Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12627
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Snipi írta:
2024.03.06., szer. 12:44
Hallott, látott hajtott Közületek valaki már Van Rysel kerékpárt? Nagyon sok jót hallottam róla.
Azt nem tudom hogy gyártják.
Azt hallottam, hogy a cég összevásárolta az összes első vonalbeli kerékpárt (gondolom Speci, Colnago, Cervelo, Canyon stb.) és szélcsatornában tesztelte őket, és ami jó volt - szerintük - azt átvették ami nem azt nem.
Vinkler írta:
2024.02.24., szomb. 14:37
Nézem a Het Nieuwsblad versenyt. Az előbb volt szó az új Dechas bringákról. Állítólag nagyon jól sikerültek, a versenyzők szerint is. Azt csinálták, hogy minden komolyabb bringából vettek egyet, megvizsgálták, szétkapták, stb., majd a beszerzett tapasztalatok alapján csináltak egy olyan mixet, ami szerintük a legjobb. Mindenesetre képek alapján tényleg egész jónak tűnik. :smile32:
Lapozz vissza 9 oldalt! :smile29:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
Snipi
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2007.10.03., szer. 13:45
Értékelés: 235

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Snipi »

Hallott, látott hajtott Közületek valaki már Van Rysel kerékpárt? Nagyon sok jót hallottam róla.
Azt nem tudom hogy gyártják.
Azt hallottam, hogy a cég összevásárolta az összes első vonalbeli kerékpárt (gondolom Speci, Colnago, Cervelo, Canyon stb.) és szélcsatornában tesztelte őket, és ami jó volt - szerintük - azt átvették ami nem azt nem.

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3349
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4302
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Én nyúlbéla vagyok, nem vállaltam be.
De mindegy is, arra is csak nyünnyögtem volna. First world problems. :D

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2024.03.06., szer. 10:44
revox írta:
2024.03.06., szer. 10:40
ja,beléptél a bátrak csapatába. Eddig Vinkler és én voltam klubbtag :D üdv :tutiok:
Hogy is mondta gimiben Geiger tanár úr? "Gyerekek, ne tévesszük össze a bátorságot a hülyeséggel!" :kiss:
Úr isten, de régen volt... sad.gif
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

van ez így... kétkerekű perverzió :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7187
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

revox írta:
2024.03.06., szer. 10:40
ja,beléptél a bátrak csapatába. Eddig Vinkler és én voltam klubbtag :D üdv :tutiok:
Hogy is mondta gimiben Geiger tanár úr? "Gyerekek, ne tévesszük össze a bátorságot a hülyeséggel!" :kiss:
Úr isten, de régen volt... sad.gif
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2024.03.06., szer. 10:31
revox írta:
2024.03.06., szer. 10:04
Sebinek többet nem adunk semmit... 2PR, 2 kupa és számos ezüst,vagy bronz (saját) idő... gondolkodik.gif nagyon el fog minket tángálni :D ;peace;
Hát azért ebben az is benne van, hogy egy 8km hepe-hupás szakaszt 4W/tskg megraktam, ami a sok lejtő miatt nem egyszerű. Tudtam, hogy KOM nem lesz, mert a Zábráczki van vagy 60kg és rohadt erős is és még jóval fiatalabban is csinálta a KOM-ot, de lehetett volna all time 2. Nem lett, mert a szél oldal szemből fújt. Akinek úgy jobban tetszik, ez csak kifogás és gyenge vagyok (a második fele igaz is). :)
Megrendeltem a Tufo Elite Ride gumikat, a ragasztókkal, szelephosszabbítókkal. Szerintem lehet majd haladni a géppel, ha van kakaó, emelkedőre pláne. Olyan versenyótós feeling kezd lenni rajta. :)
szelephosszabbító menetére,nemtom,szoktál e tekerni teflonszalagot. elvileg jól tömítenek, én biztonság kedvéért szoktam tenni. ezt nem annyi,hogy lekapod,ha véletlenül valahol lassan ereszt :D
amit még elkövettem, van egy nagyon könnyű, szeritnem 19-es gumim (tufonak is vannak pályagumik,aminek defektvédelme sincs,de van olyan is biztos,aminek ban valamennyi), amit majd akkorára össze lehet tekerni,mint egy belsőt (de szelephosszbbító ne maradjon le róla). de a pótbelső és 3 leszedő már térfogatra mindenképp nagyobb. ha véletlenül olyan defektet kapok,hogy nem tudok hazagurulni a felnin óvatosan, akkor letépem ami fent van és ezt ha felhúzom rá és patronnal feltolom, nem fog leesni ragasztás nélkül és hazavisz. évek óta hordom a zsebemben,még sose kellett, de ad egyfajta biztonságérzetet.

az acél rotor majd ad még egy kis gázreakciót.

ja,beléptél a bátrak csapatába. Eddig Vinkler és én voltam klubbtag :D üdv :tutiok:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

pärt írta:
2024.03.06., szer. 10:11
Nem baj, majd a technikai előnyére fogjuk.
ez igaz ;peace;
tegnap csak telefonon néztem meg,mit alkotott,nagyvonalakban, de most ránéztem rendes PC... ránézésre el-elporszkált,aztán néha megtolta,de szerintem nem fődrottyon bringázott, bár a pulzus ment thresholdban is úgy 20%-át az útnak. mindezt úgy, hogy a feltett videón a kerekek hátrafele forognak :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7187
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

revox írta:
2024.03.06., szer. 10:04
Sebinek többet nem adunk semmit... 2PR, 2 kupa és számos ezüst,vagy bronz (saját) idő... gondolkodik.gif nagyon el fog minket tángálni :D ;peace;
Hát azért ebben az is benne van, hogy egy 8km hepe-hupás szakaszt 4W/tskg megraktam, ami a sok lejtő miatt nem egyszerű. Tudtam, hogy KOM nem lesz, mert a Zábráczki van vagy 60kg és rohadt erős is és még jóval fiatalabban is csinálta a KOM-ot, de lehetett volna all time 2. Nem lett, mert a szél oldal szemből fújt. Akinek úgy jobban tetszik, ez csak kifogás és gyenge vagyok (a második fele igaz is). :)
Megrendeltem a Tufo Elite Ride gumikat, a ragasztókkal, szelephosszabbítókkal. Szerintem lehet majd haladni a géppel, ha van kakaó, emelkedőre pláne. Olyan versenyótós feeling kezd lenni rajta. :)
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3349
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4302
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Nem baj, majd a technikai előnyére fogjuk.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Sebinek többet nem adunk semmit... 2PR, 2 kupa és számos ezüst,vagy bronz (saját) idő... gondolkodik.gif nagyon el fog minket tángálni :D ;peace;
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2024.03.05., kedd 19:41
revox írta:
2024.03.05., kedd 16:17
ááá, Sebi profibb, csak csendes. asse tudnám,hogy nyúljak hozzá egy tárcsafékhez... vagyis tudnám, felxxel és oldalvágóval :D
Nem vagyok profibb. Kerékpárszerelésben is egy amatőr hobbista, abban is vannak nálam (sokkal) jobbak. Van amiben van tapasztalatom, van némi műszaki vénám és talán megfelelő műszaki hozzáállásom. Illetve tudom, hogy mit tudok, mit nem, mire vagyok képes és mire nem. Az hogy tárcsafékben nincs tapasztalatod (még) az semmit nem jelent (persze ezt Te is tudod). Különben nekem nem nehéz elismerni a nálam jobbakat, legyen szó bármiről, sőt szívesen tanulok tőlük, 1 dolgot nem bírok elviselni, ha valaki meg van ájulva magától, ha pedig nincs is oka rá, azt annyira nehezen viselem, hogy általában rövid időn belül elkerülnek jó nagy ívben. :D
egyezzünk ki döntetlenbe :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2024.03.05., kedd 20:05
No, a kerék jó. :) Rohadt merev a Cannondale-hez képest, bár az is hozzátartozik, annak szerintem fel vannak lazulva a küllői.
Viszont a gumi az elég szar rajta. :) Amúgy full Vittoria feeling megvan, tehát tapad, mint a rosseb, kényelmes is, de szerintem a közepe lehetne sokkal keményebb és persze ez a Vittoria repedéses kórság sújtja. Mivel az elsőn van az a szemölcs. ott puklis a gumi, minimális balra döntésnél már lehet számolni a kerékfordulatot. 8 bar-ig mertem fújni, ott már szépen kinyílt, de a hátsón is van már vágás. :) Ott 9 barral mentem, nem volt kényelmetlen.
fújad még, akkor kemény lesz :D vékony a futófelület. de viccet félre, ha nem ütött fel, még próbálhatod fentebb fújni. a repedéstől ne félt, nekem 10barnal még nem csattant el az első. de, majd kitapasztalod.
a másikat, meg ha elküldöd, majd meghúzom, de valami bzk-n adom vissza, vagy kisebb
dobozal küld :D alig tudtam a kocsiba bepaszírozni :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7187
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

No, a kerék jó. :) Rohadt merev a Cannondale-hez képest, bár az is hozzátartozik, annak szerintem fel vannak lazulva a küllői.
Viszont a gumi az elég szar rajta. :) Amúgy full Vittoria feeling megvan, tehát tapad, mint a rosseb, kényelmes is, de szerintem a közepe lehetne sokkal keményebb és persze ez a Vittoria repedéses kórság sújtja. Mivel az elsőn van az a szemölcs. ott puklis a gumi, minimális balra döntésnél már lehet számolni a kerékfordulatot. 8 bar-ig mertem fújni, ott már szépen kinyílt, de a hátsón is van már vágás. :) Ott 9 barral mentem, nem volt kényelmetlen.
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5852
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7187
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

revox írta:
2024.03.05., kedd 16:17
ááá, Sebi profibb, csak csendes. asse tudnám,hogy nyúljak hozzá egy tárcsafékhez... vagyis tudnám, felxxel és oldalvágóval :D
Nem vagyok profibb. Kerékpárszerelésben is egy amatőr hobbista, abban is vannak nálam (sokkal) jobbak. Van amiben van tapasztalatom, van némi műszaki vénám és talán megfelelő műszaki hozzáállásom. Illetve tudom, hogy mit tudok, mit nem, mire vagyok képes és mire nem. Az hogy tárcsafékben nincs tapasztalatod (még) az semmit nem jelent (persze ezt Te is tudod). Különben nekem nem nehéz elismerni a nálam jobbakat, legyen szó bármiről, sőt szívesen tanulok tőlük, 1 dolgot nem bírok elviselni, ha valaki meg van ájulva magától, ha pedig nincs is oka rá, azt annyira nehezen viselem, hogy általában rövid időn belül elkerülnek jó nagy ívben. :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
Rotox
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1903
Csatlakozott: 2017.04.21., pén. 19:59
Értékelés: 1023
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Rotox »

Vinkler írta:
2024.03.05., kedd 18:03
Ht finom@n szólva sem vagyok elájulva a hazai körverseny útvonalától.
Szerintem Part-nak, Trane-nek és nekem teljesen rendben van. :rolleyes: ;)

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

Vinkler írta:
2024.03.05., kedd 18:03
Ht finom@n szólva sem vagyok elájulva a hazai körverseny útvonalától.

.
A Keleti résznek örülök,mi is látunk valamit. :smile52:

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12627
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7304
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

Ht finom@n szólva sem vagyok elájulva a hazai körverseny útvonalától.

.
Csatolmányok
IMG_9989.jpeg
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2024.03.05., kedd 15:46
revox írta:
2024.03.05., kedd 15:38
lacee írta:
2024.03.05., kedd 14:50
Sokat dicséred még a Revit,Asebi megveszi még Őt is,a sufniba majd szereli a kecskéket. :kapdelm:
van az a pénz, de Sebi nem szorul segítségre :)
Pénz? :D Rízs+csirkemell esetleg,hova gondolsz,de nincs türelme pöszmögni egy adott beállításon hosszú órákat mint neked…meg Te profi vagy :smile29:
ááá, Sebi profibb, csak csendes. asse tudnám,hogy nyúljak hozzá egy tárcsafékhez... vagyis tudnám, felxxel és oldalvágóval :D

jut eszembe...vasárnap felértem kálmán komámra, aki a De Rosa kelet-európai terítője, vagy mittudoménmicsoda pontosan. szép új De Rosa, fullos, VTO kerekek, aztán néztem,valami fura a kerekén (amikor fürkésztem az agyat, miféle kerekeken gurul)... mire rájöttem,hogy a féktárcsát keresem, eltel némi idő... Szép új,moder canga, minden full, nem gondoltam volna, hogy felnissel megy.. (de ez nem jelent semmit,csak melgepődtem)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

revox írta:
2024.03.05., kedd 15:38
lacee írta:
2024.03.05., kedd 14:50
Sokat dicséred még a Revit,Asebi megveszi még Őt is,a sufniba majd szereli a kecskéket. :kapdelm:
van az a pénz, de Sebi nem szorul segítségre :)
Pénz? :D Rízs+csirkemell esetleg,hova gondolsz,de nincs türelme pöszmögni egy adott beállításon hosszú órákat mint neked…meg Te profi vagy :smile29:

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2024.03.05., kedd 14:50
Sokat dicséred még a Revit,Asebi megveszi még Őt is,a sufniba majd szereli a kecskéket. :kapdelm:
van az a pénz, de Sebi nem szorul segítségre :)
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3349
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4302
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

Na, most tudtam meg, hogy utálnak engem a bringaszerelők, pedig évtizedek óta feléjük sem nézek. :D Vigyázat, alufóliasisakos kontent! :P
https://youtu.be/2q-qEjgleI4?si=0u1VqnozzCF0HkyS

Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

AAttila írta:
2024.03.05., kedd 14:17
revox írta:
2024.03.05., kedd 11:05


amúgy Te már mentél SEbi kerekével :) amikor debiben eglovagoltad az XS Meridát :D akkor E10 H11bar volt benomyva, de szobahón. kint hűvös volt még,bőven harisnyás, szélmellényes, az akkor kint lepuhul
De az nem számít,hogy kivettem a villából és gurítgattam kézzel,mert olyan babaméretű a bicajod,hogy a fiamnak nagyobb van 31_1_21.gif
Ááá, nem. Csak az maradt meg,hogy az összkép rohadtul jó. Nekem nagyon kicsi volt a gép,de így is az volt a véleményem, hogy nagyon egyben van. Minden tekintetben. Olyan volt,mintha 1 lettem volna vele. Ha beletapostam,megindult,ha fékeztem,piszok jól lehetett fékezni,irányítás,nagyon baba. Nyilván ebben benne van,hogy a kerekeknek,gumiknak is jónak kellett lenniük. Az a bicó úgy ahogy van,tuti OK! ;peace;
Sokat dicséred még a Revit,Asebi megveszi még Őt is,a sufniba majd szereli a kecskéket. :kapdelm:

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2024.03.05., kedd 14:17
revox írta:
2024.03.05., kedd 11:05


amúgy Te már mentél SEbi kerekével :) amikor debiben eglovagoltad az XS Meridát :D akkor E10 H11bar volt benomyva, de szobahón. kint hűvös volt még,bőven harisnyás, szélmellényes, az akkor kint lepuhul
De az nem számít,hogy kivettem a villából és gurítgattam kézzel,mert olyan babaméretű a bicajod,hogy a fiamnak nagyobb van 31_1_21.gif
Ááá, nem. Csak az maradt meg,hogy az összkép rohadtul jó. Nekem nagyon kicsi volt a gép,de így is az volt a véleményem, hogy nagyon egyben van. Minden tekintetben. Olyan volt,mintha 1 lettem volna vele. Ha beletapostam,megindult,ha fékeztem,piszok jól lehetett fékezni,irányítás,nagyon baba. Nyilván ebben benne van,hogy a kerekeknek,gumiknak is jónak kellett lenniük. Az a bicó úgy ahogy van,tuti OK! ;peace;
ez a metron jól evickél a magas teljesítmény és az úthibák csillapítása között. nekem érzetre a campa borák kicsit direktebbek, de nálunk jó útak vannak. Tiszatóra én is a metronnal mentem általában. A féket nehezen tudom megítélni, mert szerencsére még nem volt olyan bicóm,ami ne állt volna meg, nameg felénk, max a lámpánál kell fékezni,ha van forgalom.
DE, majd este már főnökúr többe tud mondani. Bár ki kell tapasztalni az optimális nyomást,meg majd még váratik az acélrotorra, az még ad egy lökést a bulinak
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5157
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3133

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

revox írta:
2024.03.05., kedd 11:05


amúgy Te már mentél SEbi kerekével :) amikor debiben eglovagoltad az XS Meridát :D akkor E10 H11bar volt benomyva, de szobahón. kint hűvös volt még,bőven harisnyás, szélmellényes, az akkor kint lepuhul
De az nem számít,hogy kivettem a villából és gurítgattam kézzel,mert olyan babaméretű a bicajod,hogy a fiamnak nagyobb van 31_1_21.gif
Ááá, nem. Csak az maradt meg,hogy az összkép rohadtul jó. Nekem nagyon kicsi volt a gép,de így is az volt a véleményem, hogy nagyon egyben van. Minden tekintetben. Olyan volt,mintha 1 lettem volna vele. Ha beletapostam,megindult,ha fékeztem,piszok jól lehetett fékezni,irányítás,nagyon baba. Nyilván ebben benne van,hogy a kerekeknek,gumiknak is jónak kellett lenniük. Az a bicó úgy ahogy van,tuti OK! ;peace;

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12096
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3586
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2024.03.05., kedd 12:37
Rotox írta:
2024.03.05., kedd 10:01
pärt írta:
2024.03.05., kedd 09:14
Fekete-fehér art fotó. ;) Nagy most a szerelem. :kapdelm:
Jé, tényleg. Ezt benéztem.

Amúgy a Visma időfutam sisakra visszatérve (loptam a FB-ról :rolleyes: - és több hozzászóló szerint ez egy olasz bajnoki sisak):
Vajon ha használ alsógyatyát az is ilyen…. :D
már a színe, vagy formája :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”