Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Szepi mozi-demószobája Dolby Atmos, DTS:X 7.2.4

• Please log in to reply
1218 válasz erre a témára

#1 szepi0808

szepi0808

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.122 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2017 október 18 - 07:36

12-es a 30cm. A 13-as 35cm.

:smile32:

• 0

#2 Tonyka

Tonyka

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 5.645 Hozzászólás:
  • Interests:Fényképezés, utazás, body, házimozi.

Elküldve: 2017 október 18 - 07:34

13-as a 30cm-es átmérőjével simán letud fedni egy kisebb szobát is, de az is igaz, hogy kisebb teljesítmény is elégséges lehet oda, ami persze árban is jobban elérhető lesz az új szériával.

12-es a 30cm. A 13-as 35cm.

• 0

#3 szepi0808

szepi0808

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.122 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 18 - 07:23

Ideje volt, nem mindenkinek van szüksége 16-os nagyságra. 

13-as a 30cm-es átmérőjével simán letud fedni egy kisebb szobát is, de az is igaz, hogy kisebb teljesítmény is elégséges lehet oda, ami persze árban is jobban elérhető lesz az új szériával.

• 0

#4 Tonyka

Tonyka

Őslakos

• V.I.P.
  • 5.645 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 18 - 07:20

Hamarosan elèrhető lesz az SB13 alatt is egy ultra modell ;)

Ideje volt, nem mindenkinek van szüksége 16-os nagyságra. 

• 0

#5 szepi0808

szepi0808

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.122 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 18 - 06:02

Azt nem ertem miert nem keszitenek az uj recepttel kisebb meretueket is. Tuti siker lenne, nem hinnem, h nehez lenne a meglevo modellek megujitasa.

Hamarosan elèrhető lesz az SB13 alatt is egy ultra modell ;)
  • 0

#6 Tonyka

Tonyka

Őslakos

• V.I.P.
  • 5.645 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 17 - 20:54

Azt nem ertem miert nem keszitenek az uj recepttel kisebb meretueket is. Tuti siker lenne, nem hinnem, h nehez lenne a meglevo modellek megujitasa.
  • 0

#7 szepi0808

szepi0808

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.122 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 17 - 15:45

Gratulálok az új sub-hoz, kíváncsi vagyok mennyivel lesz másabb mint a régi 13-as de gondolom a tapasztalatodat 

megosztod velünk..... :D

Köszi, de még nincs itt. :)

Nem számítok semmi nagy változásra, nagyobb méret, nagyobbat szól, az erő miatt gyorsaság megtartott, ennyi.

• 0

#8 nemtomm

nemtomm

Törzsvendég

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipaPipa
  • 1.590 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 17 - 14:59

Gratulálok az új sub-hoz, kíváncsi vagyok mennyivel lesz másabb mint a régi 13-as de gondolom a tapasztalatodat 

megosztod velünk..... :D

• 0

#9 szepi0808

szepi0808

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.122 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 17 - 14:38

Mi lesz itt nem soká? :D Pedig már az SB13-ra is azt mondtam, hogy örök darabok lesznek, de azért csak meg bolondulok mindig :D Álom volt már az SB13 is, de idővel sikerült még nagyobb álmot valóra váltani, tényleg hihetetlen, hogy idáig eljutottam, vagy jutok, mert még egy kicsit várni kell :)

sb16-ultra-dual-main-pg_large.jpg

• 2

#10 szepi0808

szepi0808

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.122 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 17 - 10:43

Most nézegettem bele a topikba, jól eltűntek a feltöltött képek a photobucket miatt  :smile51:

• 0

#11 szepi0808

szepi0808

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.122 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 07 - 07:05

Megtekinthető nálam a Sony VPL-VW360ES

Na, elég jó kis gép az 550 mellett is. Persze az 550 mélyebb feketét kínál, és fényerőben is jobb, de ezt leszámítva nem rosszabb a 360. 

Íriszvezérlés gyors, szerintem nyugodtan használható full módban is.

300cm széles 1.0 gain vászonig bőven jó a fényerő. Nálam az 300cm-es 1,4 Diamond felületen még lentebb is lehet venni, így 70% csökkentettem a fényerőt az íriszvezérlésnél.

ANSI kontraszt és a képi dinamika is nagyon jó.

A többi Sony modellhez képest a Reference módban a színek, színhőmérséklet, gamma korrekt.

HDR is elég jól néz ki rajta.

Információnál megkapjuk a felbontás mellett a szín ütem mutatását, sajnos a bit mélységet nem írja ki, de a HDR módot igen pl. HDR10.

Sajnos az objektív ebben is plasztik, de ez inkább, csak tesztábrákon tűnik fel.

Összességében tetszik a gép és örülök, hogy az árak is mennek lefele. Amíg egy évvel ezelőtt egy íriszes natív 4K Sony listaáron 3.2 milláért volt elérhető, az most 2.2 és az írisz nélküli változata 1.6, ami már megközelíti a halandó emberek számára is az elérhetőséget :)

• 1

#12 szepi0808

szepi0808

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.122 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 október 06 - 10:47

Megtekinthető nálam a Sony VPL-VW360ES

yc5QiPI.jpg

• 0

#13 Lemmy9

Lemmy9

Troll :)

• PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.150 Hozzászólás:
  • Nem:Nincs megadva

Elküldve: 2017 szeptember 17 - 22:16

Én is! Néha mondom is az egyiknek, hogy menjen már arrébb, mert nem látom a rosszindulatút tőle! 
Én magam is barátságos és segítőkész vagyok, csak jóindulat van bennem.
Te is ilyen vagy, ugye?

Nem értem a problémát!
:D

Annyira lehet hogy nem mint Te, de igyekszem :D :D
  • 0

#14 szepi0808

szepi0808

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.122 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 17 - 17:48

Az biztos, hogy adtok munkát rendesen, amiknek örülök is :) Amúgy nem sokat, de pár témát követek, időhiány miatt. Aki kíváncsi a véleményemre, az megkeres privátban és utána majd mások véleményével együtt levonja a konzekvenciát. Nem akarok itt okoskodni, azokból van itt bőven :D 

• 1

#15 nadtom

nadtom

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 453 Hozzászólás:
  • Interests:Mozi, Zene, Túramotorozás

Elküldve: 2017 szeptember 17 - 14:47

Én körbe vagyok véve barátságos, segítőkész, jóindulatú emberrel, megszámolni is nehéz őket. Külföldi fórumokon nem megy a szájkarate? Csak a undormány magyaroknál? Ez a "magyaros" beírás rosszabb mint bármilyen szájkarate.

Örülj neki, hogy ennyi barátságos jóindulatú emberrel vagy körülvéve...
Alapvetően nem a külföldi fórumokra gondoltam, hanem a küföldön tapasztalható barátságosabb, jóindulatúbb hozzáállásra, gondolkodásmódra, hangulatra. Igen, sajnos nagy a különbség! DE sohasem illettem "undormány" vagy hasonló jelzőkkel a Magyarokat! Egyszerűen csak sokkal több itt a rosszindulat, irígység, amit ilyen mertékben külföldön nem tapasztaltam, ennyi...
  • 1

#16 Csutka

Csutka

Beköltözött

• PipaPipaPipaPipa
  • 2.111 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 17 - 14:16

Én körbe vagyok véve barátságos, segítőkész, jóindulatú emberrel, megszámolni is nehéz őket. Külföldi fórumokon nem megy a szájkarate? Csak a undormány magyaroknál? Ez a "magyaros" beírás rosszabb mint bármilyen szájkarate.

Én is! Néha mondom is az egyiknek, hogy menjen már arrébb, mert nem látom a rosszindulatút tőle! 

Én magam is barátságos és segítőkész vagyok, csak jóindulat van bennem.

Te is ilyen vagy, ugye?

Nem értem a problémát!

:D

• 0

#17 Lemmy9

Lemmy9

Troll :)

• PipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 4.150 Hozzászólás:
  • Nem:Nincs megadva

Elküldve: 2017 szeptember 17 - 13:35

Ami mostanában a fórumon egy-két topikban megy az tényleg elveszi a kedvét sok embernek a fórumozástól...a szakmai témák helyett a szájkarate megy. Nem tudom honnan jön ez a sok rosszindulat, de sajnos ez ránk magyarokra különösen jellemző.
Többször voltam hosszabb ideig külföldön, és mindig meglepett, hogy mennyivel barátságosabbak, segítőkészebbek, jóindulatúabbak ott az emberek, mint itthon. Nálunk valahogy mindenki a másikat akarja a sárba döngölni, irígykedik, ahelyett hogy a saját boldogulásával foglalkozna.
Én is sajnálom, hogy Szepi kevesebbet fórumozik, de nem csodálkozom rajta. Remélem annyi megrendelése van, illetve annyit mozizik, hogy nincs ideje fórumozni. :-)

• 0

#18 Hifilala

Hifilala

Beköltözött

• PipaPipaPipaPipa
  • 2.200 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 szeptember 17 - 13:22

Ami mostanában a fórumon egy-két topikban megy az tényleg elveszi a kedvét sok embernek a fórumozástól...a szakmai témák helyett a szájkarate megy. Nem tudom honnan jön ez a sok rosszindulat, de sajnos ez ránk magyarokra különösen jellemző.
Többször voltam hosszabb ideig külföldön, és mindig meglepett, hogy mennyivel barátságosabbak, segítőkészebbek, jóindulatúabbak ott az emberek, mint itthon. Nálunk valahogy mindenki a másikat akarja a sárba döngölni, irígykedik, ahelyett hogy a saját boldogulásával foglalkozna.

Én is sajnálom, hogy Szepi kevesebbet fórumozik, de nem csodálkozom rajta. Remélem annyi megrendelése van, illetve annyit mozizik, hogy nincs ideje fórumozni. :-)

Tom ,csak rajtunk múlik hogy milyen a fórum.Ha passzívan nézzük hogy mi megy és nem teszünk semmit,akkor ez a tendencia matad.Nem szabad megengedni hogy ez legyen.A moderátorok odaszóltak az egyik topicban,hogy ha nem hagyják abba akkor törölve lesz a topik.Egyből legyugodtak a kedélyek!
  • 1

#19 nadtom

nadtom

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 453 Hozzászólás:
  • Interests:Mozi, Zene, Túramotorozás

Elküldve: 2017 szeptember 17 - 10:28

Én csak azt sajnálom Szepi, hogy inaktívvá váltál. Nagyon ritkán jegyzel be a fórumba, s akkor is csak üzleti dolgot. Persze, ha jobban belegondolok, megértelek.

• 1

#20 dhcodoki

dhcodoki

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.427 Hozzászólás:
  • Interests:Mountain Bike XC

Elküldve: 2017 szeptember 17 - 02:50

Én csak azt sajnálom Szepi, hogy inaktívvá váltál. Nagyon ritkán jegyzel be a fórumba, s akkor is csak üzleti dolgot. Persze, ha jobban belegondolok, megértelek.
  • 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó