Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Tonyka mozibirodalma, botladozásai, tapasztalatai, agymenései

Házi Mozi

• Please log in to reply
2661 válasz erre a témára

#1 MGMART

MGMART

Kezdő Fórumlakó

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 356 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: Ma, 14:32

Írtátok hogy a Primare Marvell qdeo tecnológiát használ a lejátszójában.Ismerős volt a név.Úgy emlékeztem , hogy a Philips BDP9500-ös lejátszómba is ez van.Rákerestem a neten.Valóban azt használja a Philips is.Érdekesség képpen két kép a lejátszók belvilágáról.Kíváncsiságból megnézném egymás mellett a képüket. 13-szoros az árkülönbség.

Csatolt képek:

• primare.jpg
  • Philips_Blu-ray_BDP9500_srodek.jpg

• 0

#2 Tonyka

Tonyka

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 5.318 Hozzászólás:
  • Interests:Fényképezés, utazás, body, házimozi.

Elküldve: Ma, 13:46

Nem tudom mi volt negatív a kérdésben, a beszámolódat is elsők között lájkoltam, de mindegy is. Csak érdekelt a véleményed, mert nagyon tudsz háborogni más termékek aránytalan túlárazása miatt, függetlenül, hogy kedveled a nüansznyi eltéréseket és úgy tűnt, hogy ezzel a Primare-vel elnézőbb vagy, annak ellenére, hogy se nem gyémánt, se nem arany ;)
De így akkor tiszta sor, hogy ez is, mint a több, szimpla lehúzás. Csak ennyire voltam kiváncsi. :)

Senkinek a zsebebe nem turkalok, de figyu, mi koze pl. barmelyik termek minosegehez a kereskedo hasznahoz? Te sem vagy gyerek, te is jol tudod, minel nagyobb erteku dologrol van szo, annal nagyobb a kereskedore juto osszeg. Ilyen osszegeknel, mint ez a Primare tobb szazezerrol beszelunk. Te ezt nagyon is jol tudod, szeretsz te is ennek a haszonnak a toredekeert vasarolni. Ha ezek lejonnek, meg az orszagunk extra adoi mindjart mas osszegek vannak, mint amugy. Aztan hopp maris tularazott lesz egy termek. Mitol gond, h en nem hunyok szemet bologatva, h ez bizony mind betudhato a keszulek minosegenek. Mikor ennek rohadtul semmi koze a minoseghez. A gyartok haszna meg sehol sincs, nem igaz, h sosem gonolkodtal meg el rajta, h egyes dolgok vajon mennyibe is kerulnek valojaban. Teny, h igy kell elfogadni a vilagot, es meg kell venni, ha tetszik, de ettol meg hulye nem vagyok, tudom hogyan mikodik a vilag. Tul van arazva minden, fokepp a nagy nevek, legyen az Oppo, vagy Parasound, vagy Malac.
  • 0

#3 Tonyka

Tonyka

Őslakos

• V.I.P.
  • 5.318 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 11:27

Ismerlek, ezért írtam le a gondolatom, amúgy nem is írok sehova sem. Azt gondolom hogy van különbség lejátszó és lejátszó között, de nem minden részén és nem mindenhol ugyanolyan arányban. Ezt próbáltam leírni korábban. A kép részén lehetnek eltérések, mert azt a lejátszó dolgozza fel, de hogy ezek a különbségek "minimálisak" abban biztos vagyok. Ez a tökéletes és a nézhetetlen elképesztően túlzó ha egy értelmes alap bd lejátszót veszünk nem vmi vérgagyi occó darabot. A stereo audiofil része biztos meggyőző, csak én nem használnám rá, mert én nem így építeném fel a rendszerem. A digitális érintetlen stream-ek pedig nem gondolom hogy eltérhetne, mert akkor az már nem az érintetlen stream. Ha ez eltér, akkor nem működne az informatikai világ.

Szavakat próbálsz a számba adni, sosem voltak a tesztjeim arról nevezetesek, h hatalmas csúsztatásba bocsátkoznék. Szándékosan kerülöm, és a jövőben is kerülni fogom, a hatalmas különbség, és egyéb túlzó kijelentéseket. Szóval érzésem szerint ezt nem nekem címezted igazából. ettől függetlenül továbbra is azt mondom, hiába digitális a jel, van köztük különbség, nem mind1 milyen popsiból jön ki. Elmondtam dolgokat a múltra célozva, de ezt mind figyelmen kívül hagytad, és ismétled a saját meglátásod. Én nem így gondolom, van a hangban HDMI-n különbség, h mekkora azt nem becsülném meg, elég nekem, h hallható. Ha nem így lenne, még ma is boldog tulaja lennék a Popi C200-nak, de face to face legyőzte az Oppo anno. Nem azért mert nem volt hová tenni a pénzt, hanem mert jobb volt. Imádtam a C200-at, vehettem volna bármi egyebet akkoriban. ;)

• 0

#4 cisco

cisco

A kétszázezres

• PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.033 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 08:15

Senki nem hülyézett le, ismersz semmiképp nem mondanék ilyet rólad, de másról sem. De vissza is fordíthatnám, mert a te szemszögedből ugyanez jön le, csak felfelé. Bolondok akik azt hiszik van különbség, hisz ez digitális jel feldolgozás. Leírtam a múltat, ezeket együtt éltük meg, tények, szóval nem alaptalan a dolog. Források közt mindig is volt különbség, és lesz is, ha digitális, ha nem, 

Ismerlek, ezért írtam le a gondolatom, amúgy nem is írok sehova sem. Azt gondolom hogy van különbség lejátszó és lejátszó között, de nem minden részén és nem mindenhol ugyanolyan arányban. Ezt próbáltam leírni korábban. A kép részén lehetnek eltérések, mert azt a lejátszó dolgozza fel, de hogy ezek a különbségek "minimálisak" abban biztos vagyok. Ez a tökéletes és a nézhetetlen elképesztően túlzó ha egy értelmes alap bd lejátszót veszünk nem vmi vérgagyi occó darabot. A stereo audiofil része biztos meggyőző, csak én nem használnám rá, mert én nem így építeném fel a rendszerem. A digitális érintetlen stream-ek pedig nem gondolom hogy eltérhetne, mert akkor az már nem az érintetlen stream. Ha ez eltér, akkor nem működne az informatikai világ.

• 0

#5 Cutler

Cutler

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.614 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 07:47

Már vártam a negatív rezgésed, majdnem elkezdtem csodálkozni a hiányán. A kérdésedre válaszolva semmit nem változott a véleményem. A Primare is lehúzás vastagon, mint ahogy a többi nagy név is. Pár kiló elektronikai alkatrész, amiből majd a fele súly az előlap nem kerül 1.3 millába. Mint ahogy más egyéb dobozok sem kerülnek egy új autó árába. Mert sem arany, sem ezüst, esetleg platina, smaragd nincs bennük. Ha meg leteszed egy új autó mellé, egyenesen kacagtató. Ahogy lent említettem a gyártók tökéletesen kezelik a nüanszokat, csodásan tudják kezelni az árakat. Gyakorlatilag annyit kérnek amennyit akarnak, ez messze nincs párhuzamban azzal, h nekik mennyibe van az előállítás. Ha 100e.-be teszem azt, de kifargják a nüanszot simán kérhetnek érte 1 millát, vagy akár kettőt. Ha csak 300-at kérnének még komolytalanná válnának, ami pl. ebben a hobbiban egyenesen kerülendő. Tehát ha megvan a nüansz, a csillagos ég a határ, annyit kérnek amennyit csak akarnak, a fizetőképes kereslet meglesz rá. Az egyik legnagyszerűbb üzlet a világon. Mivel a nüanszokat kedvelem magam is, és mivel ilyen a piac, kénytelen vagyok megvenni, vagy ácsingózni a termék után. De a realitás érzékem attól még nem veszik el, mert hát se gyémánt, se arany..................

Nem tudom mi volt negatív a kérdésben, a beszámolódat is elsők között lájkoltam, de mindegy is. Csak érdekelt a véleményed, mert nagyon tudsz háborogni más termékek aránytalan túlárazása miatt, függetlenül, hogy kedveled a nüansznyi eltéréseket és úgy tűnt, hogy ezzel a Primare-vel elnézőbb vagy, annak ellenére, hogy se nem gyémánt, se nem arany ;)
De így akkor tiszta sor, hogy ez is, mint a több, szimpla lehúzás. Csak ennyire voltam kiváncsi. :)

Szerkesztve Cutler által: Ma, 07:50

• 0

#6 Tonyka

Tonyka

Őslakos

• V.I.P.
  • 5.318 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 05:07

Fater és akkor most a Primare esetén hogy van az a nézeted, miszerint a nagyon drága termékek java része lehúzás?
Vagy szerencsére ez ennél a lejátszónál nem áll fent és minden fillérét megéri?
Mert ugye azt mondtad, ha lenne rávaló, akkor megvennéd, míg sok más über drága cuccnál ilyen verziót nem említettél csak, hogy meggyőződésed az, hogy a nevet kell megfizetni és sokszor nincs valós tudás az vaskos árcetli mögött.
Nem vitatom persze a Primare képességeit, az Oppo is jobb, mint a médialejátszók.

Már vártam a negatív rezgésed, majdnem elkezdtem csodálkozni a hiányán. A kérdésedre válaszolva semmit nem változott a véleményem. A Primare is lehúzás vastagon, mint ahogy a többi nagy név is. Pár kiló elektronikai alkatrész, amiből majd a fele súly az előlap nem kerül 1.3 millába. Mint ahogy más egyéb dobozok sem kerülnek egy új autó árába. Mert sem arany, sem ezüst, esetleg platina, smaragd nincs bennük. Ha meg leteszed egy új autó mellé, egyenesen kacagtató. Ahogy lent említettem a gyártók tökéletesen kezelik a nüanszokat, csodásan tudják kezelni az árakat. Gyakorlatilag annyit kérnek amennyit akarnak, ez messze nincs párhuzamban azzal, h nekik mennyibe van az előállítás.  Ha 100e.-be teszem azt, de kifargják a nüanszot simán kérhetnek érte 1 millát, vagy akár kettőt. Ha csak 300-at kérnének még komolytalanná válnának, ami pl. ebben a hobbiban egyenesen kerülendő. Tehát ha megvan a nüansz, a csillagos ég a határ, annyit kérnek amennyit csak akarnak, a fizetőképes kereslet meglesz rá. Az egyik legnagyszerűbb üzlet a világon. Mivel a nüanszokat kedvelem magam is, és mivel ilyen a piac, kénytelen vagyok megvenni, vagy ácsingózni a termék után. De a realitás érzékem attól még nem veszik el, mert hát se gyémánt, se arany.................. 

• 0

#7 Cutler

Cutler

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.614 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 22:01

Fater és akkor most a Primare esetén hogy van az a nézeted, miszerint a nagyon drága termékek java része lehúzás?
Vagy szerencsére ez ennél a lejátszónál nem áll fent és minden fillérét megéri?
Mert ugye azt mondtad, ha lenne rávaló, akkor megvennéd, míg sok más über drága cuccnál ilyen verziót nem említettél csak, hogy meggyőződésed az, hogy a nevet kell megfizetni és sokszor nincs valós tudás az vaskos árcetli mögött.
Nem vitatom persze a Primare képességeit, az Oppo is jobb, mint a médialejátszók.
  • 0

#8 robi22

robi22

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.217 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 21:58

Most nem az állandó 1 és 0-ra gondoltam, hanem pont arra, hogy melyik gépből jön ki a valós Lucas számsor? Lehet, hogy a 10 rongyosból. A másfél millásból nem az jön ki, hanem a mondhatni EQ-zott kép. Ami lehet szembarátabb, de manipulált.

Jelenleg Bodor htpc-t hasznalok,de ehez kepest az Oppo 105D egy zajos eletlen csunyasag volt.

Most minden filmnel huhogok ,hogy mennyire szep a kepem.

Sok kisebb media lejatszom van meg ,de azoknak a kepe borzalom ehez kepest.Ez miert van ,ahoz nem ertek de a lenyeg hogy hallom es latom a nem pici kulonbseget.

Ma peldaul az Amerika kapitanyt neztem ujra a sorozat nezos szobaban ,ahol egy "gagyi"hazimoziszett van osszedobva egy sima 55"tv-n es nagyon elveztem.El is gondolkodtam ,h kell e nekem az a draga cucc a moziszobaban?

• 0

#9 Quetz

Quetz

Újonc fórumos

• Pipa
  • 29 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 21:52

A primareba nincs se darbee, se rc , se semmi féle képmanipuláló, így nincs eq-zva a kép:)

Primera manual:

Either of the HDMI output terminals (HDMI 1 OUT and/or HDMI 2 OUT) on the rear panel of the BD32 MkII can be connected to your receiver. Preference should be given to the HDMI 1 output for video since it is the only output to benefit from the superior Marvell QDEO video processor.

Qdeo Technology

Főbb képességei: Noise Reduction, Format Conversion, Enhancement. 

• 1

#10 muzsikpeti

muzsikpeti

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 595 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 21:20

Most nem az állandó 1 és 0-ra gondoltam, hanem pont arra, hogy melyik gépből jön ki a valós Lucas számsor? Lehet, hogy a 10 rongyosból. A másfél millásból nem az jön ki, hanem a mondhatni EQ-zott kép. Ami lehet szembarátabb, de manipulált.

A primareba nincs se darbee, se rc , se semmi féle képmanipuláló, így nincs eq-zva a kép:)
  • 0

#11 Lemmy9

Lemmy9

Troll :)

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.896 Hozzászólás:
  • Nem:Nincs megadva

Elküldve: Tegnap, 20:29

• 1

#12 Csutka

Csutka

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.685 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 20:17

A képjavulás is csalás. Ami nem baj, ha tetszik a végeredmény. Opponál Darbee, Sonynál RC, Primarénál valami, ami névtelen.
Vegyünk egy kalibrált megjelenítőt. Honnan a bánatból tudjuk, melyik szerkezet adja ki, hogy mi van a lemezen? Csak hihetjük, hogy a sterilebb, tisztább, legjobban tetsző kép az, mert a rohadt drága gépünk csak azt tolhtaja ki magából ami a lemezen van.
Az (összeesküvés)elméletem az, hogy ami csillogó villogó, azért pénzt lehet kérni, mégha csalás is. Minél drágább egy lejátszó annál jobban manipulálja a végeredményt, és a felhasználót. Lehet, hogy egy olcsóbb gép löki ki magából azt amit a rendező láttatni akar, mivel alig van benne beleugató alkatrész.
A Primare-nál is van drágább, "jobb képű"(gondolom), vagy egy Gipsz Jakab tuning, amitől most aztán hiper kép lesz.
Akkor most hogy is van ez? Melyikhez viszonyítunk? Hol a manipulált végképminőség vége?
Az igazság odabent van, az agyakban. Csak van akinek ez többe kerül.

Ja, és nem savanyú a szölő, volt jópár FHD lejátszóm, szaros fél milláig. Primare nem volt, de lehet, hogy fél milla után kezdődik az élet, ha így van bocs.

A baj, hogy nagyon "józan" paraszti ésszel tudod a dolgokat leképezni.

Adott 100110, aminél az első szám a tökéletes kék színt adja, a második pedig ennek a fényességét.

Ez van a lemezen, ezt "tette" a Star Wars lemezre George Lucas és ezt látta, amikor először megnézte a filmet.

Ha a megjelenítő eszköz megkapja az 1-et és a 0-át, akkor bizony ugyanazt kell látnunk, amit George Lucas is látott.

Ez nem így van!

Az egész digitális jelfeldolgozás nem ilyen egyszerű.

Tudom, hogy bizonyítékot követelsz és valaki írja le pontosan, hogy miért más a végeredmény.

De itt a fórumon a többség kétkezi munkás. Szobafestő, háztartási gép szerelő és szakács.

Van persze orvos és jogász is, de mit vársz?

Tudományos leírást?

Az összeesküvés elméleted teljesen korrekt, de abban a dimenzióban, amiben ezeket a dolgokat meg tudod érteni.

Én sem értem, de nem gáz!

:smile32:

• 0

#13 junior19

junior19

Újonc fórumos

• Pipa
  • 47 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 19:35

kb ez olyan, hogy felolvasok neked egy könyvet, akkor te azt a könyvet fogod megismerni, nem pedig egy másikat. Nem dolgozom fel és lesz belőle kötelező olvasmányok röviden.

Nem ismerlek, így nem tudom pontosan, hogyan olvasol fel. De ha én olvasnék fel egy könyvet, vagy azt Mensáros László előadásában hallanád, valószínűleg nem azonos lenne az élmény. Nem is lennének annyian kíváncsiak az én előadásomra, ebben biztos vagyok. a könyv pedig ugyanaz. Kb ennyi lehet a különbség egy kommersz BD lejátszó és egy jobb között.

• 0

#14 Lemmy9

Lemmy9

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.896 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 19:31

Lejátszó és lejátszó között óriási különbségek vannak, akkor is ha mindkettő hdmi-n küldi tobább a jelet.
Én sem hittem, amíg nem hallottam, hogy a Q10 pro és a Bodor Audio PC között mekkora a különbség zenelejátszás esetén (úgy, hogy mindkettő ugyanazzal a hdmi kábellel volt kötve a Yami-hoz).

A képjavulás is csalás. Ami nem baj, ha tetszik a végeredmény. Opponál Darbee, Sonynál RC, Primarénál valami, ami névtelen.
Vegyünk egy kalibrált megjelenítőt. Honnan a bánatból tudjuk, melyik szerkezet adja ki, hogy mi van a lemezen? Csak hihetjük, hogy a sterilebb, tisztább, legjobban tetsző kép az, mert a rohadt drága gépünk csak azt tolhtaja ki magából ami a lemezen van.
Az (összeesküvés)elméletem az, hogy ami csillogó villogó, azért pénzt lehet kérni, mégha csalás is. Minél drágább egy lejátszó annál jobban manipulálja a végeredményt, és a felhasználót. Lehet, hogy egy olcsóbb gép löki ki magából azt amit a rendező láttatni akar, mivel alig van benne beleugató alkatrész.
A Primare-nál is van drágább, "jobb képű"(gondolom), vagy egy Gipsz Jakab tuning, amitől most aztán hiper kép lesz.
Akkor most hogy is van ez? Melyikhez viszonyítunk? Hol a manipulált végképminőség vége?
Az igazság odabent van, az agyakban. Csak van akinek ez többe kerül.

Ja, és nem savanyú a szölő, volt jópár FHD lejátszóm, szaros fél milláig. Primare nem volt, de lehet, hogy fél milla után kezdődik az élet, ha így van bocs.

Szerkesztve Lemmy9 által: Tegnap, 19:35

• 1

#15 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.244 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 19:14

Srácok én azt hittem ide komolyabb szakértelemmel járunk eszmét cserélni?! Tényleg elhisszük , hogy bármilyen kis kocka mediaplayer , vagy kommersz bd játszó tudja azt a minősèget mint egy primare?
Az oppohoz meg a szoftveren kívűl annyi köze van mint a macskának a kutyához. Egyetlen csavar se, nem hogy alkatrész lenne ugyanaz a két készülékben! Teljesen egyedi saját primare fejlesztés az egész cucc. Tudom drága és így könnyű fikázni, hogy ennyi pénzért lehet is minőség. De aki eltölt ezzel a készülékkel pár napot, és meghallja és látja tudását, az megérti az árbeli különbségeket is.

én hallottam primare bd-t Ákoséknál,  ott analóg volt bekötve és az oppo-nál jobb hangot produkált..nyilván ott helyben hallottam mind kettőt egymás után többször is cserélgetve.. valóban jó cucc, de az ára iszonyat riasztó :D

• 0

#16 nadtom

nadtom

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 237 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 18:52

Lejátszó és lejátszó között óriási különbségek vannak, akkor is ha mindkettő hdmi-n küldi tobább a jelet.
Én sem hittem, amíg nem hallottam, hogy a Q10 pro és a Bodor Audio PC között mekkora a különbség zenelejátszás esetén (úgy, hogy mindkettő ugyanazzal a hdmi kábellel volt kötve a Yami-hoz).

Szerkesztve nadtom által: Tegnap, 18:52

• 0

#17 Lemmy9

Lemmy9

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.896 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 18:44

Nem egy nagy szám vetítőm van, csak egy sony hw50, aminek alapból eléggé lágy a megjelenített képe. Míg oppo 105d-m volt, használnom kellett a projin az rc-t 20-ason, mert nélküle számomra nézhetetlen volt . Viszont mikor bekerült a rendszerbe a primare, aminek annyira jó képe van, hogy az rc20-ason olyan természet ellenes arcokat hozott a vásznon, hogy mondtam első látásra szarabb ez mint az oppo. Aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog és keztem próbálkozni, mit ad isten az rc-t le kellett vennem 3-asra és még így is 2x élesebb volt a kapott kép mint az oppoval. Így elmondható, hogy a kép tisztasága ami óriási előnye a primarenak ami így az elég komoly oppon is láthatón túl tud tenni.

Akkor megvan a titok. Rc van a Primare-ban. :D Nehogy felhúzd magad :)

Szerkesztve Lemmy9 által: Tegnap, 18:45

• 0

#18 muzsikpeti

muzsikpeti

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 595 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 18:21

Nem egy nagy szám vetítőm van, csak egy sony hw50, aminek alapból eléggé lágy a megjelenített képe. Míg oppo 105d-m volt, használnom kellett a projin az rc-t 20-ason, mert nélküle számomra nézhetetlen volt . Viszont mikor bekerült a rendszerbe a primare, aminek annyira jó képe van, hogy az rc20-ason olyan természet ellenes arcokat hozott a vásznon, hogy mondtam első látásra szarabb ez mint az oppo. Aztán csak nem hagyott nyugodni a dolog és keztem próbálkozni, mit ad isten az rc-t le kellett vennem 3-asra és még így is 2x élesebb volt a kapott kép mint az oppoval. Így elmondható, hogy a kép tisztasága ami óriási előnye a primarenak ami így az elég komoly oppon is láthatón túl tud tenni.
  • 0

#19 Larko

Larko

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 183 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 18:11

Mègis van high end bd játszok között is különbsèg.
Meg high end proci között is , meg high end..., meg high end.. high end.

Ezek nem magyarázatok.
A high endben meg föleg nem az.
Tudom biztos mindenkinek savanyu a szölö aki nem high endet birtokol.
De ez kevès a boldogsághoz akkor is.Azèrt ha egy szèp dobozba összedobálunk pár jó alkatrèszt mèg lehet hogy van olyan nem high end nek tartott gèp ami igen is tudja vagy hozza a high end gèp èrtèkeit.
Mitől nevezzük annak is a játszot mikor egy komorsz gèpbe is bele lehet hajitani ezeket.

A focal is high end az elac is a revel is a sonus faber is a martin logan is mègis mind máskèppen szól a valoságot mind máskèpp gondolja.
Akkor ez egy lejátszó nem fogja ezt tenni?
Gondoljuk már át ezeket a fix kojelentèseket.
Sok kèrdèst vethet fel.

Én úgy gondolom, vegyük a gyári bd lemezt 100%-nak. Egy kommersz bd játékos a gyengébb alkatrészeknek köszönhetően ebből már csak egy bizonyos százalékát tudja visszadni. A high end bd játékos meg jobban közelít a 100% hoz, mert minden alkatrésze úgy lett tervezve, hogy a lehető legtökéletesebb legyen.

• 0

#20 muzsikpeti

muzsikpeti

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 595 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 17:52

Ezek mind a jobb kép ismérvei.
Tehát ez mind előkerül? A színhelyesség pl. hogyan jön ki a gépből? Jobb szíhelyesség adat? Jobb kontraszt adat? Vagy csak jobban belenyúl a képbe mint egy másik szar eszköz.
Viszont akkor azt látod ami a lemezen van, vagy azt amit szétkonvertálnak egy milláért a kedvedért? Tényleg érdekel a nem ezoterikus magyarázat. De tudom a választ: ha nem látod vak vagy. :)

Én úgy gondolom, vegyük a gyári bd lemezt 100%-nak. Egy kommersz bd játékos a gyengébb alkatrészeknek köszönhetően ebből már csak egy bizonyos százalékát tudja visszadni. A high end bd játékos meg jobban közelít a 100% hoz, mert minden alkatrésze úgy lett tervezve, hogy a lehető legtökéletesebb legyen.
  • 0

Also tagged with one or more of these keywords: Házi, Mozi

1 felhasználó olvassa ezt a témát.

1 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó

adamo3