Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Soner Audio termékek

• Please log in to reply
1303 válasz erre a témára

#1 rudulf

rudulf

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.428 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2017 október 13 - 16:27

Sziasztok,
Tettem fel a kábel eladásban egy Harmonic Technology Fantasy AC10-et, ha esetleg kell valakinek.
R
  • 0

#2 balika

balika

Kezdő Fórumlakó

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 483 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 17 - 16:02

Most jöttem meg Zolitól. DAC megrendelve. :smile52:  Azért ha minden összejön, holnap meghallgatom saját rendszerben is, de egyértelműen nagyon meggyőző, nem gondoltam, hogy ennyire az lesz.

• 0

#3 csövi

csövi

Törzsgárda

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 6.330 Hozzászólás:
  • Interests:Zene, Foto...

Elküldve: 2016 december 03 - 22:16

Én is használtam olyan kapcsolót...nálam vett le a dinamikábol. De rég volt...már nem is hifizem annyira. Csak hallgatom.ill azért kábeleket kipróbáltam. Hátha találok valami kincset...pl az ac10 már túlléptem:)
  • 0

#4 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.823 Hozzászólás:
  • Interests:Autó, zene, kerékpár, tollaslabda

Elküldve: 2016 december 03 - 22:12

Pedig a Zoli még akkor sem használt előfokot a saját rendszerében, amikor amúgy készített. Mellesleg nekem is jobban tetszett tisztán a végfok, ellenállás osztóval, mint előfokkal.

Olyan rendszer a világon nincs még egy szerintem. :)

(Amúgy meg gondolom eleve illesztett a végfokhoz a Mephisto, meg a phono fokozat is, így nem kell egy előfoknak elvégeznie a piszkos munkát)

• 0

#5 viri

viri

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.886 Hozzászólás:
  • Interests:Asztalitenisz, zene, bicaj, filmek

Elküldve: 2016 december 03 - 22:02

Ha az új végfokra ráköttöttem a elöfokot nagyon elvékonyodott a hang. Az enyém pedig hagyott szólt egybe. Számomra persze...az, hogy pl. Zolinál biztos jobb az új, de olyan rendszert nem tud adni csak bemutni.

Pedig a Zoli még akkor sem használt előfokot a saját rendszerében, amikor amúgy készített. Mellesleg nekem is jobban tetszett tisztán a végfok, ellenállás osztóval, mint előfokkal.
  • 0

#6 csövi

csövi

Törzsgárda

• V.I.P.
  • 6.330 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 03 - 21:54

No meg én analógia híve vagyok nincs is cdm ...ezért is volt jó a teszt hisz ott volt a nagy dac és a komoly cdjátszó...
  • 0

#7 csövi

csövi

Törzsgárda

• V.I.P.
  • 6.330 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 03 - 21:51

Ha az új végfokra ráköttöttem a elöfokot nagyon elvékonyodott a hang. Az enyém pedig hagyott szólt egybe. Számomra persze...az, hogy pl. Zolinál biztos jobb az új, de olyan rendszert nem tud adni csak bemutni.
  • 0

#8 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.823 Hozzászólás:
  • Interests:Autó, zene, kerékpár, tollaslabda

Elküldve: 2016 december 03 - 21:46

Nagyon jó...nem cserélek. Előfokkal sokkal stabilabb hang
..most már nem is készít szerintem előfokt Zoli. Végfokra rak 2db hangerő szabályzót. És az árak is duplázottak. Igaz több kábel kell, de igy nekem kényelmesebb. Több forrást használok.

Szerintem kell az az előfok és nem feltétlen csak a több forrás miatt.  :smile32:

• 0

#9 csövi

csövi

Törzsgárda

• V.I.P.
  • 6.330 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 03 - 21:43

Nagyon jó...nem cserélek. Előfokkal sokkal stabilabb hang
..most már nem is készít szerintem előfokt Zoli. Végfokra rak 2db hangerő szabályzót. És az árak is duplázottak. Igaz több kábel kell, de igy nekem kényelmesebb. Több forrást használok.
  • 0

#10 balika

balika

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 483 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 03 - 19:32

Vendégként voltam ott. Nem kritizáltam semmit. Jó hang volt. Kevés hely van ahol otthoni körülmények között ki tudom próbálni 15éves végfokom mennyire elavult egy 1-2 éves új mellett. Jókat beszélgettünk. Fel sem tünt a virág...emberi kapcsolat fontosabb volt Számomra. Majd az egész nappaliban tele van hifivel. Tényleg fel sem tűnt a virág. :)

És milyen a újabb a régihez képest? Az enyém is tizenéves már, nem is tudom mikor vettem 2002 vagy 2003 vagy 2004?  gondolkodik.gif

• 0

#11 csövi

csövi

Törzsgárda

• V.I.P.
  • 6.330 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 03 - 15:01

Vendégként voltam ott. Nem kritizáltam semmit. Jó hang volt. Kevés hely van ahol otthoni körülmények között ki tudom próbálni 15éves végfokom mennyire elavult egy 1-2 éves új mellett. Jókat beszélgettünk. Fel sem tünt a virág...emberi kapcsolat fontosabb volt Számomra. Majd az egész nappaliban tele van hifivel. Tényleg fel sem tűnt a virág.:)

Szerkesztve csövi által: 2016 december 03 - 15:02

• 3

#12 viri

viri

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.886 Hozzászólás:
  • Interests:Asztalitenisz, zene, bicaj, filmek

Elküldve: 2016 december 03 - 10:21

Nos...mana állványon van a hangfal. Havez fontos vagy csak a virág...

Bocs csövi, de ez még cikibb így... Aki próbált már különböző profi állványokat, tapasztalta, hogy mennyire hallatszik a változás. Nyilván próba után, ezért lett választva Mana a hf alá. Minden apró rezonancia, stb, ahogy írtad, minden számít, és ekkor egy fél kilós virág cserép az egész tetején... Ha annak a levételét nem halljátok, akkor a szerintem a biztosíték csere is felesleges. Én biztos azzal kezdtem volna, hogy azt vegyük már le vazeg..  leborulok.gif

ui.: persze nyilván én sem azt gondolom, hogy ennek a dupla falú hf-nak ettől sokkal rosszabb hangja lesz, de hogy meghallatszódik a virág levétele, és pozitív irányban, arra mernék fogadni is.

Szerkesztve viri által: 2016 december 03 - 10:25

• 0

#13 Guest_asebestyen_*

Guest_asebestyen_*
  • X

Elküldve: 2016 december 02 - 22:24

Ezeknek a virágoknak nagyon profi dupla állványuk van akkor.  ;peace;  A hang biztos nagyon jó, de az a virág ebben a formában akkor se egészséges ott...   gondolkodik.gif

• 0

#14 csövi

csövi

Törzsgárda

• V.I.P.
  • 6.330 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 02 - 21:08

• 0

#15 rozsad

rozsad

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 353 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 02 - 20:28

Sziasztok!

Tudnátok adni infót erről a kábelről!

Gyártó, weboldal stb.

Neten szinte semmit nem találtam.

Köszönöm.

Üdv.

• 0

#16 arzachel

arzachel

Arzachel kábel

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.998 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 30 - 10:35

Az ilyen tegyünk virágot mindenhová ahol jól néz ki szerintünk nézet ellen jó megoldás lehet egy olyan doboz,mint pl egy olyan amilyen ott figyel az avataromon.
Erre tegyen cserepet az asszony. :)
De komolyra fordítva tényleg veszélyes mutatvány ez,mert nincs olyan virág,amit legalább egyszer az életükben ne locsolnának túl.De még e nélkül is nyomot hagyhat a cserép,szóval jobb ezt megelőzni.

A QUAD ESL 57-re szintén nem lehet virágot rakni. :napsut:

• 1

#17 Shimano

Shimano

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.329 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 30 - 09:57

Ez így vicces és asszonybarát egészen addig, amíg nem járnak úgy, mint a volt főnököm. Neki a hangfalát Németországba kellett kiküldeni, hogy meg tudják javítani. Azóta nincs rajta virág...

Az ilyen tegyünk virágot mindenhová ahol jól néz ki szerintünk nézet ellen jó megoldás lehet egy olyan doboz,mint pl egy olyan amilyen ott figyel az avataromon.
Erre tegyen cserepet az asszony.:)
De komolyra fordítva tényleg veszélyes mutatvány ez,mert nincs olyan virág,amit legalább egyszer az életükben ne locsolnának túl.De még e nélkül is nyomot hagyhat a cserép,szóval jobb ezt megelőzni.
  • 0

#18 pali923

pali923

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.208 Hozzászólás:
  • Interests:zene
    még több zene

Elküldve: 2016 november 30 - 09:23

Nem gond,a lecsorgót felissza az a zokni,ami a lukba e célt is szolgálva lett beletuszkolva. :D

Ez így vicces és asszonybarát egészen addig, amíg nem járnak úgy, mint a volt főnököm. Neki a hangfalát Németországba kellett kiküldeni, hogy meg tudják javítani. Azóta nincs rajta virág...

• 0

#19 Shimano

Shimano

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.329 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 30 - 08:34

Persze az asszony időnként túl locsolja és ilyenkor a furnér simán felázik..... :rolleyes:  :rolleyes:

Nem gond,a lecsorgót felissza az a zokni,ami a lukba e célt is szolgálva lett beletuszkolva.:D
  • 0

#20 arzachel

arzachel

Arzachel kábel

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.998 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 30 - 08:07

az rajta van nagyon úgy néz ki :( ez amolyan asszonybarátos megoldás...

Persze az asszony időnként túl locsolja és ilyenkor a furnér simán felázik..... :rolleyes:  :rolleyes:

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó