Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Dhcodoki moziszobája

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

irishcream írta:
2019.01.27., vas. 10:10


Akkor lehet hogy első leszel, akinek ez sikerül.
Azért remenykedni benne csak lehet! :D

Avatar
irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3421
Csatlakozott: 2015.05.28., csüt. 22:11
Értékelés: 1202

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: irishcream »

TSanyi írta:
2019.01.27., vas. 10:05
dhcodoki írta:
2019.01.27., vas. 08:30


Minden topik felett van egy keresőmező. Beírhattad volna, hogy "ajtó". ;)

Nem sok változás történt az utóbbi időben, ezért nem is írtam. Na meg a fórumot sem nagyon látogattam, amióta átszabták. Mozizni mozizunk továbbra is. Heti 1-2-3 alkalom, attól függ.
....és tényleg működik! leborulok.gif

Ez a megelegedés jele! Csak élvezi az ember a mozizást! Persze izgalmas, érsekes a tervezés, építés, fejlesztés, de a jól megérdemelt "pihenés" is édes, meg alig várja az ember hogy eljen odáig. Bele is lehet az előzöekbe fáradni. Én csak reménykedem ha egyszer elkészül az enyém nem jön rám pár év múlva hogy átépíteném...
Akkor lehet hogy első leszel, akinek ez sikerül.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

dhcodoki írta:
2019.01.27., vas. 08:30


Minden topik felett van egy keresőmező. Beírhattad volna, hogy "ajtó". ;)

Nem sok változás történt az utóbbi időben, ezért nem is írtam. Na meg a fórumot sem nagyon látogattam, amióta átszabták. Mozizni mozizunk továbbra is. Heti 1-2-3 alkalom, attól függ.
....és tényleg működik! leborulok.gif

Ez a megelegedés jele! Csak élvezi az ember a mozizást! Persze izgalmas, érsekes a tervezés, építés, fejlesztés, de a jól megérdemelt "pihenés" is édes, meg alig várja az ember hogy eljen odáig. Bele is lehet az előzöekbe fáradni. Én csak reménykedem ha egyszer elkészül az enyém nem jön rám pár év múlva hogy átépíteném...

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »

TSanyi írta:
2019.01.26., szomb. 23:14
Na, sikerült megtalálni. Igaz majd 60 oldalt kellett átnyálazni. Nem semmi súlyú! Ha bírják a zsanérok semmi gond! Persze kell az is hogy a keret os masszív! Szívesen megnézném élőben is! Jó ötlet a parafa is.

A topicod is átkerült a második oldalra, rég volt itt mozgás.
Minden topik felett van egy keresőmező. Beírhattad volna, hogy "ajtó". ;)

Nem sok változás történt az utóbbi időben, ezért nem is írtam. Na meg a fórumot sem nagyon látogattam, amióta átszabták. Mozizni mozizunk továbbra is. Heti 1-2-3 alkalom, attól függ.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

dhcodoki írta:
2016.03.12., szomb. 19:32

A súlyát tekintve elszámoltam magam... elég csúnyán. 35kg-os ajtólapot tippeltem, nos bőven 50kg felett van. A fél tok pedig 24,5kg. Tehát kimondhatjuk, hogy az egész szerkezet 100-110 kg között fog megállni. DE! A súly nekünk dolgozik ugyebár.
A kialakítás a terv szerint zajlott. A tok és küszöb teljes terjedelmében vörösfenyő. Az ajtólap: -14mm vörösfenyő -2mm parafa -10mm CK lap -2mm parafa -14mm vörösfenyő. A rétegek lapolva vannak, így az a rés, ami látszik, valójában nem az.
 
Na, sikerült megtalálni. Igaz majd 60 oldalt kellett átnyálazni. Nem semmi súlyú! Ha bírják a zsanérok semmi gond! Persze kell az is hogy a keret os masszív! Szívesen megnézném élőben is! Jó ötlet a parafa is.

A topicod is átkerült a második oldalra, rég volt itt mozgás.

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

A kkkk nem igazán fogott meg,


Akkor nincs miről beszélni, pláne ha az Atmost ki sem tudod építeni.

Akinek nem inge... ez igaz a fejlesztésekre is. Akit nem érdekel, nincs lehetősége az ne tegye. Viszont akit érdekel kiépíti még ha rá is kell locsolni x Ft-ot. Ha nekik megéri akkor örülünk. Amúgy sem "éri" meg egyik rendszer sem financiálisan...

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2873
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 843

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

szepi0808 írta:
2018.08.24., pén. 22:38
nemtomm írta:
2018.08.24., pén. 21:37
szepi0808 írta:
2018.08.24., pén. 16:30

Nyugtassátok csak magatokat, hogy nem kell a 4K meg az Atmos, addig mi meg kiélvezzük az előnyeit :D

Ezt te sem gondolod komolyan?
Igazi kereskedő lettél...
Bocsi doki az off-ért leborulok.gif
Nem vagyok ès soha nem leszek az ès, aki igazán ismer az tudja, hogy nekem ez hobbi, amit rohadt komolyan veszek ès a lènyeg, hogy mindenki elègedett legyen nem az, hogy a cègnek mennyi marad. Amúgy is sokszor segítek használt, vagy èn ajánlok használt kèszülèkeket. Erről ennyit.
Veled az a baj, hogy csak nagyban tudsz gondolkodni, túl drága eszközök, kábelek. Pedig simán lehet èlvezni az atmost olcsóbb kábelekkel, hangsugárzókkal, procival, de mozierősítővel is. Sőt sokan èlvezik is, sokról tudok, akik nem csiliáldokat áldoztak rá, mèg is hozzá tett az èlmènyhez. Nekem sem mk a beèpíthető, valami Kácsa kábel megy oda ès a proci sem milliós kategória, de mèg is nagyon èlvezem az atmost.
4k projiban sem kell elszállni egy natív 4k Sony kicsivel 1 Milla felett már hazavihető, persze erre is gyűjtögetni kell, de ez a hobbi ilyen, mint más is. Aki komolyan veszi a hobbiját ès szeretné a jobbat, annak áldozni is kell rá.
Lehet kezdeni kisebb kategóriával ès kèsőbb emelni a szintet, nem kell egyből elszállni.
Ez magán vèlemèny, mint általában :)

De ugye azt sem gondolod komolyan, hogy először leépítem a rendszert majd utána megint felépítem? Nem gondolkozom nagyban csak megadom a lehető legjobbat a rendszeremnek amit kigondolok. :D
A kkkk nem igazán fogott meg, pedig biztos jó a Sony de nekem nem jön be képi világa maradok egyenlőre a dlp vonalon. Többször leírtam nálam nem lehet atmos-t kiépíteni és annyival nem ad több letett mint amennyibe fájna.
Inkább időnként csiszolgatok valamit a rendszeremen ami nem egy rossz dolog mert már szinte ráérek vele...
Majd egyszer csak lépek de nagyon jól elvagyok a mostani cuccommal....
Peace... :D
"Az igazi barát szemből támad."

skyplanet

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: skyplanet »

wittao írta:
2018.08.25., szomb. 11:32
En most a PC frontjan tapasztaltam meg, hogy bizony a normal FullHD-ban is oriasi elorelepes van ha a hardver kepes a madvr-t total kiaknazni. Egy jo (nagyon jo) FullHD projektorral plusz kimaxolt FullHD forrassal siman el lehet lenni 4k nelkul szerintem.
Atmost hallgattam, nekem tetszett, abba elobb beszallnek ha moziznek mint a 4k-ba.
Hét éve HTPC-t használtam!
Én most váltottam Htpc-ről cambridge audio cxnuhd-ra!
Htpc-m full madvr ngu beállításokkal + svp 60hz lejátszással működött! (1080p filmek)
Projektorom: Sharp XV-Z30000
Tesztelésre kaptam meg cxnuhd-t ami végül maradt is! Olyan természetes, folyamatos és egyben tiszta képet produkált hogy leeset az állam!
Madvr kötelező htpc használatakor!

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Ha már itt tartunk,mennyibe kerül egy csúcs Atmos Anthem processzor? Ja bocs,nincs!Ha lenne akkor 3 milla?

Csutka

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: Csutka »

szepi0808 írta:
2018.08.24., pén. 22:38
nemtomm írta:
2018.08.24., pén. 21:37
szepi0808 írta:
2018.08.24., pén. 16:30

Nyugtassátok csak magatokat, hogy nem kell a 4K meg az Atmos, addig mi meg kiélvezzük az előnyeit :D

Ezt te sem gondolod komolyan?
Igazi kereskedő lettél...
Bocsi doki az off-ért leborulok.gif
Nem vagyok ès soha nem leszek az ès, aki igazán ismer az tudja, hogy nekem ez hobbi, amit rohadt komolyan veszek ès a lènyeg, hogy mindenki elègedett legyen nem az, hogy a cègnek mennyi marad. Amúgy is sokszor segítek használt, vagy èn ajánlok használt kèszülèkeket. Erről ennyit.
Veled az a baj, hogy csak nagyban tudsz gondolkodni, túl drága eszközök, kábelek. Pedig simán lehet èlvezni az atmost olcsóbb kábelekkel, hangsugárzókkal, procival, de mozierősítővel is. Sőt sokan èlvezik is, sokról tudok, akik nem csiliáldokat áldoztak rá, mèg is hozzá tett az èlmènyhez. Nekem sem mk a beèpíthető, valami Kácsa kábel megy oda ès a proci sem milliós kategória, de mèg is nagyon èlvezem az atmost.
4k projiban sem kell elszállni egy natív 4k Sony kicsivel 1 Milla felett már hazavihető, persze erre is gyűjtögetni kell, de ez a hobbi ilyen, mint más is. Aki komolyan veszi a hobbiját ès szeretné a jobbat, annak áldozni is kell rá.
Lehet kezdeni kisebb kategóriával ès kèsőbb emelni a szintet, nem kell egyből elszállni.
Ez magán vèlemèny, mint általában :)
Itt az a kérdés, hogy megéri-e még többet áldozni azért, hogy 4K és atmos legyen.
Nemtomm-nál a kicsivel több, mint egymillió forintos projektor pont kicsivel több, mint egymillióval kerülne többe, mint a mostani. :D
Aki eddig is sokat áldozott a rendszerére és a jelenlegi szintet szeretné tartani hang- és képminőségben annak bizony nagyon sokba kerül az átállás.
Szerintem jobb még csiszolgatni az "elavult" rendszert, mint fejest ugrani az újba.
Rengeteg tartalék van a "régiben" is. Persze bort iszok és vizet prédikálok, de akkor is.
:smile32:

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »

nemtomm írta:
2018.08.24., pén. 21:37
szepi0808 írta:
2018.08.24., pén. 16:30
nemtomm írta:
2018.07.26., csüt. 09:52
Ráadásul akárhány kkkk-s képet láttam nem éreztem arra késztetést, hogy rohanjak a boltba cserélni.
Nyugtassátok csak magatokat, hogy nem kell a 4K meg az Atmos, addig mi meg kiélvezzük az előnyeit :D

Ezt te sem gondolod komolyan?
Igazi kereskedő lettél...
Bocsi doki az off-ért leborulok.gif
Nem vagyok ès soha nem leszek az ès, aki igazán ismer az tudja, hogy nekem ez hobbi, amit rohadt komolyan veszek ès a lènyeg, hogy mindenki elègedett legyen nem az, hogy a cègnek mennyi marad. Amúgy is sokszor segítek használt, vagy èn ajánlok használt kèszülèkeket. Erről ennyit.
Veled az a baj, hogy csak nagyban tudsz gondolkodni, túl drága eszközök, kábelek. Pedig simán lehet èlvezni az atmost olcsóbb kábelekkel, hangsugárzókkal, procival, de mozierősítővel is. Sőt sokan èlvezik is, sokról tudok, akik nem csiliáldokat áldoztak rá, mèg is hozzá tett az èlmènyhez. Nekem sem mk a beèpíthető, valami Kácsa kábel megy oda ès a proci sem milliós kategória, de mèg is nagyon èlvezem az atmost.
4k projiban sem kell elszállni egy natív 4k Sony kicsivel 1 Milla felett már hazavihető, persze erre is gyűjtögetni kell, de ez a hobbi ilyen, mint más is. Aki komolyan veszi a hobbiját ès szeretné a jobbat, annak áldozni is kell rá.
Lehet kezdeni kisebb kategóriával ès kèsőbb emelni a szintet, nem kell egyből elszállni.
Ez magán vèlemèny, mint általában :)
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2873
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 843

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

szepi0808 írta:
2018.08.24., pén. 16:30
nemtomm írta:
2018.07.26., csüt. 09:52
Ráadásul akárhány kkkk-s képet láttam nem éreztem arra késztetést, hogy rohanjak a boltba cserélni.
Nyugtassátok csak magatokat, hogy nem kell a 4K meg az Atmos, addig mi meg kiélvezzük az előnyeit :D

Semmi gond ezzel Szepi de sajnos a sokkk-rá való áttérés és az atmos ra való átállás ezen a szinten ahol tart az ember nagyon fájó tud lenni. Csak egy rövid gondolat 4k nem alap dlp vetítő + proci csere + kábelok (hdmi + hsz kábel min 100 m+ hangszóró + végfok + médiejátszó ) és nem kevés átalakítás a mozinappaliban, és ezt meglépni ugyanezen a szinten, hogy a megszokott minőségben hallja az ember a moziját egy középkategóriás új autó az ára. Mindezt 17 nm-en?
Szerinted meg ér ez ennyit? Biztos vagyok benne, hogy nem....
Vagy csináljon az ember atmos-t és sokkk-ás képet egy nagyságrenddel gagyibb rendszerrel amiben nem leli örömét az ember? Ezt te sem gondolod komolyan?
Igazi kereskedő lettél...
Bocsi doki az off-ért leborulok.gif
"Az igazi barát szemből támad."

Csutka

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: Csutka »

Nagyon szuper lett!
Lehet hasonló kialakítással THX, Dolby, Atmos és egyéb feliratokat is lehetne igényesen csinálni.
Jól mutatna a falon oldalt.
Nekem jó 5letet adtál!
:smile53:

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

szepi0808 írta:
2018.08.24., pén. 16:30
nemtomm írta:
2018.07.26., csüt. 09:52
Ráadásul akárhány kkkk-s képet láttam nem éreztem arra késztetést, hogy rohanjak a boltba cserélni.
Nyugtassátok csak magatokat, hogy nem kell a 4K meg az Atmos, addig mi meg kiélvezzük az előnyeit :D
Nem tudom miért olyan nehéz elfogadni,hogy nem mindenki lohol az aktuális trend után vagy nem ér neki annyit? :quetionmark:

Avatar
szepi0808
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3952
Csatlakozott: 2013.10.22., kedd 20:15
Értékelés: 2051

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: szepi0808 »

nemtomm írta:
2018.07.26., csüt. 09:52
Ráadásul akárhány kkkk-s képet láttam nem éreztem arra késztetést, hogy rohanjak a boltba cserélni.
Nyugtassátok csak magatokat, hogy nem kell a 4K meg az Atmos, addig mi meg kiélvezzük az előnyeit :D
Sony VPL-XW5000ES, Sony VPL-XW7000ES
SepiSreens Jolly Frame 136" 0.8 ALR 4K
Zidoo Z2000 Pro
Anthem AVM70 15.2ch.
EMOTIVA XPA Gen3 7ch + 2x BasX500.
MILLER & KREISEL S150/MP950/IC95/M5
SVS SB4000 2db.
AQ, IsoTek, Techly,

https://avx.hu/forum/viewforum.php?f=46 ... i-házimozi

Avatar
irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3421
Csatlakozott: 2015.05.28., csüt. 22:11
Értékelés: 1202

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: irishcream »

Szép munka!

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1380

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

dhcodoki írta:
2018.08.23., csüt. 23:18
Készítettem egy moziszoba "marquee-t"
Ügyes vagy! :tutiok:

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: Fish »

ügyes vagy ,király lett! :smile32:
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1188
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: thxfan »

Ügyes, ötletes, jól néz ki! :tutiok:
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2873
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 843

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Nagyon pöpec lett , szépen feldobja a bejáratot :smile53:
Szinte kedvem volna azonnal mozizni :D
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Jó lett! Kár hogy nem sötétben csináltad a képet. Az ajtód is nagyon klassz! Iván is osztott meg régebben mozis bejáratokat. Akkorcdöbbentem rá mennyit dob a "bejárati enteriör". Igaz azok az előszobák akkorák amit sokunk mozinak is szívesen látna.

Na de ez semmit nem von le a Te bejáraltodból! :)

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »

Készítettem egy moziszoba "marquee-t" (elnézést, de nem tudom mi ennek a magyar megfelelője), amit szeretnék veletek megosztani. Nem igazán láttam még fórumon ilyen témát, remélem örömmel fogadjátok. :)


Először is, az alap összetevők:
Vörösfenyőt választottam, mivel az ajtó és annak tokozása is ebből a szépen erezett fából készült. A lapokat asztalossal vágattam ki, mivel mindegyik 2 darabból tevődik össze, ezzel is gátolva a vetemedést. Csiszolás után 9mm vastag anyagot kaptam.
6.jpg
6.jpg (218.41 KiB) Megtekintve 1673 alkalommal

A technikai része egyszerű. Táp + mozgásérzékelő + ledszalag. Párezer forintért megvásárolható akár szettben is. Létezik elemes és akkus változatban is (pl. szekrény belső világítás). De, hogy ne kelljen vesződni a töltögetéssel én a tápost választottam.
8.jpg
8.jpg (54.74 KiB) Megtekintve 1673 alkalommal

Lapok festése után a betűket 4mm vastag rétegelt lemezből vágattam ki. Szerencsére ismerősöm besegített egy lézervágóval, így corel tervezés után, gyorsan és pontosan ment a vágás.
7.jpg
7.jpg (149.29 KiB) Megtekintve 1673 alkalommal

Maszkolás, ragasztás és már mehet is a helyére.
3.JPG
3.JPG (145.09 KiB) Megtekintve 1673 alkalommal
4.JPG
4.JPG (158.28 KiB) Megtekintve 1673 alkalommal
9.jpg
9.jpg (151.45 KiB) Megtekintve 1673 alkalommal
2.jpg
2.jpg (65.63 KiB) Megtekintve 1673 alkalommal

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »

.

Avatar
fodesz
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 8078
Csatlakozott: 2010.12.26., vas. 23:29
Értékelés: 5164
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: fodesz »

TSanyi írta:
2018.07.29., vas. 11:31
Újra vettem volna J3-at , az is megfelelt volna, de Telekomnál kedvezőbben volt J6.

Szegény te! :fekverohog:

Sokunk reménykedik benne hogy a Barco a Lokit beakciózza és olcsobb lesz mint pl. Sony 320-asa. :)
Qrvára vicces vagy. :) Akkor ebből kiindulva most már sejthető, hogy a HD950 nálam lesz míg le nem esik a menyezetről. :smile32:
Mire pedig új vetítőt kéne vennem addigra a tetőt cserélem a házon és így tovább blablabla...

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Dhcodoki moziszobája

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Újra vettem volna J3-at , az is megfelelt volna, de Telekomnál kedvezőbben volt J6.

Szegény te! :fekverohog:

Sokunk reménykedik benne hogy a Barco a Lokit beakciózza és olcsobb lesz mint pl. Sony 320-asa. :)

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”