Jump to content
AVX Café Rebat
aradi-gyula

Preludium B31

Recommended Posts

Sziasztok!

Keresek Preludium B31 (esetleg B32) hangsugárzókat jó állapotban, reális áron.

Ha esetleg peremhibás, de más szempontból jó állapotú, az is érdekelhet.

Üdvözlettel:

Aradi Gyula

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Üdv!

Javaslom ezt, viszonylag jutányos áron van:

http://www.jofogas.hu/budapest/Videoton_preludium_B_31_hangfalpar_legenda_gyari_dobozaval_59226171.htm?first=1

Sok sikert a vásárláshoz, nagyon jó hangfalak ezek, biztosan meg leszel velük elégedve!

Üdv.:

Tomi

Jutányos áron?? 49990ft,ez még párnak is sok nem,hogy darabárnak!

Azért majd 100000 ft egy Preludiumért már nagy pofátlanságra vall!

Gondolom te vagy az eladó, 

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nem én vagyok az eladó, sőt nem is ismerem. A jutányos árat ironikusan értettem.
Ellenben, ha az eladó meg akar válni ezektől a hangsugárzóktól, akkor belemegy az alkuba is, ahhoz kivántam igazából sok sikert.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ha minden jól megy, a héten sikerül szereznem egy B32-es párt. Egy Magnat Sonobull 20 hangfalpárt fog leváltani, amivel elégedetlen vagyok, mert nem tetszik a közép-magas tartomány.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ha minden jól megy, a héten sikerül szereznem egy B32-es párt. Egy Magnat Sonobull 20 hangfalpárt fog leváltani, amivel elégedetlen vagyok, mert nem tetszik a közép-magas tartomány.

Biztos van persze még rosszabb is de kérdés , hogy valóban ott van-e a probléma.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Biztos van persze még rosszabb is de kérdés , hogy valóban ott van-e a probléma.

A Magnat Sonobull 20 a gyár legolcsóbb hangsugárzója volt. Nagyon egyszerű hangváltó és névtelen hangszórók jellemzik. Már ideje továbblépnem. Preludium B31 van az egyik kollégámnak, hallottam a hangját és nekem bejön. Ő egy házi gyártmányú csöves hibrid erősítővel hajtja. Állítólag a B32 még jobb, olyanom lesz, ha minden jól megy.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

A Magnat Sonobull 20 a gyár legolcsóbb hangsugárzója volt. Nagyon egyszerű hangváltó és névtelen hangszórók jellemzik. Már ideje továbblépnem. Preludium B31 van az egyik kollégámnak, hallottam a hangját és nekem bejön. Ő egy házi gyártmányú csöves hibrid erősítővel hajtja. Állítólag a B32 még jobb, olyanom lesz, ha minden jól megy.

Én a helyedben meghallgatnám a Heybrook HB1-et is amit itt árulnak az AVX-en. Ugyanaz a hangszórókészlet és szerintem jobb mint a Preludium.

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

A B31 a jobbik, mert abban vannak a HB1 sugárzói. A HB1 volt az alapja a B31-nek. Mellesleg én is imádtam a B31 hangját.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

1994. végén nem egészen 23 ezerért vásároltam egy pár Preludiumot a Bajcsy Zsilinszky úti hangszóróboltban. 14 év múlva ugyanannyiért adtam el. Nálam a peremek is ugyanolyan tökéletesek voltak mint új korában. Viszonylag olcsó, de zene hallgatásra alkalmas hangsugárzók voltak.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Vendég
Lezárt téma, nincs lehetőséged hozzászólni.

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt