikerült szervezni a munkát eddig, de a tervezetthez képest kb. 1 hét csúszás van. 
 
Egyelőre nincs több olyan infó, ami ne szerepelne a képeken, ha szépül majd a szoba és felkerülnek a panelek, elkészül az előtétfal stb. lesznek majd más szögből is képek, 2-3 héten belül be szeretném teljesen fejezni. A képeket szoktam butítani, hogy 1 MB alatti legyen, mert azt még engedi feltölteni, nem tudom miért lesz belőle 24,69 K, ha rákkantintok a képre a feltöltés után . A felbontását majd a harmadára butítja .

 
2-3 hét az már igazán nem sok. Leszerelés végéig a katonaságnál esetleg sok még ennyi idő is.De az meg már nincs.
 
1024×768-as fotókat töltök fel azt engedi a fórum,egy posztnál többet is és kb elég nagyok is.

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Tisztelet a kivételnek
Kivétel van, de sajnos igen kevés. Az a baj, hogy 100-ból 1 csinálja úgy, mintha magának készítené, a többi csak összecsapja, mert már várja a következő munka.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »



Robi príma lett a szőnyeg is! Az eddigi leggyorsabb moziszoba építés amit látunk itt a fórumon.
Szinte pár hete csak a szétvert teraszt láttuk,most meg...Nagyon gyorsan haladtatok, a karácsonyfának hol lesz hely?
 
Jó lenne még látni több képet még + nagyobb méretben (esetleg más szögből is) ha lehet.Elég kicsik a képek,vagy csak nálam?

Köszönöm! Azért halad ilyen "gyorsan", mert a "mesterek" tudnak a mozin is dolgozni a többi helyiség mellett és viszonylag jól sikerült szervezni a munkát eddig, de a tervezetthez képest kb. 1 hét csúszás van. 
 
Egyelőre nincs több olyan infó, ami ne szerepelne a képeken, ha szépül majd a szoba és felkerülnek a panelek, elkészül az előtétfal stb. lesznek majd más szögből is képek, 2-3 héten belül be szeretném teljesen fejezni. A képeket szoktam butítani, hogy 1 MB alatti legyen, mert azt még engedi feltölteni, nem tudom miért lesz belőle 24,69 K, ha rákkantintok a képre a feltöltés után . A felbontását majd a harmadára butítja .
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8078
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: fodesz »


Robi príma lett a szőnyeg is! Az eddigi leggyorsabb moziszoba építés amit látunk itt a fórumon.
Szinte pár hete csak a szétvert teraszt láttuk,most meg...Nagyon gyorsan haladtatok, a karácsonyfának hol lesz hely?
 
Jó lenne még látni több képet még + nagyobb méretben (esetleg más szögből is) ha lehet.Elég kicsik a képek,vagy csak nálam?

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »


 mesterekkel az a baj, hogy mellettük kell állni mert különben nem úgy csinálják ahogy kell
Tisztelet a kivételnek
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2874
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 843

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: nemtomm »


 
Kezd alakulni a szoba, sajna a mesterekkel az a baj, hogy mellettük kell állni mert különben nem úgy csinálják ahogy kell. Sajna nálam is ez történt este vettem át nem láttam még rengeteg hibát útólag meg nem jött vissza javitani. Egy részét megcsináltam sajna glettelni nem tudok rendesen...-
Ne hagyd utólag nagyon nehéz javitani, évekig ezt fogod nézni. Egy kis csúszás nem a világ vége. Moziszobának fel... - -
"Az igazi barát szemből támad."

Online
Avatar
1001gabor
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 386
Csatlakozott: 2012.07.14., szomb. 11:11
Értékelés: 53
Tartózkodási hely: Gyöngyös

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: 1001gabor »

Egyre szebb ez a moziszoba!Gratulálok hozzá!
EliteScreens:Manual135”16:9,Sony:VPL-HW65ES,Oppo:BDP-95EU,Lexicon:RV-5,Focal Chorus V:826,CC800,SR800,SW800,Van den Hul:Surf,Integration,Digicoupler,Optocoupler,Clearwater,Inspiration,Mainsstream,Nordost:Wyrewizard,Audioquest:Pearl,Nrg-Y3,Furutech:e-TP86E,Ncf ClearLina,iFi:Lan,Gnd,Dc,iPower2,MiniDsp

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


A szőnyeg ma délelőtt a helyére került. Feleségem segített és együtt raktuk le, nem volt egyszerű a 7*4 m-es darabot jól lerakni a 6,95 * 3,2-3,25 m-es kissé nyíló falak közé, a sarkok lecsapása meg hab volt még a tortán. Inkább mi küzdöttünk a padlószőnyeggel, mert nem mertem egyik "szakbarbárra" sem rábízni, elég volt a mesterekből egy időre. A glettelési és festési munka is elég rossz lett, amit az azután felkerült lámpák surlófénye ki is ad rendesen, ezért újra lesz glettelve néhány helyen a fal és festés is lesz néhány részen, nem érdekel, hogy emiatt csúszhat minden, de nem hagyom így. A surr. panelek jövő hét végére lesznek meg, ezért nyugodtan dolgozhat a festő még 2-3 napot rajta.
 

10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: nadtom »



Gratula mozidhoz, a színvilága nagyon jó , a technika sem mindennapi. Azért egy kép jöhetne az állvány tartalmáról, ahogy látom az sem a belépő szint.
 
Nálam jövő héten jönnek a riasztó érzékelőjét felszerelni, csak fehér színben szerezhető be, így én le fogom festetni sötétbarnára fújós dekor festékkel. Esetleg a dhcodoki által javasolt konzolfestéssel együtt megejtheted Te is.

Köszönöm. Nálad is alakul a szoba ahogyan látom, klassz lesz!
Én a végén keztem...vettem egy 7 csatornás NAD végfokot használtan, mert csak jókat olvastam róla, illetve a sztereo hangját is lényegesen drágább sztereo erősítőkhöz hasonlítgatták és azt is csak dícsérték. (Nálam a sztereo zene és mozi aránya 50-50%). Ezzel magasra került a mérce, mert ugye a komponensekből célszerű azonos minőségűt venni...így jött a proci és hangfal csere.
Az Elac 249.3 front szerelem volt első hallásra, tudtam, hogy ez ami nekem kell, de ha már frontcsere akkor ugye illik a centert is azonosra cserélni. :-)
A prociért nem akartam annyit adni, mint amibe egy 8802A vagy az AVM60-as került volna, így lett a Yamaha 5100-as. Kicsit féltem milyen lesz a sztereo zenére (mint hálózati lejátszó) de abszolút meggyőzött, sztereoban és DTS zenére is teljesen megfelel az igényeimnek, nagyon szép hangja van (mozira meg többet is tud, mint amit én elvárnék).
Most jöhet a szobaakusztika kérdése, aztán a kábelek kérdése ha már felnőtt a fülem a rendszerhez.
A szekrény tartalma: NAD, Yami, Pioneer bluray, Upc beltéri.

Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Felkerült a radiátor, a fehér részeit még lefestem majd barnára. A nyílászárót is sikerült viszonylag kulturált módon kibontani és bekerült az új, a festés és glettelés javítás várható volt, azt kedden csinálja a festő. XPS is lent, 5 cm vastag kétoldali ragasztóval, holnap jöhet a padlószőnyeg.
 
 
 
 


10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »


Gratula mozidhoz, a színvilága nagyon jó , a technika sem mindennapi. Azért egy kép jöhetne az állvány tartalmáról, ahogy látom az sem a belépő szint.
 
Nálam jövő héten jönnek a riasztó érzékelőjét felszerelni, csak fehér színben szerezhető be, így én le fogom festetni sötétbarnára fújós dekor festékkel. Esetleg a dhcodoki által javasolt konzolfestéssel együtt megejtheted Te is.
 
 
 
 
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: nadtom »



Gratulálok pofás mozi! Egy kritikám lenne, ami persze szigorúan szvsz, így nem kell mellre szívni.
Az nem tetszik, hogy nincs egy kép és hang szempontjából, ideális, középső hely, ahová szívesen ülnék. Mert itt, a legjobb helyen, a pohártartóban, a távirányítók tanyáznak
Nekem a halálom, amikor látok jobbnál-jobb mozikat és nincs egyetlen középső fotel sem. Vagy egy sorban 4 fotelt helyeznek el és azért vagy középre raknak egy asztalkát, éjjeli lámpával, vagy esetleg lépcső van középen. A te mozidban sincs és így, ha mennék hozzád, akkor már inkább a fal melletti masszázs fotelt választanám, az eszméletlenül jó, olyan mintha thai lányok maszírozgatnának
Köszönöm!Értem amit mondasz, csak a helyzet az, hogy még kb. 5 hónapja eszem ágában sem volt a moziszoba kialakítása a nappaliból. A kanapét kb. 1,5 éve vettük akkor meg pláne szó sem volt erről. Ha most vennék kanapét már nem ilyet vennék de ez a hajó már elment.
A masszírozó fotel is cserélve lesz (színben is passzolni fog) és a 4 kezes thai masszázs élményét fogja nyújtani! :-)
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
Cutler
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2883
Csatlakozott: 2009.01.25., vas. 20:21
Értékelés: 1389

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: Cutler »


Nálam már nagyjából kész minden, csak ajtó++redőny kell már csak.Gratulálok pofás mozi! Egy kritikám lenne, ami persze szigorúan szvsz, így nem kell mellre szívni.Az nem tetszik, hogy nincs egy kép és hang szempontjából, ideális, középső hely, ahová szívesen ülnék. Mert itt, a legjobb helyen, a pohártartóban, a távirányítók tanyáznak
Nekem a halálom, amikor látok jobbnál-jobb mozikat és nincs egyetlen középső fotel sem. Vagy egy sorban 4 fotelt helyeznek el és azért vagy középre raknak egy asztalkát, éjjeli lámpával, vagy esetleg lépcső van középen. A te mozidban sincs és így, ha mennék hozzád, akkor már inkább a fal melletti masszázs fotelt választanám, az eszméletlenül jó, olyan mintha thai lányok maszírozgatnának

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »



Nálam már nagyjából kész minden, csak ajtó+szalagfüggöny+redőny kell már csak.
 

 
Gratulálok én is Tom! Ügyesen megoldottad. Jó a színválasztás is. Én még lefesteném a helyedben a projektor alatti fehér tartókonzolt. Ne világítson már ott.
 
Írj légyszi pár sort a 2 hangszórós atmos felállásról. Akár privátban, akár a topikomba. Érdekelne mennyire áll össze a hátsó tér. Van érzékelhető lyuk a térben? Irányítottak a felső hangok, vagy terítettek ahogy kell? Milyen magasan van a hangszóró membrán? (Nem mennyezet)

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: nadtom »



Ebben a világban már semmi sem biztos De ha volt anno egy TW3800 -as epsonod, akkor több mint valószínű.
Ha nem, akkor bocs - élénk a fantáziám, pár dolog nagyon hasonló képről.

Kicsi a világ! :-) Igen volt, az volt az első projektorom. Akkor tényleg jártál nálam, jó a memóriád...:-)
Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
batman98
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2520
Csatlakozott: 2004.03.01., hétf. 19:00
Értékelés: 3447

thxfan moziszobája

Hozzászólás Szerző: batman98 »


Biztos nálam jártál?     
 
Ebben a világban már semmi sem biztos De ha volt anno egy TW3800 -as epsonod, akkor több mint valószínű.
Ha nem, akkor bocs - élénk a fantáziám, pár dolog nagyon hasonló képről.
kép: LG 42LV3400; KÉP: Epson EH-TW5000, Grandview CNV 106" - HTPC: i3-6100 & KODI-Leia
Hang: Yamaha CX-A5000; Rotel RMB-1095MK2; Jamo Concert C809, C80CEN, C80SUR, Jamo C80SUB;  Rotel-RB-1050MK2; B&W CCM362
HTPC: Asus Essence STX & JRiver 21 Storage: HTPC: 2x4TB

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”