Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Beszereztem és megnéztem a The Martian - Extended Edition 4K UHD egy eredeti példányát.
A kép, bár “csak” HDR10, ebben a formátumban akar HDR10-referencia is lehetne, és az Atmos-hang is ref. minőségű szerintem.
Ami viszont totál elképsztett, az az extrák mennyisége: eltekintve az audiokommentároktól, alsó hangon is legalább 4 orányi extra anyag van (a harmadik BD-n, nem számoltam össze), mind FHD-ben. És nem bullshitek.
Az angol nyelvet bíró hard sci-fi rajongóknak kötelező ez a változat, szerintem! 10/10
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2010.06.04., pén. 23:18
Értékelés: 485

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: MGMART »

Nekem is tetszett, ettől sokkal rosszabb filmek is készültek mostanság. Viszont 5 perc elteltével kiléptem belőle, és belenéztem egy másik filmbe mert azt hittem elromlott a projektorom. Nem romlott el, a képminőség rossz, de nagyon! (FHD Remux ) Direkt ilyenre csinálta meg valamilyen művész
szemléletű ember? A hangkeverés is méltatlan a filmen látható mozgásokhoz.
[/quote]


Tényleg vicc, hogy nagy költségvetésű szuperprodukciók képe néha milyen sz@r.Többször van , hogy vígjátékok és másodvonalbéli filmek 8-12 gigára tömörített képe körökkel jobb mint némelyik "nagybetűs" mozi remux verziója.A szinkronnál is találkozni DTS hanggal kiadott vígjátékokkal, ellenben az akcióorgiát tartalmazó filmek rendre max. Dolby Digital szinkronnal elérhetők.Zavart érzek az erőben :D

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Hifilala írta:
2018.09.23., vas. 21:29
bitrograde írta:
2018.09.23., vas. 20:28
Hifilala írta:
2018.09.22., szomb. 09:52
Az SW filmek nem véneknek készülnek,ezt fel kellene fogni.Amikor az első részek készültek még gyerekek voltunk,megfelelően gazdag fantáziával és nem filmkritikusok!
Egy gyerek egyen rendes kaját, ne csupa vacak édességet! Ahogy másból is kapja a javát, ha lehet!
A gyerekeket is elviszem néha a mekibe :)
Egyszer....
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

djkoxi írta:
2018.09.23., vas. 20:40
Hifilala írta:
2018.09.23., vas. 20:23
Hifilala írta:
2018.09.23., vas. 20:20
Solo-Egy Star Wars történet.Lehet én vagyok a kivétel,de nekem tetszett.Nem kezdeném el részletezni,mert nem elemezgettem,csak hagytam,hogy szórakoztasson és ezt megtette! bravo.gif
Nekem is tetszett, ettől sokkal rosszabb filmek is készültek mostanság. Viszont 5 perc elteltével kiléptem belőle, és belenéztem egy másik filmbe mert azt hittem elromlott a projektorom. Nem romlott el, a képminőség rossz, de nagyon! (FHD Remux ) Direkt ilyenre csinálta meg valamilyen művész
szemléletű ember? A hangkeverés is méltatlan a filmen látható mozgásokhoz.
Ma visszamentem az időben és beültem megint a szombathelyi moziba egy újabb SW történetre,akkoriban sem a hangra figyeltem :)
Az is beugrott,hogy melyik sorban és melyik székben ültem.Ez egy ilyen nap volt!

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

bitrograde írta:
2018.09.23., vas. 20:28
Hifilala írta:
2018.09.22., szomb. 09:52
Az SW filmek nem véneknek készülnek,ezt fel kellene fogni.Amikor az első részek készültek még gyerekek voltunk,megfelelően gazdag fantáziával és nem filmkritikusok!
Egy gyerek egyen rendes kaját, ne csupa vacak édességet! Ahogy másból is kapja a javát, ha lehet!
A gyerekeket is elviszem néha a mekibe :)

djkoxi
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 189
Csatlakozott: 2011.05.27., pén. 14:48
Értékelés: 97

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: djkoxi »

Hifilala írta:
2018.09.23., vas. 20:23
Hifilala írta:
2018.09.23., vas. 20:20
Solo-Egy Star Wars történet.Lehet én vagyok a kivétel,de nekem tetszett.Nem kezdeném el részletezni,mert nem elemezgettem,csak hagytam,hogy szórakoztasson és ezt megtette! bravo.gif
Nekem is tetszett, ettől sokkal rosszabb filmek is készültek mostanság. Viszont 5 perc elteltével kiléptem belőle, és belenéztem egy másik filmbe mert azt hittem elromlott a projektorom. Nem romlott el, a képminőség rossz, de nagyon! (FHD Remux ) Direkt ilyenre csinálta meg valamilyen művész
szemléletű ember? A hangkeverés is méltatlan a filmen látható mozgásokhoz.

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Hifilala írta:
2018.09.22., szomb. 09:52
Az SW filmek nem véneknek készülnek,ezt fel kellene fogni.Amikor az első részek készültek még gyerekek voltunk,megfelelően gazdag fantáziával és nem filmkritikusok!
Egy gyerek egyen rendes kaját, ne csupa vacak édességet! Ahogy másból is kapja a javát, ha lehet!
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Hifilala írta:
2018.09.23., vas. 20:20
Solo-Egy Star Wars történet.Lehet én vagyok a kivétel,de nekem tetszett.Nem kezdeném el részletezni,mert nem elemezgettem,csak hagytam,hogy szórakoztasson és ezt megtette! bravo.gif

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Hifilala írta:
2018.09.23., vas. 20:20
Solo-Egy Sar Wars történet.
Előszötme azt hittem hogy szó viccel élsz, ezek szeeibt csajk kimaradt a "t". 31_1_21.gif

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Solo-Egy Sar Wars történet.Lehet én vagyok a kivétel,de nekem tetszett.Nem kezdeném el részletezni,mert nem elemezgettem,csak hagytam,hogy szórakoztasson és ezt megtette! bravo.gif

Avatar
kargidje
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2010.06.07., hétf. 11:27
Értékelés: 358

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: kargidje »

Tegnap este Film+hd Csillagok háborúja éppen műsoron. Hát kb 10 percig bírtam mai fejjel. :fekverohog:

Innentől SW téma lezárva és kész! :D

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Úgy látom, külön topikot kellene nyitni a Star Wars-nak. Nagyon érdekesek ezek az eszmefuttatások meg karakter-elemzések, ne süllyedjenek már el a sok film- és sorozat-ajánló tengerében :D
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Az SW filmek nem véneknek készülnek,ezt fel kellene fogni.Amikor az első részek készültek még gyerekek voltunk,megfelelően gazdag fantáziával és nem filmkritikusok!

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

scaurus írta:
2018.09.22., szomb. 07:07
TSanyi írta:
2018.09.21., pén. 14:26
Egyébként Dath Maul karaktere nekem tetszett, jó volt gonosznak....

Az eredeti trilógiában Vadernek és az Uralkodónak volt 3 résznyi ideje hogy alaposan "megkedveljük" őket.
...
Bár Solo fiából ennyi még sok is volt...
Darth Maul karaktere volt az egyetlen dolog, ami az Ep.I-ben értékelhető volt.

Az Uralkodó esetében, azért az "eredeti trilógiában...3 résznyi" idő túlzás, az Ep.IV-ben nem szerepelt, az Ep.V-ben minimális szerepe volt.

Miután kibosszantkodtam magam, hogy az Ep.VII-VIII. nem ad magyarázatot Snoke karakterére, rájöttem, hogy az eredeti trilógiában sem tudtunk meg semmit az Uralkodóról, ha jól emlékszem, még a Palpatine név sem hangzik el a filmben.

Ja, Ben Solo/Kylo Ren karakteréhez annyit, hogy a Lucasfilmnél feltehetőleg hímnemű kockák dolgoznak, mert sem a nő-férfi kaocsolat, sem tinédzserek ábrázolásához nem értenek, lásd: eredeti trilógiában Leia/Han kapcsolat ábrázolása borzalmas volt, az előzmény trilógiában Anakin ugyanolyan hisztis, idióta és idegesítő sutyerákként tűnt fel mint most Ben Solo/Kylo Ren.
Kezdhetem előről, mert elszállt az írás...

Uralkodó, igazad van nem 3 rész, és nem 0-24-ben szerepel... sosem volt szimpatikus Palpatine. :)

Talán a misztikum részének gondolják hogy nem adnak infót a főgonoszokról (sem).
Egyébként ez a szellemes karakter nekem fura volt. Tudom hogy mindig überelni kell az előzőt....

Lehet hogy Lucasnál is mint Disneynél is volt gyermekkori trauma vagy hasonló és ezert ilyenwk a kapcsolatok ábrázolása.

Luke is önfejű volt, nem hallgatott sokszor senkire. Lehet hogy az egéaz Skywalker család defektes géneket hordoz! :)

Azért szertjük a Star Wars-t!

Legalábbis noszralgiából, az eredeti trilógia tiszteletéből megnezzük az újabbakat (lehet hogy egyre csökkenő elánnal). .

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

TSanyi írta:
2018.09.21., pén. 14:26
Egyébként Dath Maul karaktere nekem tetszett, jó volt gonosznak....

Az eredeti trilógiában Vadernek és az Uralkodónak volt 3 résznyi ideje hogy alaposan "megkedveljük" őket.
...
Bár Solo fiából ennyi még sok is volt...
Darth Maul karaktere volt az egyetlen dolog, ami az Ep.I-ben értékelhető volt.

Az Uralkodó esetében, azért az "eredeti trilógiában...3 résznyi" idő túlzás, az Ep.IV-ben nem szerepelt, az Ep.V-ben minimális szerepe volt.

Miután kibosszantkodtam magam, hogy az Ep.VII-VIII. nem ad magyarázatot Snoke karakterére, rájöttem, hogy az eredeti trilógiában sem tudtunk meg semmit az Uralkodóról, ha jól emlékszem, még a Palpatine név sem hangzik el a filmben.

Ja, Ben Solo/Kylo Ren karakteréhez annyit, hogy a Lucasfilmnél feltehetőleg hímnemű kockák dolgoznak, mert sem a nő-férfi kaocsolat, sem tinédzserek ábrázolásához nem értenek, lásd: eredeti trilógiában Leia/Han kapcsolat ábrázolása borzalmas volt, az előzmény trilógiában Anakin ugyanolyan hisztis, idióta és idegesítő sutyerákként tűnt fel mint most Ben Solo/Kylo Ren.
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Egyébként Dath Maul karaktere nekem tetszett, jó volt gonosznak....

Az eredeti trilógiában Vadernek és az Uralkodónak volt 3 résznyi ideje hogy alaposan "megkedveljük" őket. Míg az újabbakban szinte csak egy-egy epizód és kiíródnak. Talán ez is kózrejátszhat hogy nem hagynak olyan mély nyomot bennünk. Bár Solo fiából ennyi még sok is volt...

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

wittao írta:
2018.09.20., csüt. 23:06
de ahogy Darth Maul megjelent, totál összezavarodtam... ezután kiderült, hogy néznem kellett volna a rajzfilmsorozatot, ott több rész szólt erről a képességéről: ha kettévágják sem hal meg!
Valszeg egy korábbi csörtében ezek szerint belevágtak a fénykardjába, de az sem ment tönkre teljessen, csupán regenerálódott, és így a régi fénycsóva is megmaradt meg új is született... így alakulg ki ez a különlegey fegyver. De ez az előzmény csak sokára lesz leforgatva.

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Ez érdekesnek tűnik, kellően fekete komédia :)

youtu.be/iBdH5uNf14Q
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

wittao írta:
2018.09.20., csüt. 23:06
...Na de banyek, ezt aki nem néz meséket honnan kellene megtudnia?!?
...
Ja, ez már csak ilyen.
Sorozatok, képregények is kánon részét képezik.
Vicces, hogy az évek alatt, hogy változott, hogy mi a része a kánonnak és mi nem:
http://starwars.wikia.com/wiki/Canon

Mondjuk, én azért nem néznék meg sorozatot, hanem wiki oldalt böngésznék (Darth) Maulról - ő már nem "Darth", ezért a zárójel.
Nem "spoilerezem el", meghagyom neked a felfedezés örömét. :D

Tartok tőle, hogy a Marvel is ide jut, hogy aki nem nézi a sorozatokat, az jobb esetben csak néhány karaktert nem ismer majd fel, néhány poént nem ért, aztán majd a történetszövést sem (pl. ha Coulson ügynök visszatér a vászonra, na az kb. olyan lesz, mint most Maul felbukkanása a Solo-ban.)
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: GTomi »

Shooter 7/10

befejezve, ha minden igaz több évada nem lesz, teljesen rendben van, már ami az akciókat illeti.
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Csutka írta:
2018.09.20., csüt. 13:18
Firekiller írta:
2018.08.14., kedd 11:30
Tegnap fejeztem be a Milliárdok nyomában c.zseniális sorozat 3.évadát.
Ami a jogi-pénzügyi környezetet illeti, még nem elcsépelt, viszont jogi doktorátus és közgazdasági diploma nélkül is követhetőek az események; vagyis a lényeg: uszítsunk egymásnak két hasonlóan ravasz, gátlástalan, megszállott karaktert, és nézzük meg, mit kezdenek egymással.
A kőgazdag pénz zsonglőr Bobby Axelrod és az államügyész macska-egér párharca a fő szál, szövetén egyre több a tátongó lyuk, a sztori előrehaladtával mesterien foltozva be szinte minden hibát, és szakadást.
Élvezetes történetvezetéssel kecsegtet mindhárom széria mely egyetlen ponton sem ül le, fordulatokban gazdag, jól kidolgozott dramaturgia mezsgyéjén halad előre.
A szereplők magánéleti problémáira is ügyesen reflektál, finoman vezet fel és rajzol meg mindent, majd egy gyomorba vágással taszít a szorító köteleinek, a bent rekedt levegőt próbálva kipréselni magunkból.
Hatalmas élmény volt számomra végigkövetni, hogy hova kívánják kifuttatni a lezárást, ami méltán jelenthetem ki, nem okozott csalódást.
Bízom a mielőbbi folytatásban, melynek nagy várakozással tekintek elébe.
Ha értékelném akkor egyértelműen 10/10!
Az első évadot befejeztem. 10/10 - nagyon jó sorozat.
Paul Giamatti az egyik főszerepre totál nevetségesnek tűnt, de - zseniális színész! Nagy alakítás részéről.
Demian Lewis a Homeland sorozatban megfogott az alakításával, itt is tökéletes a szerepre.

Firekiller barátom leírása tökéletes, nem tudok mit hozzátenni.
Alig várom, hogy este elkezdhessem a másodikat!
:tutiok:
A harmadik is bővelkedik csavarokban, én a hét végén fejeztem be.Tényleg nem az a tipikus "tőzsdecápa" film, szerintem nagyon élvezhető jó ki sorozat. :smile32:
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
venomer
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1709
Csatlakozott: 2008.08.02., szomb. 14:09
Értékelés: 409

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: venomer »

Egy Lélegzetnyire - tetszett a koncepció, meg a fordulatok. Félő volt, hogy újabb elcsépelt darabja született a műfajnak, de kellemes csalódásnak bizonyult. Egyedül a végével nem vagyok kibékülve. Ajánlom!

Avatar
Firekiller
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 631
Csatlakozott: 2012.04.18., szer. 21:49
Értékelés: 349

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Firekiller »

Csutka írta:
2018.09.20., csüt. 15:12

Nekem Carrie betegsége miatti kínlódása kicsit túl sok.

Ajánlott még a The Wire sorozat, ha esetleg nem láttad.
:smile32:
Egy ilyen szervezetben labilis személyiséggel és kezelhetetlen viselkedéssel egy percig nem dolgozna a való életben!
Köszi az ajánlást, a Drót megvolt pár évvel ezelőtt, remekbe szabott!

Csutka

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Csutka »

Firekiller írta:
2018.09.20., csüt. 14:52
Örülök, hogy tetszik, a 2.évad még nagyobb svunggal csap bele a történések közepébe.
Nekem a Homeland annak idején kimaradt, volt némi restanciám ezt illetően, így műsorra tűztem pár hete.
Az első három évad zseniális véleményem szerint, még könnyet is csalt az adott széria záróepizódja a szemembe.
Damian Lewis remek színészi teljesítménye kellett hozzá persze, hogy megérintsen, magába szippantsanak a történések.
Hogy miként áll meg a saját lábán nélküle a többi széria, az majd kiderül hamarosan számomra!
A 4-5 még folytatja az eddigieket, a 6-7 évadba az aktuálpolitikát kicsit belevitték és ezáltal más. Pontosabban teljesen más dolgot szerettek volna bemutatni - de fordulatos és izgalmas.
Nekem Carrie betegsége miatti kínlódása kicsit túl sok.

Ajánlott még a The Wire sorozat, ha esetleg nem láttad.
:smile32:

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Firekiller írta:
2018.09.20., csüt. 14:52

Hogy miként áll meg a saját lábán nélküle a többi széria, az majd kiderül hamarosan számomra!
Nem gyengén ;)

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”