Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Online vásárlás külföldről

bordor
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2013.01.18., pén. 12:11
Értékelés: 75
Tartózkodási hely: Szolnok m.

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: bordor »


A vámtétel nem egységes. Nem mindegy, hogy honnan jön. Több kategória is van. De az egyik sem nagy tétel, 2-5%. Az áfa a sok. De, ha 30%-al számolsz, akkor nem lősz mellé nagyon. Ami fontos, hogy az áfát ráteszik nemcsak az áru árára, hanem a  szállítási költségre és a vámra is.
Igen ezeket tudtam, sőt azt is, hogy 12% max. a vám, de most olyat is hallottam, hogy "büntetővám" van a kínai termékeken és, hogy közel 30% is lehet csak a vám. Ezek szerint ez rémhír csak.

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12632
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



vámhatáron felüli műszaki cikk - 150 euro feletti műszaki cikk, ami után már vám is van, csak nem tudom, hány %
 
valahol ki lehet keresgélni, de egyszerűbb, ha már vásárolt valaki 200-ért pl. erősítőt és fizetett vámot és megmondja, mennyi volt...

A vámtétel nem egységes. Nem mindegy, hogy honnan jön. Több kategória is van. De az egyik sem nagy tétel, 2-5%. Az áfa a sok. De, ha 30%-al számolsz, akkor nem lősz mellé nagyon. Ami fontos, hogy az áfát ráteszik nemcsak az áru árára, hanem a  szállítási költségre és a vámra is.
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

bordor
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2013.01.18., pén. 12:11
Értékelés: 75
Tartózkodási hely: Szolnok m.

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: bordor »


150 euró értékig nincs vám
vámhatáron felüli műszaki cikk - 150 euro feletti műszaki cikk, ami után már vám is van, csak nem tudom, hány %
 
valahol ki lehet keresgélni, de egyszerűbb, ha már vásárolt valaki 200-ért pl. erősítőt és fizetett vámot és megmondja, mennyi volt...

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12632
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Vinkler »


150 euró értékig nincs vám

Amit pirossal jelöltem...
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

bordor
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2013.01.18., pén. 12:11
Értékelés: 75
Tartózkodási hely: Szolnok m.

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: bordor »


Ez mit jelent?
150 euró értékig nincs vám

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12632
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Vinkler »



 
Köszönöm a segítő szándékokat, de nem lettem okosabb. Még mindig kérdezném, webshopból vásárolt vámhatáron felüli műszaki cikk vámtarifát tud-e esetleg valaki.
 
"Magánszemély által megrendelt áruk után:
150 eurót meghaladó érték esetén a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot és 27% áfát kell fizetni."
 

Ez mit jelent?
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

bordor
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2013.01.18., pén. 12:11
Értékelés: 75
Tartózkodási hely: Szolnok m.

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: bordor »


Köszönöm a segítő szándékokat, de nem lettem okosabb. Még mindig kérdezném, webshopból vásárolt vámhatáron felüli műszaki cikk vámtarifát tud-e esetleg valaki.
 
"Magánszemély által megrendelt áruk után:
150 eurót meghaladó érték esetén a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot és 27% áfát kell fizetni."

Avatar
d.janos
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 650
Csatlakozott: 2004.10.12., kedd 00:45
Értékelés: 194
Tartózkodási hely: 4200

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: d.janos »


A Nemzeti Adó- és Vámhivatal által kiadott. 4009/2017. tájékoztatás a 2018. évben alkalmazandó vám- és adómentes értékhatárokról.
http://nav.gov.hu/data/cms444786/4009_2017.pdf
 
https://nav.gov.hu/nav/internetes_vasarlas
 
http://napidroid.hu/kinabol-rendeles-tippek/
"Az élet különös ténye, hogy elménk mindig megtalálja annak a módját, hogy fizikai valósággá változtassa azokat a gondolatokat, melyekkel a legtöbbet foglalkozunk"

Online
Avatar
SoundMania
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5652
Csatlakozott: 2011.05.06., pén. 20:57
Értékelés: 1050

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: SoundMania »



<p>

A vámteher mértékét a küldemény értéke és a postai szállítási költség együttes összege határozza meg.
150 euró értékig nincs vám, csak áfa, ami jelen esetben 27%-ot jelent.
Magánszemélyek közötti forgalom:
151 - 700 euró közötti esetben egységesen 2.5% vám, plusz 27% áfa.
701 - 999 euró közötti esetben a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot (árucsoportonként eltérő mértékű ebben esetben a vám, 0 - 12 % között mozog), meg az áfa 27%-ot se feledd el.
Magánszemély által megrendelt áruk után:
150 eurót meghaladó érték esetén a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot és 27% áfát kell fizetni.
1000 eurót meghaladó érték felett is hasonlóak az értékek, de ott egységes vámáru-nyilatkozatot kell kitölteni, amit a vámügynökség intéz utána.
Ez biztosan segít... http://www.nav.gov.hu/....

Szerintem ezek régi infók. Lényegesen alacsonyabb határok vannak már érvényben.
Azt hiszem 42 euronak megfelelő alsó határ van. Többit nem tudom.
Illetve még rájön a vámolási eljárás díja.

Avatar
pepi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2015.01.27., kedd 18:45
Értékelés: 102
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pepi »


A kereskedelmi vámtarifa 5% szórakoztató elektronikai termékre? Pl. erősítőre?
A vámteher mértékét a küldemény értéke és a postai szállítási költség együttes összege határozza meg.
150 euró értékig nincs vám, csak áfa, ami jelen esetben 27%-ot jelent.
Magánszemélyek közötti forgalom:
151 - 700 euró közötti esetben egységesen 2.5% vám, plusz 27% áfa.
701 - 999 euró közötti esetben a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot (árucsoportonként eltérő mértékű ebben esetben a vám, 0 - 12 % között mozog), meg az áfa 27%-ot se feledd el.
Magánszemély által megrendelt áruk után:
150 eurót meghaladó érték esetén a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot és 27% áfát kell fizetni.
1000 eurót meghaladó érték felett is hasonlóak az értékek, de ott egységes vámáru-nyilatkozatot kell kitölteni, amit a vámügynökség intéz utána.
Ez biztosan segít... http://www.nav.gov.hu/.... 


bordor
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1166
Csatlakozott: 2013.01.18., pén. 12:11
Értékelés: 75
Tartózkodási hely: Szolnok m.

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: bordor »



Az áfa és vámfizetés korlátai a rendelt csomagban található termékek árától függ beleértve a postázás költségét is. Ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy a vám és áfa kiszabás alapja a kifizetett végösszeg.
Áfa 27%...vám 5%..

 
A kereskedelmi vámtarifa 5% szórakoztató elektronikai termékre? Pl. erősítőre?

Avatar
Red75
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1788
Csatlakozott: 2009.01.20., kedd 09:58
Értékelés: 808
Tartózkodási hely: Budapest-Csillaghegy

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Red75 »


Hátha:
Egy Angol hirdetési oldalon (nem ebay) találtam egy terméket, amit szeretnék megvásárolni. Esetleg nem tudna valaki ebben segíteni? Edinburgh közelében van. Nem nagy termék, akkora, mint egy DVD lejátszó. 
[spoiler]Nappali: TV 65" Hisense, AVR Pioneer VSX-933, Lejátszó Zidoo 9S, 5.0 Swans D3.2, Sub 2db. DIY Hivi-Hertz
Mozi: Vászon 106" motoros, Proji Benq W1090, Lejátszó Himedia Q10Pro, AVR Anthem MRX-510 5.0 Quadral Rhodium 400, Sub DIY Hivi[/spoiler]

Avatar
csabi71
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.07.24., vas. 18:50
Értékelés: 36

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: csabi71 »


Sziasztok!
 
Ismeri valaki ezt a holland üzletet?
http://www.hchifi.nl
Hirdettek egy procit érdeklődésemre elmondták, hogy pont ma vették meg. helyette ajánlanak vadi újat egészen jó áron.
 
 

Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pali923 »


Segitség kéne.Ebayről szeretnék egy hangfalat kb 300dollárért hirdetik.Mennyi a rárakodó itthoni költség?kösz.
Ha nem EU-ból jön, itt vannak a terhek, összegtől függően. Az sem mindegy, üzlet vagy magánszemély küldi. Okos kínaiak pl. ajándékként küldik, bár ekkora értéknél ezt nehéz eljátszani. Azt is tudni kell, hogy az áfa mindenre rámegy, a postázási költségekre is.
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
pepi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2015.01.27., kedd 18:45
Értékelés: 102
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: pepi »


Segitség kéne.Ebayről szeretnék egy hangfalat kb 300dollárért hirdetik.Mennyi a rárakodó itthoni költség?kösz.
Az áfa és vámfizetés korlátai a rendelt csomagban található termékek árától függ beleértve a postázás költségét is. Ez tulajdonképpen azt jelenti, hogy a vám és áfa kiszabás alapja a kifizetett végösszeg.
Áfa 27%...vám 5%..

Avatar
SZL0926
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2010.01.30., szomb. 08:44
Értékelés: 6

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: SZL0926 »


Segitség kéne.Ebayről szeretnék egy hangfalat kb 300dollárért hirdetik.Mennyi a rárakodó itthoni költség?kösz.
 

Avatar
sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009.08.14., pén. 12:26
Értékelés: 321

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: sssggg »



Ez jó példa, szerintem ilyen lehet az én érdeklődőm módszere is.
Nem fogok akkor sokat levelezni, elsőre megírom, hogy csak akkor küldök bármit is, ha az én bankszámlámon megjelenik a pénz.
Továbbá Nigéria és Afrika más országai kizárva, adjon európai címet.

Igen,ez a legjobb módszer ,ha kézben a pénz akkor mehet az üzlet.
Bár hallottam olyanról is,hogy utalt valamennyit  előleg gyanánt,aztán mikor feladta a terméket a többi pénz nem érkezett meg.
Ezek nem tudják még,mi nem hülyék vagyunk hanem Magyarok!


Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: YvsMad »



Szerintem a te cuccodra is olyanok figyeltek fel mint nemrégen az enyémre.
Az történt,hogy árultam hagyatékból egy aranyórát,kb 1500 Euro értékben,magyar oldalon.
Pár nap múlva jött egy levél Hollandiából,hogy pont ilyet keres évek óta,neki ez kell,adjam meg a bankszámla-számom és utal.
Öröm,pezsgődurranás,tűzijáték meg minden ,aztán aludtam rá egyet .
Másnap már szöget ütött a fejembe ,hogy nem alkudott,nem kérdezte a postaköltséget csak a számlaszámot.
Elküldtem neki de úgy,hogy egy számot az elejéről lehagytam,gondoltam ha próbálkozik akkor írni fog,hogy nem sikerült.
Láss csodát,sikerült neki elutalni az összeget így hiányosan is.
Másnap küldte a bizonylatot,hogy befogadta a bank 5 nap múlva nálam a pénz ,tehát adjam fel most a cuccot neki.
Megírtam neki,hogy a leveleit átküldtem a rendőrségre,azóta nem írt.
Nyilvánvaló,hogy mi a módszer,ha elküldöm soha vissza nem kaptam volna,egyébként ha jól emlékszem " madamerose" volt az email címe.
Ennyi a történet.

Ez jó példa, szerintem ilyen lehet az én érdeklődőm módszere is.
Nem fogok akkor sokat levelezni, elsőre megírom, hogy csak akkor küldök bármit is, ha az én bankszámlámon megjelenik a pénz.
Továbbá Nigéria és Afrika más országai kizárva, adjon európai címet.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
sssggg
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1237
Csatlakozott: 2009.08.14., pén. 12:26
Értékelés: 321

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: sssggg »



Még arra is gondoltam, hogy olyan számlaszámot adok meg, amin nincs összeg és nincs hozzá hitelkeret sem, pl. a nem használt WEB-fizetéses számlámét. Azzal nem tud mit kezdeni.
Hacsak nem valami nemzetközi pénzmosásról van szó, hogy ide bújtatnak egy rakás pénzt, aztán jön rám a maffia és/vagy az Interpol.
Ilyen nigériai csalók már a 90-es évek végén is küldözgettek levelet, hogy örököltem vagy nyertem egy rakás pénzt és adjam meg a számlaszámot, hogy hova utalják. Annak sem tudom, hogy mi volt a lényege.

Szerintem a te cuccodra is olyanok figyeltek fel mint nemrégen az enyémre.
Az történt,hogy árultam hagyatékból egy aranyórát,kb 1500 Euro értékben,magyar oldalon.
Pár nap múlva jött egy levél Hollandiából,hogy pont ilyet keres évek óta,neki ez kell,adjam meg a bankszámla-számom és utal.
Öröm,pezsgődurranás,tűzijáték meg minden ,aztán aludtam rá egyet .
Másnap már szöget ütött a fejembe ,hogy nem alkudott,nem kérdezte a postaköltséget csak a számlaszámot.
Elküldtem neki de úgy,hogy egy számot az elejéről lehagytam,gondoltam ha próbálkozik akkor írni fog,hogy nem sikerült.
Láss csodát,sikerült neki elutalni az összeget így hiányosan is.
Másnap küldte a bizonylatot,hogy befogadta a bank 5 nap múlva nálam a pénz ,tehát adjam fel most a cuccot neki.
Megírtam neki,hogy a leveleit átküldtem a rendőrségre,azóta nem írt.
Nyilvánvaló,hogy mi a módszer,ha elküldöm soha vissza nem kaptam volna,egyébként ha jól emlékszem " madamerose" volt az email címe.
Ennyi a történet.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Még arra is gondoltam, hogy olyan számlaszámot adok meg, amin nincs összeg és nincs hozzá hitelkeret sem, pl. a nem használt WEB-fizetéses számlámét. Azzal nem tud mit kezdeni.
Hacsak nem valami nemzetközi pénzmosásról van szó, hogy ide bújtatnak egy rakás pénzt, aztán jön rám a maffia és/vagy az Interpol.
Ilyen nigériai csalók már a 90-es évek végén is küldözgettek levelet, hogy örököltem vagy nyertem egy rakás pénzt és adjam meg a számlaszámot, hogy hova utalják. Annak sem tudom, hogy mi volt a lényege.
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Online
Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: kasumi »



Most nem én vennék, hanem tőlem akarnak venni külföldről.
Üzeneteket küldenek a hirdető oldalakon keresztül a hirdetésemmel kapcsolatban úgy, hogy e-mail címet adnak meg és arra válaszoljak.
Legutóbb pl. rossz angolsággal azt írta az érdeklődő, hogy ő az UK-ban(!) lakik és a Nigériában tanuló fiának akarja új évi ajándékba megvenni az árumat. Csak adjam meg neki a bankszámlaszámot, a teljes összeget a Nigériába szállítással együtt és ő majd az utalás után megadja a címet.
Itt jön a kérdés: egy csaló mit tud kezdeni a bankszámlaszámommal? A bank az én engedélyem nélkül nem fog kifizetni neki semmit.
Mi lehet a ráció egy ilyen csaló számára, hogy ilyenekkel próbálkozik? Vagy hogy lehet belemenni az "üzletbe" úgy, hogy biztosan ne tudjon visszaélni a bankszámlámmal?

Üdv.!
 
Nekem gyanús, de ez csak megérzés.
A paypal talán megoldás lehet a kétes tranzakciókra.
Egyszer egy erősítőmet árultam. Kaptam egy levelet a paypal-től, hogy a vételárat és a szállítási költséget levonták a vevő számlájáról, de nekem csak akkor utalják át, ha a szállítási díjat, wester unionnal elküldöm a szállító cégnek.
Gyanús volt, jelentettem, persze, hogy csalás volt. De azért még én is elgondolkodtam egy pillanatra. Nyilván sokan beugranak, különben nem csinálnák.
Értem, hogy itt más a helyzet, de...
Újratervezés

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12042
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5713
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: tonee73 »



Most nem én vennék, hanem tőlem akarnak venni külföldről.
Üzeneteket küldenek a hirdető oldalakon keresztül a hirdetésemmel kapcsolatban úgy, hogy e-mail címet adnak meg és arra válaszoljak.
Legutóbb pl. rossz angolsággal azt írta az érdeklődő, hogy ő az UK-ban(!) lakik és a Nigériában tanuló fiának akarja új évi ajándékba megvenni az árumat. Csak adjam meg neki a bankszámlaszámot, a teljes összeget a Nigériába szállítással együtt és ő majd az utalás után megadja a címet.
Itt jön a kérdés: egy csaló mit tud kezdeni a bankszámlaszámommal? A bank az én engedélyem nélkül nem fog kifizetni neki semmit.
Mi lehet a ráció egy ilyen csaló számára, hogy ilyenekkel próbálkozik? Vagy hogy lehet belemenni az "üzletbe" úgy, hogy biztosan ne tudjon visszaélni a bankszámlámmal?

Szerintem ha csak a szlaszámodat tudja akkor nem tud vele mit csinálni.Max utalni rá, de ahhoz is kell a számlatulajdonos neve.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
YvsMad
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:23
Értékelés: 340

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: YvsMad »


Most nem én vennék, hanem tőlem akarnak venni külföldről.
Üzeneteket küldenek a hirdető oldalakon keresztül a hirdetésemmel kapcsolatban úgy, hogy e-mail címet adnak meg és arra válaszoljak.
Legutóbb pl. rossz angolsággal azt írta az érdeklődő, hogy ő az UK-ban(!) lakik és a Nigériában tanuló fiának akarja új évi ajándékba megvenni az árumat. Csak adjam meg neki a bankszámlaszámot, a teljes összeget a Nigériába szállítással együtt és ő majd az utalás után megadja a címet.
Itt jön a kérdés: egy csaló mit tud kezdeni a bankszámlaszámommal? A bank az én engedélyem nélkül nem fog kifizetni neki semmit.
Mi lehet a ráció egy ilyen csaló számára, hogy ilyenekkel próbálkozik? Vagy hogy lehet belemenni az "üzletbe" úgy, hogy biztosan ne tudjon visszaélni a bankszámlámmal?
TV: LG 47LB730V, BDR: Panasonic DMR-BCT730, BDP+DVD-A/V+SACD: Pioneer BDP-450
CD: Marantz CD6006, AVR: Pioneer SC-LX59-K
Front: Monitor Audio Silver RX6, Silver RX Centre, Silver RXFX, Sub: KEF Q400b.

Avatar
Muszklismick
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2940
Csatlakozott: 2008.12.02., kedd 22:19
Értékelés: 229

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Muszklismick »


Loudspeakerfreaks-ról ( Europe Audio ) vásároltam Jantzen Claritycap keresztváltó alkatrészeket 
itt a fórumon is találhatóak negtív kritikák és külföldi fórumokon is lehet csalódott emberek beszámolóit
olvasni hogy nem reagálnak nem válaszolnak  nem igazak a határidők csigalassúak stb. Ezek ismeretében
mégis innen rendeltem meg az összes alkatrészt, rengeteg dolgot vettem már külföldről és soha semmivel nem
volt bajom, és az árak is jelentősen kedvezőbbek voltak mint amiket máshol láttam. Ami nem volt raktáron ott a
feltüntetett határidőt pontosan tartották és a szállítási határidőt is úgy hogy tegnap kaptam meg a karácsonyi
csúcsforgalomban. legközelebb is rendelnék innen, ez is egy tapasztalat egy elégedett vásárlótól.

Avatar
Fecke78
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2016.08.03., szer. 07:43
Értékelés: 9

Online vásárlás külföldről

Hozzászólás Szerző: Fecke78 »


Hát persze 
A mobil appos alkalmazás az rendesen müködik ? probáltad , használod?

Válasz küldése

Vissza: “Mit hol vegyek?”