Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Foci

Online
Avatar
Alex_Aston
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4395
Csatlakozott: 2020.08.03., hétf. 16:25
Értékelés: 2381

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: Alex_Aston »

Jobb híján ide.
Ez gyakorlatilag történelmi pillanat volt, tudtommal sosem volt még ilyen Leg. Ezt ott élőben látni tényleg felejthetetlen lehetett, de a videókon is jól átjön a hangulat.

https://player.hu/sport-3/michael-smith ... -kommentar
Csak a Marantz! :-D

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »

És csoportelső lett a fradi a főtáblán! Bejutott a legjobb 16 közé! Mekkora bravúr!
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

nyerogepek
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2021.12.26., vas. 14:12
Értékelés: 0
Kapcsolat:

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: nyerogepek »

Barcelona teljes káosz, egészen szétesett csapat!

Avatar
stx
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 746
Csatlakozott: 2011.06.15., szer. 09:13
Értékelés: 358
Tartózkodási hely: Csonka-Magyarország, Középfölde
Kapcsolat:

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: stx »

ANDS írta:
2021.08.13., pén. 17:17
Olvasgatom a -számomra - megdöbbentő híreket.
Elképzelni nem tudtam volna, hogy Messi csapatot vált valaha, a klubhűség mintaképe- volt.
Ramosra kár a szót vesztegetni, de Cr7- nel sem ertettem a klubváltás valódi okát. De most úgy látom, a spanyol foci színvonala elkezdett süllyedni, lassan Bundesliga.
A Barca sûllyedését meg egyszerűen nem értem. Kinek áll érdekében tönkretenni?
Úgy igazolnak játékosokat, hogy nem tudják benevezni őket a bajnokságba, nem hosszabbítanak szerződést a világ legjobb játékosával. Kiesnek 3 gólos vezetés után a Bl- ből egy Roma ellen...
8- at kapnak a Bayerntől. Nem bírom elhinni, hogy itt nem szándékos rombolás folyik.
Psg ellen 0:4 Párizsban, mintha egyik napról a másikra elfelejtettek volna focizni...
Érti ezt valaki?
A Barcelona a katalánok büszkesége volt az elmúlt 120 évben. Amikor üldözték őket (mint tudjuk, ma sem a spanyolok kedvenc népcsoportja), a Les Corts, majd a Camp Nou volt az a hely, ahol találkozhatott több ezer katalán - legálisan. Lehet, ez is ok lehet a Barca szétverésének... (Bár, meglehet, ez is csak egy újabb összeesküvés elmélet...)

Online
Avatar
lacee
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2634
Csatlakozott: 2015.02.10., kedd 18:22
Értékelés: 1078

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: lacee »

ANDS írta:
2021.08.13., pén. 17:17
Olvasgatom a -számomra - megdöbbentő híreket.
Elképzelni nem tudtam volna, hogy Messi csapatot vált valaha, a klubhűség mintaképe- volt.
Ramosra kár a szót vesztegetni, de Cr7- nel sem ertettem a klubváltás valódi okát. De most úgy látom, a spanyol foci színvonala elkezdett süllyedni, lassan Bundesliga.
A Barca sûllyedését meg egyszerűen nem értem. Kinek áll érdekében tönkretenni?
Úgy igazolnak játékosokat, hogy nem tudják benevezni őket a bajnokságba, nem hosszabbítanak szerződést a világ legjobb játékosával. Kiesnek 3 gólos vezetés után a Bl- ből egy Roma ellen...
8- at kapnak a Bayerntől. Nem bírom elhinni, hogy itt nem szándékos rombolás folyik.
Psg ellen 0:4 Párizsban, mintha egyik napról a másikra elfelejtettek volna focizni...
Érti ezt valaki?
Elméletileg hosszabbítottak volna csak kevesebbért,miért nem volt neki elég az az összeg.......Legalább már vége az egésznek nem ezt kell olvasni 25 oldalon naponta :smile29:

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »

Olvasgatom a -számomra - megdöbbentő híreket.
Elképzelni nem tudtam volna, hogy Messi csapatot vált valaha, a klubhűség mintaképe- volt.
Ramosra kár a szót vesztegetni, de Cr7- nel sem ertettem a klubváltás valódi okát. De most úgy látom, a spanyol foci színvonala elkezdett süllyedni, lassan Bundesliga.
A Barca sûllyedését meg egyszerűen nem értem. Kinek áll érdekében tönkretenni?
Úgy igazolnak játékosokat, hogy nem tudják benevezni őket a bajnokságba, nem hosszabbítanak szerződést a világ legjobb játékosával. Kiesnek 3 gólos vezetés után a Bl- ből egy Roma ellen...
8- at kapnak a Bayerntől. Nem bírom elhinni, hogy itt nem szándékos rombolás folyik.
Psg ellen 0:4 Párizsban, mintha egyik napról a másikra elfelejtettek volna focizni...
Érti ezt valaki?
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2850
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: thxfan »

RIP
Csatolmányok
1.png
1.png (886.86 KiB) Megtekintve 3638 alkalommal
10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »

-KP- írta:
2018.02.20., kedd 15:50

 ...............
Ernesto Valverde pedig eddig meglepetés, nagyon intelligens és szerény embernek tűnik, szerintem ő se fogja lebecsülni őket.
 
 ......
Nos, a tegnapi meccs is baromi jó volt, és meglepetés, meg az odavágó is.

Ám ha ezek után a szezon végén kirúgják Valverdet, az számomra nem lesz meglepetés.
Két egymást követő évben háromgólos előny után kiesni, erre más edző még nem volt képes.
Talán visszahozzák Guardiolát.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »

ANDS írta:
2018.08.19., vas. 10:35
-KP- írta:
2018.08.10., pén. 12:19
lassan elgondolkodom a Sky Sports HD előfizetésen. Mondjuk nálunk van Spíler, de a színvonal az...
Hol lehet erre a Sky -ra előfizetni?
Én is ezen gondolkodom.
Nálunk is van Spíler, de a spanyol foci a Spíler2-n lesz nézhető, amit nem tudom, melyik szolgáltató listázott be eddig,
de szimpatikusabb nekem is egy műholdas vétel a Sky- tól.
én online előfizetésre gondoltam. Ha van spílered, akkor szerintem kell legyen spíler 2 is. Nekem van mindkettő. De a spanyol közvetítés valami ritka gyenge. Egy fiatal szöszi lánynak felírják egy papírra mit kell felolvasnia a szünetben, meg a meccs előtt és után és felolvassa. De nagyon lassan, nyögvenyelősen, sokszor meg-meg akad. Szemmel látható, ahogy ránéz a papírra bizonyos időközönként stb stb. Ne érts félre, nem őt hibáztatom, hálátlan feladat lehet.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »

-KP- írta:
2018.08.10., pén. 12:19
lassan elgondolkodom a Sky Sports HD előfizetésen. Mondjuk nálunk van Spíler, de a színvonal az...
Hol lehet erre a Sky -ra előfizetni?
Én is ezen gondolkodom.
Nálunk is van Spíler, de a spanyol foci a Spíler2-n lesz nézhető, amit nem tudom, melyik szolgáltató listázott be eddig,
de szimpatikusabb nekem is egy műholdas vétel a Sky- tól.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »

lassan elgondolkodom a Sky Sports HD előfizetésen. Mondjuk nálunk van Spíler, de a színvonal az...

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »

ANDS írta:
2018.08.06., hétf. 15:59
Átkerült a spanyol foci a spieler 2 tv- re.
De hol lehet majd nézni ezt a csatornát? Melyik szolgáltatónál?


Nemááá'! :smile51:

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »

Átkerült a spanyol foci a spieler 2 tv- re.
De hol lehet majd nézni ezt a csatornát? Melyik szolgáltatónál?

dbrnsk írta:
2018.05.27., vas. 10:23
Kb, én is így vagyok ezzel András!
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »

Dybala: "CR7 azért jött ide, hogy megmutassa Messinek, hogyan kell velem és Higuainnal játszani."

Paulo Dybala: "Cristiano Ronaldo signed for Juventus because he wanted to show Lionel Messi how to play with me and Higuain."
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Re: Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »

dbrnsk írta:
2018.05.27., vas. 10:23
Kb, én is így vagyok ezzel András!
A vébét nézed?
Engem meglepett, hogy kiestek a Brazilok, azt hittem simán nyerik.
Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »


Nem mondanám, hogy csalódás a vb, mert kb. hasonlót vártam. Eddig alig volt olyan meccs, amit igazán érdemes lett volna nézni..

Avatar
thxfan
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2850
Csatlakozott: 2010.05.03., hétf. 18:58
Értékelés: 1187
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Foci

Hozzászólás Szerző: thxfan »



Pörgessük fel a topicot, VB-van, az eddigi legnagyobb jelenet, egy igazi sportember , neki már meg volt az alapvonal meg a büntető . Óriási figura .

 









 



 

10.1 Auro3D
Erősítő:Marantz SR7013+Crown XLS 1502,Hangfalak:HIVI Swans Allure+F2.2R+VR-8W,Sub:Behringer NX3000D+JBL 4641,PS4,Projektor:Optoma UHD 51,Vászon: Lumene Curve Acoustic,Kábelek:Taga Harmony Blue-12/Azure-14-2C, KáCsa KCE-FLW40, NorStone Classic B 250,Hálózati szűrő:Taga Harmony PF-1000

Avatar
dbrnsk
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 4882
Csatlakozott: 2008.10.12., vas. 15:22
Értékelés: 1506

Foci

Hozzászólás Szerző: dbrnsk »


Kb, én is így vagyok ezzel András!

Avatar
ANDS
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2317
Csatlakozott: 2010.10.23., szomb. 19:56
Értékelés: 627

Foci

Hozzászólás Szerző: ANDS »



Az idei szezonban olyan érzésem lett, hogy nem értek a focihoz.



Januárban kiröhögtem, aki azt mondta, ez a REAL eljut a döntőig. Az utóbbi évek leggyengébb REAL-ja...



Érthetetlen számomra a szárnyaló PSG kiesése. Nem tudom, mi történt velük az odavágó 2. félidejében. Személy szerint a döntőbe vártam őket.



Döntőbe vártam a Manchester City-t is, erre kapnak hármat a Pool- tól.



A Barca 3 gólos előnnyel utazik Rómába, a sokkal gyengébb ellenfélhez, és nem tudom felfogni, mit műveletek a pályán.



A Liverpool kapusa ilyen teljesítménnyel mit keres a BL döntőjében? Aki így véd, az BLASZ kettőben sem biztos, hogy stabil kezdő lehetne...



 



Bale nincs formában.



Ja, és Zinedine Zidane-nak meg nincs elég tudása, érzéke a taktikához, csak szerencséje volt. Szerencsével nyert egymás után 3 BL döntőt.



 



 

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt, csak más a fogása.

Ha jól szól a cuccod, és elégedetten hátradőlve hallgatod, ne fejleszd tovább.

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »



https://index.hu/sport/futball/2018/02/ ... eal_ellen/
 
Neymar eltörte a lábát, nem játszik a Real ellen. Nagyjából le is futott a meccs már most. Real sima továbbjutó... Hogy mindig ilyen módon... 

 
háát. ha neymar helyén egy kevésbé jó, de csapatjátékos játszik, még akár jól is jöhet ki a psg.  Az első meccsen egyébként is harmat gyenge volt.

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Foci

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Úgy tűnik bejött a sejtésem a PSG Real párharc kapcsán. Az hogy a nokedli francia bajnokságban menetelnek semmit nem jelent a BL kieséses szakaszára, ahol sokszor bukdácsoló csapatok is képesek összeszedni magukat.
 
Ugye ezt pár hete írtam:
 
"Másrészt szerintem csapategység nincs. Nincs hét szinte újabb pletyka nélkül. Az edzőnek nincs tekintélye. Úgy gondolom az első alkalommal amikor nem úgy alakul az eredmény elő fognak jönni a feszültségek. Plusz az se mindegy, hogy a francia bajnokságban finoman szólva se nagyon állítják őket kihívások elé..."
 
Ezt most is fenntartom. Most amikor baj van, ilyenkor kellene alázat, meg csapategység, ahol mindenki alárendeli magát a csapatnak és az elérendő célnak. De az nincs. Persze még továbbmehet a PSG és a Real lőtt 2 mákos gólt, de akkor is. Szerintem ki fog bukni, hogy sztárok gyülekezete van, és a feszültségek is elő fognak jönni. Sokan már így is torkig vannak Neymar kiváltságos helyzetével. Ha kiesik a PSG szerintem nem teszi zsebre, amit kap. Az is mekkora vicc, hogy Thiago Silva és Di Maria feleségei nyíltan kritizálják Emery-t, mert nem játszottak férjeik. 
 
Ez pedig a keddi meccs apropójára: 
http://www.dailymotion.com/video/x54vo8g

 
https://index.hu/sport/futball/2018/02/ ... eal_ellen/
 
Neymar eltörte a lábát, nem játszik a Real ellen. Nagyjából le is futott a meccs már most. Real sima továbbjutó... Hogy mindig ilyen módon... 

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Foci

Hozzászólás Szerző: lehoako »



Na. Tőmondatokban:
 
1) Mert a katalánok majdnem kereken 12 éve nem nyertek a Chelsea ellen...
 
Ja, legutóbbi találkozásukkor kb. felbillent a pálya, csak a Barca nem rúgta be a helyzeteit..
 
2) Mert sem Bakayoko, sem pedig Luiz nem játszhat a hazaiaknál sérülés miatt...
 
Ez tényleg lehet előny, David Luizba mindig benne van egy védelmi baki. Igazi brazil védő, mindent tud csak védekezni nem
 
3) Mert a nagy meccseket a védelmek nyerik...
 
Ez akár igaz is lehet. De a Barca védelme is jó. Valószínűleg nem fognak ész nélkül a falnak se rohanni..
 
4) Mert a Chelsea-t most is mindenki lebecsüli...
 
Ki becsüli le? Szerintem aki normális, tisztában van milyen szintet képvisel Hazard, Morata,Pedro,Willian,Fabregas stb stb. Illetve ez BL. BL-ben gyakran képes egy gyengébb csapat is a legjobb arcát mutatni. De a Chelsea minden, csak nem gyenge.
 
Ernesto Valverde pedig eddig meglepetés, nagyon intelligens és szerény embernek tűnik, szerintem ő se fogja lebecsülni őket.
 
 
5) Mert Messi képtelen teljesíteni egy hideg esős kedd estén a Chelsea ellen...
 
Tudtommal a foci még mindig csapatjáték. Nem lesznek megvigasztalva a Chelsea fanok, ha Messi most se rúg gólt, de kiesnek.. Ha pedig továbbjutnak, ismét a kutyát nem fogja érdekelni ki lőtt és ki nem lőtt gólt..

 
A legutóbbi Clásico egy Stadler-Békéscsaba volt a tegnapihoz képest :-))). Rég élveztem ennyire meccset, végig benne volt a gól mindkét oldalon, a két kapufa meg, te jó Isten...
 
Ősmázlink volt, ők kihasználták a mi hibánkat, mi meg az övéket, és az Iniesta-Messi zsenipáros összehozta az X-et, ha otthon nyerünk, szabad az út.     

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »



Az egy dolog, de ezt olvasd el, olyan szinten baromság, hogy csakis klikkhalászat lehet...
 
https://britannia.444.hu/2018/02/20/ot- ... -chelsea-n
 
 
Viszont azt olvasom, h David Luis nem játszik. 

 
Na. Tőmondatokban:
 
1) Mert a katalánok majdnem kereken 12 éve nem nyertek a Chelsea ellen...
 
Ja, legutóbbi találkozásukkor kb. felbillent a pálya, csak a Barca nem rúgta be a helyzeteit..
 
2) Mert sem Bakayoko, sem pedig Luiz nem játszhat a hazaiaknál sérülés miatt...
 
Ez tényleg lehet előny, David Luizba mindig benne van egy védelmi baki. Igazi brazil védő, mindent tud csak védekezni nem
 
3) Mert a nagy meccseket a védelmek nyerik...
 
Ez akár igaz is lehet. De a Barca védelme is jó. Valószínűleg nem fognak ész nélkül a falnak se rohanni..
 
4) Mert a Chelsea-t most is mindenki lebecsüli...
 
Ki becsüli le? Szerintem aki normális, tisztában van milyen szintet képvisel Hazard, Morata,Pedro,Willian,Fabregas stb stb. Illetve ez BL. BL-ben gyakran képes egy gyengébb csapat is a legjobb arcát mutatni. De a Chelsea minden, csak nem gyenge.
 
Ernesto Valverde pedig eddig meglepetés, nagyon intelligens és szerény embernek tűnik, szerintem ő se fogja lebecsülni őket.
 
 
5) Mert Messi képtelen teljesíteni egy hideg esős kedd estén a Chelsea ellen...
 
Tudtommal a foci még mindig csapatjáték. Nem lesznek megvigasztalva a Chelsea fanok, ha Messi most se rúg gólt, de kiesnek.. Ha pedig továbbjutnak, ismét a kutyát nem fogja érdekelni ki lőtt és ki nem lőtt gólt..

Avatar
lehoako
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5319
Csatlakozott: 2009.05.06., szer. 13:30
Értékelés: 1023

Foci

Hozzászólás Szerző: lehoako »


A Daily Mail-es videót folyamatosan törlik nemzeti sport fórumán. Komolyan vicc mennyire elfogult moderátorok vannak ott...
 
Az egy dolog, de ezt olvasd el, olyan szinten baromság, hogy csakis klikkhalászat lehet...
 
https://britannia.444.hu/2018/02/20/ot- ... -chelsea-n
 
 
Viszont azt olvasom, h David Luis nem játszik. 

Avatar
-KP-
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 5742
Csatlakozott: 2003.06.02., hétf. 23:53
Értékelés: 1544
Tartózkodási hely: Bonyhád

Foci

Hozzászólás Szerző: -KP- »

A Daily Mail-es videót folyamatosan törlik nemzeti sport fórumán. Komolyan vicc mennyire elfogult moderátorok vannak ott...

Válasz küldése

Vissza: “Autó Sport és szórakozás”