Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Csutka

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Csutka »

Dorian írta:
2018.08.24., pén. 20:31
Csutka írta:
2018.08.24., pén. 18:58
scaurus írta:
2018.08.24., pén. 18:19


Szerintem fikázni pedig annak lehet, aki legalább olyan szinten tud zenélni, mint Mága Zoltán, vagy jobb, mint Hans Zimmer.
Szerintem pedig nem kell ahhoz tehénnek lenni, hogy felismerjük ha romlott a tej.
Akkor hasonló módon reagálva:

Nem tehén volt az, amit megfejtél, hanem bika. De ajánlok egy második kóstolást is a "tejből"!

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Dorian »

Csutka írta:
2018.08.24., pén. 18:58
scaurus írta:
2018.08.24., pén. 18:19
Dorian írta:
2018.08.24., pén. 13:41
...
Ennél sokkal nagyobb bibi, hogy a szóban forgó koncert kb. Mága Zoltán színvonalú, piperkőc konzumgyagyi előadás.
Szerintem fikázni pedig annak lehet, aki legalább olyan szinten tud zenélni, mint Mága Zoltán, vagy jobb, mint Hans Zimmer.
Szerintem pedig nem kell ahhoz tehénnek lenni, hogy felismerjük ha romlott a tej.
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Dorian írta:
2018.08.24., pén. 13:41
Hiccusz írta:
2018.08.24., pén. 11:22
Aszpirin írta:
2018.08.24., pén. 10:29


(nem tartozik ide, de gondolom nem csak nekem tűnik fel, hogy a Hans Zimmer-plakáthoz sikerült olyan “művészi” karakterkészletet találnia a grafikusnak, amelyben szinte lehetetlen megkülönböztetni a K-t a H-tól. “A Harib-tenger halózai” remek :rolleyes: )
Ennél már csak az a nagyobb bibi, hogy tudtommal a Corvinban nincs Dolby Atmos. Ha tévednék, ezúton is mea culpa.
Ennél sokkal nagyobb bibi, hogy a szóban forgó koncert kb. Mága Zoltán színvonalú, piperkőc konzumgyagyi előadás.
Neked és Fapacinak nem tetszik,jegyeztük és köszönjük,hogy ezt megosztottad velünk! :tutiok:

Csutka

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Csutka »

scaurus írta:
2018.08.24., pén. 18:19
Dorian írta:
2018.08.24., pén. 13:41
...
Ennél sokkal nagyobb bibi, hogy a szóban forgó koncert kb. Mága Zoltán színvonalú, piperkőc konzumgyagyi előadás.
Ízlések és pofonok.
Én általában rühellem a koncertfilmeket, koncertfelvételeket (sem audio, sem video formában), vagy elmegyek egy koncertre vagy nem, a kihagyott élményét nem pótolja egy felvétel.

Ebbe is csak azért néztem bele, mert korábban valaki írta, hogy technikai szempontból jó, hát gondoltam teszteljük a (belépőszintű) technikát otthon.
Az első pillanattól tátott szájjal néztem, az első egyveleget ("Opening Medley: Driving (Driving Miss Daisy) / Discombobulate (Sherlock Holmes) / Zoosters Breakout (Madagascar)") végtelenszer meg tudnám hallgatni, az egész felvételből valamiféle jó kedv süt.
Lehet, persze, konzumidióta vagyok, de ezen felvétellel kapcsolatban, vállalom. :D

Az más kérdés, hogy technikai szempontból, szerintem maga felvétel nem tökéletes, a basszust "túltolták" rajta - ami, persze, jól jön, ha a szomszéd köcsögök a zajongást túlzásba viszik és megküldöm őket egy kis hanggal, hogy érezzék a törődést... :P
Teljesen így éltem meg/át én is.
Azóta is elindítom párszor, a család a Karib Tenger Kalózait kéri azonnal.
Valahogy magával ragadja az embert a látvány és a zene.
A basszus valóban sok, de koncert hangulatot ad.

Talán Mága Zoltánhoz hasonlítani tényleg lehet.
Nem vagyok nagy rajongója, de azért tud valamit és le is tett az asztalra sok mindent.
Szerintem fikázni pedig annak lehet, aki legalább olyan szinten tud zenélni, mint Mága Zoltán, vagy jobb, mint Hans Zimmer.
;)

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

Dorian írta:
2018.08.24., pén. 13:41
...
Ennél sokkal nagyobb bibi, hogy a szóban forgó koncert kb. Mága Zoltán színvonalú, piperkőc konzumgyagyi előadás.
Ízlések és pofonok.
Én általában rühellem a koncertfilmeket, koncertfelvételeket (sem audio, sem video formában), vagy elmegyek egy koncertre vagy nem, a kihagyott élményét nem pótolja egy felvétel.

Ebbe is csak azért néztem bele, mert korábban valaki írta, hogy technikai szempontból jó, hát gondoltam teszteljük a (belépőszintű) technikát otthon.
Az első pillanattól tátott szájjal néztem, az első egyveleget ("Opening Medley: Driving (Driving Miss Daisy) / Discombobulate (Sherlock Holmes) / Zoosters Breakout (Madagascar)") végtelenszer meg tudnám hallgatni, az egész felvételből valamiféle jó kedv süt.
Lehet, persze, konzumidióta vagyok, de ezen felvétellel kapcsolatban, vállalom. :D

Az más kérdés, hogy technikai szempontból, szerintem maga felvétel nem tökéletes, a basszust "túltolták" rajta - ami, persze, jól jön, ha a szomszéd köcsögök a zajongást túlzásba viszik és megküldöm őket egy kis hanggal, hogy érezzék a törődést... :P
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
GTomi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4775
Csatlakozott: 2003.11.20., csüt. 11:45
Értékelés: 566
Tartózkodási hely: Sopron/Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: GTomi »

Radius 7/10

sci-fi, dráma, thriller
szinte nulla látványos effekt, lassan folyó történet a végéig, amit mikor elkezdtem nézni, kettőség volt bennem 10-15 perc után, hogy megéri-e majd a ráfordított 1,5 órát, vagy inkább "majdegyszervalamikor" megnézem.

azt hiszem jól döntöttem, a csavar a végén meg szvsz elég jó lett. csak sci-fi kedvelőknek!

https://www.youtube.com/watch?v=5DaJbB8hyAM
hivox 3 utas zártmonitor/ hivox dac4me/ hivox amp4you/ hivox usb/spdif konverter/ alces 4, hivox/ hidiamond rca d3/ hidiamond koax/ luxor y usb/ diy kábelek/ revox b226/ laptop+roon+tindal

Avatar
bitrograde
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2081
Csatlakozott: 2016.10.27., csüt. 11:40
Értékelés: 1817
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: bitrograde »

Aszpirin írta:
2018.08.24., pén. 13:58
Bocs, hogy megszakítom az aktuális vonalat egy filmajánlóval...

Tegnap megnéztem a Netflixről a How it ends c. apokaliptikus katasztrófafilm-szerűséget.
Ismét egy példa olyan filmre, ami szerintem nem annyira rossz, mint az IMDB-s értékelése (5.0).
Engem lekötött, és végig érdekesnek tartottam. Egyszer érdemes megnézni szerintem: 7/10.
Láttam én is. Annyit mindenképpen a javára lehet írni, hogy a sztár mivolt és a "pozitív" nem jelent automatikusan túlélési esélyt vagy heroikus halált, meg hogy a végéig nem lineáris, mindenkinek lehet saját útja. Azért amire várunk, nem marad el. Olyan, mint Az út (a film és a regény is): "fekete giccs", a szürkébb árnyalatok felé húzva. Nálam inkább 6/10.
Audio-PC (zozoweb & mzperx) / Rotel RCD-865 (by süteményx) - RME ADI-2 FS (zozoweb PSU) - Bryston 4B - Vandersteen 2CE Signature |
OTL by zozoweb (Siemens&Mullard) - Sennheiser HD540 Reference Gold | Wyre4Sound, freeba, SAEC, Kondo KSL-SPC & Mogami

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Bocs, hogy megszakítom az aktuális vonalat egy filmajánlóval...

Tegnap megnéztem a Netflixről a How it ends c. apokaliptikus katasztrófafilm-szerűséget.
Ismét egy példa olyan filmre, ami szerintem nem annyira rossz, mint az IMDB-s értékelése (5.0).
Engem lekötött, és végig érdekesnek tartottam. Egyszer érdemes megnézni szerintem: 7/10.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Dorian
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2339
Csatlakozott: 2006.06.26., hétf. 10:52
Értékelés: 899

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Dorian »

Hiccusz írta:
2018.08.24., pén. 11:22
Aszpirin írta:
2018.08.24., pén. 10:29
Quetz írta:
2018.08.24., pén. 01:43
Két, moziban vetített filmet ajánlanék, egyszeri vetítés a Corvinban mindkettő:

Hans Zimmer - Live in Prague 2016: 2018. augusztus 31. 19.00
[...]
(nem tartozik ide, de gondolom nem csak nekem tűnik fel, hogy a Hans Zimmer-plakáthoz sikerült olyan “művészi” karakterkészletet találnia a grafikusnak, amelyben szinte lehetetlen megkülönböztetni a K-t a H-tól. “A Harib-tenger halózai” remek :rolleyes: )
Ennél már csak az a nagyobb bibi, hogy tudtommal a Corvinban nincs Dolby Atmos. Ha tévednék, ezúton is mea culpa.
Ennél sokkal nagyobb bibi, hogy a szóban forgó koncert kb. Mága Zoltán színvonalú, piperkőc konzumgyagyi előadás.
Mielőtt elkezdtem hifizni, a különböző stílusú és minőségű zenéimet élvezettel hallgattam rendszeremen, pusztán a zene kedvéért. Most 20 év hifizés és egy csomó pénz elégetése után végre eljutottam ugyanoda

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

thxfan írta:
2018.08.24., pén. 12:23
Hifilala írta:
2018.08.24., pén. 12:19
Nagyobb mint egy lakószoba,az biztos.Szóval amit hozzátudna tenni az Atmos,az ott van,mint tér.Nem feltétlenül a felső visszaverődésre vagyok kíváncsi egy koncerten.Ez az a pont szerintem,ahol a több már kevesebb.Persze ez szigorúan magánvélemény.Azt is elfogadom,hogy más másképp gondolja,végülis láttam én már karón varjút,meg centert oldalra rakva!
Nem rossz a felső csatorna zenénél sem. Az Auro 3D demó lemezen van egy szimfónikus koncert részlet, mintha tényleg hallanád a helyiség akusztikáját és ott ülnél, sokkal jobb, mint sima 5.1-ben. Elég sok zene is van rajta 9.0 keverésben, több műfaj és mindegyiknél érezhető ez.
Robi,nem rossz az 20 négyzetméteren,de itt most egy moziról beszélünk,ahol azért van tér!De azért mondtam,hogy csak az én véleményem.Személy szerint én nem a visszaverődésekre vagyok kíváncsi.Lassan ott tartunk,hogy a technika fontosabb lesz,mint a tartalom.Szomurú azt olvasni,hogy jó a hang,jó a kép és a film is elment!

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2851
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: thxfan »

Hifilala írta:
2018.08.24., pén. 12:19
Nagyobb mint egy lakószoba,az biztos.Szóval amit hozzátudna tenni az Atmos,az ott van,mint tér.Nem feltétlenül a felső visszaverődésre vagyok kíváncsi egy koncerten.Ez az a pont szerintem,ahol a több már kevesebb.Persze ez szigorúan magánvélemény.Azt is elfogadom,hogy más másképp gondolja,végülis láttam én már karón varjút,meg centert oldalra rakva!
Nem rossz a felső csatorna zenénél sem. Az Auro 3D demó lemezen van egy szimfónikus koncert részlet, mintha tényleg hallanád a helyiség akusztikáját és ott ülnél, sokkal jobb, mint sima 5.1-ben. Elég sok zene is van rajta 9.0 keverésben, több műfaj és mindegyiknél érezhető ez.
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Hiccusz írta:
2018.08.24., pén. 12:15
Hifilala írta:
2018.08.24., pén. 12:08
Hiccusz írta:
2018.08.24., pén. 11:22

Ennél már csak az a nagyobb bibi, hogy tudtommal a Corvinban nincs Dolby Atmos. Ha tévednék, ezúton is mea culpa.
Szerintem meg oda nem is kell.Akkora teremben ez jó lesz így is.
Miért, mekkora? Azok után pláne kérdezem, hogy mi már a tizen-huszonakárhány négyzetméteres szobákba is teszünk.
Nagyobb mint egy lakószoba,az biztos.Szóval amit hozzátudna tenni az Atmos,az ott van,mint tér.Nem feltétlenül a felső visszaverődésre vagyok kíváncsi egy koncerten.Ez az a pont szerintem,ahol a több már kevesebb.Persze ez szigorúan magánvélemény.Azt is elfogadom,hogy más másképp gondolja,végülis láttam én már karón varjút,meg centert oldalra rakva!

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

Hifilala írta:
2018.08.24., pén. 12:08
Hiccusz írta:
2018.08.24., pén. 11:22
Aszpirin írta:
2018.08.24., pén. 10:29


Köszi!

(nem tartozik ide, de gondolom nem csak nekem tűnik fel, hogy a Hans Zimmer-plakáthoz sikerült olyan “művészi” karakterkészletet találnia a grafikusnak, amelyben szinte lehetetlen megkülönböztetni a K-t a H-tól. “A Harib-tenger halózai” remek :rolleyes: )
Ennél már csak az a nagyobb bibi, hogy tudtommal a Corvinban nincs Dolby Atmos. Ha tévednék, ezúton is mea culpa.
Szerintem meg oda nem is kell.Akkora teremben ez jó lesz így is.
Miért, mekkora? Azok után pláne kérdezem, hogy mi már a tizen-huszonakárhány négyzetméteres szobákba is teszünk.

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Hiccusz írta:
2018.08.24., pén. 11:22
Aszpirin írta:
2018.08.24., pén. 10:29
Quetz írta:
2018.08.24., pén. 01:43
Két, moziban vetített filmet ajánlanék, egyszeri vetítés a Corvinban mindkettő:

Hans Zimmer - Live in Prague 2016: 2018. augusztus 31. 19.00
[...]
Köszi!

(nem tartozik ide, de gondolom nem csak nekem tűnik fel, hogy a Hans Zimmer-plakáthoz sikerült olyan “művészi” karakterkészletet találnia a grafikusnak, amelyben szinte lehetetlen megkülönböztetni a K-t a H-tól. “A Harib-tenger halózai” remek :rolleyes: )
Ennél már csak az a nagyobb bibi, hogy tudtommal a Corvinban nincs Dolby Atmos. Ha tévednék, ezúton is mea culpa.
Szerintem meg oda nem is kell.Akkora teremben ez jó lesz így is.

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Tegnap néztem.

The Titan

Kép

Gondoltam csak nem olyan rossz, mint az imdb pontszám, meg amúgy is kedvelem Sam Worthington-t meg a sci-fi-ket. Ez sajnos hiba volt. Ez a film egy fabatkát se ér. Nem akarom indokolni bővebben, 10/4. Nettó időpocsékolás. Nagy ívben kerülendő. Még úgy se ajánlom, ha semmi más nézni való nincs ezen kívül.

Hogy valami jó is legyen:

Condor

Kép

Új sorozat, amolyan szegény ember Homelandje. Mint manapság oly sok minden, ennek alapjául is egy nagyon sikeres könyv szolgált. Akinek bejönnek a CIA-s,terroristás, összeesküvés elméletes sorozatok annak ajánlom egy próbára. 10 részes volt az első évad, 2. berendelve. Nem lesz korszakalkotó, de saját műfaján belül teljesen korrekt. Aki egy rész alapján ítéli meg a sorozatokat, az bele se kezdjen, mert ez is részről részre lesz jobb.

Az imdb-s 8-as átlag talán túlzó picit de 10/7-et simán megadnék rá.

Sorozatjunkie írás, trailerek (bár elég spoileresek):

http://www.sorozatjunkie.hu/2018/06/01/ ... -3-condor/

Avatar
Hiccusz
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3213
Csatlakozott: 2013.08.21., szer. 10:16
Értékelés: 1379

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hiccusz »

Aszpirin írta:
2018.08.24., pén. 10:29
Quetz írta:
2018.08.24., pén. 01:43
Két, moziban vetített filmet ajánlanék, egyszeri vetítés a Corvinban mindkettő:

Hans Zimmer - Live in Prague 2016: 2018. augusztus 31. 19.00
[...]
Köszi!

(nem tartozik ide, de gondolom nem csak nekem tűnik fel, hogy a Hans Zimmer-plakáthoz sikerült olyan “művészi” karakterkészletet találnia a grafikusnak, amelyben szinte lehetetlen megkülönböztetni a K-t a H-tól. “A Harib-tenger halózai” remek :rolleyes: )
Ennél már csak az a nagyobb bibi, hogy tudtommal a Corvinban nincs Dolby Atmos. Ha tévednék, ezúton is mea culpa.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Quetz írta:
2018.08.24., pén. 01:43
Két, moziban vetített filmet ajánlanék, egyszeri vetítés a Corvinban mindkettő:

Hans Zimmer - Live in Prague 2016: 2018. augusztus 31. 19.00
[...]
Köszi!

(nem tartozik ide, de gondolom nem csak nekem tűnik fel, hogy a Hans Zimmer-plakáthoz sikerült olyan “művészi” karakterkészletet találnia a grafikusnak, amelyben szinte lehetetlen megkülönböztetni a K-t a H-tól. “A Harib-tenger halózai” remek :rolleyes: )
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Quetz
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1917
Csatlakozott: 2015.11.10., kedd 08:24
Értékelés: 695
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Quetz »

Két, moziban vetített filmet ajánlanék, egyszeri vetítés a Corvinban mindkettő:

Hans Zimmer - Live in Prague 2016: 2018. augusztus 31. 19.00
Kép


Queen – Hungarian Rhapsody: Live In Budapest 1986: 2018. szeptember 7. 19.00
Kép
Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.

Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6090
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5144
Tartózkodási hely: Szár

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

tottyi írta:
2018.08.20., hétf. 16:07
Ezt azert nehez elhinni, hogy valaki ne ismerne fel Arnold Schwarzeneggert, nem olyan akit smink nelkul nem ismerne fel valaki.

http://www.borsonline.hu/celeb/ez-nagyo ... bol/158600
Bulvársajtó wazz.... Aki ilyen újságokat olvas, megérdemli őket :-)

Kiváncsiságból azárt rákattintottam.
Cím: Kidobták a boltból Schwarzit
A cikk már arról szól, hogy nem engedték be addig, amíg valaki ki nem jön, mert túl sokan voltak benn... Tehát várnia kellett... Ez azért nem "kidobták".
Aztán a cikk szerint a bennlévő vásárlók könyörögtek a biztonságiaknak, hogy engedjék be, Schwarzit, mert szerettek volna fényképezkedni vele. A gucci-vásárlók mind annyira hülyék, hogy nem jöttek rá, hogy a bolt előtt is fényképezkedhetnének vele? Sőt, akkor még be is engednék utána Schwarzit.

Mondom, bulvársajtó. :smile51:
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
scaurus
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 766
Csatlakozott: 2006.11.04., szomb. 08:32
Értékelés: 223

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: scaurus »

tottyi írta:
2018.08.20., hétf. 16:07
Ezt azert nehez elhinni, hogy valaki ne ismerne fel Arnold Schwarzeneggert, nem olyan akit smink nelkul nem ismerne fel valaki.

http://www.borsonline.hu/celeb/ez-nagyo ... bol/158600
Én értékelem az ilyet.
A szabály az szabály, mindenkire vonatkozik.
Vele miért tegyenek kivételt?
Mert ő a Terminátor?
Megha már Magyarországon van, mi a fenének akar Gucciba menni?
Nézegesse a magyar nevezetességeket.

Hogy ON is legyek:

A végzet órája
https://indavideo.hu/video/A_vegzet_ora ... s_elozetes

Az alapanyag 1973-as, szóval Harry Potter ELŐTTI.

A sirály
https://youtu.be/ynGnOf0scl8
Talán belépőszintűnek mondható rendszerem: Sony BDP-S7200, Pioneer VSX329, Jamo S626, Jamo J112 sub, Audioquest Pearl és KáCsa kábelek

Avatar
tottyi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3282
Csatlakozott: 2013.06.19., szer. 16:37
Értékelés: 711
Tartózkodási hely: Šamorín

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: tottyi »

Ezt azert nehez elhinni, hogy valaki ne ismerne fel Arnold Schwarzeneggert, nem olyan akit smink nelkul nem ismerne fel valaki.

http://www.borsonline.hu/celeb/ez-nagyo ... bol/158600
Audio PC | USB - Shunyata Research Sigma v2 | Chord Dave | Hangfalkabel - Valhalla Draco Reference V3 XLR | ATC SCM150ASL Pro | Tapkabel hangfalba (2x) - Valhalla AgPt-RXF HC | Betapkabel - Valhalla Draco V3/2HC R | Ethernet kabel: VIABLUE EP-7 SILVER RJ-45 CAT6A

Avatar
Hifilala
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3791
Csatlakozott: 2014.06.18., szer. 12:37
Értékelés: 747

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Hifilala »

Haverok harca-A film két szempontból érdekes.Az egyik,hogy lehet amerikai vígjátékot csinálni úgy,hogy nem vagyunk alpáriak,a másik,hogy ritkán csinálnak vígjátékot igaz történet alapján.

:tutiok:

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

Csutka írta:
2018.08.18., szomb. 21:01

Otthon mama, papa, untyulu-puntyulu - itt meg ekinszu ocsa és trollkodás?
:D
Az otthon mindig szent.Legalábbis a legtöbbünknek. ;)
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Csutka

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: Csutka »

Lemmy9 írta:
2018.08.18., szomb. 19:29
MGMART írta:
2018.08.18., szomb. 17:26
Lemmy9 írta:
2018.08.18., szomb. 16:17
Ő már csendes helyen van.
Bocs, nyugodjon békében.

Tudom, hogy a párodra értetted a mamát, gondoltam a kora még messze nem indokolja ezt.A nők többsége ugrik erre.A nejem nem köszönné meg ha "lemamáznám".Bár nem olvassa az AVX-et , így nem derülne ki.
Nincs semmi gond ne viccelj, honnan tudhatnád. Mi 20 éve mama és papa vagyunk egymásnak, a megismerkedésünk óta. :D
Otthon mama, papa, untyulu-puntyulu - itt meg ekinszu ocsa és trollkodás?
:D

Avatar
MGMART
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 737
Csatlakozott: 2010.06.04., pén. 23:18
Értékelés: 485

Re: Filmajánlók,sorozatok,vélemények,csevegő...

Hozzászólás Szerző: MGMART »

Lemmy9 írta:
2018.08.18., szomb. 16:17
Ő már csendes helyen van.
Bocs, nyugodjon békében.

Tudom, hogy a párodra értetted a mamát, gondoltam a kora még messze nem indokolja ezt.A nők többsége ugrik erre.A nejem nem köszönné meg ha "lemamáznám".Bár nem olvassa az AVX-et , így nem derülne ki.

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”