Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Dragonweed DIY (Ex Totem Acoustic)

• Please log in to reply
663 válasz erre a témára

#41 dragonweed

dragonweed

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 776 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2017 február 17 - 21:03

Szeretnék én is jelentkezni, és egy lehetőséget felkínálni. Mivel 10-től este 6-ig hosszú lesz a nap, mint debreceni lakos felajánlom, hogy "összedobok" pár szendvicset + egy kis töpörtyűs pogácsát ( a pogi nem az én művem lenne ) és azzal érkezem, hogy ne éhezzünk zenehallgatás közben.

Amennyiben van rá igény, kérnék majd egy létszámot, nehogy kevés legyen az ennivaló :rolleyes:

:)  Erre nem is tudok mit mondani.... Most már csak egy kis jó HP hiányzik (nem a számítástechnika vonalról :D ), hogy legyen egy tényleg jó napunk...

Létszámot egyelőre nem tudok mondani, de ha a jelentkezés ebben a tempóban folytatódik, leszünk szép számmal.

Jelenleg olyan 15-18 főnél tartunk, az én baráti körömből is jönnének páran, szóval lehet leszünk vagy 25-en. Azt meg nyilván nem várhatom el, hogy ezt ingyen finanszírozd, de ha szerintem más is hoz egy két falatnyi harapnivalót, meg összedobunk pár forintot a szendvicsekre akkor jól elleszünk.

• 0

#42 Simici

Simici

Nincs visszaút

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 105 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 17 - 20:47

Szeretnék én is jelentkezni, és egy lehetőséget felkínálni. Mivel 10-től este 6-ig hosszú lesz a nap, mint debreceni lakos felajánlom, hogy "összedobok" pár szendvicset + egy kis töpörtyűs pogácsát ( a pogi nem az én művem lenne ) és azzal érkezem, hogy ne éhezzünk zenehallgatás közben.

Amennyiben van rá igény, kérnék majd egy létszámot, nehogy kevés legyen az ennivaló :rolleyes: 

• 0

#43 dragonweed

dragonweed

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 776 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 17 - 19:05

Uraim, köszönöm a jelentkezéseket, lehet még jönni, hely lesz elég.....

Talán kicsit túl nagy is lesz,  gondolkodik.gif  de kisebben meg nem fogunk elférni sad.gif

Egy dologban lehet segítséget fogok kérni. A jelenleg használt hangfalkábeleimet nagyon nehéz lenne a szekrénysor mozgatása nélkül azok mögül kiszedni, úgyhogy kérném, ha valaki tudna hozni egy pár kb. 3 méteres aránylag semleges hangú, nem túl extrém, de nem is túl mezei hangfalkábelt, az nagy segítség lenne.... Ha lehet ne ezüstözött, és ne túl vastag legyen...

• 0

#44 lacee

lacee

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 372 Hozzászólás:
  • Interests:Zene,Forma 1,Műszaki dolgok,Sport,kertészkedés.

Elküldve: 2017 február 17 - 15:33

Szia András!

Ha a munkám engedi akkor én is mennék s ha kell segítek a cuccokat átfurikolni,igaz nem nagy az autóm raktere :car-taxi:   v. csak a pakolásban is szivesen segítek.

• 0

#45 Speedy Gonzales

Speedy Gonzales

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.727 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 17 - 15:04

Én is mennék.

• 0

#46 adamo3

adamo3

Isten Hozott! :)

• Pipa
  • 21 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 17 - 14:12

Mi is mennénk, ketten, vagy hárman!

• 0

#47 Denonavr

Denonavr

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 593 Hozzászólás:
  • Interests:Házimozi, Forma 1

Elküldve: 2017 február 17 - 13:46

Ment pü. tőlem is!

• 0

#48 Sólyom

Sólyom

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 283 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 17 - 13:06

Dunakeszi - Debrecen útvonalon be lehet csatlakozni.
  • 0

#49 madibalage

madibalage

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 778 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 17 - 12:33

Ment pü. a jelentkezéssel!

• 0

#50 -KP-

-KP-

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.347 Hozzászólás:
  • Interests:42

Elküldve: 2017 február 17 - 10:30

Én is megpróbálok eljönni, a kérdés csupán az, hogy saját autó, vagy becsatlakozok valakikhez... 313 km...

• 0

#51 dragonweed

dragonweed

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 776 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 17 - 09:52

Gyűlünk.....Úgy tűnik hardverben nem lesz hiány  :)

• 0

#52 vasek

vasek

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 229 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 17 - 09:34

Én is mennék,és vinném a Mani2Le-t.Ha nem tudnék menni,akkor Sólyommal eljuttatom a dobozokat.

• 0

#53 Tul

Tul

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.111 Hozzászólás:
  • Interests:HiFi, motorozás

Elküldve: 2017 február 17 - 09:15

Csatlakoznék az előttem szólókhoz. Ott szeretnék lenni én is.

• 0

#54 trane

trane

elektrobaroCkdzsezzer

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 6.589 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 17 - 09:00

mint korábban jeleztem volt, én mennék - amennyiben az időpont jó :smile53:

• 0

#55 Sólyom

Sólyom

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 283 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 17 - 08:40

Rendben!

Nekem van - azaz lesz - egy csuda-hangfalam, az elvinném...

• 0

#56 dragonweed

dragonweed

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 776 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 15 - 09:23

Persze részleteket nem írtam.... Ha alaki hoz zenét, azt CD-n tegye, mert a PC-s rendszert nem cipelném el ha nem feltétlenül kell.

A lejátszó a már említett -erősen átalakított- Philips CD753-as lesz, az megállja a helyét komolyabb gépek mellett is, ettől nem kell aggódnotok ;) .

Erősítő 3 féle lesz, egy félig DIY végfok, (egy gyári Harman Kardon "kicsit" átépítve) kb. az erős középkategória szintje, egy PÁR Vincent SP997-es monoblokk, és a NIVS-es topicban szerepelt, szintén átépített csöves végfok, mindegyik passzívan, egy hangerőszabályozón át hajtva.

Miután nem vagyok nagy híve -és hívője- a többszázezres hangfalkábeleknek és összekötő kábeleknek, egyszerű de becsületes darabokat használok. Teszem ezt nagyrészt azért is, hogy lássuk, ezekkel is lehet élvezhetően zenét hallgatni, és alapvetően nem ezen múlik a végeredmény. Azért ha valakinek van valami csodadarabja hozza el nyugodtan, kipróbáljuk...

Azt azért még egyszer hangsúlyoznám, nem "hájgend" bemutatót szeretnék tartani, hanem egy remélhetőleg kellemes baráti beszélgetést, zenehallgatással kombinálva. Ha vannak kérdéseitek, készítsétek, meglátjuk lesznek-e válaszok is rájuk  :rolleyes: .

• 1

#57 hodyka

hodyka

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.406 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 15 - 06:26

Uraim Én szeretnék ott lenni a "találkozón"  :guitar:

Ha lehet vinni zenéket, milyen formátumba vigyem?

Gondolok itt CD, vagy vinyón flac, ape, stb.........

Üdv

• 0

#58 dragonweed

dragonweed

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 776 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 14 - 09:10

Kezdem látni a fényt az alagút végén (és remélem, nem a közelgő vonat lámpáit...:) ) - már ami a tervezett márciusi bemutatót, ill. az ott bemutatni szándékozott dolgok elkészülési idejét illeti.

Kicsit lassúbb és komplikáltabb lett a dolog mint vártam (mint mindig), -főként a kis omni dobozt illetően-, de most már minden alkatrésze elkészült, csak össze kell szerelnem, meg váltót dobozt behangolni.

Szóval úgy néz ki március 25, vagy 26-án lenne a találkozónk Debrecenben, a város központi helyén levő Városi Művelődési Központban. (Kossuth u. 1.)

Attól függően ki mikorra ér ide, mit hoz, szerintem 10 óra körül kezdenénk, aztán meglátjuk meddig lesz kedvünk maradni, elvileg kb. este 6-ig lehet.

Aki szeretne eljönni az jelezheti itt is, vagy pü-ben, ahogy jobban tetszik. Azt kérem írjátok meg, lenne-e olyan holmi amit szeretnétek elhozni, bemutatni, hogy tudjam  mire számítsak. (ha lehet ne túl sok mindent, mert az időnk nem korlátlan, és beszélgetésre is kéne hagyni valamennyit....)

• 4

#59 avl2

avl2

Kezdő Forumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.790 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 13 - 09:59

...Anne Sophie Négy Évszakja ...

nekem is kedvenc elöadasa

• 0

#60 kimber

kimber

ecce homo

• Adminisztrátor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 6.156 Hozzászólás:
  • Interests:szó-kép-zene

Elküldve: 2017 február 13 - 09:07

Köszi. Nem ismertem, meghallgattam, jó poén. :D Tangósított Vivaldi, hehe. Ez nekem kicsit "klasszikusok, diszkóritmusban", ha még emlékszik valaki erre a műfajra. Köszi, de maradok az eredetinél...

Nekem a 4 évszakból a klasszikus verzióban Gil Shaham előadása az etalon, de érdekes lehet meghallgatni a 4 híres izraeli hegedűművész közös koncertfelvételét is, ahol mindegyik évszakot más játssza. 

De mindezek mellett nekem most legjobban Max Richter átdolgozása tetszik, ami tele van feszültséggel, mégis felold a végére. 

• 0

1 felhasználó olvassa ezt a témát.

1 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó

komarfamily