Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Fish mozinappalija

• Please log in to reply
1493 válasz erre a témára

#1 dhcodoki

dhcodoki

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.193 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:Mountain Bike XC

Elküldve: 2017 április 21 - 19:54

Tudod, van kisebb és nagyobb banán is :D

Csakúgy, mint lyuk. :) De a lényeg, hogy végül csak betalált. ...igaz segítséggel. :P   

• 0

#2 AAttila

AAttila

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 632 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 21 - 19:14

Tudod, van kisebb és nagyobb banán is :D

olyan volt mintha oda be sem férne a banán.. :D

• 2

#3 Hiccusz

Hiccusz

Fórumlakó

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 950 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 21 - 18:29

zsír ,igen közben én is megtaláltam. akkor mi voltunk a lámák, pedig több gépnél már szedtem ki első mozdulatként, de ennél valahogy nm látszódott ,hogy ott van valami ,olyan volt mintha oda be sem férne a banán.. :D

:smile32:

• 0

#4 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.021 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 21 - 17:49

zsír ,igen közben én is megtaláltam. akkor mi voltunk a lámák, pedig több gépnél már szedtem ki első mozdulatként, de ennél valahogy nm látszódott ,hogy ott van valami ,olyan volt mintha oda be sem férne a banán.. :D

• 0

#5 Hiccusz

Hiccusz

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 950 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 21 - 17:46

nem ,.megnéztük, ebben nem volt pöcök, illetve túl keskeny a lik is :D

http://www.crownaudi...oducts/xls-1502

olvasgatom és igazad lehet ,akkor valami böszme pöcök lehet benne,mindegy látszólag olyan volt amibe nem lehet banánt dugni.. de megoldottuk  arra a kis időre:-)

Igaza van Csacsumicsa-nak, valóban ki lehet szedni és a banánt simán fogadja. 

• 0

#6 csacsumicsa

csacsumicsa

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 21 - 17:45

olvasgatom és igazad lehet ,akkor valami böszme pöcök lehet benne,mindegy látszólag olyan volt amibe nem lehet banánt dugni.. de megoldottuk  arra a kis időre:-)

a kis likba egy facsavart kell betekerni és kihúzod és máris ott a banándugó helye.

• 1

#7 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.021 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 21 - 17:21

De van rajta csak a közepén a pici műanyag pöcköt ki kell húzni. :D

Szerkesztve Fish által: 2017 április 21 - 17:29

• 0

#8 csacsumicsa

csacsumicsa

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 21 - 17:18

Ami nem tetszett hogy a seggén nincs normális banán terminál, szorítós "gagyi",ettől függetlenül a hangja jó volt,sztereón is fasza ..

De van rajta csak a közepén a pici műanyag pöcköt ki kell húzni. :D

• 1

#9 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.021 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 21 - 16:00

Az AVSForum.com-on egy srác végigtesztelte ezt a szériát a legkisebb típustól a legerősebbig. Ott is pozitív dolgokat lehetett olvasni ezekről a gépekről.

XLR kábellel vagy RCA-val kötötted be? milyen bemeneti érzékenységre volt állitva? 1.4V vagy 0.775V? nem tapasztaltál alapzajt (súgást a magassugárzókból?)

hello!

Rca-val, 0.775 ha jól emlékszem.. alapzajt nem figyeltem mert csak 1 ilyen végfok volt és be volt kötve még másik 2 para is..  Ami nem tetszett hogy a seggén nincs normális banán terminál, szorítós "gagyi",ettől függetlenül a hangja jó volt,sztereón is fasza .. tetszett hogy full kikapcsolható az elején ,tehát nincs zavaró led világítás ha csak nem szereti ezt valaki.. erőben és minőségben is hozta a szintet sztem.. megér egy meghallgatást annak aki újban gondolkozik de nem akar 1-2 milliót kidobni az asztalra végfokért.. 

• 1

#10 t97eat

t97eat

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 946 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 20 - 12:21

tegnap egy ilyet sikerült meghallgatni saját környezetben.. harmann csoport tagja, cinema széria , D osztály de eléggé combos fajta..8ohm 2x 300W,azt kell mondjam nem rossz cucc, és mielőtt valaki lesajnálja ,hogy d osztály. azt kell mondjam nem vallott szégyent a  para mellett, és ez a széria majd legkisebb tagja.. sem minőségben sem erőben nem éreztem azt ,hogy ez nem a rendszerhez passzoló dolog lenne.. jó cucc aki ilyenben gondolkozik érdemes meghallgatni! :smile32:  

XLS_DriveCore_2_1502_Front_lightbox.png

Az AVSForum.com-on egy srác végigtesztelte ezt a szériát a legkisebb típustól a legerősebbig. Ott is pozitív dolgokat lehetett olvasni ezekről a gépekről.

XLR kábellel vagy RCA-val kötötted be? milyen bemeneti érzékenységre volt állitva? 1.4V vagy 0.775V? nem tapasztaltál alapzajt (súgást a magassugárzókból?)

• 0

#11 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.021 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 15 - 21:52

Moana (2016) - IMDb ( Vaiana)

http://www.imdb.com/title/tt3521164/

Nagyon aranyos, látványos ,szórakoztató mese! Ajánlott mindenkinek.. :smile32:  :D

IMDB: Értékelés: 7,7/10  megérdemli ,nálam messze a legjobb a mostanában látott mesék közül..sőőt!

moana-fallback_fde4d101.jpeg?region=0,0,

• 1

#12 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.021 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 07 - 11:29

Dehogy,sőt!!!Van történés,nem unatkozom,az élet szép,van lent,de van fent is!Tudod,ugye?;-)

persze ,hogy tudom..  ;)

• 0

#13 poljot

poljot

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 07 - 11:21

Szar az élet mi? :D

Dehogy,sőt!!!Van történés,nem unatkozom,az élet szép,van lent,de van fent is!Tudod,ugye?;-)
  • 0

#14 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.021 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 07 - 11:00

Szar az élet mi? :D

• 0

#15 poljot

poljot

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 07 - 09:54

Laci egyszerűen nem érdekel hogy az onkyo milyen erős vagy az Arcam.. pont letojom :D és jelenleg egyik sincs.. itt most csak is arról volt szó ,hogy a kollega megébredt a téli álmából és kioszt mindenkit amerre csak téved.. gondolkodik.gif biztos jó napja volt éppen :D de éppenséggel ezt is letojom :D

Hála Istennek,mi sem vagyunk kollegák.
Már csak az kellene;-)
  • 0

#16 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.021 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 07 - 09:47

Nem akarom a tüzet szítani, de eddig az volt elterjedve az Arcam-ról, hogy mennyire erős gépek. Mérések alapján pl. a 750-es nem tűnik annak. A 850-es már karcolja a nagyobb Onkyo-k erejét. :) Azt viszont megtanultam, hogy a teljesítmény mutatók, nem utalnak arra, hogy melyik, hogyan szól ...  :rolleyes:

Laci egyszerűen nem érdekel hogy az onkyo milyen erős vagy az Arcam.. pont letojom :D   és jelenleg egyik sincs.. itt most csak is arról volt szó ,hogy a kollega megébredt a téli álmából és kioszt mindenkit amerre csak téved.. gondolkodik.gif  biztos jó napja volt éppen :D  de éppenséggel ezt is letojom :D  

• 0

#17 feherlaci

feherlaci

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.086 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 07 - 08:56

Az arcam erosebb volt ,mit nem lehet ezen erteni ember?

Nem akarom a tüzet szítani, de eddig az volt elterjedve az Arcam-ról, hogy mennyire erős gépek. Mérések alapján pl. a 750-es nem tűnik annak. A 850-es már karcolja a nagyobb Onkyo-k erejét. :) Azt viszont megtanultam, hogy a teljesítmény mutatók, nem utalnak arra, hogy melyik, hogyan szól ...  :rolleyes:

• 0

#18 Fish

Fish

Hazajáró lélek

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.021 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 07 - 06:03

Az arcam erosebb volt ,mit nem lehet ezen erteni ember? Amugy meg minek olvasod ezt a forumot ha idegesit? :-) neked is szep napot!
  • 1

#19 poljot

poljot

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 440 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 április 06 - 22:48

ez nekem picike, és vérszegény.. sajnos.. de köszi azért!

Cirka 2hónapja meg még neked bőven elég volt az avr maga ereje,most meg kevés a parasound végfok 80 wattja...Biztos nem vagyok népszerű,ezek miatt a megjegyzések miatt,nah de ilyenre szoktam mondani, xxxxxxx  

• 0

#20 Speter

Speter

Bass Hunter

• PipaPipaPipa
  • 1.129 Hozzászólás:
  • Interests:Házi-mozi!

Elküldve: 2017 április 06 - 17:02

Persze Én is szeretem a maximumot kihozni a rendszerből, de azért a hátsóknak a 80W RMS/CH és a centernek 180W RMS hídba szerintem elég, de Te tudod  ;)

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó