Jump to content
AVX Café Rebat
Morph

Pioneer vsx 924-K (fekete) erősitő

Recommended Posts

Eladó sorba került ,eddig nagy becsben tartott ,hálószoba erősítőnk.

Megkímélt állapotban (nem nagy hangerőn használt),füstmentes szobából.

Első tulaja vagyok  2014.07.08 a vásárlás dátuma,így a garancia már lejárt.

Tökéletes műszaki állapotban,dobozával tartozékaival ,bemérő, távirányító,wireless adapter várja leendő és szerető gazdáját.

A fényképeken a 2.hdmi bement körül kis karc látható ,amit én is csak most ,hogy kivettem a helyéről láttam meg.Nem mély, felületi karist.

Igyekeztem a fényképeken ábrázolni a problémát ,ha ugyan az.Mozgatva sosem volt mindig itt a helyén teljesített szolgálatot.

Most leporoltam ,hogy fényképeket készítsek és visszarakom a helyére ,hogy kérés szerint ,ha kell üzem közben is meg tudjam mutatni.

Az erősítő Érden lakik,de kérésre Budapest bizonyos kerületeiben házhoz tudom vinni ,mert sokat járkálok a nagy faluban.

Irányáron ezt a remek gépet :93000Ft-ról indítanám.

Postát vállalok ,de csak a vevő felelősségére.Ha személyes az átvétel ,mindenki meggyőződhet a 100%-os üzembiztosságról.

Soha nem volt ,hdmi ,vagy bármi más probléma vele.

Erről volna szó egy kis teszt kíséretében:http://www.av-online.hu/hazimozi/pioneer-vsx-924-hazimozi-erosito-teszt_1256

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

A Front Pre-Out arra való, ha a frontokat egy végfokkal szeretné az ember "megtámogatni"?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Pio cuccokra ha hivatalos Basys gari van, akkor az 36 hónap. Ha az van akkor még nem járt le..

Nem az volt ,külföldi beszerzés volt.Ott a hivatalos törvények 2 évet adnak meg.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

A Front Pre-Out arra való, ha a frontokat egy végfokkal szeretné az ember "megtámogatni"?

Akár.Nyilván arra szolgálhat ,ha tehermentesíteni szeretnénk az erősítőt ,vagy más tonalitást párosítanánk hozzá.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Vendég
Lezárt téma, nincs lehetőséged hozzászólni.

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt