Jump to content
AVX Café Rebat
ozeviktor

Milyen zenét hallgatsz?

Recommended Posts

Csak kíváncsi vagyok :D

hiányolom a következő kategóriákat:

- country

- ambient/chillout

- world music

és még van egy pár...

meghát kellene egy mindenevő kategória

meg probléma az is, hogy nem lehet egyszerre többre szavazni

vagy ezekre van mindössze egy "egyéb" kategória?? :lol:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nemrég a rádióban egy kívánós műsorban egy kissrác kért vmit, a műsorvezető megkérdezte, hogy rokker-e, a srác azt válaszolta, hogy rokker és repper.

:lol:

Sztem is szűk a kategória, talán úgy, hogy leggyakrabban...

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

arra válaszolnék mit nem: 10.

(azért egyet megjelöltem, ami a legjellemzőbb)

lehetne még alter rock külön, vagy elektronikus zene (Kraftwerk) amit sokan szeretnek errefelé

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Jó oké ez közel sem teljes. Csomó zenei stílus van de itt csak 10 pontom volt. Ezért a legjellemzőbbeket írtam ide.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

így érdekes a dolog mert pl. csak "diszkó"-zene alatt vagy 20 féle eltérő stílus van, és emiatt én is inkább az "egyéb" kategóriát jelöltem :D

egyébként a kedvenc műfajom T R A N C E :lol:

viszont ettől függetlenül sokszor hallgatok a Blink 182 és hasonló rock-tól kezdve a breakbeat-en át a klasszikus vonós filmzenékig bezárólag mindent, ami tetszik :blink:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Én is abszolút vegyes zenéket hallgatok most éppen Stinget kezdtem el hallgatni. :lol: Amit nagyon nem szeretek az a nagyon diszkós úgymond tuc-tuc (nem bántásnak mondom!) meg a nagyon zúzós metál. De a klasszikus zenétől a rap-ig szinte mindent elhallgatok ami tetszik! :D

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Most éppen Johnny Cash-t és June Carter-t. :lol:

Nekem a zenével korszakaim vannak. Úgyértem, ha megkedvelek valamit-valakit, "unalomig" hallgatom(szinte semmi mást), aztán félreteszem. Van hogy visszatérek egy-egy régi kedvenchez és újra felfedezem magamnak. :D

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szóval..elektronikus, klasszikus, jazz, drum'n'bass, techno, ebm, trance, jpop, metál, rock, goa, breakbeat, breakcore, progressive house, chillout, ambient, jungle, downtempo, hardcore, minimal, 2step, rap

és ez még csak néhány elektronikus és hangszeres zene, igaz van köztük ami kapcsolódik, netán egymásból fejlődött ki, vagy vissza satöbbi :lol:

hm..nos igen, kicsit sokfélét hallgatok..inkább nem jelölök semmit..

jaigen, egyébként is nehéz kategorizálni..mert pl itt van a disco, ami nekem a disco-ban adott meg rádióból folyó slágert jelenti, de lehet, hogy másnak a house is ezt jelenti, az nálam viszont elsősorban ígényesebb prog house..

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Szóval..elektronikus, klasszikus, jazz, drum'n'bass, techno, ebm, trance, jpop, metál, rock, goa, breakbeat, breakcore, progressive house, chillout, ambient, jungle, downtempo, hardcore, minimal, 2step, rap

Hogy legyen valami értelme is ennek a topicnak, definiálhatnád ezeket a műfajokat. Én kb. a feléről nem tudom, miféle. :lol:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szerintem nincs olyan ember a földön aki ezek közül csakis bármelyik egyet hallgatja. Én alapvetően a rockzenét szeretem de nagyon sokmindent meghallgatok...

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ha valaki a vegyigyümit szeretei az mindet bejelölje??? :D

Hülye megközelítés :lol: ezek alapján értelmetlen a szavazás...

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Na igen. Elég gyengén lettek a ketegóriák megépítve. Viszont szerintem nem is kéne az összeset felsorolni. Elég lenne a fő kategóriákat felírni. De pl. a Disco az nem ilyen. Az kerülhetne az elektronikus zenék kategóriába és akkor ide jönne még egy tucat másik. A kérdés meg az lenne, hogy milyen zenei stílust hallgatsz leggyakrabban. Gondolom mindenkinek van olyan. Pl. nálam az alternatív rock lenne az, így a rockot jelöltem, de mellette én is hallgatok pop, jazz, elektronikus és egyéb műfajokat, csak nem olyan mértékben.

Na mind1, de így nem igazán szimpik a kategóriák, ráadásul 10 hely van és csak 8 kategória lett felírva.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Hogy legyen valami értelme is ennek a topicnak, definiálhatnád ezeket a műfajokat. Én kb. a feléről nem tudom, miféle. :lol:

Nem probléma, ezek közt elég sok szubkultúrális zenestílus van, tehát amit viszonylag elég kevés ember hallgat, én viszont sok ilyesmit is hallgatok :D

Tehát például már egy cinematic orchestra-t se ismernek sokan gondolom, vagy a többi ninja tunes-os előadót ..nem beszélve mondjuk ilyesmiről, hogy antimatter, hocico, roots manuva..

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Elég lenne a fő kategóriákat felírni. De pl. a Disco az nem ilyen. Az kerülhetne az elektronikus zenék kategóriába és akkor ide jönne még egy tucat másik. A kérdés meg az lenne, hogy milyen zenei stílust hallgatsz leggyakrabban.

Igen, csakhogy az elektronikusba nagyon sok minden belefér, a másik kategória meg lenne a hangszeres (illetve lehetne még a vegyes) :lol:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt