Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Telefon egy kis tartóra fel a falra, aztán vágd ki azt a szekrényt a fenébe onnan. Egy több részes készülék állvány középre és akkor még marad némi hely a szubnak. Ezt akkor is érdemes, ha a szubot végül oldalra vagy hátra teszed.

Plusz nem ártana némi akusztikai kezelés se, akár DIY, mert ahogy nézem minden fal, meg a parketta is full csupasz. Az enyém is ilyen volt, és finoman szólva is borzasztó volt. Most sokkal jobb.

Mekkora a szoba amúgy? REW Room Simulatorral el lehetne játszadozni. Esetleg pár fénykép, hogy néz ki a szoba többi része?

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Urak! Mégegyszer köszönet a tippekért, amelyeknek köszönhetően az alábbi módosításokat hajtottam végre:
  • a tévé felkerült a falra
  • a centersugárzó lekerült a polcról a “nagykönyv szeirnti” helyre
  • egy hirtelen jött ötlet: az állványként hasznalt bútordarab jobb oldali szekrényrészének ajtaját levettem és tljesen kiürítettem azt a részt, majd beraktam oda a subwoofert.
Esztétikailag nem az igazi sajnos, szóval nem vagyok meggyőződve, hogy ez a végleges helye a subnak... de ha nem ott, akkor már nincs más választásom, mint valahol oldalt helyezzem el a subot (esetleg hátsó sarok mennyire lenne jó ötlet?)

A rendszer még újrakalibrálásra vár, mert ugye eléggé meg lett bolygatva... így aztán most még nem írok véleményt a hangzásbéli egyéb változásokról... viszont továbbra is örülök, ha építő véleményt írtok róla így a kép alapján, mit lenne még érdemes változtatni (elnézést a gyenge minőségű képért, sajnos a telefonom nem tudott jobbat, a szoba meg értelemszerűen elég sötét):
690F4CEC-8AA2-430A-B0B5-C60E2BE47A32.jpeg
690F4CEC-8AA2-430A-B0B5-C60E2BE47A32.jpeg (692.74 KiB) Megtekintve 1574 alkalommal
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Luxor Audio
Otthon vagyok
Otthon vagyok
Hozzászólások: 15215
Csatlakozott: 2003.03.27., csüt. 22:09
Értékelés: 10366
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Luxor Audio »

onkyo607 írta:
2018.07.28., szomb. 06:52
Frontokat oldal falig húzd szét! Egyrészt nagyobb lesz a térhatás másrészt elfér a földön a sub is...
... továbbá az oldalfalakon létrejön egy csodálatos fésűs szűrő, ami szétcseszi a középtartományt. :)

onkyo607

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: onkyo607 »

Frontokat oldal falig húzd szét! Egyrészt nagyobb lesz a térhatás másrészt elfér a földön a sub is! :smile32:

Aszpirin írta:
2018.07.27., pén. 15:30
onkyo607 írta:
2018.07.27., pén. 08:23
Egy jó tanács: A center és a sub magaslati elhelyezését gyorsan korrigáld!
Pozitív meglepetést hozna a rendszeredbe.
Köszi!
Igen, igen. Tudom, hogy ez enyhén szólva nem ideális így.
A sub az még a hétvégén lekerül onnan (írtam, hogy a jelenlegi csak ideiglenes megoldás, az esztétiaki érzékemet is bántja, nem jó látni... :nonononono:) - bár teljesen jó helyet nem fogok találni neki, mert ugyan lenn lesz, de elől már nincs neki jó hely.
A center meg... nos lesz egy nagyobb tévém (ez 49 colos UHD HDR10 LCD, de 55-ös OLED vagy 65-ös "superLCD" (vagy QLED vagy mi...) a cél, de ezzel kivárok a 12 bites panelek megjelenéséig...), azt fölszerelem majd a falra, és akkor lekerül a center a polcról, a tévé alá, ahogy illik.
Lassan, lassan, de biztosan...

Avatar
Fish
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5312
Csatlakozott: 2013.06.17., hétf. 16:30
Értékelés: 2203

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Fish »

fel a falra a tv és meg is van oldva..center mehet le alá a polcra
proj:Epson EH-LS12000B,proc/amp:Lexicon MC10/JBl Synthesis SDA-7200, hangfalak:Revel Concerta F12,M12,Performa C52,Canton Incelling 885,sub:REL HT/1508 predator,player:Zidoo UHD3000, kábelek: HiDiamond D2 rca,D3 sub,AQ Carbon 4K+HDR,P568-15M-FBR,Wireworld Solstice,Aq X2,FP.Luxor

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

-KP- írta:
2018.07.27., pén. 15:44
A tévét nem tudod picit hátrébb tolni? A center mehetne az asztal elejére akkor. Max. a tévé lábait picit felemeled, ha belelóg a képbe. Hidd el, rohadt nagyot javulna így az összkép hangilag.
Megpróbálom a hétvégén. Elég hülyén van ugyan megoldva a tévé lába, nehezen fér el előtte a hangfal, de nem ez a fő gond, hanem hogy nagyon belelőg a képbe, tehát a megemelés lesz érdekes. De ezek nem megoldhatatlan problémák, szóval igen, lehet meg is oldom valahogy a hétvégén.
Köszi a tanácsokat!
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: -KP- »

A tévét nem tudod picit hátrébb tolni? A center mehetne az asztal elejére akkor. Max. a tévé lábait picit felemeled, ha belelóg a képbe. Hidd el, rohadt nagyot javulna így az összkép hangilag.

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

onkyo607 írta:
2018.07.27., pén. 08:23
Egy jó tanács: A center és a sub magaslati elhelyezését gyorsan korrigáld!
Pozitív meglepetést hozna a rendszeredbe.
Köszi!
Igen, igen. Tudom, hogy ez enyhén szólva nem ideális így.
A sub az még a hétvégén lekerül onnan (írtam, hogy a jelenlegi csak ideiglenes megoldás, az esztétiaki érzékemet is bántja, nem jó látni... :nonononono:) - bár teljesen jó helyet nem fogok találni neki, mert ugyan lenn lesz, de elől már nincs neki jó hely.
A center meg... nos lesz egy nagyobb tévém (ez 49 colos UHD HDR10 LCD, de 55-ös OLED vagy 65-ös "superLCD" (vagy QLED vagy mi...) a cél, de ezzel kivárok a 12 bites panelek megjelenéséig...), azt fölszerelem majd a falra, és akkor lekerül a center a polcról, a tévé alá, ahogy illik.
Lassan, lassan, de biztosan...
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

onkyo607

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: onkyo607 »

Egy jó tanács: A center és a sub magaslati elhelyezését gyorsan korrigáld!
Pozitív meglepetést hozna a rendszeredbe.

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Tonyka írta:
2018.07.25., szer. 21:43
Azért a Nolan filmeknek van egyfajta hangkeverése. Basszusban ő sem fukarkodik. Nézd meg a Fury Atmos anyagot ;)
Köszi a Tippet, akkor “beszerzem” a Fury-t.
Azt elfelejtettem említeni, hogy a Batman vs Superman-t “sima” BD-korongról néztem, Atmos hanggal.
Az Interstellar-t pedig UHD BD-ről, de ugye Nolan ragaszkodik az 5.1-hez... nekem mindenesetre a Nolan-filmek hangja (Interstellar, Dunkirk, Inception pl.) eddig még mindig verte az általam hallott Atmos-osokat... de hát az én rendszerem nem valami nagymenő cucc... meg a nappalira is ráférne egy kis akusztikai kezelés, mert ott van a házimozi, csakhogy az ugye egy nappali... Jó lenne hallani egy komolyabb rendszerben, rendesebb moziszobában...
Én ennek még az elején vagyok, hosszabb távon nagy terveim vannak, tetőtérben kialakított nagyterű zene-és moziszoba irányában... de ez távolabbi terv, erre fogom költeni a lakáskasszás pénzt, amikor elérhetóvé válik majd... jelenleg a “tetőtér” egy egyszerű padlás.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
Tonyka
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5827
Csatlakozott: 2005.09.08., csüt. 00:27
Értékelés: 2564

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Tonyka »

Aszpirin írta:
2018.07.25., szer. 21:36
TSanyi írta:
2018.07.25., szer. 20:55
-KP- írta:
2018.07.25., szer. 20:41
Jó mozizást a francokat bocs.gif Illene, hogy minél hamarabb megírja a részletes élménybeszámolót! :kapdelm:
Ahhoz meg kell nézzen pár filmet.... ennyi öröm azért had jussun neki is! Nekünk is volt gyerekszobánk, legyünk már egy kicsit empatikusak! :)
A tegnap megnéztem a Batman vs Superman-t, akkora egy szar film (bocs, tudom szépen kell fogalmaznom, szóval: nagy kaka). De persze LFE van benne bőven, szóval a ház minden szobájában lehetett hallani a basszust...
Aztán beraktam az Interstellart... Na igen, talán egyéni vélemény, hogy a Nolan-filmek “mindössze” 5.1-es DTS HD MA hangsávja úgy általában dinamikában felülmúlja az összes általam eddig hallott Atmos-os hangsávot... Ott baz, ha valaminek szólni kell, akkor szól is mint az állat, miközben bőven vannak halk részek is... Na itt azérz az új sub egy egészen uj élmény nekem... végre van rendes, nem “buffogós”, de ütős basszus.
A gondom az, hogy nem vagyok Wittao, nem igazán tudok az ő színvonalán részletes élménybeszámolókat írni, meg sajnos igazi összehasonlítási alapom sincs. De ha valaki komolyan kiváncsi, hogy mit tud egy BK Electronics “handmade in the UK” aktív sub 2 darab 25 centis egymás fölé helyezett hangtányérral (ez azért nem egy szokványos felállás), akkor partner vagyok abban, hogy valakinél közösen teszteljük egy hétvégén. Budapest, Tatabánya, Szfvár ill. ezek közelében bárhol, az odaszállítást vállalom.
Én is kíváncsi lennék egy ilyen szubjektív teszt eredményére, akkor is ha negatív...
Azért a Nolan filmeknek van egyfajta hangkeverése. Basszusban ő sem fukarkodik. Nézd meg a Fury Atmos anyagot ;)
Samsung 65NU7022,Epson TW9400,Focal Electra:1027Be,CC1008 Be,1008Be,Atmos:RevelW560,Oppo UDP205,Marantz AV8802A,Parasound:5125,5250,2x Velodyne SPL12000ultra,Kábelek:Nordost,Shiva, Magus,Blue Heaven,Dream Caster,Hi Diamond 2,LAPP ÖLFLEX,2x AQ Husky,Fapaci&Kontaset,Bydium TI-TAB119"5xMiniDSP

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

TSanyi írta:
2018.07.25., szer. 20:55
-KP- írta:
2018.07.25., szer. 20:41
Jó mozizást a francokat bocs.gif Illene, hogy minél hamarabb megírja a részletes élménybeszámolót! :kapdelm:
Ahhoz meg kell nézzen pár filmet.... ennyi öröm azért had jussun neki is! Nekünk is volt gyerekszobánk, legyünk már egy kicsit empatikusak! :)
A tegnap megnéztem a Batman vs Superman-t, akkora egy szar film (bocs, tudom szépen kell fogalmaznom, szóval: nagy kaka). De persze LFE van benne bőven, szóval a ház minden szobájában lehetett hallani a basszust...
Aztán beraktam az Interstellart... Na igen, talán egyéni vélemény, hogy a Nolan-filmek “mindössze” 5.1-es DTS HD MA hangsávja úgy általában dinamikában felülmúlja az összes általam eddig hallott Atmos-os hangsávot... Ott baz, ha valaminek szólni kell, akkor szól is mint az állat, miközben bőven vannak halk részek is... Na itt azérz az új sub egy egészen uj élmény nekem... végre van rendes, nem “buffogós”, de ütős basszus. Olyan, amit az ember a mellében érez, amikor odabasz...
A gondom az, hogy nem vagyok Wittao, nem igazán tudok az ő színvonalán részletes élménybeszámolókat írni, meg sajnos igazi összehasonlítási alapom sincs. Ráadásul még játszadozom a belállításokkal meg a pozicionálással is a szobában... De ha valaki komolyan kiváncsi, hogy mit tud egy BK Electronics “handmade in the UK” aktív sub 2 darab 25 centis egymás fölé helyezett hangtányérral (ez azért nem egy szokványos felállás), akkor partner vagyok abban, hogy valakinél közösen teszteljük egy hétvégén. Budapest, Tatabánya, Szfvár ill. ezek közelében bárhol, az odaszállítást vállalom.
Én is kíváncsi lennék egy ilyen szubjektív teszt eredményére, akkor is ha negatív...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Aszpirin 2018.07.25., szer. 21:44-kor.
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

-KP- írta:
2018.07.25., szer. 20:41
TSanyi írta:
2018.07.25., szer. 13:59
Aszpirin írta:
2018.07.24., kedd 11:49
Most már nincs mondanivalóm, csak mutatnivalóm, mivel ígértem képeket KP-nek.

5 percem volt meghallgatni, meg még állítgatni is kell rajta... De az az 5 perc már adott egy kis ízelítőt, és yeah.. ;peace;

Örülök hogy megjött, és nem kellet csalódni! :)
Jó mozizást!
Jó mozizást a francokat bocs.gif Illene, hogy minél hamarabb megírja a részletes élménybeszámolót! :kapdelm:
Ahhoz meg kell nézzen pár filmet.... ennyi öröm azért had jussun neki is! Nekünk is volt gyerekszobánk, legyünk már egy kicsit empatikusak! :)

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: -KP- »

TSanyi írta:
2018.07.25., szer. 13:59
Aszpirin írta:
2018.07.24., kedd 11:49
Most már nincs mondanivalóm, csak mutatnivalóm, mivel ígértem képeket KP-nek.

5 percem volt meghallgatni, meg még állítgatni is kell rajta... De az az 5 perc már adott egy kis ízelítőt, és yeah.. ;peace;

Örülök hogy megjött, és nem kellet csalódni! :)
Jó mozizást!
Jó mozizást a francokat bocs.gif Illene, hogy minél hamarabb megírja a részletes élménybeszámolót! :kapdelm:

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

Aszpirin írta:
2018.07.24., kedd 11:49
Most már nincs mondanivalóm, csak mutatnivalóm, mivel ígértem képeket KP-nek.

5 percem volt meghallgatni, meg még állítgatni is kell rajta... De az az 5 perc már adott egy kis ízelítőt, és yeah.. ;peace;

Örülök hogy megjött, és nem kellet csalódni! :)
Jó mozizást!

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

-KP- írta:
2018.07.24., kedd 14:22
Polcsugárzó ;peace;
Yeah, nem gyenge, mi? :D De nem marad ott sokáig... :smile32:
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Polcsugárzó ;peace;

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Most már nincs mondanivalóm, csak mutatnivalóm, mivel ígértem képeket KP-nak:
DE4484F0-D053-44C4-A2CF-C1C045DE4448.jpeg
DE4484F0-D053-44C4-A2CF-C1C045DE4448.jpeg (134.57 KiB) Megtekintve 1365 alkalommal
0FA1131C-B19B-40F9-A37F-8B9329196DCF.jpeg
0FA1131C-B19B-40F9-A37F-8B9329196DCF.jpeg (108.36 KiB) Megtekintve 1365 alkalommal
296857CA-BD93-4E62-8092-FA0110B73DAE.jpeg
296857CA-BD93-4E62-8092-FA0110B73DAE.jpeg (204.08 KiB) Megtekintve 1365 alkalommal
0808C318-9F0B-4770-BA34-6960DCCBDDAF.jpeg
0808C318-9F0B-4770-BA34-6960DCCBDDAF.jpeg (67.91 KiB) Megtekintve 1365 alkalommal
Még nincs meg a vegleges helye, azt még meg kell találnom a szobában (és rohannom kellett munkába, tehát egyelőre ideiglenesen felkerült a tévé mellé):
EE76B315-0C5F-4F73-821D-D86800F590A2.jpeg
EE76B315-0C5F-4F73-821D-D86800F590A2.jpeg (85.36 KiB) Megtekintve 1365 alkalommal
A hátuljáról elfeljtettem képet készíteni, de nagyjából a szokásos BK-hátsó. Van rajta Phase, Frequency, Low Level Gain, High Level Gain potik, két Low Level input (RCA), egy high level input (spéci csatolóval, ehhez van az a fura végű kábel), Filter bypass tekerőkapcsoló, auto power on emgedélyező kapcsoló, egy power on/off, és persze egy tápkábel csatlakozo. Külön figyelmesség, hogy európai szabvány tapkábelt mellékeltek (nem az angolt), illetve hogy adtak hozzá egy elég hosszú RCA sub-kábelt is, de azt még nem vizslattam meg, hogy milyent... a sajat sub-kábelemmel kötöttem be egyelőre.

5 percem volt meghallgatni, meg még állítgatni is kell rajta... De az az 5 perc már adott egy kis ízelítőt, és yeah.. ;peace;
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Avatar
TSanyi
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2661
Csatlakozott: 2017.04.06., csüt. 21:59
Értékelés: 408

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: TSanyi »

[quote=Csutka post_id=2278041

A külön topik volt a lényeg! Ott ezek is mehetnek, a gondolataid is és a rendszerrel kapcsolatos egyéb dolgok + filmek is.
Az összes ilyen topik halott - Tonyka tartja a frontot még egy kicsit.
:tutiok:
[/quote]

Azért Thxfan is gondozza a topikját, na meg azért Wittao is ír egy két szót hetente...

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2870
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 841

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Ha annyira zavar, ott a jelentés gomb és töröltesd.
[/quote]

Félreértetted!
Aszpirinnek annyi mondanivalója van, hogy kellene neki egy külön topik.
Szívesen olvasnám a gondolatait ott.
:smile32:
[/quote]

Hajrá szívesen olvasnám én is , egy jó topic mindig dob a fórumon :D :D
"Az igazi barát szemből támad."

Csutka

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Csutka »

-KP- írta:
2018.07.20., pén. 19:31
Csutka írta:
2018.07.20., pén. 18:03
Aszpirin írta:
2018.07.20., pén. 16:52

Köszi, ezt nem tudtam... No, akkor még időben rendeltem ezek szerint.
Köszi a részletes beszámolókat a szubod megrendeléséről, feladásáról, majd fel nem adásáról, utána a várakozás lassú és gyötrelmes időszakáról, a mostani majdnem happy időszakról.
Ideje lenne egy saját topikot nyitnod!
:smile32:
Ha annyira zavar, ott a jelentés gomb és töröltesd.
Félreértetted!
Aszpirinnek annyi mondanivalója van, hogy kellene neki egy külön topik.
Szívesen olvasnám a gondolatait ott.
:smile32:

Online
Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5745
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1551
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: -KP- »

Csutka írta:
2018.07.20., pén. 18:03
Aszpirin írta:
2018.07.20., pén. 16:52
-KP- írta:
2018.07.20., pén. 11:30
Amúgy most több hetes leállás lesz a BK-nál, lehet ez volt a csúszás oka, hogy még a leállás előtt teljesíteniük kellett egy csomó rendelést.
Köszi, ezt nem tudtam... No, akkor még időben rendeltem ezek szerint.
Köszi a részletes beszámolókat a szubod megrendeléséről, feladásáról, majd fel nem adásáról, utána a várakozás lassú és gyötrelmes időszakáról, a mostani majdnem happy időszakról.
Ideje lenne egy saját topikot nyitnod!
:smile32:
Ha annyira zavar, ott a jelentés gomb és töröltesd.

Csutka

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Csutka »

Aszpirin írta:
2018.07.20., pén. 18:45
Csutka írta:
2018.07.20., pén. 18:03
Ideje lenne egy saját topikot nyitnod!
:smile32:
O.K. Csutka, fogtam.
És befogtam :unsure:
A külön topik volt a lényeg! Ott ezek is mehetnek, a gondolataid is és a rendszerrel kapcsolatos egyéb dolgok + filmek is.
Az összes ilyen topik halott - Tonyka tartja a frontot még egy kicsit.
:tutiok:

Online
Avatar
Aszpirin
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 6127
Csatlakozott: 2018.04.06., pén. 21:30
Értékelés: 5180
Tartózkodási hely: Szár

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Aszpirin »

Csutka írta:
2018.07.20., pén. 18:03
Ideje lenne egy saját topikot nyitnod!
:smile32:
O.K. Csutka, fogtam.
És befogtam :unsure:
  • All-in-one Hifi: NAD M33 → Audio Physic Classic 20
  • Fejes rendszer: Mac → RME ADI-2 DAC FS → Hifiman Arya Stealth
  • Házimozi: Oppo 203 | AppleTV 4K → Marantz SR6013 → LG OLED B7 | Dali Opticon HM szett + B.K.Electrinics DoubleGem

Csutka

Re: Házimozi hangsugárzók és subwooferek

Hozzászólás Szerző: Csutka »

Aszpirin írta:
2018.07.20., pén. 16:52
-KP- írta:
2018.07.20., pén. 11:30
Amúgy most több hetes leállás lesz a BK-nál, lehet ez volt a csúszás oka, hogy még a leállás előtt teljesíteniük kellett egy csomó rendelést.
Köszi, ezt nem tudtam... No, akkor még időben rendeltem ezek szerint.
Köszi a részletes beszámolókat a szubod megrendeléséről, feladásáról, majd fel nem adásáról, utána a várakozás lassú és gyötrelmes időszakáról, a mostani majdnem happy időszakról.
Ideje lenne egy saját topikot nyitnod!
:smile32:

Válasz küldése

Vissza: “Házimozi”