Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi erősítők,processzorok

Avatar
tigris
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2012.08.27., hétf. 15:07
Értékelés: 119

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: tigris »



Sziasztok,
 
Tanácsot szeretnék kérni, HM erősítő vásárlás előtt állok, két-három típust néztem ki
 
Marantz NR1603
Marantz SR5007
VAGY
DENON AVR-1912 esetleg 2113
 
- JAMO S606 szett lenne hozzá. Sztereóban is hallgatnám majd, és szeretném a legjobbat választani.
- Az SR és az NR hangja között minőségben gondolom van különbség?
 
Köszönöm, Bálint


 
Szerintem a 2113..
Sztereó: Parasound végfok,Origen S16T zenei HTPC, Transparent Audio Hangsugárzó kábelezés, Paradigm Monitor SE3000.

Mozi: Onkyo TX-NR809 erősítő, Synology NAS218 plus, Paradigm hangsugárzók, Jamo J110Sub, Optoma HD27, Viablue SC2 kábelezés, Dune Pro Vision 4K Solo.

Avatar
balu75
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.01.16., szomb. 23:32
Értékelés: 1

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: balu75 »


Sziasztok,
 
Tanácsot szeretnék kérni, HM erősítő vásárlás előtt állok, két-három típust néztem ki
 
Marantz NR1603
Marantz SR5007
VAGY
DENON AVR-1912 esetleg 2113
 
- JAMO S606 szett lenne hozzá. Sztereóban is hallgatnám majd, és szeretném a legjobbat választani.
- Az SR és az NR hangja között minőségben gondolom van különbség?
 
Köszönöm, Bálint

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Köszönöm mindenkinek a korrekt tanácsadást, hálás vagyok érte!


 
Sajnos mindenkinek van egy kialakult szubjektív és szelektív véleménye - nekem is.
 
A legjobb, ha van rá lehetőséged, hallgass meg több erősítőt is és az alapján dönts!
Így később nem fogod azt mondani, hogy mégis a másikat kellett volna választanom!


Avatar
bzsolt1983
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.11.23., szer. 15:24
Értékelés: 2

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: bzsolt1983 »

Köszönöm mindenkinek a korrekt tanácsadást, hálás vagyok érte!

TV: Samsung UE46D5500
Source: Popcorn Hour C-200
AVR: Onkyo TX-NR818
Front1: Mission M53
Center: Mission M5c
Surround: Mission M51
Sub: Jamo Sub550
 

Avatar
tigris
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 460
Csatlakozott: 2012.08.27., hétf. 15:07
Értékelés: 119

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: tigris »



Sziasztok!
 
Egy kis segítségre volna szükségem, ha sikerülne eladnom a meglévő erősítőmet, akkor szeretnék egy komolyabb erősítőt vásárolni, és mivel maradnék Onkyo vonalon, ezért a következőket néztem.
Fő szempontom igazából az volna, hogy 50-50%-ban használnám az erősítőt mozizásra, és zenére.
Ki melyik típust ajánlaná a következők közül?
 
Onkyo TX-SR876
Onkyo TX-NR717
Onkyo TX-NR818
Onkyo TX-NR709
Onkyo TX-NR809
 
Tudom árban elég nagy szórás van a fent megnevezett dolgok között, de engem az érdekelne, hogy mozi és zene élményben melyik ad többet?
 
Köszi


 
Csak a többiek véleményével tudok egyet érteni. Néhány dologgal azért megtoldanám. Az izmosság önmagában még mozira is kevés, de ez csak az én véleményem. Mikor én vásároltam elég sok volt a jelölt, nem volt előre eltervezve, hogy melyik márka mellett maradok.. Volt a terítéken , Marantz, Denon, CA, Onkyo, Pioneer, ANthem.
 
A Pioneer LX 70 és felette már jó gépek, de sztem a magas áruk miatt nem tudnak kiemelkedni a mezőnyből, ugyan ez a helyzet a többivel is, arról nem is beszélve, hogy a Marantz és Denon, Pioneer 8-10 kilós gépei hiába szólnak szépen, de magasabb hangerőn atomjaira hullik mindnek a hangja, és magas lesz a torzítás is.Ha másban nem is de itt azért a súly is számít valamelyest, legalábbis a megépítés minőségét és a táp méreteit elárulja.Az Onkyok a tudáshoz mérten, és a mit kapsz a pénzedért csoportban az egyik legerősebbek a mozis gépek palettáján, de leginkább ebben a 300 ezer forintos kategóriában. HA Onkyo melett döntesz én is a 809 és a 818 mellett voksolok, a 818 hangban ugyan az, semmi különbséget nem hallottam, annyi hogy újabb modell és jobb elvileg a mérőmikrofonos rendszere. HA, csakis a mozi és a dög a lényeg, és a szoba is nagy, meg a dobozaid nehezen hajthatóak, akkor mindenképp 876 Onkyot ajánlom én is.
 
A Pioneer gépei közül is mondhatnék jókat, de árban 100 ezerrel drágábbak mint ezek az Onkyok, ugyan ez a helyzet a jobb Denonokkal. A Cambridge Audio érdekes darab, hangra pontos, feszes, néha kicsit nyers, de zeneileg is elég határozott darab, de ugyan ez elmondható az Anthemekről is. Nekem mozin a CA nemigazán jött be, főleg nem a Dalikkal. Ez persze nem jelenti azt hogy nem lenne jó!! Ami annó nagyon tetszett az a Pioneer LX70, azóta ők is változtattak ezt azt, főleg az árakat. Marantzom is volt egy régebbi tipus, meglepődtem, h mennyire visszaesett a hangminőség náluk is, ahelyett, h javulna. Sztem egy valamire való mozis gép nincs 15 kiló alatt, persze nem a súly határozza meg a minőséget, de a mozi alapja az erő, dinamikai tartalék, és ne legyen torz a hangzás.
 
Én nem bántam meg, hogy az Onkyot vettem. De tartom magam ahhoz, h nem ez az egyetlen jó mozis gép, mert bizony az Anthem is nagyon csábító volt. Mindenki döntse el maga mi a fontos, jelen esetben a legfontosabb az adott rendszer és környezet ahova pakolva lesz, és az ár, mert ugye ma már az ár nem elhanyagolandó.
Sztereó: Parasound végfok,Origen S16T zenei HTPC, Transparent Audio Hangsugárzó kábelezés, Paradigm Monitor SE3000.

Mozi: Onkyo TX-NR809 erősítő, Synology NAS218 plus, Paradigm hangsugárzók, Jamo J110Sub, Optoma HD27, Viablue SC2 kábelezés, Dune Pro Vision 4K Solo.

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok
érdekelne a véleményetek az elképzelésemmel kapcsolatban.
Jelenleg külön használok egy stereo erősítőt (NAD c326bee) és egy marantz5006 HM erősítőt.
Mivel a fantáziámat nagyon birizgálja az emotiva umc1 (még nem tudom milyen végfokkal) nem tudom, hogy ez kiválthatja-e a stereomat? Az első beruházásom egy oppo lesz 95/105 még nem tudom pontosan, hogy melyik. Kétségtelen, hogy a jelenlegi marantz paliban sincs a NAD-dal stereo vonalon, de sajna emotivat még nem hallottam...
 
köszi a válaszokat.
üdv
Laci

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Én összeségében szeretem az Onkyo hangját, és minden tekintetben igazad van, de mivel két rendszert nem tudok fenntartani(házimozi, és sztereo), ezért akármilyen AV receivert is választok, kompromisszumokra úgy gondolom mindig szükség lesz, persze biztosan van jobb mint az Onkyo, de mint márka, mint minőség nekem bejött. Persze még sokat törtem az agyam hogy jó lenne talán HK-t vagy Marantz-ot kiprbálni. Sok tapasztalatom nincsen sajnos, mert annyira nem ástam bele magam az ügybe, illetve azért a hangfalaim sem csúcskategória (Mission M53). Most is csak a kíváncsiság hajt, hogy milyen lehet egy komolyabb Av erősítő.


 
Nem csúcskategória a Mission M53, de szerintem nagyon jó hangfalak - még Angliában készültek ha jól tudom!
A Mission szerintem jó választás az Onkyo-hoz ráadásul.
 
Ha viszont a kíváncsiság hajt, akkor próbálj ki mást is!
Lehet átnyergelsz más vonalra.
 
Van (volt) itt eladó Yamaha 3800 és Pioneer LX70, Marantz 8002, Denon 4308, de más példákat is mondhatnék. Én a HK-t nem ajánlom a 760-as kivételével.
(a CA 650R erősítőt direkt nem írom)
 
Ha 50-50% a mozi-zene arány, akkor lehet jobbat találni!

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fodesz »

Az biztos hogy az Onkyo névről,márkáról elsősorban mindenkinek a házimozi jut eszébe.Persze a zene is fontos.De tény hogy nem könnyű összehozni hogy mindkét műfaj makulátlanul szóljon otthon.Én azért írtam elsőként a 876-ot mert ismerem is és szerintem a 906-ig bezárólag a legjobban összerakott AV receiver az Onkyo-nál. Tudom hogy nem zenegép nem is az volt vele a cél. De pl a THX ultra 2 tanúsítvány már elég kell hogy legyen ahhoz hogy egy olyan gépet birtokoljon az ember ami biztosan megfelelő mind mozin és zenén is(Az utóbbi meg úgyis a tömörítetlen formátumokban jeleskedik Blu ray koncertek,pöpec LPCM anyagok stb..).Aki analógban kétcsatrornában zanél annak másban kell gondolkodni,nem HM erősítőben.A többi modell a select 2 "szelídebb" csoportban tartozik.Én azt venném.

Avatar
bzsolt1983
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.11.23., szer. 15:24
Értékelés: 2

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: bzsolt1983 »

Én összeségében szeretem az Onkyo hangját, és minden tekintetben igazad van, de mivel két rendszert nem tudok fenntartani(házimozi, és sztereo), ezért akármilyen AV receivert is választok, kompromisszumokra úgy gondolom mindig szükség lesz, persze biztosan van jobb mint az Onkyo, de mint márka, mint minőség nekem bejött. Persze még sokat törtem az agyam hogy jó lenne talán HK-t vagy Marantz-ot kiprbálni. Sok tapasztalatom nincsen sajnos, mert annyira nem ástam bele magam az ügybe, illetve azért a hangfalaim sem csúcskategória (Mission M53). Most is csak a kíváncsiság hajt, hogy milyen lehet egy komolyabb Av erősítő.

TV: Samsung UE46D5500
Source: Popcorn Hour C-200
AVR: Onkyo TX-NR818
Front1: Mission M53
Center: Mission M5c
Surround: Mission M51
Sub: Jamo Sub550
 

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Kérdésed alapján feltételezem, hogy beleolvastál a topikba és ennek okán teszed fel ilyen formában a kérdést.
Amint olvashatod, a hozzászólok, egyik fele arról ír, hogy szerinte az Onkyo zenére nem alkalmas, mert az "ilyen-olyan", de konkrétan nem tudják megfogalmazni, hogy mi is a bajuk vele.
Tegnap beüzemeltem otthon egy TX-NR1009-est. A jelző amit itt a legtöbb ellenző keres, az az, hogy az Onkyo loudness-szes. Ha ez neked bejön, akkor megveheted bármelyiket. Ha nem, akkor is, csak ez esetben a beépített digitális ekvalizerrel kell majd szorosabb viszonyt kialakítanod


 
Ebben igazad van, de szerintem nem az a legnagyobb gond az Onkyo-val. A hangok nem természetesek, nem olyanok, mint a valóságban.
Ez talán először fel sem tűnik, hosszabb hallgatás kell hozzá és összehasonlítási alap.
 
A listából én mindenesetre a legújabb 818-at venném, ha választani kellene, bár azt nem hallottam még.

Avatar
doink
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.10.26., pén. 11:20
Értékelés: 2

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: doink »



Sziasztok!
 
Egy kis segítségre volna szükségem, ha sikerülne eladnom a meglévő erősítőmet, akkor szeretnék egy komolyabb erősítőt vásárolni, és mivel maradnék Onkyo vonalon, ezért a következőket néztem.
Fő szempontom igazából az volna, hogy 50-50%-ban használnám az erősítőt mozizásra, és zenére.
Ki melyik típust ajánlaná a következők közül?
 
Onkyo TX-SR876
Onkyo TX-NR717
Onkyo TX-NR818
Onkyo TX-NR709
Onkyo TX-NR809
 
Tudom árban elég nagy szórás van a fent megnevezett dolgok között, de engem az érdekelne, hogy mozi és zene élményben melyik ad többet?
 
Köszi


Kérdésed alapján feltételezem, hogy beleolvastál a topikba és ennek okán teszed fel ilyen formában a kérdést.
Amint olvashatod, a hozzászólok, egyik fele arról ír, hogy szerinte az Onkyo zenére nem alkalmas, mert az "ilyen-olyan", de konkrétan nem tudják megfogalmazni, hogy mi is a bajuk vele.
Tegnap beüzemeltem otthon egy TX-NR1009-est. A jelző amit itt a legtöbb ellenző keres, az az, hogy az Onkyo loudness-szes. Ha ez neked bejön, akkor megveheted bármelyiket. Ha nem, akkor is, csak ez esetben a beépített digitális ekvalizerrel kell majd szorosabb viszonyt kialakítanod

Avatar
kimi-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 999
Csatlakozott: 2010.09.04., szomb. 23:25
Értékelés: 808

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: kimi- »



Szia!
 
Szerintem ez a sorrend lehet a jó:
 
1. TX-SR876
2. TX-NR809
3. TX-NR818
 
Én egyértelműen a 876-ot venném ő a "bandából" a legjobb és legcombosabb model,ezért vitathatatlan is hogy minden téren jobb mint a többi.Sorolhatnám hogy miért de nem teszem mert elég nagy hírnévnek örvend itt a fórumon is és egyébként is nagyobb kategória a felsoroltak közt bármelyiktől...


 
Zenére lehet jobb választás a 809
Ha mindkettő fontos, akkor pedig CA 650R

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8079
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: fodesz »



Sziasztok!
 
Egy kis segítségre volna szükségem, ha sikerülne eladnom a meglévő erősítőmet, akkor szeretnék egy komolyabb erősítőt vásárolni, és mivel maradnék Onkyo vonalon, ezért a következőket néztem.
Fő szempontom igazából az volna, hogy 50-50%-ban használnám az erősítőt mozizásra, és zenére.
Ki melyik típust ajánlaná a következők közül?
 
Onkyo TX-SR876
Onkyo TX-NR717
Onkyo TX-NR818
Onkyo TX-NR709
Onkyo TX-NR809
 
Tudom árban elég nagy szórás van a fent megnevezett dolgok között, de engem az érdekelne, hogy mozi és zene élményben melyik ad többet?
 
Köszi


Szia!
 
Szerintem ez a sorrend lehet a jó:
 
1. TX-SR876
2. TX-NR809
3. TX-NR818
 
Én egyértelműen a 876-ot venném ő a "bandából" a legjobb és legcombosabb model,ezért vitathatatlan is hogy minden téren jobb mint a többi.Sorolhatnám hogy miért de nem teszem mert elég nagy hírnévnek örvend itt a fórumon is és egyébként is nagyobb kategória a felsoroltak közt bármelyiktől...

Avatar
Alby_
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 191
Csatlakozott: 2007.12.27., csüt. 20:48
Értékelés: 63

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Alby_ »


Sziasztok! Egy barátom erősítőjével van egy kis furcsa gond. Kíváncsiak lennénk a véleményetekre tanácsotokra. Köszi!
 
Van egy Harman Kardon AVR 335-ös erősítő, ami rakoncátlankodik mostanában.
A problémám az hogy nagyon sokszor nem tudom stanby-ból visszakapcsolni.
Nyomogatom mindkét távirányítót vagy a készüléken a bekapcsolást, de nem megy.
Párszor azt is csináltam, hogy kihúztam a hálózatból pár percre és vissza, de az sem mindig működik.
Legutóbb leszereltem a tetejét, hogy a port kifújjam belőle. Visszarakás előtt próbáltam bekapcsolni, de nem ment.
Láttam egy kis fekete gombot a belsejében. Mivel én úgy vagyok vele, hogy ha gomb, akkor meg kell nyomni hát megnyomtam.
Ez vmi reset lehetett, mert be tudtam utána kapcsolni csak elvesztek a beállításaim.
Van valakinek sejtése, hogy mi lehet a baj? Esetleg tudtok ajánlani egy kompetens szerelőt Budapesten?


Avatar
bzsolt1983
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2011.11.23., szer. 15:24
Értékelés: 2

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: bzsolt1983 »


Sziasztok!
 
Egy kis segítségre volna szükségem, ha sikerülne eladnom a meglévő erősítőmet, akkor szeretnék egy komolyabb erősítőt vásárolni, és mivel maradnék Onkyo vonalon, ezért a következőket néztem.
Fő szempontom igazából az volna, hogy 50-50%-ban használnám az erősítőt mozizásra, és zenére.
Ki melyik típust ajánlaná a következők közül?
 
Onkyo TX-SR876
Onkyo TX-NR717
Onkyo TX-NR818
Onkyo TX-NR709
Onkyo TX-NR809
 
Tudom árban elég nagy szórás van a fent megnevezett dolgok között, de engem az érdekelne, hogy mozi és zene élményben melyik ad többet?
 
Köszi

TV: Samsung UE46D5500
Source: Popcorn Hour C-200
AVR: Onkyo TX-NR818
Front1: Mission M53
Center: Mission M5c
Surround: Mission M51
Sub: Jamo Sub550
 

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Sziasztok!
 
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Szeretném eladni a hm erősítőmet Pioneer VSX-1018 AH-S.
Mi az az összeg amit lehet kérni érte, sajnos nem vagyok tistában az árakkal, anno 2009-ben 210-ért vettem.
A választ(okat) előre is köszönöm.
 
Üdv!


 
 
Itt az AVX-en is hirdettek ilyet:
http://www.avx.hu/forum/index.php?/topi ... w-erosito/
 
A végső ára 79990 forint volt - mondjuk ehhez képest érdemes belőni az árat.
A hirdetés 1,5 évvel ezelőtti!
Mivel THX-es és HD-s erősítő + Pioneer, ráadásul első tulajdonos vagy, szerintem 70-75 ezerért meg lehet hirdetni.

Avatar
vik82
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 70
Csatlakozott: 2012.02.11., szomb. 11:48
Értékelés: 2

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: vik82 »


Sziasztok!
 
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Szeretném eladni a hm erősítőmet Pioneer VSX-1018 AH-S.
Mi az az összeg amit lehet kérni érte, sajnos nem vagyok tistában az árakkal, anno 2009-ben 210-ért vettem.
A választ(okat) előre is köszönöm.
 
Üdv!

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Basszus! Nem mondasz hülyeséget! Most h mondtad eszembe jutott h pár évvel ezelött kimérték (Már nemtom milyen oknál fogva) a konnektort, és a nullában volt minimális feszültség! Viszont Hivox hálozati szűrőt használok. Ez nem oldja meg ezt a problémát?


 
Nincs benne földhurok leválasztó szerintem. Nem oldja meg.
Nekem szintén Hivox szűrő van, abból Koltay tápkábel és a végfok nagyon zúgatta a hangfalat!
Kis csere-berével megoldódott a probléma.

Avatar
Zerge83
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.02.10., csüt. 12:11
Értékelés: 44

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Zerge83 »



Próbáld ki, hogy másik konnektorból vezeted az áramot úgy, hogy csak az erősítő kapja onnan.
Lehet, hogy csak vmilyen földhurok okozza a zajt.

Basszus! Nem mondasz hülyeséget! Most h mondtad eszembe jutott h pár évvel ezelött kimérték (Már nemtom milyen oknál fogva) a konnektort, és a nullában volt minimális feszültség! Viszont Hivox hálozati szűrőt használok. Ez nem oldja meg ezt a problémát?

Vendég

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Vendég »



Sziasztok!
Van egy Onkyo tx-nr609-es erősitőm. És 70-es hangerőtől alapzaj szürődik ki a hangfalakból, ahogy nővelem a hangerőt ugy hangosodik! Nagyon idegesitő mozin, csendes jeleneten! Kérdésem az h ez normális-e az Onkyonál, vagy beállitási hiba van a háttérben? A szerviz azt mondta h vigyem be, bemérik a készüléket, de min. 2hét az átfutási ideje! Nem akarok annyit várni, főleg ha nem találnak hibát akkor kidobott pénz lenne a szállitása, mert nincs közel. Gondoltam megkérdezlek benneteket, hátha találkozott már vki hasonlóval. Aki tud az segitsen!!! Köszönöm!!


 
Próbáld ki, hogy másik konnektorból vezeted az áramot úgy, hogy csak az erősítő kapja onnan.
Lehet, hogy csak vmilyen földhurok okozza a zajt.

Avatar
Zerge83
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.02.10., csüt. 12:11
Értékelés: 44

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Zerge83 »


Sziasztok!
Van egy Onkyo tx-nr609-es erősitőm. És 70-es hangerőtől alapzaj szürődik ki a hangfalakból, ahogy nővelem a hangerőt ugy hangosodik! Nagyon idegesitő mozin, csendes jeleneten! Kérdésem az h ez normális-e az Onkyonál, vagy beállitási hiba van a háttérben? A szerviz azt mondta h vigyem be, bemérik a készüléket, de min. 2hét az átfutási ideje! Nem akarok annyit várni, főleg ha nem találnak hibát akkor kidobott pénz lenne a szállitása, mert nincs közel. Gondoltam megkérdezlek benneteket, hátha találkozott már vki hasonlóval. Aki tud az segitsen!!! Köszönöm!!

Avatar
Gaben360
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2011.02.12., szomb. 16:43
Értékelés: 1909

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Gaben360 »



Huu, azért egy kicsit megnyugodtál, volt para? Gratula, további jó mozizást.


 
Hát ja,bennem volt az ideg,de hálistennek nem volt komoly baj.
Nagyot csalódtam volna a pioneer-be ha az erősítő rosszalkodik.
Neked is jó mozizást!

Ha pálinkát iszol,olyan mintha az anyósodat temetnék-Kívűlről megkönnyezed,de belűlről jólesik!
 

Avatar
pégyé
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2011.01.23., vas. 14:01
Értékelés: 413

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: pégyé »



No,megoldódott a kérdés,a médiaplayer hibázott,de a frissítés megoldotta a problémát.

Huu, azért egy kicsit megnyugodtál, volt para? Gratula, további jó mozizást.

Avatar
Gaben360
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2011.02.12., szomb. 16:43
Értékelés: 1909

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Gaben360 »

No,megoldódott a kérdés,a médiaplayer hibázott,de a frissítés megoldotta a problémát.

Ha pálinkát iszol,olyan mintha az anyósodat temetnék-Kívűlről megkönnyezed,de belűlről jólesik!
 

Avatar
Gaben360
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2011.02.12., szomb. 16:43
Értékelés: 1909

Házimozi erősítők,processzorok

Hozzászólás Szerző: Gaben360 »



Próbálkoztam , de nem jutottam semmire, bocsika, sajnálom.


Semmi gond,este kiderül,hogy a médiaplayer-e a ludas,délután lefrissítetem.

Ha pálinkát iszol,olyan mintha az anyósodat temetnék-Kívűlről megkönnyezed,de belűlről jólesik!
 

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”