Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Csevegő

Vélemények Tapasztalatok

• Please log in to reply
29 válasz erre a témára

#1 menyus2

menyus2

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 527 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:„Az ember, aki legbelül zenétlen, s nem hat rá édes hangok egyezése, az kész az árulásra, taktikára, s szelleme tompa, mint az éjszaka s érzelme komor, mint az Erebus: meg ne bízz benne. Hallgass a zenére.” (Shakespeare)

Elküldve: 2017 október 20 - 18:33

Kezd vegleges format olteni..[

attachment=435290:IMG_2097.jpg]

IMG_2098.jpg

IMG_2099.jpg

Csatolt képek:

• IMG_2097.jpg

• 3

#2 menyus2

menyus2

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 527 Hozzászólás:
  • Interests:„Az ember, aki legbelül zenétlen, s nem hat rá édes hangok egyezése, az kész az árulásra, taktikára, s szelleme tompa, mint az éjszaka s érzelme komor, mint az Erebus: meg ne bízz benne. Hallgass a zenére.” (Shakespeare)

Elküldve: 2017 október 19 - 18:21

• 3

#3 menyus2

menyus2

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 527 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 19 - 18:19

Core Audio Reference vegfok keszuloben..

Csatolt képek:

• 20171019_142417.jpg

• 4

#4 bazzs

bazzs

Fórumlakó

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 657 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 12 - 21:22

Én 1 hónap múlva éppen két éve használom menyusék saját fejlesztésű dac-ját. Eredetileg azért mentem menyushoz, hogy dobjon már fel profin op. és audio rendszert a gépemre, amihez megkért, hogy vigyek dac-ot is, nehogy a végén gond legyen a lecsupaszitott PC és a dac kompatibilitásával hazaérve. Mikor elkészült kipróbáltuk, jó volt. Aztán kipróbáltuk a dac-ját.  15másodperc elég volt ahhoz, hogy meggyőzzön, kell nekem – a saját 3k EUR-os Auralic helyett -, ami egy nagy gagyi hang volt az ott hallott mellett.  Még két felvételbe 1-1 percig belehallgattam, de nagyjából tök feleslegesen, mert óriási volt a különbség a menyusék dac-ja javára.

Kb. 1,5 hétre rá már nálam zenélt egy meztelen példány egy audiobyte hydra usb-spdif konverterrel kiegészitve. Ezzel tök jól elzenéltem, aztán jöttek az ápgrédek. Először a hydrát váltottam egy szintén menyusék-féle saját fejlesztésű megoldásra. Nálam tisztább, feszesebb, levegősebb, dinamikusabb hang volt az audiobyte-nál. Mielőtt meghoztam volna a váltásról a döntést, visszatettem a hydra-t, de 5 percnél többet nem maradt bent, már egyáltalán nem tudtam vele zenét hallgatni, annyira nem volt jó. Egyértelműen.

Aztán jött egy clock-upgrade a dac-on. Na ez is sokat hozott precizitásban, sávszélekben, dinamikában. Forrás oldalon eléggé elvoltam. ;)

Aztán csak kipróbáltam menyusék legújabb, csúcs usb-spdif konverterét, miután egy fórumtársunk igencsak nivós (=afeletti) rendszerében kipróbáltuk. Nála menyus forrásai ücsörögtek a rendszer legelején, ami mellett megvoltunk győzve a javulásról a  régebbiről az újabb usb-spdif konverter javára.

Onnan a konverter már hozzám utazott. …és már nem is hagyta el a polcomat…

Megdöbbentő minőségű ez a cucc! Menyusék talán itt tették legmagasabbra a lécet a forrás oldalon!

Tudtam, hogy van még feljebb a hangminőségben, de azt nem, hogy ennyi, és pont itt.

Iszonyat pontos a hang, teres, levegős, brutál dinamikus és nagyon mélyre menő mélyeket állit elő. Akkor és ott tol a zenében, ahol „mások” már elfogynak.  A hangszerek jóval természetesebbek lettek, jelentős javulás lett a textúrákban is.  A mélyeknél olyan szövetek jöttek elő határozottan, ami eddig csak éppen oda volt halványszürkével maszatolva.

A felbontással eddig sem volt bajom, de ez a kütyü olyat tolt még bele a hangba, hogy csak néztem ki a fejemből, hogy miként lehet ez itt igy…

Folyt. köv. 1x csak.

• 7

#5 eizol

eizol

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 379 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 08 - 13:43

Sziasztok!

Körülbelül két hónapja, hogy hozzá jutottam egy a Laci által gyártott átalakítóhoz. 

Anno ígértem Lacinak, hogy majd megosztom itt is a tapasztalataimat de gondoltam ezt azért nem szabad elhamarkodni, viszont mára már elérkezettnek láttam az időt egy kis beszámoló megírására. Két hónapos alapos fülelés után, úgy vélem ez már nem tekinthető egy hirtelen fellángolásnak de, hogy a lényegre térjek:

Emlékszem, hogy már az első megszólalásával lenyűgözött.

Pont akkoriban járt nálam egy Hydra mert gondolkoztam vásárlásán, ezért annak a hangja még ott volt a fülemben. Ami elsőre feltűnt, hogy  a Core audio átalakítója a legmélyebb és a legmagasabb tartományban lényegesen jobb felbontással és valóságosabban szólalt meg. Dinamikában és jelenlétérzetben is felülmúlva a konkurens terméket. Már akkor nem volt kérdés, hogy melyiket válasszam, ám még bennem volt némi félsz, hogy a hosszú távú együttélés során is megmarad-e a szerelem. Most már büszkén mondhatom, nemhogy megmaradt, de ha lehet így mondani, még jobban is szeretem mint az elején. Persze, ehhez hozzájárult az is, hogy menet közben kapott még  a számára megfelelő kiegészítőkből is jó néhányat. Entreq és aura kábelek személyében. :-)

Itt mutatkozott meg igazán, hogy micsoda képességek vannak még a rendszeremben,ekkor éreztem azt, hogy végre elengedhetem az Lp utáni vágyakozásomat is. 

Ezúton szeretném megköszönni Lacinak, hogy még a költözése közepette is szánt rám időt és segített a tökéletes installációban. 

eizol

• 3

#6 Lac.

Lac.

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.946 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 20 - 20:20

Na jó, kicsit bővebben, miután többen félreértették ezt a hö...hö...hö...-t. 

Dehogy nevettem ki Zsoltot, vagy Lacit, egyszerűen tetszett a beszámoló.

A meghallgatás eredményét előre borítékoltam volna, ha valaki megkérdezi.

Mindig nagyon élveztem Zsolt beszámolóit, személyesen is egy nagyon szimpatikus emberként ismertem meg.

Még mindig sokan vannak, akik eleve elutasítják a PC-t mint minőségi műsorforrást a CD-vel szemben, pedig hála - pl. Laci - úttörő munkájának, már régen meghaladta azt.

Ma este nálam is a Kaláka zenélt, nagyon élveztem az előadást.......  :guitar:

Szerkesztve Lac. által: 2017 szeptember 20 - 20:23

• 2

#7 Lac.

Lac.

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.946 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 18 - 05:48

Hö..hö...hö...   :lol:

• 0

#8 hosszu

hosszu

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.116 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 17 - 14:25

Menyus audio-pc-it nála kétszer volt szerencsém hallgatni. Az első látogatásom során tapasztaltakat, hallottakat a fórumon megírtam, a másodikról pedig csak annyit említenék meg, hogy bár a felbontás, a részletek megjelenítése egyértelműen javult, némileg "visszasírtam" az első találkozásunk során tapasztalt hangképet. Lacival "kielemezve" a pozitív változások és a múlt visszakívánása közötti ellentétet, arra jutottunk, hogy korábbi hangsugárzója, a Martin Logan által nyújtott könnyedség, levegősség hozzám közelebb áll, mint a második látogatásomkor használt Viena Acoustics hangsugárzók energikussága. Ez elfogadható magyarázatnak tűnt, hisz önmagam is panelsugárzót, Magneplanar-t hallgatok.

Ennyi előzmény után, Laci beállított hozzám egy nagyobb, meg egy kisebb kartondobozzal és két karvastagságú Stealth tápkábellel.
Lepakolt, amivel először a szobám megszokott rendjét borította fel, mert hol kis asztalt, hol egy monitort, hol egeret kért, majd HDMI-kábelt, elosztót - én meg rohangáltam le-föl a házban, hogy kívánságait teljesítve, mindent behordjak a zeneszobába.
Ezzel még úgy igazából nem zaklatott fel, de ezután audio-pc-jét rácsatlakoztatta a DAC-omra, majd bekapcsolta - ez utóbbit nem kellett volna...

Egy Pro-Ject CD Box RS futóművet és a hozzá tartozó RS-DAC-ot használok, amiből a futóművet helyettesítettük a PC-s forrással.
A meghallgatott felvételek mindegyike jobban szólt, mint amit megszoktam rendszeremtől, de elsősorban ne afféle műszaki paraméterekre gondoljatok, hogy több mély, magas, dinamika, hanem többféle és jobban átélhető érzelem, energianövekedés a teljes hangtartományban, nagyobb kontrasztok, több szín, több hangjegy(!), nagyobb szoba...
Nagyon nagy élmény volt minden felvétel hallgatása, függetlenül attól, hogy CD-rippet, vagy nagy felbontású felvételt hallgattunk - őszintén megdöbbentett, mennyire jól szól a rendszerem.

Ahogy melegedett be a PC - már leírni is nonszensz -, vált minden egyre valóságosabbá és az elcsépelt jelzőt említve, antagonisztikus ellentétként vált egyre egyre analógosabbá. Talán megköveznek most néhányan, de az otthonomban megszólaló echte digitális hang (csupa egyesből és nullából) nagyobb élményt jelentett, mint amit valaha bárhol hanglemezről hallottam - van kb. 1200 LP-m. Természetesen feltétlenül hozzá kell tennem, hogy rengeteg olyan kiváló lemezjátszó, hangszedő létezik, melyeket még nem volt szerencsém hallani, tehát amit kijelentettem, távolról sem általánosításként, hanem saját élményként szabad csak értelmezni.

Sok mindent ki lehetne emelni, ami maradandó élményt nyújtott, de a legfontosabb, az emberi hang megjelenítése, ami nem egyszerű feladat. A King's Singers énekeseit hallgatva, minden szereplő jól körülhatárolhatóan elkülönült, még a magasságuk is egyértelműen érzékelhető volt, az énekesek hangja pedig időnként hátborzongatóan valódinak tűnt. El tudom képzelni, hogy "avatatlan fül" számára kifejezetten félelmetessé válhat az ilyen hang, mert "az ott állnak előttem", de nem látom őket, nehezen összeegyeztethető. Azaz, valójában mégiscsak látni, mert az agy hozzáképzeli őket a hanghoz.
A másik ilyen élmény a Kaláka megszólalása, akiket nagyon gyakran hallottam élőben, mindenféle hangosítás nélkül. Természetesen belefér még sok-sok minőségi lépcsőfok a valóság és a pc-ről a szobámban megszólaló kalákás ének- és hangszerhangok közé, de már túllépte azt a küszöböt(?), amikor az agyunk már nehezen hiszi, hogy reprodukciót, digitálisan tárolt hangokat hall.

A tér minden felvételnél hatalmas, balra-jobbra a szobám falain túllépő volt (de csak miután bemelegedett a pc), a hátam mögül pedig nagyon sok visszhang, teremhang szólalt meg. Érdekes módon, amíg CD-futóművemet használva a hangkép tömege elsősorban a hangsugárzók mögé koncentrálódik, addig PC-ről inkább a hangsugárzók előtt, illetve velük egy vonalban épült fel.

Feltétlenül meg kell említenem, hogy a pc-s forrás nem változtatta meg a rendszerem megszokott tónusát, arányait. Minden egy picit melegebb, kerekebb maradt - amit nagyon szeretek, más számára pedig akár hiányérzetet is kelthet -, de mégis mindenből több részletet, hihetőbb hangokat jelenített meg.

Nem, nem rohanok holnap pc-s lejátszásra átállni - imádom kézben tartani a CD-korongokat, elolvasni a borítóikat -, de már nem zárom ki a lehetőségét. Laci DAC-jára pedig ezek után nagyon kíváncsi vagyok, bár egyenlőre még nem vagyok felkészülve egy újabb lelki megrázkódtatásra.

Csatolt képek:

• DSCN3724.JPG
  • DSCN3725.JPG

• 9

#9 viri

viri

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.885 Hozzászólás:
  • Interests:Asztalitenisz, zene, bicaj, filmek

Elküldve: 2017 július 28 - 11:03

Sziasztok!

Megosztanék itt egy friss élményt, nem hájpot, nem reklámot, hanem egy nagybetűs ÉLMÉNYT :)

Tegnap Laci felhívott, hogy majd két éves munka után kiérlelte magát, és baromi jó lett az usb/spdif átalakítójuk, szívesen meghallgatná nálam is, eddig négy rendszerben vizsgázott kitűnőre. Bírom a társaságát, tudom, hogy szinte egyforma az ízlésünk, és mindig a maximumra törekszik, ezáltal meglepően jól sikerült dolgokkal szokott előállni, mégsem voltam olyan lelkes, mert egyrészt véglegesnek tekintem a rendszerem, amin semmit nem szeretnék piszkálni (tudom, hogy ilyen nincs, akkor nevezzük hosszútávúnak :) ) másrészt a kibehúzogatásnak mindig van egy veszélye, macera, szóval nem annyira szeretem, na de legyen.

A saját Audiobyte Hydra Z volt a viszonyítási alap, ami nyugodtan mondhatom, hogy világszinten is elismert, a jelenlegi ára azt hiszem 750 euró táp nélkül 

http://audiobyte.net/products/hydra-z

Nem sorolom mennyi mindennél találtam jobbnak az Audiobyteot, mire megvettem ezért a nehezen emészthető árért (kénytelen voltam, mert egyenlőre amíg usb-n jön ki a zene, addig ez az egyik lelke a jóminőségű pc-s lejátszásnak). Laciék eddig is csináltak már egy átalakítót, ami igen jól sikerült nekik, többen már arra lecserélték a meglévő Hydrájukat, az én ismeretségi körömben is, engem azonban az még nem győzött meg amikor nálam járt (napokig). Voltak pozitívumai a Hydrával szemben, + dinamika, kicsit tisztább felső tartomány, stb, de valahogy a Hydra nekem analógosabb, természetesebb volt, maradt is. Most viszont beraktuk, és az első pillanattól kezdve tetszett amit hallottam. Nem ég és föld, ne úgy képzeljétek, hanem egy kicsit mindenben jobb . De ez a kicsi, kicsivel több részlet, kicsivel több levegő, kicsivel mélyebbre menő, és kidolgozottabb basszus, kicsit simább, minél tovább hallgattuk (4-5 órán át) annál jobban beszippantott. Mindennel megkínáltuk, semmilyen hiba nem került elő, a technicizmus árnyéka sem vetült rá. Sajnos bekerült a részemről megfizethetetlen 2000 fontba kerülő Entreq usb kábel, plusz a Valhalla V2/2 ref digitkábel is, néha sírni tudtam volna olyan gyönyörű hangok voltak, pl. Dhafer Youssef hangja, huhh...  :)

Ez iszonyú elragadtatottnak hangzik, de Laci a tanú rá, tényleg ezt éreztem, és láttam rajta, hogy ő is eléggé odavan :) Mivel az enyémnél nagyobb áteresztő képességgel rendelkező kábelekkel hallgattuk, így a végén amikor az  átalakítót cseréltük vissza, még jobban hallatszott a kettő közti különbség. Szóval ez történt tegnap, konkrétan még sosem hallottam ennyire jónak a cuccost, kicsit fel is kavarta az állóvizet. Azért ez több mint egy millió volt, amit hirtelen beletoltunk a rendszerbe, igaz hallatszott is :)

Még egy gondolat, bármit hallgattunk minden rettenetesen élvezetes volt, és akkor eszembe jutott az a fórumon keringő tévhit, hogy ha egyre jobb a felbontás, akkor jönnek elő a felvétel hibái, és hogy mennyire sok hallgathatatlan rossz felvétel van, stb.  Ezt ne higgyétek el, az egy rossz irány, ott akkor még sok hiba van, ami előtérbe kerül, nekem is volt olyan állomásom, ismerős a dolog, de az nem a felvételek hibája! A felvételek között hatalmas különbségek vannak, és igen találtunk olyan pl. Zoller Attila lemezt, hogy  rálehetett mondani, hogy nem jó felvétel, vagy 1958-as jazz koncert, de valahogy megvan az az érzés, hogy a maximumot hozza ki a lemezből, amitől nagyon lehet élvezni. Ez most egy általános megjegyzés volt részemről, mert most jutott eszembe, nyilván ez nem az új átalakítónak köszönhető (legfeljebb tovább növelte) hanem jó ideje e koncepció mentén építgettem a rendszerem, hogy a felvételek előnyeit hangsúlyozza, ne a hibáit. A csöves technikával nyilván könnyebb ezt elérni, félvezetősökkel többe kerül és nehezebb, de hallottam már, hogy megoldható :)

Zárszóként, nagyon nagy gratula Laciéknak!  :smile53:

• 8

#10 hukkle

hukkle

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 564 Hozzászólás:
  • Interests:gitár

Elküldve: 2017 március 10 - 23:57

Pár napja telefonos egyeztetést követően sikerült meghallgatnom a LePrésance/Core Audio elektronikákat (Dual Pc, DAC, Transport, Erősítő) és egyúttal találkoznom Menyhárt Lacival. 

Talán jobban érthető lesz a beszámoló, ha röviden leírom, hogy a fájl alapú zenélés nálam komoly hátrányból indul. Megmagyarázom, miért, mihez is képest értem a hátrányt. Vegyük a lemezeket (LP, CD)! Azt ugye be kell szereznem, börzére járok, öntudatlanul egy közösségi élményréteg rakódik le (mint egy koncert esetén). Ha megvan e lemez, és végre kézbe veszem a hordozót, az egy újabb érzelmi impulzus. Mikor hallgatom, van kontaktus a zenehordozóval és a lejátszó berendezéssel. 

No ez a hosszú becserkészés és előjáték a torrent-téka, roon-olás vagy a TIDAL böngészés esetén hiányzik. Sajnos az olcsóság meg a kényelem valahogy ezt a folyamatot nem tudja kompenzálni. Más oldalról a PC-s, zenelejátszós zenehallgatás a  "móka" és a "kütyüzés" jó terepe, de ezt a szintjét valahogy nem tudta megugrani  számomra. Amerre járok - sajnos - azt tapasztalom, hogy a házigazda ugrál a felvételek között, belekapunk sokmindenbe. Ez szerintem a zeneiség, a rendszer a zenei történésbe való bevonásra való képessége hiányáról árulkodik.

A mostani demó során érzelmileg elég komolyan meghullámvasutaztatott az előkerült felvételek mindegyike. 

Laci az 1 órás demó végén egy Kalálka által megzenésített Kányádi Sándor verset  rakott fel.  Ennek a felvételnek hifi szempontok alapján "értelmezési tartományon kívüli" elemnek kellett volna lennie. Ehhez képest durván ránk nyomta a csendet fél percre.

Nekem elég fontos, hogy az adott konstruktőrt/eladót tudjam valahogy megismerni, beszéljünk. 

Nomármost Laci esetében a produktumok minősége és a beszélgetés kölcsönösen komoly bizalomra ad okot. 

Szerkesztve hukkle által: 2017 március 11 - 00:03

• 3

#11 zotyazotya

zotyazotya

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 164 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 17 - 14:58

HÁT ILYEN NINCS!

Sziasztok!Akár a címet,ezt a párt sort is csak egy kis figyelemfelkeltőnek szánnám,nem reflektált reklámnak. Nem célzottan ehhez a témához kapcsolódóan ismerkedtem meg a Lacival, de szorosan kapcsolódott a zenéhez. Segítőkész, előzékeny fogadtatásban részesültem és rövid beszélgetést követően le lettem ültetve egy hangulatos lehallgató szobába, süppedős fotelbe és beüzemelére került egy Laci (és szintén mérnökből álló csapata) által tervezett, és megvalóított rendszer. Nagyvonalakban -virágnyelven- elmonda,hogy mit is fogok hallgatni. Egyszerű Flac-et, csak kicsit másképp. Az általuk előállított PC-n,DAC-on át,melyet szintén saját erősítő továbbít Vienna hangfalakra.
Nagyon sok rendszert hallottam már,akárcsak Ti,akik ezt olvassátok,de ilyen szintet képviselni... Már az első benyomásom az volt,hogy ilyen nincs!, ami minden meghallgatott zene után tovább erősödött. Nem lehet ezt leírni, és értelmetlen lenne közhelyes dolgokat reggelig sorolni, de a lényeg, hogy a zene ÉL és LÉLEGZIK!Nincs egy fikarcnyi hiányérzet sehol és nincs egy bántó hang hátmasszírozó hangerőn sem. Élmény volt hallgatni és átélni a történéseket!
Hát így esett meg velem életem eddigi legmeghatározóbb audiós élménye,amit úgy gondolom azoknak a zeneszeretőknek is érdemes lenne meghallgatni,akik az abszolút tökéjt keresik és megengedhetik maguknak egy rendszer bővítését vagy átalakítását.
  • 3

#12 Furi

Furi

Újonc fórumos

• Pipa
  • 26 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 17 - 15:22

Olvasva a többiek beszámolóit felbátorodtam, és rendeltem egy USB kártyát Lacitól a DAC-omhoz. Előtte telefonon átbeszéltük a dolgot, ahol nagyon kedvesen elmondott mindent, amit tudnom kell a PC alapú zenehallgatásról.

Mikor megjött a kártya egyből beraktam a gépbe, és eljött a varázslat :). Azon felül, hogy minden mélyebben, magasabban, szebben szólt, megjelentek az érzelmek is a zenékben! Erről az érzelmekről már olvastam másoktól, de most értettem meg, hogy mi is ez. Azóta sok zenét hallgattam, és hirtelen sok kedvenc albumom lett :).

Mivel én egy mindenre használt gépen hallgatom a zenét, ezért a kártyában van még bőven potenciál: Laci mondta, hogy mivel a sima tápról hajtom meg az USB kártyát, így a tudásának kb. a 60%-át nyújtja.

• 2

#13 tottyi

tottyi

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.373 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 július 29 - 11:45

Totyi telefonom van fent a neten allandoan.A Sote gyermek klinikan ulok mutottek a gyerekeket most ez a legfontosabb..

Akkor most nem hivlak fel, a gyereknek mielobbi gyogyulast. De azert jo lenne valami mas alternativa mert kulfoldrol draga a hivas meg ha te hivsz akkor is fizetek. :)

• 0

#14 menyus2

menyus2

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 527 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 július 29 - 11:29

menyus2
Nemertem itt vagy rendszeresen es bongeszel a forumon, akkor miert nem irsz a sajat topikodba vagy miert nem valaszolsz a privat uzenetekre? Bar lehet tilto listan vagyok nalad es nemlatod amit irok.

Totyi telefonom van fent a neten allandoan.A Sote gyermek klinikan ulok mutottek a gyerekeket most ez a legfontosabb..
  • 0

#15 tottyi

tottyi

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.373 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 július 29 - 09:52

menyus2

Nemertem itt vagy rendszeresen es bongeszel a forumon, akkor miert nem irsz a sajat topikodba vagy miert nem valaszolsz a privat uzenetekre? Bar lehet tilto listan vagyok nalad es nemlatod amit irok.

• 0

#16 tottyi

tottyi

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.373 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 július 26 - 09:22

Hello Laci a ML Summit-rol irhatnal par szot hogy az Omega-hoz kepest milyennek erzed, eleg melyei vannak az enekhangok milyenek stb. Koszi.

• 0

#17 tottyi

tottyi

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.373 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 június 15 - 11:29

Akkor mikorra varhatjuk a Vandor PC 2-ot? :) Igen csak megfulelnem, hogy igy amiota nalam jartatok mar eleg sok valtozas tortent. :)

• 0

#18 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 6.816 Hozzászólás:
  • Interests:Autó, zene, kerékpár, tollaslabda

Elküldve: 2016 május 10 - 21:28

Szia Vinkler!

Mivel az öcsém megvette a " vándor" PC-t ,így ahogy időm engedi,rakom össze a sajátomat,amit szívesen oda adok meghallgatásra!

Testvér ide, vagy oda, a vándor pc, az vándor pc! :)
Igazán csinálhattál volna neki egy másikat! :D
  • 4

#19 menyus2

menyus2

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 527 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 május 10 - 18:03

Sziasztok!

A "vándor PC"-ről mi hír van? Mozgásban van még? Valamikor a nyáron szivesen meghallgatnám, illetve, akit érdekel, nálam meghallgathatja.

Szia Vinkler!

Mivel az öcsém megvette a " vándor" PC-t ,így ahogy időm engedi,rakom össze a sajátomat,amit szívesen oda adok meghallgatásra!

• 0

#20 menyus2

menyus2

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 527 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 május 10 - 18:01

20160507_105936.jpg

3300 Eu 

Látogatóként vagy kiállítóként voltak kint?

Köszönjük az érdeklődést.

Céges kapcsolat teremtés miatt voltunk főképp kinn,kiállítani korai lett volna.

Sok tapasztalatot gyűjtöttünk és meglátásunk szerint nagyon jó úton haladunk.

Több cég forrása volt laptop ,ami sajnos nem tett jót a produkciónak.

Audio PC-k is elég gyerek cipőben járnak,mindez horribilis összegért.

Összefoglalva az utunk eredményes volt,több cég volt kíváncsi a termékeinkre ,így izgalmas év elé nézünk.

• 2

Also tagged with one or more of these keywords: Vélemények, Tapasztalatok

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó