Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Kerékpározás

Avatar
Szalon
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2011.11.14., hétf. 13:09
Értékelés: 1373

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Szalon »

asebestyen írta:
2024.03.30., szomb. 19:03
Szalon írhatna fekete-fehéren arról, hogy milyen volt a Dogma a Tarmac után? :napsut:
Fehér :napsut: (na jó, igazából nagyon világos szürke... csak akkor veszed észre, ha melléraksz valami tényleg fehéret)
Még mindig bicajnak érződik a Dogma a Tarmac után, arra a napra egyértelműen az volt a jó választás, 900m az gyakorlatilag siknak számit itt, meg nem meredek emelkedők vannak ezen a körön. Nagyon nem mindegy, hogy 10%+-os emelkedőkön jön össze a szint, vagy 4-6%-osokon... A 80+kg-ot nem tudom megfelelő erővel kompenzálni sajnos...
Amúgy csak magamat teszteltem, hogy milyen formában vagyok 3 hét full off + 2 hét edzegetés után. A kör alatt többet ettem, mint normálisan szoktam (de még igy is fele annyit kb, mint kellene) valamint mindent 1 zónával feljebb csináltam, mint amúgy tenném... Szóval normál endurance rideok alkalmával "sikon" próbálok reco pulzuszóna tetején maradni, emelkedkön meg E1 teteje csupán (nekem ez ~151)
Szóval nem kell a bicajok közötti különbségegkbe túl sokat belelátni, mindkét bicajt szeretem és több múlik azon, hogy milyen napom összességében... A széljárás is nagyobb hatással van szerintem összességében egy ilyen körön, mint a bicajok közötti különbség. A Dogmát továbbra is szeretem, fizikailag a geometria jobban testre áll, kényelmesebb, kevésbé agressziv, mint a Tarmac, a mechanikus Campa váltásérzetét továbbra is jobban preferálom az elektromos bármitől, az elkopott fékfelületű bora WTO továbbra is tökéletes sikon, nedves lejtőn viszont már nem az igazi... A Dogmán 52/36 + 11/29 van, ami megint csak jobban illik "sikra".
A tarmacon 50/34 + 11/34 van, mászós napra egyértelműen jobb választás. Lejtmenetben továbbra is jobban érzem, mint a Dogmát, de az 50/11 hamar elfogy, lehetnék még gyorsabb is :rolleyes: Rezgéselnyelése jobb, mint a dogmának. A tárcsa féket szokom, de nedves úton még mindig szenvedek a modulálhatósággal... túl sokszor blokkolom a hátsót, ami nem vicces néha... A téli nedves utat, sok mocskot a DA hajtás sem szereti, recseg ropog már... valszinű a középcsapágy ami amúgy ceramic speed... Már szétkaptam és kicsit megpucoltam kivülről, meg a hajtókarokat is, de nem segitett, valószinű ki kell pucolnom a csapágyakat teljesen... de jelenleg inkább tekerem, mint szerelem, ha van időm... :rolleyes:
Szóval érdemben véleményem nem változott, jól megférnek egymás mellet. Hasonlóak, de azért mégis jól definiálhatóak a különbségek.
Avantgarde Acoustic Duo G2
Avantgarde Acoustic Model THREE
Lumin A1
Siltech

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

revox írta:
2024.04.14., vas. 14:06
asebestyen írta:
2024.04.13., szomb. 20:53
Igaza lett Attinak :smile53: , felmondtam magamnak, új edzőm van. ;peace;
és mi lesz más? egyébként a saját tréningekkel is erősödtél. akkor mi várható még? :D
Semmi extra. Pár apróság, ami nekem fontos. :)
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2024.04.14., vas. 15:32
SD Works-mikor a csapatod egész nap érted dolgozik és Te már eldöntötted fejben,hogy megnyerted a sprintet,de 20-25 m. a cél előtt már ünnepelsz…. :gift:
Vajon megdicsérik a hölgyet?
mondjuk a sprint a célvonalig tart... elég magabiztosnak kell lenni annak, aki 20al a vége előtt megáll ünnepelni... nők :kapdelm:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2024.04.14., vas. 16:19
lacee írta:
2024.04.14., vas. 15:32
SD Works-mikor a csapatod egész nap érted dolgozik és Te már eldöntötted fejben,hogy megnyerted a sprintet,de 20-25 m. a cél előtt már ünnepelsz…. :gift:
Vajon megdicsérik a hölgyet?
Nem láttam,de azért furcsa. Az utóbbi 1-2 szezonban sok ilyen volt. Még a legnagyobbakkal is. Nálam az viszi az első helyet,amikor egymást átkarolva tekertek be,hogy megvan az 1. 2. Közben egy srác lekerülte őket (ez nem WT verseny volt, ha jól emlékszem) 31_1_21.gif
élesben láttam, amikor Ábri a cél előtt 2méterrel már emelte. a karját és Popovics Gergő lekerülte :D Ábrók a mi emberünk volt, de ezen nem lehetett nem röhögni ;peace;
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

lacee írta:
2024.04.14., vas. 15:32
SD Works-mikor a csapatod egész nap érted dolgozik és Te már eldöntötted fejben,hogy megnyerted a sprintet,de 20-25 m. a cél előtt már ünnepelsz…. :gift:
Vajon megdicsérik a hölgyet?
Nem láttam,de azért furcsa. Az utóbbi 1-2 szezonban sok ilyen volt. Még a legnagyobbakkal is. Nálam az viszi az első helyet,amikor egymást átkarolva tekertek be,hogy megvan az 1. 2. Közben egy srác lekerülte őket (ez nem WT verseny volt, ha jól emlékszem) 31_1_21.gif

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

revox írta:
2024.04.14., vas. 15:28
ennyit az olcsó decathlonis binyóról. OK, így is alsóáras a többihez képest. de ez nemrég még 2.3-2.4 volt, de 2.1 körül indult. a kicsi 1.6-ról indult, már 2.2m

https://www.decathlon.hu/p/orszaguti-ke ... mc=8784849

aki időben meglátta benne a potenciált és vett, jól tette... Néha még elmerengtem az 1.6-os ultegráson, már legalább azt se kell :D
Beálltak a sorba….

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

SD Works-mikor a csapatod egész nap érted dolgozik és Te már eldöntötted fejben,hogy megnyerted a sprintet,de 20-25 m. a cél előtt már ünnepelsz…. :gift:
Vajon megdicsérik a hölgyet?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára lacee 2024.04.14., vas. 15:36-kor.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

ennyit az olcsó decathlonis binyóról. OK, így is alsóáras a többihez képest. de ez nemrég még 2.3-2.4 volt, de 2.1 körül indult. a kicsi 1.6-ról indult, már 2.2m

https://www.decathlon.hu/p/orszaguti-ke ... mc=8784849

aki időben meglátta benne a potenciált és vett, jól tette... Néha még elmerengtem az 1.6-os ultegráson, már legalább azt se kell :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

Vinkler írta:
2024.04.14., vas. 14:47
revox írta:
2024.04.14., vas. 14:06
asebestyen írta:
2024.04.13., szomb. 20:53
Igaza lett Attinak :smile53: , felmondtam magamnak, új edzőm van. ;peace;
és mi lesz más? egyébként a saját tréningekkel is erősödtél. akkor mi várható még? :D
A világbajnokság. :rolleyes:
lassan az kevés lesz... nyitni kell egy tejútbajnokságot :tutiok:
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12680
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7369
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

revox írta:
2024.04.14., vas. 14:06
asebestyen írta:
2024.04.13., szomb. 20:53
Igaza lett Attinak :smile53: , felmondtam magamnak, új edzőm van. ;peace;
és mi lesz más? egyébként a saját tréningekkel is erősödtél. akkor mi várható még? :D
A világbajnokság. :rolleyes:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

asebestyen írta:
2024.04.13., szomb. 20:53
Igaza lett Attinak :smile53: , felmondtam magamnak, új edzőm van. ;peace;
és mi lesz más? egyébként a saját tréningekkel is erősödtél. akkor mi várható még? :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

pärt írta:
2024.04.13., szomb. 22:01
...de az kétszer, ha jól emlékszem. :D
Szörnyű, borzalmas... :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4363
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

...de az kétszer, ha jól emlékszem. :D

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

pärt írta:
2024.04.13., szomb. 21:08
asebestyen írta:
2024.04.13., szomb. 20:53
Igaza lett Attinak :smile53: , felmondtam magamnak, új edzőm van. ;peace;
Vigyázz, ez egy kis ország, lassan kifogysz belőlük! :D
Mondjuk eddig egy volt összesen. :D
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Online
Avatar
Vinkler
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Hozzászólások: 12680
Csatlakozott: 2011.02.13., vas. 23:02
Értékelés: 7369
Tartózkodási hely: Szentendre

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: Vinkler »

pärt írta:
2024.04.13., szomb. 21:08
asebestyen írta:
2024.04.13., szomb. 20:53
Igaza lett Attinak :smile53: , felmondtam magamnak, új edzőm van. ;peace;
Vigyázz, ez egy kis ország, lassan kifogysz belőlük! :D
Az ország kicsi, Európa nagyobb. :rolleyes:
Apple / Linn / Parasound / Diy Active ATC
Gyertyára sem vet rossz fényt az, hogy fogyton fogy, amíg világít. / Fodor Ákos

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

asebestyen írta:
2024.04.13., szomb. 20:53
Igaza lett Attinak :smile53: , felmondtam magamnak, új edzőm van. ;peace;
Akkor ennek az lesz a vége,hogy amíg mi 1x megyünk fel a Kékestetőre, addig Te 2x 31_1_21.gif

Online
Avatar
pärt
Hazajáró lélek
Hazajáró lélek
Hozzászólások: 3399
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 23:30
Értékelés: 4363
Tartózkodási hely: Eger

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: pärt »

asebestyen írta:
2024.04.13., szomb. 20:53
Igaza lett Attinak :smile53: , felmondtam magamnak, új edzőm van. ;peace;
Vigyázz, ez egy kis ország, lassan kifogysz belőlük! :D

Online
Avatar
asebestyen
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 5901
Csatlakozott: 2017.11.26., vas. 10:59
Értékelés: 7234
Tartózkodási hely: Bokod

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: asebestyen »

Igaza lett Attinak :smile53: , felmondtam magamnak, új edzőm van. ;peace;
Alces 6 | Mac Mini M1 | Audio-gd Reference 10.32 | Genelec 1031APM aktív monitorok | DIY Oyaide kábelezés



 

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2024.04.11., csüt. 18:47
Nálam is szokott probléma lenni néha. Garmin kikapcs és vissza. Ez még szinte mindig működött. Persze volt,hogy ki kellett másolnom a file-t és manuálisan feltölteni. De ez csak 1x-2× fordult elő. Ma már nem is érdekel. A legutolsó ilyet nem is raktam fel. Minek.
Próbizd ki ami írtam. Nekem ezzel mindig magáratalál
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Avatar
AAttila
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5232
Csatlakozott: 2008.09.08., hétf. 11:47
Értékelés: 3176

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: AAttila »

Nálam is szokott probléma lenni néha. Garmin kikapcs és vissza. Ez még szinte mindig működött. Persze volt,hogy ki kellett másolnom a file-t és manuálisan feltölteni. De ez csak 1x-2× fordult elő. Ma már nem is érdekel. A legutolsó ilyet nem is raktam fel. Minek.

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2024.04.11., csüt. 15:30
Strava guruk,valamelyik nap egy edzést ki akartam törölni ,de a Strava-ból akartam,közben ott nem tudtam,de valamit össze nyomkodtam.A Garmin progiból töröltem,de a tegnapi tekerésem nem ment át a Strava-ra,a Garminban be van állítva a Strava mi lehet a gond gondolkodik.gif
nekem van,hogy a wifi-nél ki kell kapcsolni az azonnali feltöltést, majd vissza és megy. de olyankor azt szoktam,wifi lekapcs, azonnali töltés lekapcs, töltsé visszakapcs, wifi visszakapcs. persze,ezt a garminon... hátha
(nekem a wifi mindig le van kapcsolva,csak amikor hazaérek, nyomom be annyira,hogy feltöltsön,de sokszor szívat...
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

Strava guruk,valamelyik nap egy edzést ki akartam törölni ,de a Strava-ból akartam,közben ott nem tudtam,de valamit össze nyomkodtam.A Garmin progiból töröltem,de a tegnapi tekerésem nem ment át a Strava-ra,a Garminban be van állítva a Strava mi lehet a gond gondolkodik.gif

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

lacee írta:
2024.04.11., csüt. 09:55

Revi,Te ezen hangoknál már ki is ugrottál volna az emeletről :kapdelm:
nekem a reacto csörögött,megfejthetetlen módon, amikor felépítettem. de csak kb a 15-ös lénckeréktől lefele. ott már elég sűrűn vannak a fogak. idővel letettem a sarokba, mert nem tudtam vele bicajozni, ha le kellett váltani :D aztán egyszer elszakadt a láncom,feltettem egy másikat és jó,eltűnt a csörgés... patentszemre gondolok, volt már többször bontva és a kmc elméletileg egyalkalmas. gyakorlatilag kb 5 bontást még elvisel büntetlenül, és régebben ennyi mosás után már kukára is hajtottam, de lassan ki kellene próbálni a pärt féle pantentszemet, hogy évekig bírja a lánc :D
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2660
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1090

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: lacee »

revox írta:
2024.04.11., csüt. 09:43
AAttila írta:
2024.04.11., csüt. 08:15
És nem látszik a képen,de Revinek nem egy kényelmes fotel van a hallgatói pozícióban,hanem a görgő,hogy edzés közben is egyszerre hobbizhasson ;peace;

De az mennyi idejébe telt mire kimérte,hogy pontosan hol legyen,mert nem mindegy,hol fogja a kormányt és mennyire ül előrébb v hátrébb. 31_1_21.gif
ááá,ez fordítva van. a szoba akárhogy néz ki, a hifit be lehet állítani, csak utána nem kell piszkálni a szobát. ha jelentős változás van,újra kell installálni.
amúgy a görgő le van hajtogtva és eltéve (ezért kellett ezt a drága xart vennem,mert azt össze lehet csukni). szerintem a Spinningre gondolsz :D de ahhoz a 22ezres Navont mikorhifit használom, ami a tévé alatt van egy másik oldalfalon és arra néz a spinn és a görgő is,ha áll :D csövessel nem szeretek görgőzni. ha elkezd valamiért pukkadozni egy cső,le kell szálljak. régen félvezetős hajtotta,akkor ment a spinn a tőcsírekkel :D elnyomta a lánccsattogást...

végülis, lacee is vihetne magával hifit is a bicón,hogy elnyomja a nyekergést ;peace; minden településen van egy csávó,akinek műszerfal,rádió,két tükör,sb van felépítve a kormányra....
Revi,Te ezen hangoknál már ki is ugrottál volna az emeletről :kapdelm:

Avatar
revox
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 12186
Csatlakozott: 2005.06.27., hétf. 10:13
Értékelés: 3623
Kapcsolat:

Re: Kerékpározás

Hozzászólás Szerző: revox »

AAttila írta:
2024.04.11., csüt. 08:15
És nem látszik a képen,de Revinek nem egy kényelmes fotel van a hallgatói pozícióban,hanem a görgő,hogy edzés közben is egyszerre hobbizhasson ;peace;

De az mennyi idejébe telt mire kimérte,hogy pontosan hol legyen,mert nem mindegy,hol fogja a kormányt és mennyire ül előrébb v hátrébb. 31_1_21.gif
ááá,ez fordítva van. a szoba akárhogy néz ki, a hifit be lehet állítani, csak utána nem kell piszkálni a szobát. ha jelentős változás van,újra kell installálni.
amúgy a görgő le van hajtogtva és eltéve (ezért kellett ezt a drága xart vennem,mert azt össze lehet csukni). szerintem a Spinningre gondolsz :D de ahhoz a 22ezres Navont mikorhifit használom, ami a tévé alatt van egy másik oldalfalon és arra néz a spinn és a görgő is,ha áll :D csövessel nem szeretek görgőzni. ha elkezd valamiért pukkadozni egy cső,le kell szálljak. régen félvezetős hajtotta,akkor ment a spinn a tőcsírekkel :D elnyomta a lánccsattogást...

végülis, lacee is vihetne magával hifit is a bicón,hogy elnyomja a nyekergést ;peace; minden településen van egy csávó,akinek műszerfal,rádió,két tükör,sb van felépítve a kormányra....
avantgardeAcoustic, kondo, 47Lab, RS Laboratory, operaConsonanceLP5, zyx, hana, Quad CDP, KSL, audioNote, furuyamaAudioLab, vdHul, tiglon, daruma, SaSuPa, onzow, loricraft, townshend, tmpAnt, hitachiSax
halfnote.hu

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”