Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Epson EMP-TW700 HD Projektor (keveset használt,megk

projekor epson házimozi projektor

• Lezárt téma A téma zárva.
2 válasz erre a témára

#1 Maxximus

Maxximus

Újonc fórumos

• Regisztrált felhasználó
  • Pipa
  • 40 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:DAC/AMP: Furutech ADL, Dargonfly RED , DAC/DAP: Fiio X7+AM2 , A&K Junior, Shaning M1, AMP:iBasso P5, Fejes: Audeze LCD2, AKG 545, 845, Bose QC25,Focal Spirit Classic, HIFI: Tecnics A800 előfok+végfok+vifa custom épített hangfal.

Elküldve: 2016 december 23 - 23:55

Bács,Szolnok,Békés,Csongrád megyékben szinte bárhova el tudom vinni (benne van az árban), de időpont egyeztetés szükséges.

és mi lenne az ár?

Bocs,időközben elkelt. Zárom.

• 0

#2 Fuxa

Fuxa

Isten Hozott! :)

• Pipa
  • 21 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 20 - 09:43

Bács,Szolnok,Békés,Csongrád megyékben szinte bárhova el tudom vinni (benne van az árban), de időpont egyeztetés szükséges.

és mi lenne az ár?

• 0

#3 Maxximus

Maxximus

Újonc fórumos

• Pipa
  • 40 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:DAC/AMP: Furutech ADL, Dargonfly RED , DAC/DAP: Fiio X7+AM2 , A&K Junior, Shaning M1, AMP:iBasso P5, Fejes: Audeze LCD2, AKG 545, 845, Bose QC25,Focal Spirit Classic, HIFI: Tecnics A800 előfok+végfok+vifa custom épített hangfal.

Elküldve: 2016 december 19 - 22:51

Epson EMP-TW700 Projektor eladó. Kicsit több, mint 5 éves és csak otthoni házi mozira volt használva a mennyezetre szerelve.
Első gazdája vagyok, én vettem újonnan! Nem bizonytalan eredetű,ide-oda cserélt !
Az izzóban 352 óra van ami azt jelenti, hogy az élettartamának a kb a 1/8-nál jár.(3000 óra a gyári élettartama az izzónak)
Nagyon megkímélt keveset használt.(oka:60"-os TV)

HD-kompatibilis házimozi-kivetítő, amely kedvező áron nyújtja az óriásképernyő minőségét
HD mozi otthon - 720p felbontás és 10 000:1 kontrasztarány, ami kitűnő képet ad
- Professzionális teljesítmény elérhető áron
- Az Epson Cinema Filter technológia kiváló képet ad világosban és sötétben is
- Tökéletes színek- a beépített színmódok optimalizálják a képet
- Az Epson legjobb 3LCD technológiái - fényesebb, tisztább képek, élethű színek és finom mozgás
- Kompatibilis a jövő technológiáival, a HDMI-t is beleértve - csatlakoztathat DVD-t, TV-t, set-top boxot, játékkonzolt, számítógépet, digitális fényképezőgépet
- Egyszerű telepítés - vízszintes és függőleges objektíveltolás, optikai zoom - mennyezetre is rögzíthető

Régi ÁRA/vélemény

Hetente Pesten is vagyok! (most szerdán is 12.21)

Tel:

harminc-93590-hetvenöt

Viberen is vagyok

Csatolt képek:

• kep_999-1026.jpg
  • 14818735181741_big.jpg
  • 1481873519716_big.jpg
  • 14818742359609_big.jpg
  • 14818752771485_big.jpg

• 0

Also tagged with one or more of these keywords: projekor, epson, házimozi projektor

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó