Jump to content
AVX Café Rebat
tonee73

Dragonweed DIY (Ex Totem Acoustic)

Kolibri kérdés  

90 szavazat

1. 1. Milyen taggal bővüljön a Kolibri család?

• LCR Kolibrik (MTM konfiguráció, magas középen, kicsit hosszabb doboz két méllyel, ami állitva és fektetve is használható, plusz rak hozzá mindenki olyan szubot ami szi ve csücske. Ez lehet 2.1, 3.1, sima Kolibrikkel hátul- LCR-rel középen 5.1.
      38
    • "mezei" Kolibrik kisméretű de jó minőségű saját aktiv szubbal.
      16
    • Kolibrik oldalra sugárzó passzi v méllyel (ebben az esetben azt érdemes tudni, hogy a Kolibri mélyközepeknél ez sem lesz (lehet) érzékenyebb!). Itt viszont tényleg játszani kell a váltóval, lehet a varázslat nem fog átjönni....
      5
    • Hagyjuk a francba az egészet, jók a Kolibrik ahogy vannak.
      31

Recommended Posts

Egy kis ékszerdoboz került András kezébe, hogy tegye még jobbá!

Aztán meglátjuk mire jutott vele, a jövő héten ideér, akkor mesélek többet!:rolleyes:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
3 hours ago, Giorgio12 said:

Egy kis ékszerdoboz került András kezébe, hogy tegye még jobbá!

Aztán meglátjuk mire jutott vele, a jövő héten ideér, akkor mesélek többet!:rolleyes:

Fadobozos?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
50 minutes ago, dragonweed said:

Nocsak-nocsak.... lehet hogy jön a nagy visszatérés, vagy újabb kamu hír? gondolkodik.gif

http://www.origo.hu/techbazis/20180413-rebeat-hd-vinyl-bakelit-korong.html

Szerintem nem lesz itt semmiféle visszatérés.Ez a műfaj egy réteget fog kielégíteni.Annak idején ha minőséget akart az ember,akkor csak a vinyl volt,ma már sok minden van és a kényelem nagy úr!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

HD minőségű vynil... na persze.....a vége az lesz,hogy megint “feltalálják” CD-t:D.

Tessék kérem békén hagyni a “bakelitet”, úgy jó az,ahogy van.36_1_11.gif

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
On 4/11/2018 at 6:36 PM, madibalage said:

Sziasztok!

Elkészült egy ribbon előlap egy készülőben lévő dobozhoz...

IMG_20180411_180539 - 1.jpg

Az a baj, hogy az ember rendesen megkívánja.. Már elkezdtem puhatolózni Andrásnál :D

• Upvote 2

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Kérdés: 

Kedves Fórumtársak, nem tervezi-e valaki a Müncheni High-End Show meglátogatását? (május 10-13)  Esetleg többen is összeállhatnánk egy autónyi utas erejéig, aztán a költségeket szétdobnánk. Egy teljes ott töltött napra gondoltam, (célszerűen szombat), egy éjszaka szállással, plusz oda-visszaút. Személyes indíttatásom: szeretnék Vincent barátommal még ebben az életben egyszer találkozni..... :rolleyes:

Ha valakinek megtetszik az ötlet, itt jelezze.

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
4 perce, dragonweed írta:

Kérdés: 

Kedves Fórumtársak, nem tervezi-e valaki a Müncheni High-End Show meglátogatását? Esetleg többen is összeállhatnánk egy autónyi utas erejéig, aztán a költségeket szétdobnánk. Egy teljes ott töltött napra gondoltam, (célszerűen szombat), egy éjszaka szállással, plusz oda-visszaút. Személyes indíttatásom: szeretnék Vincent barátommal még ebben az életben egyszer találkozni..... :rolleyes:

:tutiok:Kíváncsi lennék az arckifejezésére ha esetleg találkoznátok....remélem összejön.

Bécót kérdezd meg.

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
4 minutes ago, lacee said:

:tutiok:Kíváncsi lennék az arckifejezésére ha esetleg találkoznátok....remélem összejön.

Bécót kérdezd meg.

Az igazság az, hogy nem akarok ezzel a tüskével a lelkemben elmenni ebből a világból..... De szerintem ezzel valahol ő is így van.  :rolleyes:

Más alkalmam meg nemigen lesz, hogy találkozzam vele.. ezért nem repülnék el Kanadába.

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
7 perce, dragonweed írta:

Az igazság az, hogy nem akarok ezzel a tüskével a lelkemben elmenni ebből a világból..... De szerintem ezzel valahol ő is így van.  :rolleyes:

Más alkalmam meg nemigen lesz, hogy találkozzam vele.. ezért nem repülnék el Kanadába.

Kívánom,hogy sikerüljön.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
5 hours ago, dragonweed said:

Kérdés: 

Kedves Fórumtársak, nem tervezi-e valaki a Müncheni High-End Show meglátogatását? (május 10-13)  Esetleg többen is összeállhatnánk egy autónyi utas erejéig, aztán a költségeket szétdobnánk. Egy teljes ott töltött napra gondoltam, (célszerűen szombat), egy éjszaka szállással, plusz oda-visszaút. Személyes indíttatásom: szeretnék Vincent barátommal még ebben az életben egyszer találkozni..... :rolleyes:

Szerintem már meghoztad a döntést! :-)

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sziasztok!

Én szombat reggel indulok Debrecenből Pestre - akikkel megyünk Münchenbe már teljes a létszám. Ha valaki egy Pestről induló csapatba be tud csatlakozni és a debreceni fuvar hiányzik, akkor szóljon nyugodtan!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt