Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Htpc (Home Theatre PC)

Avatar
Elmo
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1018
Csatlakozott: 2009.09.09., szer. 08:30
Értékelés: 262
Tartózkodási hely: Regöly

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Elmo »

Hogy kell Kodiban feliratokat letölteni? Odáig jutottam, hogy megvan az Opensubtitles kiegészítő.
www.chiliout.hu

Hegel-REL-ATC

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

wittao írta:
2018.11.26., hétf. 11:06
Sziasztok,

KODI - DS-Player - MadVR (Win10 dual boot, egy a videonak, egy az audionak) optimalizalasban jartas forumtarsat keresek.
A cel: a video mod KODI mogott futo DS Playerrel menne, a hardver altal elbirhato legnagyobb madvr optimalizacioval.

Koszonom elore is, ha tudtok ajanlani valakit!
(Ui. mivel gyik vagyok a temahoz, elvinnem a gepet a “kollegahoz”, en tuti nem tudom segitseggel sem megcsinalni :) ).
Cinemadness,KP?

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 767
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 224

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: scaurus »

tottyi írta:
2018.11.22., csüt. 09:23
Hello, van egy olyan gondom mar eleg reg, hogy a filmeknel a tv neha vagyis mindig ugyanazon a reszen ha olyan felhomaly van a jelenetben akkor ugral a kep, hol sotetebb hol vilagosabb. Szoftwareilag mar probaltam mindent de en a HDMI kabelre gyanakszom, probaltam a szamitogepen is es ugyanazt csinalja es ott is HDMI kabelen van osszekotve. Szerintetek?
Nekem is Sony tévém van.
Amikor a megvásárlása után beüzemeltem, azt hittem hibás, mert időnként kivilágosodott/elsötétedett a kép.
Aztán a Kép/Speciális beállítások/Speciális kontrasztjavitás kikapcsolásával megszűnt ez az idegesítő jelenség.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

menyus2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2012.06.15., pén. 12:56
Értékelés: 485

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: menyus2 »

LED backlighting is dynamic low vagy off...
„A balgatag ember úgy van az élet igazságával, mint a gyerek a káposztafejjel. Száz levelét leszaggatja, s csak mikor a kemény torzsához ér, akkor veszi észre, hogy a káposztát eldobta.”

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 713
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: tottyi »

menyus2 írta:
2018.11.22., csüt. 09:57
Kapcsold ki a Tv ben a local dimming et..
Kerestem vagy egy orat meg manualban is olvasgattam de nemtalaltam, hogy ezt ki lehetne kapcsolni. :( Sony KDL 46HX855
Audio PC - WW Platunim 7 | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave - WW Platinum 7 | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

menyus2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2012.06.15., pén. 12:56
Értékelés: 485

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: menyus2 »

Kapcsold ki a Tv ben a local dimming et..
„A balgatag ember úgy van az élet igazságával, mint a gyerek a káposztafejjel. Száz levelét leszaggatja, s csak mikor a kemény torzsához ér, akkor veszi észre, hogy a káposztát eldobta.”

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 713
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hello, van egy olyan gondom mar eleg reg, hogy a filmeknel a tv neha vagyis mindig ugyanazon a reszen ha olyan felhomaly van a jelenetben akkor ugral a kep, hol sotetebb hol vilagosabb. Szoftwareilag mar probaltam mindent de en a HDMI kabelre gyanakszom, probaltam a szamitogepen is es ugyanazt csinalja es ott is HDMI kabelen van osszekotve. Szerintetek?
Audio PC - WW Platunim 7 | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave - WW Platinum 7 | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3287
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 713
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Hi, a minap neztem meg a Jurassic World: Bukott birodalom-at egy erdekes formatumban amit x265-nek hivnak es az MPC lejatszom megakadt rajta pedig ez aztan mindent lejatszott aztan ajanlottak a MPV (https://mpv.io) lejatszot es ez siman lejatszotta a filmet de ebben meg nem tudtam a hangsavokat kulon halkitani. Tud valaki megoldast, hogy mukodjon ilyen kodolassal az MPC lejatszo?
Audio PC - WW Platunim 7 | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave - WW Platinum 7 | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
Morph
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1681
Csatlakozott: 2011.02.19., szomb. 18:14
Értékelés: 552
Tartózkodási hely: Érd

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Morph »

Nem tudom ,ki ,hogy tapasztalta ,de az új NV driver nem támogatja(ismét) a HDR jelek natív kiküldését.
Vissza kellett raknom a régebbit.gondolom ,akinek RTX kártyája van ,az nem is tud HDR -t nézni ,amíg ki nem javítják.
Vajon NV tud róla ,hogy megint szar a driver?
Nappali! MoziTCL 75C935 , Pc,
"Pinyó" mozi 7.1.4: PJ: Epson 12000B, ,Proci , Hang: KRIX Vászon: Screen research, Madzag: Wire World Helicon OCC,Fapaci. SUB:Krix, Arendal

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Denonavr írta:
2018.09.27., csüt. 13:21
Sziasztok!

Szert tettem egy ilyen gépre:
http://global.shuttle.com/news/products ... ductId=635

80-20% zenére/filmezésre használnám. Hogy zenére is jó legyen, kap majd még fejlesztéseket...
Mi a megoldás arra, hogy egy teljesen lebutított, optimalizált WIN10-et rakjak rá, ami mentes a sok felesleges szolgáltatástól és programoktól, feleslegesen háttérben futó folyamatokról.
Egy böngésző, egy torrent kliens és a JRIVER, Fidelizer lenne rajta, más nem nagyon.
Létezik ilyen lebutított telepítő vagy utólag kell kigyomlálni a rendszert?

Köszönöm!
ez inkább a pc alapú lejátszás/audio pc témája.

Avatar
Denonavr
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 700
Csatlakozott: 2012.01.03., kedd 15:31
Értékelés: 276
Tartózkodási hely: Hajdúszoboszló

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Denonavr »

Sziasztok!

Szert tettem egy ilyen gépre:
http://global.shuttle.com/news/products ... ductId=635

80-20% zenére/filmezésre használnám. Hogy zenére is jó legyen, kap majd még fejlesztéseket...
Mi a megoldás arra, hogy egy teljesen lebutított, optimalizált WIN10-et rakjak rá, ami mentes a sok felesleges szolgáltatástól és programoktól, feleslegesen háttérben futó folyamatokról.
Egy böngésző, egy torrent kliens és a JRIVER, Fidelizer lenne rajta, más nem nagyon.
Létezik ilyen lebutított telepítő vagy utólag kell kigyomlálni a rendszert?

Köszönöm!
Jamo C803, TMP Classic, Hivox Lupus C MKIII, Allo digione signature

Avatar
balageguy
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 418
Csatlakozott: 2009.04.21., kedd 15:23
Értékelés: 52

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: balageguy »

Sziasztok!

Nem tudom ki milyen gyakran frissíti a videókártyája driver-ét, Én nemrég megléptem a napokban, de gyorsan vissza is álltam egy tavalyi driverre. Mint kiderült az előző két verzió, amit felraktam, azoknál nem működik az egyedi felbontás beállítás, ez pedig sajnos elengedhetetlen a kadenciahelyes 23.976-os lejátszáshoz. Mondanom sem kell, hogy NVIDIA driverről beszélek...

Amikkel bajom volt: 397.93 és 398.36
Amelyikkel jól működik: 378.92

Üdv,
Balázs
Hangsugárzók: Klipsch RP-6000F front, Klipsch RP-600C center
AVR: Yamaha RX-A3080
Forrás: HTPC, Audio-Technica AT-LP5

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »

geza123 írta:
2018.07.23., hétf. 20:17
Pont így használom én is. Ez az a mód, ami a mozi szempontjából a legjobb eredményt adja (már amennyiben muszáj a két kijelző, mert a legjobb az egy). :)
Köszi az infót! Nas-ként is funkcionál a dolog, ezért kell a dupla kijelző.

Avatar
geza123
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 687
Csatlakozott: 2013.03.07., csüt. 09:33
Értékelés: 374

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: geza123 »

[/quote]

Megy szépen a 24p. Info gomb és Ctrl+J is mutatja. Csak idegesít a dolog, mert nem tudom mi zajlik így a háttérben.
De megoldás lehet a kiterjesztett mód is. Gondolom, ha a proji nincs bekapcsolva, akkor normál módba vált az asztalkiterjesztés és látok mindent a monitoron. Megpróbálom e szerint beállítani a dolgokat, s lehet még egy kis pluszt kitudok csikarni a madVR-ből a proji javára. Ha ez teljesül, akkor beigazolódott a gyanúm, miszerint az erőforrás kettéoszlik megkettőzőtt asztal esetén.
[/quote]

Pont így használom én is. Ez az a mód, ami a mozi szempontjából a legjobb eredményt adja (már amennyiben muszáj a két kijelző, mert a legjobb az egy). :)
Lindemann Musicbook Source; Anthem P2; Elac FS 409, HiDiamond

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »

antz írta:
2018.07.23., hétf. 17:02
Szerintem még 24p se megy úgy. Állítsd kiterjesztett asztalra és csak a projektoron menjen a film.
Projektor infó gomb mit mond, 24p? madVR Ctrl+J statisztika mit mond?
Megy szépen a 24p. Info gomb és Ctrl+J is mutatja. Csak idegesít a dolog, mert nem tudom mi zajlik így a háttérben.
De megoldás lehet a kiterjesztett mód is. Gondolom, ha a proji nincs bekapcsolva, akkor normál módba vált az asztalkiterjesztés és látok mindent a monitoron. Megpróbálom e szerint beállítani a dolgokat, s lehet még egy kis pluszt kitudok csikarni a madVR-ből a proji javára. Ha ez teljesül, akkor beigazolódott a gyanúm, miszerint az erőforrás kettéoszlik megkettőzőtt asztal esetén.

Avatar
antz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2012.12.26., szer. 20:49
Értékelés: 138

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: antz »

dhcodoki írta:
2018.07.22., vas. 14:35
Segítség kellene, gondban vagyok az alapokkal. Bár már kérdeztem a témában, de nem kaptam teljesen megnyugtató választ.

Két kijelzőt használok. Egyik egy 60hz működő monitor (adatbázis szerkesztésre), másik egy projektor (madVR+Kodi; Win7 megkettőzött asztal; 24p lejátszás).
Ha mozizunk mindkét megjelenítőn megy a film. (persze a monitor ki van kapcsolva). Természetesen a projektor van beállítva fő képernyőnek, tehát itt kapom a legjobb minőséget.

Kérdésem: Mi történik az erőforrással? Duplán dolgozik a hardver ill. madVR? Vagy előállítják a beállítás szerinti minőséget a fő kijelzőre, majd egy egyszerű másolási algoritmussal rákerül a monitorra is??
Szerintem még 24p se megy úgy. Állítsd kiterjesztett asztalra és csak a projektoron menjen a film.
Projektor infó gomb mit mond, 24p? madVR Ctrl+J statisztika mit mond?

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »

Segítség kellene, gondban vagyok az alapokkal. Bár már kérdeztem a témában, de nem kaptam teljesen megnyugtató választ.

Két kijelzőt használok. Egyik egy 60hz működő monitor (adatbázis szerkesztésre), másik egy projektor (madVR+Kodi; Win7 megkettőzött asztal; 24p lejátszás).
Ha mozizunk mindkét megjelenítőn megy a film. (persze a monitor ki van kapcsolva). Természetesen a projektor van beállítva fő képernyőnek, tehát itt kapom a legjobb minőséget.

Kérdésem: Mi történik az erőforrással? Duplán dolgozik a hardver ill. madVR? Vagy előállítják a beállítás szerinti minőséget a fő kijelzőre, majd egy egyszerű másolási algoritmussal rákerül a monitorra is??

Avatar
Cinemadness
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2016.02.10., szer. 12:26
Értékelés: 113

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Cinemadness »

Pampika írta:
2018.07.04., szer. 22:15
Le én ,nem bîrtam magammal. :)De ha tudnàd mennyi tortúra volt mire meglett a megfelelő lap,ram és ugye a vàlogatott proci. Ààà..
Bàr madvr-hez szinte édes mindegy mennyire tuningbaràt. De a lelkemnek. :)
Utólag ha tudom,hogy îgy leesnek mostanra a vga àrak talàn màsképp csinàltam volna.

Tàp kérdés tovàbbra is kérdéses. HD Plex ha minőségben nem hoz annyit akkor felesleges annyit ràtolni a mostanira.

OS + szoftver. Mire gondolsz itt? Mi hozott ilyen kellemes javulàst ?
Tudod mit hasznàlok valamiről lemaradtam?
Egyértelműen nem hoz annyit, mivel egy nagyon jó kapcsid van. A hibrid táp tehát nem minőségi előrelépés, hanem az eredeti kérdésedre válaszként: kis helyen elfér, azaz mehetsz összébb (egyedül a panel van házon belül). Esetleg panel + külső kocka olcsóbban, de a kocka 200W+ kell legyen, hogy biztosan elbírjon 100-150W terhelést. Szóval én nem cserélnék ebben a formában. A rendszeredben az analóg táplálás jelenthetne valódi értéket, ha már kukáztad a VGA-t.

1803 és hivatalos RR driver nagyon fontos AMD-nek, új BE audio renderer és teljesen átírt audió dekódoló/LAV mehet mindenből nightly. Van hozzá némi közöm, hogy bizonyos AVR/procikban pontosabb és folyamatosabb a bitstrem, nincs többé DTS HD HRA bug, azaz nem halk DTS a végeredmény, hanem, valódi bit-perfect HRA. Szintén AVR előre-hátra ugrás némulás hibák javítva és sorolhatnám...

GeForce tulajok is örülhetnek új drivernek, már nem alapértelmezett 5 perc/drop a tipikus Nvidia 23Hz kadencia, hanem 13 perc körüli, bravó mérnökök. :P

Avatar
Pampika
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 475
Csatlakozott: 2013.04.19., pén. 21:51
Értékelés: 35

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Pampika »

Le én ,nem bîrtam magammal. :)De ha tudnàd mennyi tortúra volt mire meglett a megfelelő lap,ram és ugye a vàlogatott proci. Ààà..
Bàr madvr-hez szinte édes mindegy mennyire tuningbaràt. De a lelkemnek. :)
Utólag ha tudom,hogy îgy leesnek mostanra a vga àrak talàn màsképp csinàltam volna.

Tàp kérdés tovàbbra is kérdéses. HD Plex ha minőségben nem hoz annyit akkor felesleges annyit ràtolni a mostanira.

OS + szoftver. Mire gondolsz itt? Mi hozott ilyen kellemes javulàst ?
Tudod mit hasznàlok valamiről lemaradtam?

Avatar
Cinemadness
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 204
Csatlakozott: 2016.02.10., szer. 12:26
Értékelés: 113

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Cinemadness »

Pampika írta:
2018.06.19., kedd 15:29
Ryzen 5 2400G-hez ki milyen tápot ajánlana ami elbírná nekem? Jelenleg egy EVGA kapcsi tápom van egy viszonylag kicsi házban, de szeretnék még "összébb" menni.Tehát valami paneltápra gondoltam, de a kérdés milyet és mekkora teljesítményűt javasoltok?
Csak lecserélted a VGA-s gépet. :D A HDPLEX Hi-Fi DC + HDPLEX 200W Linear simán elveszi, mint bolti megoldás, de nem elég jó minőségű. Nyilván egy tisztán HDMI out mozigépbe megfelelhet. Ennél többre vágyva, hosszútávon számolva én gyártatnék hozzá DIY analóg tápot. Főleg most, hogy egész kellemes hangminőség javulás volt OS + szoftver fronton...

Avatar
tasmanadék
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 71
Csatlakozott: 2014.10.02., csüt. 22:31
Értékelés: 5

Re: Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: tasmanadék »

Sziasztok:-)
Remélem nem írok rossz helyre.
Egy kis segítségre lenne szükségem.
HTPC-met gondolkozok,hogy lecserélném ,egy Xbox One S-re.
Külső vinyóról szoktam filmezni.
Mi a véleményetek?
Ki tudnám váltani teljesen a gépemet?Megérné váltani?
Vagy egy nagy marhaságon töröm a fejem.
Xbox 360-ra próbáltam a számítógép külső vinyóját csatlakoztatni,hogy hátha jó lenne az is,de a vinyót csak látta,de olvasni nem olvasta.
Más fileformátum?
A One állítólag jobban kezeli ezeket a dolgokat is.
Sajnos full nem vágom ezt a részt:-(
Mindenesetre nagyon köszönöm a hozzászólásaitokat,akár pozitív,akár negatív:-)
A pálinka,a falusi Neo Citrán...

Avatar
Pampika
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 475
Csatlakozott: 2013.04.19., pén. 21:51
Értékelés: 35

Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: Pampika »


Ryzen 5 2400G-hez ki milyen tápot ajánlana ami elbírná nekem? Jelenleg egy EVGA kapcsi tápom van egy viszonylag kicsi házban, de szeretnék még "összébb" menni.Tehát valami paneltápra gondoltam, de a kérdés milyet és mekkora teljesítményűt javasoltok?

Avatar
dhcodoki
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2745
Csatlakozott: 2012.01.22., vas. 11:07
Értékelés: 2157

Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: dhcodoki »


No. Elhalasztom a fejlesztést. Úgy néz ki az elromlott alkatrészeket tudom helyettesíteni a használt piacról. Így egyelőre marad a régi felállás. A fejlesztést pedig egy nagyobb lélegzetvétel után, alaposabban körbejárva a témát, fogom megejteni.

Avatar
antz
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2012.12.26., szer. 20:49
Értékelés: 138

Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: antz »




6 hours ago, -KP- said:




Én azt javasoltam neki, hogy adja el a prociját és egy olcsó használt s1150/1151 lap+procit vegyen, amivel használható a ddr3 memóriája. Mellé pedig egy dedikált rx460/560 mehetne. Ami azért szerintem jó 2x erősebb mint egy 2400G.  A graf kártyára meg rátennék valami Arctic Accelero szörnyet, hogy passzív legyen,  a procira meg valami nagyméretű Alpenföhn, Thermalright, Coolermaster (rohadt nagy választék van) hűtőt ami passzívn elbír egy i3-at.  Aztán már csak a tápot kellene kicserélni valami jó fajta félpasszív evga/corsair típusra  Szerintem árban se lenne több, mint egy b350 lap, r5 2400g és 8g ddr4 ram.



 





A ryzenben az a poén, hogy analóg tápról mehet a gép. Nyilván erősebb lesz  nála egy dedikált VGA kártya.


Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Htpc (Home Theatre PC)

Hozzászólás Szerző: -KP- »



Én azt javasoltam neki, hogy adja el a prociját és egy olcsó használt s1150/1151 lap+procit vegyen, amivel használható a ddr3 memóriája. Mellé pedig egy dedikált rx460/560 mehetne. Ami azért szerintem jó 2x erősebb mint egy 2400G.  A graf kártyára meg rátennék valami Arctic Accelero szörnyet, hogy passzív legyen,  a procira meg valami nagyméretű Alpenföhn, Thermalright, Coolermaster (rohadt nagy választék van) hűtőt ami passzívn elbír egy i3-at.  Aztán már csak a tápot kellene kicserélni valami jó fajta félpasszív evga/corsair típusra  Szerintem árban se lenne több, mint egy b350 lap, r5 2400g és 8g ddr4 ram.



 


Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”