Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

AVX tehertaxi

Ebben az al-Fórumban lehet kérdezni azzal kapcsolatban, hogy mit és mennyiért lehet vajon eladni, mi az, ami teljesen irreális áron van hirdetve, azaz ITT és csak itt megengedett az egyértelműen elborult árakkal kapcsolatos gőz leengedése, és az árak után érdeklődők kíváncsiságának a kielégítése.

TROLLKODNI, a Fórum általános szabályrendszerét sérteni viszont TILOS.

HIRDETÉST FELADNI EBBEN AZ AL-FÓRUMBAN TILOS!
Alf55
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2018.09.27., csüt. 10:18
Értékelés: 5

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Alf55 »

Sziasztok!

Megpróbálom a lehetetlent: Bécsben található egy cd lejátszó, amit megvásárolnék egy magánszemélytől. Ha van rá megoldása vkinek, kérem ne tartsa magában.

Köszi, üdv, Alf

Avatar
tonee73
Kiemelt Moderátor
Kiemelt Moderátor
Hozzászólások: 12040
Csatlakozott: 2008.12.12., pén. 11:49
Értékelés: 5711
Tartózkodási hely: SO15 0SB

Re: Svs SB-12NSD

Hozzászólás Szerző: tonee73 »

GaGu írta:
2020.07.18., szomb. 08:21
SVS SB-12NSD mélynyomót keresek és találtam is 2db-ot ugyanattól a személytől, de sajnos az eladó Németországban lakik Augsburg mellett és csak a személyes átvétel preferálja. A subok nagyon jó állapotban vannak, 750 EUR a kettő, vagyis egy darab 135.000 Ft.
Nem jár valaki arra, aki el tudná hozni? gondolkodik.gif
A hsz-ed átkerült a helyére.
Jó zenék --> Marantz CD16 --> Etalon Suprampli --> Chario Constellation Delphinus mkII

Ha meghalsz, te nem tudod, hogy halott vagy, csak a többieknek nehéz.Ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy.

Avatar
GaGu
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 617
Csatlakozott: 2003.03.22., szomb. 21:22
Értékelés: 13

Svs SB-12NSD

Hozzászólás Szerző: GaGu »

SVS SB-12NSD mélynyomót keresek és találtam is 2db-ot ugyanattól a személytől, de sajnos az eladó Németországban lakik Augsburg mellett és csak a személyes átvétel preferálja. A subok nagyon jó állapotban vannak, 750 EUR a kettő, vagyis egy darab 135.000 Ft.
Nem jár valaki arra, aki el tudná hozni? gondolkodik.gif
TV: TCL 65C805, Blu-ray 4K UHD: Sony Sony UBP-X800M2; AV-Receiver: Pioneer SC-LX87; CD: Rotel RCD-06; Hangfalak: Quadral Platinum M35 front, Quadral Platinum M10 Base center, Canton Plus X.3 és GX.3 surround, Saxx deepSound DS-12 zárt aktív sub; Kábelek: Alisca Orange Black Line RCA és hangszóró

Avatar
PrinceHerceg
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.04.14., hétf. 15:01
Értékelés: 91
Tartózkodási hely: Veresegyház

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: PrinceHerceg »

Vonat elment... :smile32:

Avatar
PrinceHerceg
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 895
Csatlakozott: 2014.04.14., hétf. 15:01
Értékelés: 91
Tartózkodási hely: Veresegyház

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: PrinceHerceg »

Sziasztok!

Valaki Szeged - Gödöllő vonalon esetleg nem mocorog?

Egy átlagos méretű subot kellene elhozni!

:D

Avatar
Lancer-2015
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 558
Csatlakozott: 2015.08.23., vas. 15:30
Értékelés: 114

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Lancer-2015 »

Lancer-2015 írta:
2020.04.22., szer. 19:42
Sziasztok!

Pénteken Szolnokról Kiskunfélegyházára (Tószeg - Tiszakécske - Tőserdő útvonal) utazom akinek esetleg a szállításban kellene segíteni akkor szóljon,szívesen segítek.
Üdv Mindenkinek!

Ugyanezt az utat teszem meg,csak előre láthatólag csütörtökön a kora délutáni órákban. Szóval ha valakinek a valamilyét el kell hozni-vinni az jelezze felém,szívesen segítek a szállításban.

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: atis »

:tutiok:
kupecke írta:
2020.05.09., szomb. 10:51
atis írta:
2020.05.09., szomb. 09:23
kupecke írta:
2020.05.09., szomb. 07:45

Goodman hangsugárzója kenne a fuvar tárgya? (M Imperial)
Igen :)
Éreztem :smile29:
Beszélek Csabival, van ötletem a megoldásra, priviben folyt. köv.

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1273

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: kupecke »

atis írta:
2020.05.09., szomb. 09:23
kupecke írta:
2020.05.09., szomb. 07:45
atis írta:
2020.05.08., pén. 22:13
Esetleg Győrből Szegedre, vagy Szegedhez közeli célállomással közlekedik kolléga?
2db nagyobbacska monitor lenne a fuvar tárgya.
leborulok.gif
Goodman hangsugárzója kenne a fuvar tárgya? (M Imperial)
Igen :)
Éreztem :smile29:
Beszélek Csabival, van ötletem a megoldásra, priviben folyt. köv.

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: atis »

kupecke írta:
2020.05.09., szomb. 07:45
atis írta:
2020.05.08., pén. 22:13
Esetleg Győrből Szegedre, vagy Szegedhez közeli célállomással közlekedik kolléga?
2db nagyobbacska monitor lenne a fuvar tárgya.
leborulok.gif
Goodman hangsugárzója kenne a fuvar tárgya? (M Imperial)
Igen :)

Avatar
57verses
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 348
Csatlakozott: 2011.06.28., kedd 18:52
Értékelés: 38

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: 57verses »

Egy “rút kiskacsa” NAD 5120 lemezjátszó közlekedtetésében kérnék segítséget: Sopron - Jászberény lenne a célállomás .
De leadható lenne Budaörsön a barátomnál is, vagy érte mennék Hatvan - Gyöngyös vonalra is.
Köszi
Természetesen az üzemanyag költségbe beszállok!

Avatar
kupecke
Törzsvendég
Törzsvendég
Hozzászólások: 1360
Csatlakozott: 2016.08.26., pén. 19:38
Értékelés: 1273

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: kupecke »

atis írta:
2020.05.08., pén. 22:13
Esetleg Győrből Szegedre, vagy Szegedhez közeli célállomással közlekedik kolléga?
2db nagyobbacska monitor lenne a fuvar tárgya.
leborulok.gif
Goodman hangsugárzója kenne a fuvar tárgya? (M Imperial)

Avatar
atis
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 939
Csatlakozott: 2006.09.09., szomb. 22:37
Értékelés: 298
Tartózkodási hely: Szeged

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: atis »

Esetleg Győrből Szegedre, vagy Szegedhez közeli célállomással közlekedik kolléga?
2db nagyobbacska monitor lenne a fuvar tárgya.
leborulok.gif

Avatar
kasumi
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2012.11.09., pén. 19:01
Értékelés: 367
Tartózkodási hely: Esztergom

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: kasumi »

Tctronic írta:
2020.05.05., kedd 13:35
Svédországba 25 kg küldés melyik nagyobb (TNT, DHL stb) futárszolgálattal a legolcsóbb? kb 60x50x50cm-es doboz.
Üdv.!

Itt add meg az adatokat és megmondja, ki és mennyiért vinné:

https://furgefutar.hu/ajanlatkeres/
Újratervezés

Avatar
Tctronic
Beköltözött
Beköltözött
Hozzászólások: 2509
Csatlakozott: 2014.06.26., csüt. 12:00
Értékelés: 2306
Tartózkodási hely: Kistarcsa

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Tctronic »

Svédországba 25 kg küldés melyik nagyobb (TNT, DHL stb) futárszolgálattal a legolcsóbb? kb 60x50x50cm-es doboz.
"A szépség nem maguknak a dolgoknak a tulajdonsága, hanem pusztán az azokat szemlélő elmében keletkezik."

Avatar
Lancer-2015
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 558
Csatlakozott: 2015.08.23., vas. 15:30
Értékelés: 114

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Lancer-2015 »

Sziasztok!

Pénteken Szolnokról Kiskunfélegyházára (Tószeg - Tiszakécske - Tőserdő útvonal) utazom akinek esetleg a szállításban kellene segíteni akkor szóljon,szívesen segítek.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

Doky írta:
2020.04.01., szer. 20:47
Nos, régebben is sokszor küldtem busszal csomagot, órákon belül ott van, valszeg nem sérül meg.
A távolsági buszokon kb ugyanazok a sofőrök váltják egymást... így akár meg is lehet beszélni velük előre a dolgot.
A mostani helyzetre való tekintettel pedig főleg adja magát a dolog mert most utas sincs nagyon és nagy csomag is elfér lent a csomagtérben!
Ma pl. oda és vissza is több csomagot küldtek a sofőrrel.
Fontoljátok meg ezt a lehetőséget is!
Mi is használjuk. Céges dolgokat szeged és békéscsaba között küldünk, és ennél gyorsabban és olcsóbban sehogy nem menne. A sofőrök sokkal hálásabbak, mint a futárok. Ráadásul egy futárnak ha a lelkére kötöd és vigyáz rá, akkor is csak a depóig viszi, utána több ismeretlen kézen megy át.
A buszsofőr pedig fix vonal.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
Doky
Törzsgárda
Törzsgárda
Hozzászólások: 6945
Csatlakozott: 2007.05.19., szomb. 21:20
Értékelés: 1028
Tartózkodási hely: Dusnok (Bács-Kiskun)

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Doky »

Sajnos velem is történt ilyen dolog.

Ma kezdtem a "Maradjotthon projekt"-et (mától nem dolgoztam)...
El kellett mennem ügyeket intézni és tömegközlekedést vettem igénybe...
Nos, régebben is sokszor küldtem busszal csomagot, órákon belül ott van, valszeg nem sérül meg.
A távolsági buszokon kb ugyanazok a sofőrök váltják egymást... így akár meg is lehet beszélni velük előre a dolgot.
A mostani helyzetre való tekintettel pedig főleg adja magát a dolog mert most utas sincs nagyon és nagy csomag is elfér lent a csomagtérben!
Ma pl. oda és vissza is több csomagot küldtek a sofőrrel.
Fontoljátok meg ezt a lehetőséget is!
Dune HD Smart H1.,Yamaha WXAD-10., NAD C 326BEE., Evidence Audio Siren II., ZsoltAudio StandART Two Pro., Asus K50IJ. (WD 1.5 TB, WD Pasport 250 GB)., Zimonyi Attila Forte IC., Profigold., Gotham., Lapp., Viablue X60 táp, CA. és Profigold HDMI... Samsung UE46EH6030., HiVox Alces.

Avatar
TRB
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2016.04.01., pén. 17:06
Értékelés: 15

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: TRB »

Nem hallomásból tudom, hanem velem történt: csomagot (nem audio) adtam fel futárcéggel. A futárnak elmondtam, hogy a csomag törékeny alkatrészt is tartalmaz. Megígérte, hogy vigyáz rá, talán még „Törékeny” címkét is ragasztott rá. Kilépett a lakásból, én pedig utána néztem az erkélyről. A jobb vállán vitte a csomagot a furgonhoz, aminek az ajtaját bal kézzel kinyitotta, majd a válláról egy lendülettel b... ta be a dobozt raktérbe. A szállítmány ugyan épségben megérkezett, de én nem is 25 kilós dobozokat szoktam feladni, hanem 2-5 kilósat, apróbb alkatrészekből, amiket könnyű egyesével gondosan becsomagolni.
Idézet egy futárcég honlapjáról: „A szállítási ár magában foglalja az 50.000 Ft / csomag kárfedezetet.” Felmerül a kérdés, hogyan lehet bizonyítani, hogy szállítás közben sérült meg az áru. Ha Te bizonyítottnak is véled, de a futárcég nem ismeri el, néhány évig pereskedsz?
Az említett 50e Ft-nál jóval értékesebb készülékeket is adnak-vesznek itt az AVX-en, és nem kevesen számoltak be rossz tapasztalatról. Nekem persze nincs statisztikám arról, hogy a futárcég forgalmának hány százalékában jelentenek be reklamációt, de nyilván egyikünk sem szeretné azt a mutatót gyarapítani.
Ráadásul ez egy hobbysta fórum, ahol a társaknak talán lelki kötődésük is van a „kincsükhöz”. Nézd meg a hirdetéseket, sokan még a hajszákarcokat is számon tartják.
Egyetértek deadpool fórumtárssal, én sem hiszem, hogy kizárólag a spórolás számít.

Avatar
Deadpool
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 1450
Csatlakozott: 2012.02.01., szer. 15:58
Értékelés: 453
Tartózkodási hely: Csorvás
Kapcsolat:

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: Deadpool »

sutemenyx írta:
2020.03.28., szomb. 23:50
Egyebkent, most nemazer, de tudtommal GLS futar mukodik. Siman egy bazinagy 25kilos sz@rt elvisznek barhova 2-3ezer forintert. Hazhoz jön, hazhogy megy. Nem egyszerűbb, mint kinlodni az eseti fuvarokkal? Vagy hatha azt is meg lehet sporolni?
Nem hiszem, hogy kifejezetten a spórolás számít. Sokan az egyedi szállítást sokkal többer honorálják, mint amennyibe a futár került volna. A fő ok inkább az, hogy nagyon sokan kapták már meg a nem egyszer több száz ezer forintos cuccukat összetörve, mert a futár cég valamelyik alkalmazottjának éppen mindegy volt, hogy az 1500 csomagból melyik esik le.
Még ha ki is fizetik a százalékos kárt, a megszerzett portéka nem biztos, hogy helyreállítható egykönnyen.

Úgyhogy igen! - Határozottan megéri kínlódni!

Nekem pont emiatt fog még hónapokig Londonban dekkolni a Tag McLaren végfokom.

Úgyhogy ne legyek én is off, ha valamelyik megbízható fórumtárs London, St Albans, High Street környékéről jönne haza, és el tudná hozni, én bizony kifizetem neki ugyanazt, amit most a szállító cégnek adnék.

Egy barátom elhozta volna, ő kérte erre a címre, de ő most nem fog tudni kimenni.
▪︎Projectiondesign/Projecta/Zappiti/Anthem/Emotiva/Martin Logan/Behringer/JBL/Synology ▪︎
▪︎Breeze audio/Dragonweed Kolibri▪︎
Bose Soundlink mini

Avatar
sutemenyx
Őslakos
Őslakos
Hozzászólások: 4971
Csatlakozott: 2015.12.09., szer. 17:08
Értékelés: 2368
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: sutemenyx »

Egyebkent, most nemazer, de tudtommal GLS futar mukodik. Siman egy bazinagy 25kilos sz@rt elvisznek barhova 2-3ezer forintert. Hazhoz jön, hazhogy megy. Nem egyszerűbb, mint kinlodni az eseti fuvarokkal? Vagy hatha azt is meg lehet sporolni?
Audiomeca J1 + Airtangent + Kiseki Blue NS
Fisher FM 200B
TJ100 Demo CD
DIY Net Router
DIY Audio PC
DIY TDA1541 S1 Dualmono DAC
DIY Phono
DIY Erősítő
DIY Kétutas Szélessávú hangsugárzó
DIY Kábelek

Avatar
PZoli
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2003.11.21., pén. 22:23
Értékelés: 7

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: PZoli »

Kedves Fórumtársak!
Vecsésről Kaposvár/Dombóvár felé jár-e esetleg valaki mostanában? Egy szubládát kéne lejuttatni. Tudom, a mostani helyzetben kevesebben közlekednek, azért gondoltam egy próbát megér, hátha. Köszönöm!

Avatar
baaach
Kezdő Fórumlakó
Kezdő Fórumlakó
Hozzászólások: 307
Csatlakozott: 2016.03.08., kedd 20:05
Értékelés: 43

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: baaach »

Sziasztok!
Él / dolgozik / nyaral / kiruccan / pizzázik stb. valamelyik kedves fórumtárs Rómában, vagy környékén?
Köszi
baaach
SONY TA-A1ES
SONY HAP-Z1ES
SONY CDP-X77ES
SONY MDS-JA50ES
+
KLIPSCH RP-280F

Avatar
viri
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2061
Csatlakozott: 2007.02.06., kedd 19:58
Értékelés: 1625
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: viri »

Sziasztok!
Van olyan fórumtárs aki Bukaresten lakik? Egy kábelre kéne előre utalnom 620 eurót, de nem nagyon merem így ismeretlenül külföldre előre utalni, paypalja nincs, nem is akar azzal foglalkozni, csak előre utalás, vagy személyes átvétel. Ebben kéne egy kis segítség, nem lennék hálátlan!
Előre is köszönöm!
Audio PC(PPV3)- Lab12DAC1Reference - Convergent Audio Technology SL1 sign.- PS Audio Delta 250 monoblokkok - JBL 250Ti Classic Edition - 2db Rythmik Audio F15 sub - Audience Conductor hf kábel + ic-k, Entreq Primer pro usb, ösvény végén: Siltech octopus signature

Avatar
zizi8003
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 813
Csatlakozott: 2011.02.21., hétf. 20:11
Értékelés: 199

Re: AVX tehertaxi

Hozzászólás Szerző: zizi8003 »

Sziasztok, Köln-Achen-Bonn környéken lakik valaki aki a közeljövőben autóval hazajön magyarországra és elhozna nekem egy kisméretű hangfalpárt??? :-) A csóka akitől megvásárolnám házhoz viszi, csak óvatosan be kellene rakni az autóba és hazafelé győr mellet valamelyik autópálya leállónál átadni nekem.

Cserébe jár:
- örök hála
- egy palack finom pálesz aputól
- valamint természetesen beszállok az üzemanyagba is!!!

A tulaj szívesen elviszi bárhová a környéken, de sajna becsomagolni és postázni nem akarja...

Köszi előre!!!
Tidal=>Macmini=>KondoKSLUSB=>CoreAudioTranszport=>KSLdigiIC=>EARAcute3=>SAEC1980=>Almarro A205=>SAEC SPC700=>Audio Note AN-E/D vagy lapitopi =>SAEC USB =>Surricata =>KSLdigiIC=>QuadCDP99=>SAEC1980=>Markaudio Tozzi integrált 47Lab erősítővel :-)

Avatar
kpykpy
Nincs visszaút
Nincs visszaút
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2016.03.13., vas. 20:33
Értékelés: 33
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Ilyet veszek...szerintetek O.K.?

Hozzászólás Szerző: kpykpy »

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen teszem-e fel a kérdést vagy van-e olyan hely ahová beférne.. :)

Szóval kinéztem pár dolgot a bécsi saturnban és szeretném megtudni, h van-e itt olyan fórumozó
aki gyakran jár ki és esetleg elhozna onnan egy pár polcsugárzót némi kompenzálásért? :)
Samsung 65Q9FN
Anthem AVM60
ApollonAudio NCMP6200/NC500DualMono
Adam Audio GTC77/88/ANF10, Svs sb-2000
AQ forest, Inakustik Silver Premium, Supra
i5 6600k/Fatal1ty Z170/32Gb ddr4/MSI 1080Ti/Acer predator X35
Beyer DT990+Steinberg UR12
Psx,Ps2-3-4-5,Xbox360,XboxOneX,Wiiu,Switch

Válasz küldése

Vissza: “Árazás, jó eladók, rossz eladók, minden, amire kíváncsi vagy, DE NEM hirdetés!”