Tisztelt Fórumtársak!
Annak érdekében, hogy fenntartsuk ezt a szigetet, szükségünk van bevételre. Te is támogathatsz minket, ha azt szeretnéd, hogy sokáig és stabilan tudjunk működni. Amennyiben élsz ezzel a lehetőséggel, azt mi megköszönjük!
viewtopic.php?f=100&t=199327

Távirányitók

Avatar
Dyne
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2006.02.16., csüt. 15:10
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Dyne »


Sziasztok!Vettem egy Yamaha RX-V550-es receivert. A távja (RAV251 WC55290 EU) több készülékez is beállítható. Denon 1910-es DVD lejátszó van rákötve. A leírásban megadott kóddal (0188) összevissza vannak keveredve a gombok és a funkciók jelentős része hiányzik. Nem tud valaki esetleg egy kódot vagy fórumot, ahol az 550 - Denon DVD páros működő kódját megtalálhatom? Előre is köszönöm.

Igaz nekem rx-v440rds-em van de más a kód .Próbáld meg esetleg ezeket!
623,624 (Dennon dvd lejátszó)

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Az 550-es távja nem tanítható. (tudtommal)
igazad lehet, bocs...

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
Lex
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2005.09.23., pén. 17:32
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Lex »

Az 550-es távja nem tanítható. (tudtommal)
Üdvözlettel: Lex

Avatar
norbi31
V.I.P.
V.I.P.
Hozzászólások: 2843
Csatlakozott: 2004.01.31., szomb. 23:43
Értékelés: 27

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: norbi31 »


Sziasztok!Vettem egy Yamaha RX-V550-es receivert. A távja (RAV251 WC55290 EU) több készülékez is beállítható. Denon 1910-es DVD lejátszó van rákötve. A leírásban megadott kóddal (0188) összevissza vannak keveredve a gombok és a funkciók jelentős része hiányzik. Nem tud valaki esetleg egy kódot vagy fórumot, ahol az 550 - Denon DVD páros működő kódját megtalálhatom? Előre is köszönöm.

fordítsd szembe a távokat és úgy tanítsd!

Samsung proji, Yamaha AVR, Wharfedale Pacific PI hangsugárzók, Mordaunt-Short sub, Popcorn Hour nmt.
 
 

Avatar
Lex
Fórumlakó
Fórumlakó
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2005.09.23., pén. 17:32
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Lex »


Sziasztok!
Vettem egy Yamaha RX-V550-es receivert. A távja (RAV251 WC55290 EU) több készülékez is beállítható. Denon 1910-es DVD lejátszó van rákötve. A leírásban megadott kóddal (0188) összevissza vannak keveredve a gombok és a funkciók jelentős része hiányzik. Nem tud valaki esetleg egy kódot vagy fórumot, ahol az 550 - Denon DVD páros működő kódját megtalálhatom? Előre is köszönöm.
Üdvözlettel: Lex

Avatar
MeKrisz
Újonc fórumos
Újonc fórumos
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2006.03.15., szer. 14:17
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: MeKrisz »


Sziasztok!
 
Sunwave távirányítókkal (érintőképernyősök) foglalkozó fórumot ismertek? - lécci küldjétek el a linket ... mert olyat szeretnék venni, de lenne néhány kérdésem
 
Köszi : Krisztián
Kivetítő: BenQq W1100 A/V Erősítő: Denon AVR-3311 DVD felvevő: Pioneer DVR-540H
HTPC játékos: i5-3570K Deck1: Pioneer CT-S730 3D TV: Samsung UE32E6030
Front Hangfalak: 2xWharfedale Diamond 8.4 Center Hangfal: Wharfedale Diamond 8 Center Surrond Hangfalak: Wharfedale Diamond 8.2 Subwoofer : Mordaunt-Short MS 909W

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Hol lehet letölteni a CHUNGHOP RM-933E távirányító kódtáblázatát?
Esetleg, ha megvan valakinek, megkérném, hogy küldje el az alábbi e-mail címre:
count_dracula@freemail.hu
 
Köszi

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Hello mindenkinek! Akinek kódra van szüksége az URC22C-15 típusú távírányitóhoz az írjon a v.zsozso@freemail.hu címre és szívesen elküldöm e-mailba az összes kódot. Egy gondja van mert én AKAI típusú TV-hez vettem és azt nem nagyon viszi, de az oriont a itt-nokiát az simán viszi.
zsozso@freemail.hu. Megkerhetlek, hogy a nobel@centrum.sk címre kuld el a kodokat? Koszonom

Avatar
valiszilvi
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.07.17., hétf. 17:29
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: valiszilvi »


Hello!
 
Az URC22B-15 univerzális távirányítóhoz lenne szükségem a kódokra. Ha vkinek megvannak az légyszi küldjön egy e-mail-t a valiszilvi@citromail.hu címre. Ha esetleg azt tudja vki, hogy hogyan kell használni az automatikus keresést, akkor azt is megírhatja.
 
Előre is köszi!

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

Hello mindenkinek! Akinek kódra van szüksége az URC22C-15 típusú távírányitóhoz az írjon a v.zsozso@freemail.hu címre és szívesen elküldöm e-mailba az összes kódot. Egy gondja van mert én AKAI típusú TV-hez vettem és azt nem nagyon viszi, de az oriont a itt-nokiát az simán viszi.

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Nekem is urc22c-15 tipusu távirányitom van, és nekem is szükségem volna a kodokra. Ha valakinek megvan, vagy tud linket vagy vmi, küldjön nekem egy emailt a fulee9999@tvn.hu-ra. Előre is köszi


Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Szeva all.
Nekem is Chunghop gépem van méghozzá Chunghop RM-33E+
 
És egy jó kis nyomi orion tv-hez szeretnék csatlakozni vele de nincs mega táblázatom ha valaki eltudná küldeni emailbe vagy itt egy linket adni azt megköszönném...
(butyokanime@citromail.hu)
 
 
Szelyasztok

Avatar
BEARiNG
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2006.05.20., szomb. 08:14
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: BEARiNG »

Hello! Akinek Chunghop RM-933E távirányitója van, lenne olyan szives és elküldené nekem a SABA tv-hez tartozó kódokat, mert automatikus kereséssel nem talált normális kódot. Előre is köszi!

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


http://www.classic-serviceparts.com/cla ... NUAL_D.pdf 
itt találtok egy csomo kodot:)))))

a linken tényleg sok kód van, de ahogy nézem az urc22c-15-höz nem jók
engem is érdekelne a kódlista
úgyhogy ha vki el tudná küldeni akár mailben a bokorn@tvn.hu-ra, azt megköszönném
 
meg még egy:
 
akinek ilyen távja van, légyszi mondja meg hogyan kell az automatikus kódkeresést csinálni! a kód beprogramozását tudom csak az aut. keresőt nem, annyira emléXem hogy a power gombot kell nyomkodni amíg jó nem lesz...

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


http://www.classic-serviceparts.com/cla ... NUAL_D.pdf
 
itt találtok egy csomo kodot:)))))

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


hello
 
urc22c-15-ös távirányitóm van nem tud valaki universum tv hez kódókat? köszi

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


hello
van egy thomson ROC2404 távírányítóm, csak nincs meg hozzá a kódlista. Valaki nem tudná elküldeni nekem?

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok! 
A kábelszolgáltató átprogramozta a csatornakiosztás, és a távirányítónak nem tudom a program funkcióját.
Tudna valaki segíteni, hogy egy Universal Urc22c-15-ös távirányítónak az ITT-Nokia tv-hez szükséges kódját elküldené.
Sehol sem találom a kódlistát. Sürgős lenne.
 
 
Nagyon köszi
 
email: feco22@fibermail.hu

ITT-Nokia 005,032,033,040,041,045,049,069,070,071,072,074,076,162,168,176,177
 
cserébe röviden írd le hogyan kell beadni a kódot és memorizáltatni. ugyanis nem egyértelmü. gyula.szabo@freemail.hu cimre előre is köszönöm.

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »

CHUNGHOP RM-933E távirányítóhoz nem tudja valaki, hol lehetne a neten megszerezni a kódtáblázatot? Mert 1 évig rendesen működött, de most lemerült az elem és sehol nem találom a kódtáblázatomat.

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
A kábelszolgáltató átprogramozta a csatornakiosztás, és a távirányítónak nem tudom a program funkcióját.
Tudna valaki segíteni, hogy egy Universal Urc22c-15-ös távirányítónak az ITT-Nokia tv-hez szükséges kódját elküldené.
Sehol sem találom a kódlistát. Sürgős lenne.
 
 
Nagyon köszi
 
email: feco22@fibermail.hu

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


nekem van egy Thomson ROC-56 os távirányitom és nem tudom a Provision TV kodját hogy rá tudjak kapcsolodni mert ez egy univerzális távirányito nagyon surgös válasz kéne


Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok 
Szeretném elkérni valakitöl az URC22B-3 univerzális táv kódjait. Vagy legalább a Grundig tv-hez való kódokat.Elöre is köszi.

Nekem is van egy URC22B-3 univerzális távirányítóm és egx ITT NOKIA Tv-hez szeretném beállítani. Tudna nekem valaki a kóddal segíteni?

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Thomson ROC430 típusú távirányítóhoz használati utasítást és kódfüzetet.
Tudtok segíteni hogy merre keresem?

Avatar
dioda
Isten Hozott! :)
Isten Hozott! :)
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2005.12.08., csüt. 12:26
Értékelés: 0

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: dioda »


Hály!
Azt szeretném kérdezni hogy a CHUNGHOP RM-933E univerzális távirányító tanítható e vag nem?

Vendég

Távirányitók

Hozzászólás Szerző: Vendég »


Sziasztok!
 
Van egy Grundig Fine Arts Planavision PW 110-8110/9 Dolby tipusú készülékem és egy távirányítóra lenne szükségem .A távirányítón Grundig Personal Remote 10 felirat van!
 
Segitsetek!Sürgős!
Ajánlatokat: 06304075114 vagy valuskaz@sensor.axelero.net

Válasz küldése

Vissza: “Szervízkódok”