Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket bárkinek ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Online
Avatar
pali923
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2008.11.08., szomb. 13:42
Értékelés: 1020

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pali923 »

Taarzan
erősítő: LZ 7, cd: Marantz CD5000 modifikált, dvd: Cambridge Audio DVD89, lemezjátszó: REGA Planar2+RB250 AN kábel+Roksan Corus Black+Orbit2+Heed Quasar streamer: Electrocompaniet RENA S1+Schiit Bifrost Multibit, hangfal: Triangle Antal EX, kábel: Wireworld, Chord, Valhalla

Avatar
kalmi
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3573
Csatlakozott: 2007.08.22., szer. 17:33
Értékelés: 850

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: kalmi »


Fradifan nevű felhasználóval üzleteltem, és nagyon korrekt partner volt!
 
Köszönöm!


Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hogy a pozitív történetek is megjelenjenek itt: Kisvizi egy korrekt úriember.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


én mondjuk leszűkíteném ezt a kört - némi francia, német és angol példákon okulva - személyekre
Hát, a fene se tudja.
Nekem már volt kapcsolatom (az említetteken kívül) spanyol, portugál, olasz, norvég, görög, orosz, cseh, holland, svájci vevőkkel.
Soha semmi gond nem volt. (mint vevő is ugyanezt elmondhatom)
 
Egyetlen esetem volt, amikor a bizalmatlanság miatt meghiúsult az üzlet. Az egy berlini emberke volt. Gondolom, ő még a szocializmusban edződött. Nem volt hajlandó előre fizetni, csak utánvéttel. De hát nincs nemzetközi szállító, aki ezt bevállalná. Ráadásul nem is volt nagy tétel.

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Ezzel ugye az a baj, hogy van sok megbízható, korrekt, rendes ember, és ők isszák a levét az egésznek, a megbízhatatlan kóklerek miatt.
Ez pont így van!
A nyugati demokráciákban valahogy fel sem merül az emberekben, hogy át fogják őket vágni.
Fizetnek és azt kapják a pénzükért (és megkapják!), amit kifizettek.
Az eladónak esze ágában sincs félrevezetni a vevőt, mert többet semmit nem fog tudni eladni.
 
Nekem csak jó tapasztalatom van a külföldi vevőkkel - eladókkal.
Volt, hogy tizen x ezer Eurot utaltak át egy(pár) használt Mark Levinson erősítőért Krétáról.
A vevőben fel sem merült, hogy nem kapja meg azt, amiért fizetett.
De megkapta. És innentől mindenki boldog volt.
 
Sajnos a hazai viszonyokra rányomja a bélyegét a múlt szocializmusa és a közelmúlt vad kapitalizmusa. Ki hogyan tud jobban átvágni valakit. És ezzel még akár miniszterelnök is lehettél. Sőt, az volt a referencia. Lám, neki sikerült milliárdosnak lenni, akkor előttem is nyitva áll az út. Ha neki mindent szabad, akkor nekem is.
De a köztörvényeseknek is már lovasszobrot fognak hamarosan emelni, sőt az államot fogják milliókra perelni, mert nem óvta meg az életüket a börtönben.
Kész röhej az egész. Ha ilyen morál uralkodik a politikában, az országban, mit várhatunk az egyszerű kábel eladótól/vevőtől.

Avatar
foden
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.02.01., vas. 00:21
Értékelés: 5

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: foden »


Kétszer faragtam rá így.

Sajnos egy jó üzlethez mindig két ember kell

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Nem, én úgy szoktam, hogy fizesse ki, az egészet,

No erre jó példa az én esetem.
Kétszer faragtam rá így.
Kifizettem,nem tetszett,pénzt nem kaptam vissza.
Mindkét esetben azonnal vissz akartam adni,de már nem lehetett.
Nem volt kedvem veszekedni,így a jó anyjába küldés után megfofadtam,hogy ezután csak attól veszek bármit is,akit jól ismerek.
Ma Trane-től vettem egy hangdobozt.Ezzel nem lesz gond.

Avatar
foden
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.02.01., vas. 00:21
Értékelés: 5

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: foden »


Ez nem ilyen egyszerű, van aki csak érdeklődik, keresget, ha előre kell utalni az nagyon hátráltató tényező abban, hogy ki mit próbál ki. Van olyan is aki előre szól, hogy nem venni akar, csak kíváncsi, akkor attól is kérjek pénzt előre?
Nem, én úgy szoktam, hogy fizesse ki, az egészet, postát, árut, mintha megvenné, ha nem tetszik, akkor pedig visszaveszem.
Visszapostázza, én meg visszaküldöm a pénzt.
 
Az a baj, sajnos én is jártam már így mint Te, többször is.
 
Valaki rendelt valamit, utánvétesen kérte.
Az ugye úgy van, hogy én fizetem a feladást (2000ft) amit hozzá adok a vételárhoz, így kapom vissza.
 
A gond ugye ott kezdődött, hogy a kedves vevő cseszte átvenni a terméket, ezzel nincs is gond, mert vissza jött hozzám, igaz kb 2 hét múlva, és buktam a 2000ft posta költséget, mert azt nem adja vissza senki.
Közben a vevőt 2 naponta hívtam, mikor óhajtja átvenni, mindig azzal hitegetett hogy holnap (és most egy iskolázott felnőtt emberről beszélek )
 
3 ilyen esetem volt, azóta jobban figyelek, néhányan vissza is lépnek, ha azt mondom, hogy utánvétesen nem postázok, és előre sem postázok, csak miután a pénzt megkaptam, de szeretek nyugodtan aludni
 
Ezzel ugye az a baj, hogy van sok megbízható, korrekt, rendes ember, és ők isszák a levét az egésznek, a megbízhatatlan kóklerek miatt.
 
Mindez nem vonatkozik olyanokra, akiknek utána tudok nézni, és van pozitív visszajelzés másoktól.

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nehai »


...Postázni pedig csak előre utalással szabad, ha nem veszi át, így járt, a pénz nálad, ha meg nem utal előre, annyira nem is fontos neki a kábel.
Ez nem ilyen egyszerű, van aki csak érdeklődik, keresget, ha előre kell utalni az nagyon hátráltató tényező abban, hogy ki mit próbál ki. Van olyan is aki előre szól, hogy nem venni akar, csak kíváncsi, akkor attól is kérjek pénzt előre?

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nehai »


...Elképzelhető, hogy valami elkavarodott az Erdőteleki postán...
Elképzelhető, én is erre gondoltam, ezért küldtem értékbiztosítva a másikat. Na de még azt is megírtam mikor érkezik, ha a postás nem visz ki cetlit, akkor be megyek a postára és megkérdezem. Amit állítólag meg is tett. Mivel nem válaszol, és nem lehet elérni, számomra egyértelmű.

Avatar
AVX
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 29316
Csatlakozott: 2007.02.20., kedd 22:34
Értékelés: 3307

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: AVX »


Nos, pár adalék infót el kell mondanom, nem negatív vélemény, kivéve a dupla nick név.
 
Ezek szerint a "psp00" nevű és a "flashligt" nevű felhasználó ugyanaz a személy!!

Ezek után ne csodálkozzatok,ha harapok azokra,akik több néven be vannak regelve.

Avatar
foden
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.02.01., vas. 00:21
Értékelés: 5

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: foden »


Ugyan a topik címe az eladókról szól én most egy vevőről írnék, az úriember nem ismeretlen a fórumon, itt Shanahan hangfalkábeles topikja -ban találkozhattatok vele. Drescher Gábor (flashlight).
Sajnos rengeteg az ilyen alak, de vannak még ennél is pofátlanabbak.
Az a gond, mindenki az eladókat szapulja (igen van köztük jó néhány sunyi alak), pedig néhány vevő is megéri a pénzét.
 
 
Nekem volt szerencsém olyannal, talán itt az avx-en is fent van, megvett tőlem egy hangfalat, telefonon egyeztetünk mindent, árat, találkozást.
 
Dunakesziben lakik, én Debrecen, pont mentem pestre, mondtam neki, ingyen bérmentve elviszem, én hülye még azt is mondtam, ne jöjjön be pestre, Dunakeszi felé fordulok (azért nem kevés km)
 
Elég sok dolgom volt, siettem, mondtam neki, érkezés előtt fél órával rácsörgök, Cora parkolóban találkozzunk, így is történt, mikor közeledtem, felhívtam, nemsoká ott vagyok, azt mondja, ő is.
 
Megérkezek, sehol senki, hívom merre van, mondja, 5 perc és ott vagyok.
Hát kb 30percet vártam rá, mire végre megérkezett.
 
Jo mondom, mind1.
 
Tesszük át a hangfalat a kocsijába, számolnánk erre, erre még pofátlanul el is kezd alkudni, mikor előtte telefonon megegyeztünk, lefixáltuk.
 
Én azért sem engedtem, erre nagy lazán közli, akkor nem kell neki (megjegyzem kb 2000ft-ról volt szó).
 
Szóval késik 30percet, helybe viszem neki a dobozt, ingyen, bérmentve, és még 2000ft-on cigánykodik.
 
Sajnos már néha a személyes találkozókban sem lehet megbízni
 
 
Postázni pedig csak előre utalással szabad, ha nem veszi át, így járt, a pénz nálad, ha meg nem utal előre, annyira nem is fontos neki a kábel.

Avatar
batagy
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 841
Csatlakozott: 2007.07.05., csüt. 22:14
Értékelés: 96

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: batagy »


Ugyan a topik címe az eladókról szól én most egy vevőről írnék, az úriember nem ismeretlen a fórumon, itt Shanahan hangfalkábeles topikja -ban találkozhattatok vele. Drescher Gábor (flashlight). 
Nos, küldtem neki tápkábelt ami elnyerte tetszését de a hossza nem felelt meg, ezért kért egy 1,5méteres darabot amit 06.21-én fel is adtam ajánlva, általában két nap alatt el szokott menni, de nem kapta meg, pedig elmondása szerint a felesége bement a postára is, ugyanis megadtam a küldemény azonosítót.
Egy hét múlva bementem a postára érdeklődni, hogy hol a csomag, azt mondták nem tudják mert csak azt látni, hogy feladtam. No gondoltam biztosan elveszett, ezért egy körözvényt adattam ki a postával. Ez volt 06.29.-én
07.01-én feladtam egy újabb kábelt értékbiztosítva, biztos ami biztos, felajánlva, hogy a pk-t felezzük el, így őt nem éri veszteség emiatt.
07.08.-án megkaptam az első elküldött kábelt az Erdőteleki posta pecsétjével ellátva (kép). Az utca nevét kitöröltem, a többi már úgyis nyilvános. vagyis a csomag ott járt csak éppen nem kereste senki. Persze privátra, kétféle email címre küldött leveleimre semmi magyarázat/válasz nem érkezett a mai napig. Azért írtam be ide, mert egy hónap után úgyérzem ehhez jogom van, hátha megelőzhetőek a hasonló estek vele kapcsolatban, vagy magyarázatot kapok az esetre.
 
A szép az egészben, hogy a másodjára küldött kábel is visszajött, ma találtam meg a cetlit a postaládában, nem voltam itthon ugyanis a múlthéten.
 
Őszintén szólva teszek a kétezer forintra amit a postán buktam, de azért érdekelne mi lehet az ilyen esetek hátterében. A net hiánya nem lehet ok, mert tudja a telefonszámomat. Az anyagiakat is kizárhatjuk, mert egyrészt simán visszakozhatott volna semmi gond, másrészről most láttam, hogy a hificity-n az audiophile topikban "IC kábelt keresek 15 eft-ig" témát nyitott, megismertem az emailcíméről, már valaki válaszolt is a témában amiben felhívja a problémára figyelmet, hivatkozva az általam fennt említett linkre.
 
Az eset kísértetiesen hasonlít a Linzi oldalán található esetre, ami szintén az említett úriemberrel kapcsolatos, ott ugyanis fekete listán van, mert szintén nem vett át megrendelt kábelt.
Linzi
 
Utólag kiderült, hogy a postán miért nem látták, hogy megérkezett az erdőteleki postára csomag, ugyanis ott nincs számítógép, és kézzel vezetik a nyilvántartást, ez is egy vicc, hogy a XXI. században nem telik a postának egy gépre és netre, hogy látható legyen a csomagok mozgása, és ne kerestessem az országban az elveszettnek hitt csomagot, amikor az szépen letétben a postán pihen.
 
Részemről nincs harag, de a költségeimet illene megtérítenie.

Nos, pár adalék infót el kell mondanom, nem negatív vélemény, kivéve a dupla nick név.
 
Ezek szerint a "psp00" nevű és a "flashligt" nevű felhasználó ugyanaz a személy!! Ugyanis én meg psp00-tól vettem egy hete egy erősítőt. a psp00 felhasználó szintén Drescher Gábor, Erdőtelken. Nos, nem valószínű hogy kettő személy lenne ezen a néven Erdőtelek településen.
 
DE!! Én semmi negatívat nem tapasztaltam vele! Sőt, nagyon segítőkész volt. Nekem megadta az elérhetőségét, utána meg is beszéltünk mindent, és az erősítőt még fel is hozta nekem Pestre a saját autójával. Személyesen is találkoztam vele, semmi gond nem volt, az áru és minden más is a megbeszéltek szerint történt. Nekem szimpatikusnak tűnt.
Elképzelhető, hogy valami elkavarodott az Erdőteleki postán.
 
Nem védem őt, csupán a saját tapasztalatomat mondtam el. Nálam nem volt semmi gond.
 
A dupla nick viszont nem szabályos!! Szólni kell neki hogy valamelyikat szüntesse meg.
 
Egyébként a telefonszáma ott van a linkelt topikban.
Yamaha AX-497, Energy RC-10, Squeezebox Classic, Technics SL-PG 370A/490, Oppo DV-983H, Technics RS-BX404, Sony ST-SE 520, Asus O!Play Mini Plus, Panasonic TX-P42UT50E, Fapaci KEFI, QED Profile QE 5021/5026, Hama 30728 2x2.5mm2, iAudio X5L 30GB, Invotone HD2000, Panasonic SA-XR55, SMSL Sanskrit 6th

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nehai »


A második értékbiztosított kábel, most hoztam el a postáról. Mondjuk ez legyen a legnagyobb kár ami ér, szerencsére eddig az itteni fórumozókkal csak jó üzleti kapcsolataim voltak.


Avatar
podeeg
Lefelé a lejtőn
Lefelé a lejtőn
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2008.12.08., hétf. 14:35
Értékelés: 2

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: podeeg »


A napokban vásároltam Oibacsi "fórumtárstól" egy Jungson Monitor Copper No. 2. típusú hangfalkábelt. Bekötéskor derült ki,hogy az egyik kábel sérült, ezért nem szól.
Sikerült kideríteni,hogy a banándugó előtti résznél van valami szakadás, amiről persze ő semmit nem tudott. Mivel én nem vagyok nagy DIY, ezért némi összegbe bele fog kerülni a renoválás és némi kis tuning. Vigyázzatok vele árulja még az IC kábelét is!
 
Ennyi...

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na, köszönet a dicséretért.
 
Kissé zavarban is vagyok.

áááá, ne legyél! Bár van ötletem, mivel oszlathatnád el!

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Na, köszönet a dicséretért.  
Kissé zavarban is vagyok.

Pedig tényleg önzetlen vagy, le a kalappal... és már szégyellem, hogy alkudtam a snaic kábel árából... De ha Tokajban jársz, vendégem vagy *egy/több pohár borra és Zenehallgatásra
 
*a Megfelelő rész aláhúzandó

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Doky »


Ugyan a topik címe az eladókról szól én most egy vevőről írnék, az úriember nem ismeretlen a fórumon, itt Shanahan hangfalkábeles topikja -ban találkozhattatok vele. Drescher Gábor (flashlight). 
Részemről nincs harag, de a költségeimet illene megtérítenie.

Szomorú, de sajnos mindig és mindenhol vannak ilyen inkorrekt alakok!
És sok esetben ezek miatt szívnak a rendes emberkék... mert nagy a bizalmatlanság!
Főleg ha valaki már járt pórul ilyen személyel (már én is jártam így "pórul")...
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
earforce
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5798
Csatlakozott: 2009.01.21., szer. 00:18
Értékelés: 2796

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: earforce »


Drescher Gábor (flashlight). 


ezek után én egy lyukas kétfillérest sem küldtem volna neki...
 

SYNOLOGY|ZIDOO X20|METRUM OCTAVE NOS|MUSICAL FIDELITY F19+F22|MAGNEPLANAR 2.7|REL S3 SHO

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Sziasztok, immáron másodjára vásároltam akvapark fórumtárstól LP-ket, mint akkor, most is azt kaptam, amit megbeszéltük, ráadásul mindkét alkalommal el is juttata hozzám Debrecenbe, amiért szintén köszönet neki.
Szintén köszönet!
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

akvapark
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5689
Csatlakozott: 2007.01.12., pén. 13:38
Értékelés: 1171

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: akvapark »


Sziasztok, immáron másodjára vásároltam akvapark fórumtárstól LP-ket, mint akkor, most is azt kaptam, amit megbeszéltük, ráadásul mindkét alkalommal el is juttata hozzám Debrecenbe, amiért szintén köszönet neki.
akvapark nemcsak pedáns és korrekt, de nagyon önzetlen ember is.
Egyszer hirdetett egy hangfalat (talán ma is hirdeti), telefonon érdeklődtem. A szokásos kérdéseken (milyen állapotú, hol van, mennyi a vége, stb) hamar túllépve jól el is beszélgettünk a hifiről, ki min és mit hallgat, én is elmondtam neki, hogy van egy másik alternatíva az ő hangfalával szemben.
És ami miatt írok, az akvapark őszinte megnyilvánulása: ő gyakorlatilag arra a másik hangfalra beszélt rá, mert tapasztalata szerint az jobban passzolna az én rendszeremhez...
 
Lehet, már nem is emlékszik erre, ennek már jó 6-8 hónapja, de maximális neki ezért az önzetlen és őszinte megnyilvánulásért! Így utólag is köszönet érte, többet jelentenek ilyen esetek az ember életében, mint azt gondolná!

Na, köszönet a dicséretért.
 
Kissé zavarban is vagyok.
>>Egy nemzetnél sem vagyunk alábbvalók<

Avatar
nehai
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1647
Csatlakozott: 2009.02.17., kedd 13:23
Értékelés: 208
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nehai »


Ugyan a topik címe az eladókról szól én most egy vevőről írnék, az úriember nem ismeretlen a fórumon, itt Shanahan hangfalkábeles topikja -ban találkozhattatok vele. Drescher Gábor (flashlight).
 
Nos, küldtem neki tápkábelt ami elnyerte tetszését de a hossza nem felelt meg, ezért kért egy 1,5méteres darabot amit 06.21-én fel is adtam ajánlva, általában két nap alatt el szokott menni, de nem kapta meg, pedig elmondása szerint a felesége bement a postára is, ugyanis megadtam a küldemény azonosítót.
Egy hét múlva bementem a postára érdeklődni, hogy hol a csomag, azt mondták nem tudják mert csak azt látni, hogy feladtam. No gondoltam biztosan elveszett, ezért egy körözvényt adattam ki a postával. Ez volt 06.29.-én
07.01-én feladtam egy újabb kábelt értékbiztosítva, biztos ami biztos, felajánlva, hogy a pk-t felezzük el, így őt nem éri veszteség emiatt.
07.08.-án megkaptam az első elküldött kábelt az Erdőteleki posta pecsétjével ellátva (kép). Az utca nevét kitöröltem, a többi már úgyis nyilvános. vagyis a csomag ott járt csak éppen nem kereste senki. Persze privátra, kétféle email címre küldött leveleimre semmi magyarázat/válasz nem érkezett a mai napig. Azért írtam be ide, mert egy hónap után úgyérzem ehhez jogom van, hátha megelőzhetőek a hasonló estek vele kapcsolatban, vagy magyarázatot kapok az esetre.
 
A szép az egészben, hogy a másodjára küldött kábel is visszajött, ma találtam meg a cetlit a postaládában, nem voltam itthon ugyanis a múlthéten.
 
Őszintén szólva teszek a kétezer forintra amit a postán buktam, de azért érdekelne mi lehet az ilyen esetek hátterében. A net hiánya nem lehet ok, mert tudja a telefonszámomat. Az anyagiakat is kizárhatjuk, mert egyrészt simán visszakozhatott volna semmi gond, másrészről most láttam, hogy a hificity-n az audiophile topikban "IC kábelt keresek 15 eft-ig" témát nyitott, megismertem az emailcíméről, már valaki válaszolt is a témában amiben felhívja a problémára figyelmet, hivatkozva az általam fennt említett linkre.
 
Az eset kísértetiesen hasonlít a Linzi oldalán található esetre, ami szintén az említett úriemberrel kapcsolatos, ott ugyanis fekete listán van, mert szintén nem vett át megrendelt kábelt.
Linzi
 
Utólag kiderült, hogy a postán miért nem látták, hogy megérkezett az erdőteleki postára csomag, ugyanis ott nincs számítógép, és kézzel vezetik a nyilvántartást, ez is egy vicc, hogy a XXI. században nem telik a postának egy gépre és netre, hogy látható legyen a csomagok mozgása, és ne kerestessem az országban az elveszettnek hitt csomagot, amikor az szépen letétben a postán pihen.
 
Részemről nincs harag, de a költségeimet illene megtérítenie.


Online
Avatar
Megyer
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2004.10.07., csüt. 11:58
Értékelés: 19
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Megyer »

Sziasztok, szeretnék moja fórumtársunknak képzeletbeli csillagos ötöst adományozni. Rendkívül korrekt és szimpatikus volt velem az üzletünk során. A kecskeméti különítménynek gondolom nem kell bemutatni, de részemről a minimum, hogy sok adok neki. Tehát mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

Vendég

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok, immáron másodjára vásároltam akvapark fórumtárstól LP-ket, mint akkor, most is azt kaptam, amit megbeszéltük, ráadásul mindkét alkalommal el is juttata hozzám Debrecenbe, amiért szintén köszönet neki.
akvapark nemcsak pedáns és korrekt, de nagyon önzetlen ember is.
Egyszer hirdetett egy hangfalat (talán ma is hirdeti), telefonon érdeklődtem. A szokásos kérdéseken (milyen állapotú, hol van, mennyi a vége, stb) hamar túllépve jól el is beszélgettünk a hifiről, ki min és mit hallgat, én is elmondtam neki, hogy van egy másik alternatíva az ő hangfalával szemben.
És ami miatt írok, az akvapark őszinte megnyilvánulása: ő gyakorlatilag arra a másik hangfalra beszélt rá, mert tapasztalata szerint az jobban passzolna az én rendszeremhez...
 
Lehet, már nem is emlékszik erre, ennek már jó 6-8 hónapja, de maximális neki ezért az önzetlen és őszinte megnyilvánulásért! Így utólag is köszönet érte, többet jelentenek ilyen esetek az ember életében, mint azt gondolná!

Avatar
gyuszmo
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2196
Csatlakozott: 2008.09.20., szomb. 20:42
Értékelés: 852

Az AVX-en árusító eladók.Őket bárkinek ajánlom!

Hozzászólás Szerző: gyuszmo »

Sziasztok, immáron másodjára vásároltam akvapark fórumtárstól LP-ket, mint akkor, most is azt kaptam, amit megbeszéltük, ráadásul mindkét alkalommal el is juttata hozzám Debrecenbe, amiért szintén köszönet neki.
"Az orgona egy könnyű hangszer: a megfelelő billentyűt a megfelelő időben kell lenyomni,és a hangszer magától játszik." /Bach/

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”