Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Az AVX-en árusító eladók / vevők - őket senkinek sem ajánlom!

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5712
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

wittao írta:
2018.10.29., hétf. 19:49


Szemi ha rám hallgatsz, hagyod a fenébe. Csak ha elmegy a KP-vel Hozzád, átadja, utána állnék vele szóba. Talán.
Így is kell. :smile32:
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni! Ha nagyon kell neki üljön kocsiba a pénzzel aztán fogja-vigye.Az ilyeneknek szoktam mondani: ennyi az ár, nem jegelek-aki jön és először leteszi az asztalra a lét az viszi a cuccot.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3421
Csatlakozott: 2015.05.28., csüt. 22:11
Értékelés: 1202

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: irishcream »

irishcream írta:
2018.10.30., kedd 18:49
nemtomm írta:
2018.10.29., hétf. 19:51
Szemi007 írta:
2018.10.29., hétf. 19:43


Sziasztok!
Eddig engem is hiteget. Hív, tegyem félre, ....
Elgondolkodtató! Köszönöm az infót.
Üdv:

$anyi
Hasonló gondom nekem is volt már ...... :smile33:
Jártam nála, nem egyszerű az ember, elvittem hozzá egy processzort, aminek megegyeztünk az árában. Jó másfél órán át a beállitásokon dolgozott, mielőtt a szőnyegen futó 3km mindenféle kábelt a helyére dugdosta. Kiderült, ha nem sikerül az elképzelése a beállítások átkonfigurálásában, akkor ez már neki nem is kell.......sikerült. Mikor fizetésre került sor nem volt meg a teljes ár , még 5000Ft hiányzott, ekkor valakit megkérdezett a lakásban, hogy van-e neki? nem volt........jól van hagyjuk .fogtam a majdnem vételárat és hazaautóztam a ......körútról.... 200 km-t.
Amúgy megszállott a pali. Van kb 70db HS 500 , meg vagy 25 Marantz vintage erősítő a lakásában.
Nem ajánlott vevő!!! Kizárólag erős idegzetűeknek, de nekik is össze kell szedni magukat.
Persze valószínűleg eladóként is aggályos partner.

Avatar
irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3421
Csatlakozott: 2015.05.28., csüt. 22:11
Értékelés: 1202

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: irishcream »

nemtomm írta:
2018.10.29., hétf. 19:51
Szemi007 írta:
2018.10.29., hétf. 19:43
wittao írta:
2018.03.19., hétf. 21:29
Sziasztok,
 
érdeklődni szeretnék, hogy "lászlóka" nevű felhasználóval van-e valakinek valamilyen tapasztalata? Én egy barátom nevében tettem fel pár hirdetést az utóbbi időben, és az említett "lászlóka" 2x is fölöslegesen megfuttatta a városban, majd gyorsan meggondolta magát. Egy fórumtárssal beszéltük, nála is jelentkezett komoly vevőként (ugyanolyan terméket hirdetünk) és egymásra hivatkozva próblja lefelé nyomni az árakat mindkettőnknél. Amikor ez megtörténik (bizonyos korlátokon belül) lakatoljam le, most bezárhatom, biztos vevő stb. Utána pedig szórakozgat tovább, tologatja a találkozó időpontját stb. Most idead 100-at, aztán meglátjuk stb.
Én ma elküldtem melegebb éghajlatra, de óvva intek mindenkit tőle! Energiavámpír, baromira fárasztó és komolytalan, kivágod az ablakon és bemászik a kulcslyukon.
Sziasztok!
Eddig engem is hiteget. Hív, tegyem félre, ....
Elgondolkodtató! Köszönöm az infót.
Üdv:

$anyi
Hasonló gondom nekem is volt már ...... :smile33:
Jártam nála, nem egyszerű az ember, elvittem hozzá egy processzort, aminek megegyeztünk az árában. Jó másfél órán át a beállitásokon dolgozott, mielőtt a szőnyegen futó 3km mindenféle kábelt a helyére dugdosta. Kiderült, ha nem sikerül az elképzelése a beállítások átkonfigurálásában, akkor ez már neki nem is kell.......sikerült. Mikor fizetésre került sor nem volt meg a teljes ár , még 5000Ft hiányzott, ekkor valakit megkérdezett a lakásban, hogy van-e neki? nem volt........jól van hagyjuk .fogtam a majdnem vételárat és hazaautóztam a ......körútról.... 200 km-t.
Amúgy megszállott a pali. Van kb 70db HS 500 , meg vagy 25 Marantz vintage erősítő a lakásában.
Nem ajánlott vevő!!! Kizárólag erős idegzetűeknek, de nekik is össze kell szedni magukat.

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Szemi007 írta:
2018.10.29., hétf. 19:43
wittao írta:
2018.03.19., hétf. 21:29
Sziasztok,
 
érdeklődni szeretnék, hogy "lászlóka" nevű felhasználóval van-e valakinek valamilyen tapasztalata? Én egy barátom nevében tettem fel pár hirdetést az utóbbi időben, és az említett "lászlóka" 2x is fölöslegesen megfuttatta a városban, majd gyorsan meggondolta magát. Egy fórumtárssal beszéltük, nála is jelentkezett komoly vevőként (ugyanolyan terméket hirdetünk) és egymásra hivatkozva próblja lefelé nyomni az árakat mindkettőnknél. Amikor ez megtörténik (bizonyos korlátokon belül) lakatoljam le, most bezárhatom, biztos vevő stb. Utána pedig szórakozgat tovább, tologatja a találkozó időpontját stb. Most idead 100-at, aztán meglátjuk stb.
Én ma elküldtem melegebb éghajlatra, de óvva intek mindenkit tőle! Energiavámpír, baromira fárasztó és komolytalan, kivágod az ablakon és bemászik a kulcslyukon.
Sziasztok!
Eddig engem is hiteget. Hív, tegyem félre, ....
Elgondolkodtató! Köszönöm az infót.
Üdv:

$anyi
Hasonló gondom nekem is volt már ...... :smile33:
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
Szemi007
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 435
Csatlakozott: 2011.03.22., kedd 22:13
Értékelés: 35

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Szemi007 »

wittao írta:
2018.03.19., hétf. 21:29
Sziasztok,
 
érdeklődni szeretnék, hogy "lászlóka" nevű felhasználóval van-e valakinek valamilyen tapasztalata? Én egy barátom nevében tettem fel pár hirdetést az utóbbi időben, és az említett "lászlóka" 2x is fölöslegesen megfuttatta a városban, majd gyorsan meggondolta magát. Egy fórumtárssal beszéltük, nála is jelentkezett komoly vevőként (ugyanolyan terméket hirdetünk) és egymásra hivatkozva próblja lefelé nyomni az árakat mindkettőnknél. Amikor ez megtörténik (bizonyos korlátokon belül) lakatoljam le, most bezárhatom, biztos vevő stb. Utána pedig szórakozgat tovább, tologatja a találkozó időpontját stb. Most idead 100-at, aztán meglátjuk stb.
Én ma elküldtem melegebb éghajlatra, de óvva intek mindenkit tőle! Energiavámpír, baromira fárasztó és komolytalan, kivágod az ablakon és bemászik a kulcslyukon.
Sziasztok!
Eddig engem is hiteget. Hív, tegyem félre, ....
Elgondolkodtató! Köszönöm az infót.
Üdv:

$anyi

Csutka

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Csutka »

Audience egy megbízhatatlan eladó, aki hazudozik össze-vissza - senkinek sem ajánlom, hogy tőle vásároljon.
A legszomorúbb, hogy egy cég képviselője.
Korábban egy OPPO lejátszó, majd most egy Isotek szűrő kapcsán hitegetett.
A készüléket már két hete futárral elküldte, de valahogy nem érkezett meg.
Külföldön van, majd utánanéz, majd legutóbb - Pesten átvehető - pedig elküldte.
Kár nem ért, de felháborít az eset.
:angry:

Avatar
irishcream
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3421
Csatlakozott: 2015.05.28., csüt. 22:11
Értékelés: 1202

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: irishcream »

Remek lezárása az ügynek. :smile32:

Avatar
nemtomm
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2871
Csatlakozott: 2010.03.30., kedd 23:05
Értékelés: 829

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nemtomm »

Hihetetlen :smile53:
"Az igazi barát szemből támad."

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: avl2 »

nagyon jo, hogy ilyen ceg(ek) is van(nak)

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Thunder »

Pozitív lezárás, örülök a sikerednek :)
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Csutka

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Csutka »

Ez a "vihar egy kanál vízben" tipikus esete.
Velem is előfordult hasonló - ugyanezzel a lezárással.
:smile32:

Avatar
Zerge83
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.02.10., csüt. 12:11
Értékelés: 44

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Zerge83 »

....és még mindig, tonee.

Avatar
BLX
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1201
Csatlakozott: 2017.12.11., hétf. 20:17
Értékelés: 935
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: BLX »

Zerge83 írta:
2018.10.09., kedd 09:49
Vannak fejlemènyek az ügyben. Pozitiv írányba mozdult el a dolog. Ha minden rendben volt, megírom azt is...
Én személy szerint örülök, hogy nevesítetted ezt a problémás esetet. Majd számolj be mi a sztori lezárása.

Avatar
Zerge83
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.02.10., csüt. 12:11
Értékelés: 44

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Zerge83 »

Thunder írta:
2018.10.08., hétf. 23:52
Szia Zerge83!
Ha van is videofelvétel, kicsi az esély rá, hogy időben ki tudod kérni. Ezeket nem őrzik meg a végtelenségig, 1 hónapig, de lehet hogy 1 hétig sem. A másik probléma, hogy nagy felbontást ezektől a kameráktól ne várj, jó ha egy arcot fel lehet ismerni rajta. Arról nem is beszélve, hogy ha szándékosan csinálta István, akkor bizonyára azt is tudta, hogy hol van a kamera holttere.
De természetesen én is arra biztatlak, hogy ne add fel.
Nekem is volt már vele üzletem, és az élmény hasonló. Átérzem a helyzetedet. A különbség az, hogy az egy privát használt adás-vétel volt, nem céges. A vége meg úgy alakult, hogy én lettem megfenyegetve. Privátba szívesen elmesélem a részleteket, de itt ennél többet nem írok le.
Szia!

Pedig tèged is tisztessèges embernek ismerhettünk meg az èvek alatt.
Nem lepődtem meg az irásodon. Ugyanis pont ilyen ès ehez hasonló információhoz jutottam. Azèrt is írtam, amit...
Ma megoldódott a problèmám.
Most nincs időm, de lefogom írni a cègtulajdonos pèlda èrtèkű viselkedèsèt, h ne csak rosszat írjak. Sztem maga a cèggel nincs problèma...

Avatar
Zerge83
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.02.10., csüt. 12:11
Értékelés: 44

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Zerge83 »

Vannak fejlemènyek az ügyben. Pozitiv írányba mozdult el a dolog. Ha minden rendben volt, megírom azt is...

Avatar
Thunder
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1012
Csatlakozott: 2012.03.15., csüt. 12:17
Értékelés: 363

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Thunder »

Szia Zerge83!
Ha van is videofelvétel, kicsi az esély rá, hogy időben ki tudod kérni. Ezeket nem őrzik meg a végtelenségig, 1 hónapig, de lehet hogy 1 hétig sem. A másik probléma, hogy nagy felbontást ezektől a kameráktól ne várj, jó ha egy arcot fel lehet ismerni rajta. Arról nem is beszélve, hogy ha szándékosan csinálta István, akkor bizonyára azt is tudta, hogy hol van a kamera holttere.
De természetesen én is arra biztatlak, hogy ne add fel.
Nekem is volt már vele üzletem, és az élmény hasonló. Átérzem a helyzetedet. A különbség az, hogy az egy privát használt adás-vétel volt, nem céges. A vége meg úgy alakult, hogy én lettem megfenyegetve. Privátba szívesen elmesélem a részleteket, de itt ennél többet nem írok le.
Auralic Aries LE streamer - Musical Fidelity A1008 CD Pro - Musical Fidelity A1008 - IQ 4180 AT
Zidoo z9s lejátszó - Arcam AVR550 erősítő - IQ 4180 AT, B&W HTM61, IQ 2240 AT hangfalszett

Avatar
Zerge83
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.02.10., csüt. 12:11
Értékelés: 44

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Zerge83 »

...ugyancsak törölve, tonee.

Avatar
pepi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 529
Csatlakozott: 2015.01.27., kedd 18:45
Értékelés: 102
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: pepi »

Szia.
Sajnos nagyon kellemetlen helyzetbe kerültél. Ami miatt nehéz a helyzeted.... Becsomagolva vetted át a terméket, és elhosztad a boltból. Mondjuk ettől még nem a te hibádból, de megszenvetted a kárát a hibás csomagolásnak, amit nagyon nehéz innentől bizonyitanod. Próbálj meg levélben reklamálni, leírva a kárszenvedés részleteit, de ne az Istvánnak címezve, hanem a cégvezetőnek. Ha nem hajlandóak semilyen kompromisszumot, akkor fordulj a
Fogyasztóvédelmi Egyesülethez, hogy a fogyasztó reklamációját a cég, a „nem megfelelő vagy hiányos csomagolás” -ra való hivatkozással utasította el. Példának okáért, ha a csomag dobozának belseje nem tartalmazott megfelelő kitöltő anyagot (hungarocell, stb.), tehát nem volt kibélelve, s emiatt a belső tartalom megsérült.
Az lenne a legjobb, ha elsősorban a hibázóval tudnál megállapodni,de mint írtad nem kézséges a hozzáálása. Talán sikerül, de semmiképpen ne hagyd annyiban.

Avatar
Zerge83
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 412
Csatlakozott: 2011.02.10., csüt. 12:11
Értékelés: 44

Re: Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: Zerge83 »

A story felhasználói kérésre törölve.
üdv, tonee

Avatar
nadtom
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1472
Csatlakozott: 2016.08.31., szer. 01:25
Értékelés: 402

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: nadtom »



Híredetést adtam fel, hogy PS Audio P3-at vennék. A hírdetésre jelentkezett Sziszi forumtárs, aki ajánlott jó áron egy PS Audio PPP-t. Megbeszéltük előző nap, hogy bemegyek a PPP-ért mivel éppen Pestre kellett mennem. Fél órával a megbeszélt találkozó előtt sms-zett, hogy mégsincs otthon...ne menjek. Mire ezt megláttam már a háza előtt voltam...Telefon, majd újra egyeztettünk, hogy késő este fogunk találkozni (na sebaj, úgyis késő estig dolgom volt Pesten). Majd megint félórával a találkozó előtt jött egy sms, hogy mégsem jó neki...Másnap dobtam még egy sms-t, hogy akkor most mi legyen, bár sok reményt már nem fűztem az üzlethez...persze válasz nem érkezett azóta sem....



Nem értem miért szórakozik ezzel valaki, ha nem akarja eladni a portékáját, miért rabolja mások idejét...



 

Sztereo: Bodor Audio PC - Asus Xonar STX II - AQ Wel IC - NAD M25 végfok - AQ Wel hsz kábel - Elac 249.3 front
Mozi: Anthem AVM60, Elac 241.3, 4 x 243.3, 2 x 2070
Füles: Acoustic Research AR-H1

Avatar
avl2
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4707
Csatlakozott: 2007.08.23., csüt. 14:50
Értékelés: 1623

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: avl2 »


Sziasztok, köszönöm mindenkinek a segítséget. Röviden: elutaltam a vételárat, az utolsó üzenet az eladótól az, hogy mindárt küldi a csomagszámot, azóta nem hallottam felőle és semmilyen módon nem érem el. Holnap megyek feljelentést tenni, majd a bankba bejelenteni. Ha lesz bármi fejlemény jelzem, addig kis türelmet kérek.
ennek persze egyéb (pl. tragédia) oka is lehet.  az sem jó persze.

Avatar
cotag
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2007.05.18., pén. 14:28
Értékelés: 28

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: cotag »

Sziasztok, köszönöm mindenkinek a segítséget. Röviden: elutaltam a vételárat, az utolsó üzenet az eladótól az, hogy mindárt küldi a csomagszámot, azóta nem hallottam felőle és semmilyen módon nem érem el. Holnap megyek feljelentést tenni, majd a bankba bejelenteni. Ha lesz bármi fejlemény jelzem, addig kis türelmet kérek.

Online
Avatar
gyeniko
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 890
Csatlakozott: 2012.10.16., kedd 17:48
Értékelés: 263
Tartózkodási hely: Budapest

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: gyeniko »



Ha eltűnt az eladó a pénzeddel, és nem kaptál árut, akkor javaslom, hogy késlekedés nélkül tegyél büntető feljelentést a rendőrségen csalás alapos gyanúja miatt, ismeretlen tettes ellen. Ne lepődj meg, a feljelentést kisebb értékre veszik fel, mert a határérték ebben az elkövetési kategóriában jelenleg 500eFt - de legalább felveszik, mert ez bűncselekmény és nem szabálysértés!
 
Javaslom azt is, hogy a feljelentés jegyzőkönyvével azonnal menj be a bankodba, és tegyél bejelentést visszaélés miatt. Normális banknál ezt egyébként telebankon keresztül is megteheted! 
Ez azért jó, mert így a bank leköveti a pénz útját. Ezt neked nem fogja kiadni, de a rendőrségnek igen. Ha elég gyors lettél volna, akkor esetleg meg lehetne állítani a tranzakciót, de gyanítom már mindkét oldalon könyvelték. Ha szerencséd van, a bankszámla mögött valós személy lesz, valódi címmel. Talán ...

 
 
"...a határérték ebben az elkövetési kategóriában jelenleg 500eFt -..."
 
A határérték a valóságban 50.000.- Ft. 50.000-500.000.- Ft-ig "kisebb érték"-re elkövetett csalásnak minősítik, de ettől még bűncselekmény, a büntetési tétele - halmazatok nélkül - legfeljebb 2 év letöltendő szabadságvesztés. 
Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindíg meg kellene tenni, amit lehet!

Avatar
mishow
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4392
Csatlakozott: 2007.11.13., kedd 22:13
Értékelés: 2230
Tartózkodási hely: Jászberény

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: mishow »



Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. P.Pali elérhetősegére lenne szükségem. Ha valaki ismeri vagy vett már tôle itt hirdetett dolgot, akkor kérem keressen meg magánban. Valahogy el kellene érnem őt, de nem sikerül...
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/user/40263-ppali/
 
(Lehet, hogy nem jó helyen teszem fel a kérdést, de nem jutott jobb eszembe.)

 
Ha eltűnt az eladó a pénzeddel, és nem kaptál árut, akkor javaslom, hogy késlekedés nélkül tegyél büntető feljelentést a rendőrségen csalás alapos gyanúja miatt, ismeretlen tettes ellen. Ne lepődj meg, a feljelentést kisebb értékre veszik fel, mert a határérték ebben az elkövetési kategóriában jelenleg 500eFt - de legalább felveszik, mert ez bűncselekmény és nem szabálysértés!
 
Javaslom azt is, hogy a feljelentés jegyzőkönyvével azonnal menj be a bankodba, és tegyél bejelentést visszaélés miatt. Normális banknál ezt egyébként telebankon keresztül is megteheted! 
Ez azért jó, mert így a bank leköveti a pénz útját. Ezt neked nem fogja kiadni, de a rendőrségnek igen. Ha elég gyors lettél volna, akkor esetleg meg lehetne állítani a tranzakciót, de gyanítom már mindkét oldalon könyvelték. Ha szerencséd van, a bankszámla mögött valós személy lesz, valódi címmel. Talán ...

Avatar
cotag
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 683
Csatlakozott: 2007.05.18., pén. 14:28
Értékelés: 28

Az AVX-en árusító eladók.Őket senkinek sem ajánlom!

Hozzászólás Szerző: cotag »


Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. P.Pali elérhetősegére lenne szükségem. Ha valaki ismeri vagy vett már tôle itt hirdetett dolgot, akkor kérem keressen meg magánban. Valahogy el kellene érnem őt, de nem sikerül...
 
http://www.avx.hu/forum/index.php?/user/40263-ppali/
 
(Lehet, hogy nem jó helyen teszem fel a kérdést, de nem jutott jobb eszembe.)

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”