Jump to content
AVX Café Rebat

Recommended Posts

Nem akartok valami bemutató installációt csinálni pl Pesten a Corvin Mozi valamelyik kisebb termébe néhány vetítésre? Csak azért kérdezem, mert imádok moziba járni, de az itthoni 2.0-ás hanghoz képest az ottani JBLek (bocsánat mindenkitől), és simán lehet, h csak az erősítés gyengesége miatt egyszerűen fapados, kent, unalmas hangot adnak. Legutóbb a Valerianon tapasztaltam ezt, már alig várom, h itthon is megnézhessem 2.0-án :-)))

Ja, és legalább tripla OCOS-szal meg valami jó vassal lepjétek meg őket :-))) ha lehetséges egyáltalán. Vagy valami kisebb moziban esetleg?

Bocsánat, ha komolytalan a kérdés.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nem akartok valami bemutató installációt csinálni pl Pesten a Corvin Mozi valamelyik kisebb termébe néhány vetítésre? Csak azért kérdezem, mert imádok moziba járni, de az itthoni 2.0-ás hanghoz képest az ottani JBLek (bocsánat mindenkitől), és simán lehet, h csak az erősítés gyengesége miatt egyszerűen fapados, kent, unalmas hangot adnak. Legutóbb a Valerianon tapasztaltam ezt, már alig várom, h itthon is megnézhessem 2.0-án :-)))

Ja, és legalább tripla OCOS-szal meg valami jó vassal lepjétek meg őket :-))) ha lehetséges egyáltalán. Vagy valami kisebb moziban esetleg?

Bocsánat, ha komolytalan a kérdés.

Bocsánat, hogy csak most reagálok...

A fő profil a sztereó, azt fejlesztjük folyamatosan, ami van egy-két mozis cucc, azt is szűkítjük, úgyhogy nagyjából nulla az esélye, hogy bárhol - a bemutatotermen kívül - legyen Dyno mozi installáció.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Bocsánat, hogy csak most reagálok...

A fő profil a sztereó, azt fejlesztjük folyamatosan, ami van egy-két mozis cucc, azt is szűkítjük, úgyhogy nagyjából nulla az esélye, hogy bárhol - a bemutatotermen kívül - legyen Dyno mozi installáció.

Köszi a választ, nem volt késés :-))).

Más kérdés:

Nem találok a neten új Contour és régi 1.4 (nem LE) összehasonlítást. Anélkül, hogy saját lánccal elmennék Hozzátok Nyíregyre, hogyan lehetne megragadni/szemléáltetni a különbséget? Nagy egyáltalán (nem készülök váltani), vagy kb ugyanaz, csak újítani kellett?

Régebben nagyon praktikus volt nekem a belvárosban bemenni az Akusztikába hallgatózni, de legnagyobb megdöbbenésemre száműzték a Dynot a kínálatukból, legalábbis a honlapjuk szerint...

Előre is köszi a választ, bocs, hogy dbrnsk-t duplázom, csak részletekre lennék nagyon kíváncsi.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nem találok a neten új Contour és régi 1.4 (nem LE) összehasonlítást. Anélkül, hogy saját lánccal elmennék Hozzátok Nyíregyre, hogyan lehetne megragadni/szemléáltetni a különbséget? Nagy egyáltalán (nem készülök váltani), vagy kb ugyanaz, csak újítani kellett?

Hogyan lehetne szemléltetni? Ha elhozod a Contour 1.4-et. Nem kell az egész láncot hozni...

A Contour 20? Jobb. Nem marketingfogás. 35 nm-ig is szívesen ajánlanám akár álló doboz helyett is. Ár/érték/minőség aránya kiemelkedő a mai piaci kínálatban...mindamellett, hogy gyönyörűek az új kivitelek. Ez személyes vélemény. A teremben Rosewood kivitelben pompázik, öröm ránézni és persze hallgatni is. Szívesen látlak bármikor egy demora!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Jók ezek a Dyno-k, csakhát az áruk... sad.gif

Anno volt egy excite x22c-m, le a kalappal a hangzása és a kivitele előtt.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Engem kb. 2 hónapja fertőzött meg a Dynaudio vírus , igaz a kisebb változat (Emit 30) de ez is valami fantasztikus szólt nálam , akkor mi lehet feljebb .....

Ráadásul EMIL végtelen segítőkész , türelmes , figyelmes és nem tukmálja rá a vevőre a drágább árut ha úgy látja , hogy nincs értelme nem tudja kihasználni ! ! !

Követendő példa ! ! !

Igaz kicsit drágábbak az átlagosnál de itt minden a helyén van , mély , magas , tér , részletesség .... fantasztikus a hangjuk . 

Én is gyűjtöm a pénzt az "X" szériára . Az én láncomba e fölé menni  már értelmetlen .

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Jók ezek a Dyno-k, csakhát az áruk... sad.gif

Anno volt egy excite x22c-m, le a kalappal a hangzása és a kivitele előtt.

A minőségnek sajnos ára van...bár tegyük hozzá, hogy nem a Dyno árak magasak, hanem az itthoni kereseti viszonyok siralmasak.

Visszatérve...az adott kategóriában bármely hangfallal összehasonlítható a kapott hangminőség és akkor már nem is tűnik olyan drágának. Ez persze nem azt jelenti, hogy a Dyno-nál nincs jobb választás, inkább azt jelenti, hogy az adott árkategóriában mindenképpen érdemes meghallgatni. Pl.: az Excite X18 az árkategóriájában levő álló dobozokat megszégyenítően szólal meg (konkrét példát nyilván nem fogok írni).

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Hogyan lehetne szemléltetni? Ha elhozod a Contour 1.4-et. Nem kell az egész láncot hozni...

A Contour 20? Jobb. Nem marketingfogás. 35 nm-ig is szívesen ajánlanám akár álló doboz helyett is. Ár/érték/minőség aránya kiemelkedő a mai piaci kínálatban...mindamellett, hogy gyönyörűek az új kivitelek. Ez személyes vélemény. A teremben Rosewood kivitelben pompázik, öröm ránézni és persze hallgatni is. Szívesen látlak bármikor egy demora!

Ha választhatnék, hol szeretnék lakni, a Louvre múzeum lenne az, minden teremben egy Confidence-mozival :-))). Sajna, nem tudom elvinni Nyíregyre a cuccot, félteném is, meg pont jól elvagyok vele itthon, biztos, jobb az új Contour, ezt nem kétlem, a "régi" 1.4 "csak" 41 Hzig megy le, de ez nekem a szobám miatt nagyon jó, meg, ne feledjük, elsőrendű váltó van benne, pont elég a tökéletes sugárzók miatt. Nekem is álló "helyett" van, a szoba, ahol hallgatózom, sajnos csak 35 m2, 4 méter magas, összesen 140 légköbméter. TÖKÉLETESEN beszólja az 1.4, szebben nem is lehetne, gyakran a kanapén ülve a kulcscsomók táncolnak a farmerzsebemben... Dyno álló viszont talán már sok lenne, meg jobban is szeretem a monitor hangját. Meg a többi komponens is legyen hibátlan...

A meghívást köszönöm, most, h a suli elkezdődik, keveset fogok kimozdulni Pestről, de ha Nyíregyen járok, előtte feltétlenül bejelentkezem Hozzád.  :smile53:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Sziasztok!

Egy nálatok vásárolt Dynaudio Emit M20 párt vásároltam meg attól, aki tőletek vásárolta "esztétikai hibásan" gyakorlatilag van rajta 2 karc, ami akkor látszik rajta, ha úgy esik rá a fény. Kiállított darab volt. Nagyon elégedett vagyok vele és szerintem nagyon jó vásárt csináltam vele, Van még rá több mint 7 év garancia is...

Tökéletesen elégedett vagyok velük. Kicsit féltem, hogy megbánom az Acoustic Research hangsugárzóim eladását, de nem. A Dynok felülmúlták az elképzeléseimet, pedig "csak" Emit széria.

DynAudio fan lettem erőteljesen.

Csak gondoltam elmondom. :)

• Upvote 3

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt