Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Nyilt nap a StreamAudio bemutatótermében

• Please log in to reply
21 válasz erre a témára

#1 Streamaudio

Streamaudio

Törzsvendég

• Streamaudio
  • PipaPipaPipa
  • 1.293 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2017 november 11 - 13:45

Üdv,

lesz nyílt nap holnap is? Vagy idén elmarad?

Idén konkrétan nem tartunk nyílt napot, de nyílt nap az egész év...bármikor szívesen látunk mindenkit, nyugodt körülmények között egyeztetés után! 

• 0

#2 -KP-

-KP-

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.866 Hozzászólás:
  • Interests:42

Elküldve: 2017 november 10 - 19:36

Nem lesz idén. :(

kösz  :smile53:

• 1

#3 Tonyka

Tonyka

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 5.817 Hozzászólás:
  • Interests:Fényképezés, utazás, body, házimozi.

Elküldve: 2017 november 10 - 19:31

Nem lesz idén. :(

• 0

#4 -KP-

-KP-

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.866 Hozzászólás:
  • Interests:42

Elküldve: 2017 november 10 - 16:18

Üdv,

lesz nyílt nap holnap is? Vagy idén elmarad?

• 0

#5 Streamaudio

Streamaudio

Törzsvendég

• Streamaudio
  • PipaPipaPipa
  • 1.293 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 26 - 10:17

Második Hifi és Házimozi találkozó néven újra nyílt napot szervez november közepén a többek között a AccuphaseThorensQuadralThiel és Audia Flight márkákat forgalmazó Stream Audio, amelyen a kedvezményes vásárlás és a hifi illetve házimozi bemutatók mellett kötetlen beszélgetésre is lehetőség nyílik.

A nyílt hétvége okán a céghez ellátogató érdeklődők először találkozhatnak a Stream Audio Kft. portfóliójában új márkaként debütáló, immáron több mint 30 éves gyártó, az Audio Physic high-end hangfal újdonságaival, az új Quadral – AURUM R9-es sorozat egyes tagjaival, valamint a szintén újdonságnak számító prémium kategóriás Lindemann Musicbook család High-End DAC és hálózatos audió lejátszó eszközeivel. 

A hangsugárzók kiszolgálása a japán Accuphase, az olasz Audia Flight és a német Vincent Audio készülékeivel hallgatható meg, amik között mindenki megtalálhatja a hangkarakterében megfelelő igényeit.

nyilt-hetvege-a-stream-audio-kft-nel.jpg

Szerkesztve Streamaudio által: 2016 október 26 - 10:18

• 4

#6 Streamaudio

Streamaudio

Törzsvendég

• Streamaudio
  • PipaPipaPipa
  • 1.293 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 11 - 14:52

Idén is lesz nyílt nap a novemberi kiállítás idején?

Tervekben szerepel valami hasonló...sőt lehet idén két hétvégét is megszervezünk, okulván a tavalyi látogató, érdeklődőszámból, de még agyalunk a dátumon! És persze várjuk az "utánzó" cégek reakcióit is :D  

Szerkesztve Streamaudio által: 2016 október 11 - 14:53

• 0

#7 Cutler

Cutler

Törzsvendég

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipaPipa
  • 1.873 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 10 - 19:44

Idén is lesz nyílt nap a novemberi kiállítás idején?
  • 0

#8 tonee73

tonee73

Tizezresek klubja

• Adminisztrátor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 11.356 Hozzászólás:
  • Interests:zenehallgatás + bicajozás

Elküldve: 2016 március 22 - 13:23

Tisztelettel:kiszedtem a címből a dátumot-így ha bármilyen új rendezvény van nem kell új topikot nyitni neki-folytatható!

• 0

#9 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.492 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 március 22 - 11:45

Hello Srácok!

Köszi a tegnapi mini talit :D  :smile32:  okosabbak lettünk, és élményekkel gazdagabbak! :smile32: 

A HiDiamond hdmi-ről meg majd még referálok felétek! :smile53:  :smile32: 

köszi még 1x!

Fish (gyuri) 

• 1

#10 Streamaudio

Streamaudio

Törzsvendég

• Streamaudio
  • PipaPipaPipa
  • 1.293 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 19 - 08:03

Hétvégén sajnos logisztikai problémák miatt nem sikerült kijutnom a StreamAudio-hoz, de igyekeztem ezt gyorsan pótolni (ha már be is jelentkeztem, így illik).

Nem mellesleg pedig tényleg érdekelt, ha már ez az egyik hobbim. Én úgy vagyok vele a hifiben (másokkal ellentétben), hogy ami érdekel vagy kétkedem, azt meghallgatom, és utána formálok véleményt...  :rolleyes:

Szóval tegnap egy órát eltöltöttem a bemutatóteremben. A sztereó lánc a Thiel monitorral is nagyon nagyon jól szólt (igazán nagyon nagyon), engem azonban mégis inkább a bemutatott hm-rendszer nyűgözött le.

A hétvégi belvárosi són nagyon örültem volna, ha ilyen hm hangot hallottam volna (vagy csak megközelítőt).

A szobát tökéletesen bezenélte a hm-rendszer,

- a projektor képe nekem nagyon megfelelt,

- a hang teres volt, egységet alkotott, nem dobozokból össze-vissza szólt,

- a center beszédképességével is meg voltam elégedve,

- és ami számomra a legfontosabb: valós basszushangot hallottam (hétvégén ez volt a legnagyobb hiányérzetem a belvárosban).

Én egy picit többet szeretek, de ez már teljesen egyéni ízlés kérdése - amiről nem vitatkozunk.

Viszont volt  :smile32:

Gratulálok a terem és a kép/hang minőségéhez, másokat is zuglói zarándoklatra buzdítok :smile53:

+ ami szintén nem mellékes, úgy vettem észre (vagy csak jól csinálták), hogy értelmesen és őszintén is el lehet beszélgetni a hifiről, beállításokról, tapasztalatokról stb. 

Személy szerint

- örültem, hogy találtam egy olyan forgalmazót, aki nemcsak szereti és meg akar belőle élni, de az az érzésem támadt (a fülem támogatásával), hogy ért is hozzá. Meg kell az ilyet becsülni!  ;peace;

- én ha most vennék 0 km-es új, kiemelekedő minőségű sztereó vagy házimozi rendszert, tudom, hova kell mennem. És másoknak is bátran ajánlom.

Kedves János, 

Örülünk, hogy tetszettek a hallottak, látottak. A hétvégi shown kiállítók védelmében, nyilván nálunk egy jól összeállt, beállított rendszert hallhattál, és mivel mi is szinte minden évben kiállítunk (idén nem), így ismerjük a lehetőségeket, az idő szorítását, amik korlátozzák az ottani lehetőségeket. Mindezek mellett örülünk a véleményednek és bízunk benne, hogy a következő rendezvényünkön is részt tudsz venni. 

Köszönjük még egyszer a látogatást! 

• 1

#11 Streamaudio

Streamaudio

Törzsvendég

• Streamaudio
  • PipaPipaPipa
  • 1.293 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 19 - 07:54

Köszönöm a lehetőséget vasárnap, egy igazi maradandó élmény volt a thiel tm3 monitor , örökre bevésődik a hangja a fülembe:)

Szia Peti, 

Mi köszönjük a pozitív véleményt, és hogy eljöttél hozzánk! Várunk a következő alkalommal is, ha gondolod!  

• 0

#12 muzsikpeti

muzsikpeti

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 674 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 18 - 15:56

Köszönöm a lehetőséget vasárnap, egy igazi maradandó élmény volt a thiel tm3 monitor , örökre bevésődik a hangja a fülembe:)

• 0

#13 Streamaudio

Streamaudio

Törzsvendég

• Streamaudio
  • PipaPipaPipa
  • 1.293 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 18 - 13:52

Fényképek nincsenek?

Sajnos nem volt időnk fényképezni...szinte egész nap jöttek a látogatók, és próbáltunk mindenkivel beszélgetni, az igényeinek, kívánalmainak megfelelni...és a következő alkalmakra tapasztalatot gyűjteni, mit, hogy csináljunk, hogy ne legyenek torlódások, fennakadások. Mindezek mellett ugyanazt az élményt bárki megtapasztalhatja (tömeg nélkül) hétköznap is egy egyeztetett időpontban, hisz miden készülék, és a bemutatót terem is rendelkezésre áll! 

• 0

#14 tanczi

tanczi

empirikus hifista - nem elméleti v. ócsároló pköszörű

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.245 Hozzászólás:
  • Interests:A hifin és a boron kívül, szerinted?

Bor-gasztro, hifi, ping-pong, sakk, bicikli.
    Kb. ebben a sorrendben!

Elküldve: 2015 november 18 - 10:33

Hétvégén sajnos logisztikai problémák miatt nem sikerült kijutnom a StreamAudio-hoz, de igyekeztem ezt gyorsan pótolni (ha már be is jelentkeztem, így illik).

Nem mellesleg pedig tényleg érdekelt, ha már ez az egyik hobbim. Én úgy vagyok vele a hifiben (másokkal ellentétben), hogy ami érdekel vagy kétkedem, azt meghallgatom, és utána formálok véleményt...  :rolleyes:

Szóval tegnap egy órát eltöltöttem a bemutatóteremben. A sztereó lánc a Thiel monitorral is nagyon nagyon jól szólt (igazán nagyon nagyon), engem azonban mégis inkább a bemutatott hm-rendszer nyűgözött le.

A hétvégi belvárosi són nagyon örültem volna, ha ilyen hm hangot hallottam volna (vagy csak megközelítőt).

A szobát tökéletesen bezenélte a hm-rendszer,

- a projektor képe nekem nagyon megfelelt,

- a hang teres volt, egységet alkotott, nem dobozokból össze-vissza szólt,

- a center beszédképességével is meg voltam elégedve,

- és ami számomra a legfontosabb: valós basszushangot hallottam (hétvégén ez volt a legnagyobb hiányérzetem a belvárosban).

Én egy picit többet szeretek, de ez már teljesen egyéni ízlés kérdése - amiről nem vitatkozunk.

Viszont volt  :smile32:

Gratulálok a terem és a kép/hang minőségéhez, másokat is zuglói zarándoklatra buzdítok :smile53:

+ ami szintén nem mellékes, úgy vettem észre (vagy csak jól csinálták), hogy értelmesen és őszintén is el lehet beszélgetni a hifiről, beállításokról, tapasztalatokról stb. 

Személy szerint

- örültem, hogy találtam egy olyan forgalmazót, aki nemcsak szereti és meg akar belőle élni, de az az érzésem támadt (a fülem támogatásával), hogy ért is hozzá. Meg kell az ilyet becsülni!  ;peace;

- én ha most vennék 0 km-es új, kiemelekedő minőségű sztereó vagy házimozi rendszert, tudom, hova kell mennem. És másoknak is bátran ajánlom.

• 0

#15 study

study

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 401 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 18 - 09:52

Köszönjük a látogatást és örülünk, hogy jól érezted magad nálunk! Ezúton mindenkinek köszönjük aki eljött és kötetlenül sikerült egy kellemes hétvégét összehozni! Mindenképp lesz folytatás! :)

Fényképek nincsenek?

• 0

#16 Streamaudio

Streamaudio

Törzsvendég

• Streamaudio
  • PipaPipaPipa
  • 1.293 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 18 - 07:45

Remek Volt Számomra A Nyílt Napon Való Részvétel . KÖSZÖNÖM   :smile53:    Nagyon JÓÓÓ Rendszert és Zenéket Volt Szerencsém Hallani / Hallgatni és Látni . Sikerült is 2 db STS cd-t  Vásárolnom , Amik Szerintem Valóban  Remek Mínőségüek   . 36_1_11.gif

Köszönjük a látogatást és örülünk, hogy jól érezted magad nálunk! Ezúton mindenkinek köszönjük aki eljött és kötetlenül sikerült egy kellemes hétvégét összehozni! Mindenképp lesz folytatás! :) 

• 0

#17 borzy

borzy

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 485 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 16 - 15:18

Remek Volt Számomra A Nyílt Napon Való Részvétel . KÖSZÖNÖM   :smile53:    Nagyon JÓÓÓ Rendszert és Zenéket Volt Szerencsém Hallani / Hallgatni és Látni . Sikerült is 2 db STS cd-t  Vásárolnom , Amik Szerintem Valóban  Remek Mínőségüek   . 36_1_11.gif

• 1

#18 Streamaudio

Streamaudio

Törzsvendég

• Streamaudio
  • PipaPipaPipa
  • 1.293 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 11 - 08:33

Köszönjük mindenkinek az élénk érdeklődést, ezúton jeleznénk, hogy erre a hétvégére már teljesen beteltünk, sőt...

A közeljövőben megpróbálunk több hasonló jellegű programot csinálni, mert úgy látszik lenne rá igény! 

Még egyszer köszönjük és várjuk a regisztrált érdeklődőket! 

• 1

#19 Streamaudio

Streamaudio

Törzsvendég

• Streamaudio
  • PipaPipaPipa
  • 1.293 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 07 - 18:10

Jó kezdeményezés,  :smile32:  egyszer már elcsattogok felétek is! :D

;) Gyere, csak előtte jelezd mindenképp! 

• 0

#20 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.492 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 06 - 16:31

Jó kezdeményezés,  :smile32:  egyszer már elcsattogok felétek is! :D

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.