Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Kábelek, alkatrészek, csatlakozók

Szerelt kábelek csatlakozók alapanyagok alkatrészek

• Please log in to reply
243 válasz erre a témára

#41 Speter

Speter

Bass Hunter

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipaPipa
  • 1.129 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:Házi-mozi!

Elküldve: 2016 november 14 - 16:25

Múlt héten gondoltam egy merészet és rendeltem Lacitól egy hangszóró kábelt, hogy összevessem pár hasonló áru kábellel, de azoknak a használt ára volt ennyi, mint ami ennek az új ára.

Audioquest Midnigth +

Hydra Sound Titan 4 MKII

Crystal Cooper

Fapaci LuXor SP 

Ezek voltak teszt alá véve.

Ebben a sorrendben voltak tesztelve és hallgatva, az aláírásomban található rendszerben.

Kizárólag sztereóban voltak tesztelve, de moziban is volt változás rendesen persze.

Amit elsőre Fapaci is közölt az átadásnál az az első fél óra, amire felkészített, hogy borzasztó lesz.

Na ezt nem annyira hittem el, de sajnos még annál is rosszabb volt, leírni sem lehet a tapasztaltakat, a sokol rádió is jobban szólt, mint a 3 millás rendszer, de még a telefonom is :(

Ezt túlélve, kezdtek megjönni a hangok, kezdett tér lenni és középről szólni az énekes.

Kb. 2 óra múlva kezdtek a mélyek is megérkezni, de még nem nagyon voltak kontrolláltak, viszont volt, mert ezt az első 2 órában nem igazán lehetett érezni.

3 óra hallgatás után kezdett összeállni a közép és a magas hangok is kezdtek megérkezni, de ekkor még nagyon karcosak voltak, de megérkeztek :)

Másnap folytatás 2 óra tömény zene, 1 óra rádiózással bemelegítve, nem túl nagy hangerőn, de szólt, reggel 7-től.

Ebben az első órában nem nagyon volt jelentősége, hogy mit mutatott, mert nem figyeltem, csak háttérzenére volt használva.

A következő 1 óra már meghatározó volt a kábel és az Én életemben is, megjöttek a kontrolláltabb mélyek és a közepek is kezdtek kerekedni és tisztulni, a magas még mindig karcos volt, de már egész jó kis zenét csinált.

Ekkor hívtam fel Fapacit, hogy készítsen egy center kábelt is belőle, mert kíváncsi vagyok a hangjára, hisz a moziban ez a legfontosabb és Nekem a mozi talán még fontosabb, mint a zene, a centerből 70-80%-a szól a filmnek, hát nem volt kérdés, hogy ott is kell próbálni.

Ezt még nem tudtam átvenni, de majd erről is lesz egy kis iromány, ha kíváncsi lesz rá valaki.

Az azóta eltelt órák száma 30 körül jár +-1 óra :)

Azt kell mondjam, hogy nem csak a 4 kábelből, de jóval drágább kábelektől is több részletet mutat meg, tiszta közepekkel, de érzelmekkel teli énekhanggal szólalnak meg a zenészek.

A fúvósok csak úgy harsognak, mintha a számban lenne a fém íze a zenehallgatás közben.

A gitárhúrt érezni lehet a levegőben.

A színpad olyan mély és magas is lett egyben, de még szélesebb is, hogy ezt szavakkal leírni sem lehet.

A magasak olyan tiszták és csilingelőek, de mégsem bántóak és nem sziszegnek az énekesek, hogy csuda.

A mély szekció egy külön fejezett érdemel, eddig azt hittem, hogy sok a mélyem, amit r ég használt Audioquest kábellel kaptam és féltem is, hogy a Fapaci kábele az 1mm-es átmérőjével nem lesz meg.

Na azt kell mondjam, hogy azt bővel alul szárnyalta és ezt most jó értelemben kell érteni, olyan pince mélyre megy, csodálkozom, hogy a hangfalaim ilyenre is képesek, de közben olyan kontrollált a mély, amit eddig nem hallottam itthon.

Ütős dobok és végeláthatatlan dinamika vette át a helyét a nappaliban, az eddig sem rossz mély hangok helyét, de így utólag bevallva, mély az volt, de korántsem kontrollált és nem a pincébe ment, csak a lépcső szélén billegette magát, de nem esett le a pincébe, nem úgy, mint most.

Hirtelen ennyi jutott eszembe a tapasztalataimról.

Remélem nem voltam túl sokk, de ezt le kellett írjam, mert nem bírtam magammal.

Nem Fapacit szeretném ezzel magasztalni, mert magát a kábelt nem Ő sodorja, Maláj lányok hátán, bár gondolom nem állna ellen, de örülök, hogy megtalálta ezt az alapanyagot és, hogy vettem belőle egy párat próbára.

Jövő héten az IC és a centerkábelről is írok, ha lesz időm rá  ;)

• 3

#42 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 14.015 Hozzászólás:
  • Nem:Nincs megadva

Elküldve: 2016 november 10 - 09:57

November végén ismét gyártunk elosztókat. Érkezett már néhány rendelés, de pár napig még fel lehet iratkozni, ha valaki még idén szeretne kapni valamelyik verzióból.

A Kontasettel közösen gyártott csatlakozósorokat fix bekötőkábel helyett IEC bemenettel szereljük, így a kábelek szabadon variálhatóak. Pólusonként egyetlen réz sínből kialakított, kontaktusoktól mentes, folyamatos áramvezetés, erős acéllemez ház, felsőszintű minőség ellenőrzés, ISO és CE minősítés, egyedi sorszámozás. Kérhetőek főkapcsolóval, illetve a hálózati zavarok, villámcsapás, túláram ellen hatékony elektromos védelmi modullal is.

KEI elosztó (7 kimenet): 12.000,- Ft

KEKI elosztó (6 kimenet + főkapcsoló): 12.000,- Ft

KEFI elosztó (5 kimenet + főkapcsoló + zavarszűrő és villámvédelem): 25.000,- Ft

• 0

#43 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • 14.015 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 07 - 20:19

Kedves muzsikus barátom ma érkezett sorai, engedélyével: (A rövidítések mögött Miles Davis, Wayne Shorter és Shalif Keita áll, legalábbis szerintem. :) )

"Szevasz, FaLaci!

Csütürtükön megkaptam a kábelcsomagot, kösz. Tetszik az új külalak, nagyon sütő ez a grafit (?) dizájn. Eltelt 30-35 járatási óra hétvégéstül, már megvan a stabil véleményem, amit most leírok neked. Bevallom, az első bekapcsolásnál becsokiztam, mert nagyon furcsa volt a hang, nem volt fanya, de a káosz megszelídült. Érkezett helyére egy masszív és precíz bass és egy döbbenetesen behúzós középsáv csúcs attackkal, absz. adekvát a treble is. Ismersz, nálam csak fúvós zene pörög és most olyan fapeckesek meg rezesek vannak, hogy berotty. Nem tudok hifizős nyelven sokat írni, bocsa! Megindult az egész, mint a gőzmozdony. Tegnap sikerült hajnali háromig M.D.-t és W.S.-t tolni kis origin beboppal, + azzal a holland trióval, akiket kedveskedtél ajánlani a S.K. bulin. A végeredmény egy határesetes késés lett a délelőtti szekciós próbáról. Bár eddig sem voltak erős kétségeim, de a (ká)belek nagyon tetszenek. Osszad meg nyugodtan a fentieket, hadd okosodjanak a népek! Andinak csocsi.

Üdvözlettel, Sonya"

Szerkesztve ​fapaci által: 2016 november 07 - 20:21

• 0

#44 qqriq

qqriq

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.894 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 07 - 19:25

A múlt hét közepe felé sikerült meghallgatásra megkapnom egy majdnem teljes szettet: 3 db LuXor NRG tápkébelt, egy Y usb-t és RCA összekötőket, csak az új hangfalkábel hiányzott. Hazaérvén nem kezdtem el egyesével cserélgetni a kábeleket, az összeset egyszerre bekötöttem. Tudván, hogy nulla perces kábeleket kaptam, kis hangerőn magára hagytam a rendszert valami netrádiót futtatva kb. 5 órán keresztül. Másnap reggeltől folytatódott a járatás, kora délután sikerült először nyugodtan leülni meghallgatni, történt-e valami változás a kezdetekhez képest. Ott is ragadtam, belemerültem a kedvenc zenéim meghallgatásába, úgy figyelmeztettek, hogy már este 1/2 9 van... :)

Az új LuXorral összekötött rendszerem legelső megszólalásakor furcsa volt a kapott hangzás. Úgy tűnt, mintha hangosabban szólna ugyanannál a hangerő állásnál, mint előtte, mégis a mély szekció nem volt rendesen a helyén és a magasak sem voltak kellően tiszták. Mindez egy nap és kb. 10-15 óra járatás után kezdett helyreállni: rendesen, pontosan és kellő lendülettel megérkeztek a mély hangok, a magasak finomodtak, az elején hallható érdességüket elhagyták és definiáltabbak lettek. A középtartomány szenzációsan precíz és élethű lett, a színpadkép is nyitottá és szinte kézzel foghatóvá vált. Az első alkalommal feltűnő hangerő különbséget másképp fogalmaznám meg, a dinamikája változott meg a rendszernek erőteljesen. Az új Luxornak köszönhetően nyitottabb, levegősebb és mégis lemdületesebb lett a zene, legyen az akár Rachmaninov, akár Led Zeppelin vagy Ben Webster.

Nagyon meg voltam elégedve a Gold kábeleimmel, és máig szeretem azt a hangzást, amit adtak, de el kell ismerni, ez az új LuXor nálam többet nyújt az elődjénél, valószínűleg jobban illeszkedhet a rendszeremhez.
Véleményem szerint ezek a LuXor kábelek mindenképp több járatást igényelnek, mint az előző Gold széria tagjai.

Szerkesztve qqriq által: 2016 november 07 - 19:27

• 1

#45 csacsumicsa

csacsumicsa

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 88 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 07 - 18:14

A blogon a Luxor HDMI kábel fotó véletlenül nem téves?
Bocsánat ha hülyesèget kèrdezek.

Egyèbkènt gyönyörû munka
  • 0

#46 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • 14.015 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 07 - 13:52

Most, hogy már minden új típusnál beindult a sorozatgyártás, egy kis fotózkodásra is sor került.

LuXor%2BNRG%2B2.jpg LuXor%2BXLR.jpg LuXor%2BUSB.jpg

LuXor%2BSP.jpg IMG_5884-Edit.jpg LuXor%2BHDMI.jpg

További infók a blogomon találhatóak.

Szerkesztve ​fapaci által: 2016 november 15 - 09:37

• 2

#47 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • 14.015 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 05 - 20:43

Néhány beszámított, elfekvő kábel villámáron:

2 db Luxor Gold USB 2.0 kábel (80 cm): 6000,- Ft/db

2 db T3 tápkábel új! (100 cm): 8.500,- Ft/db elkelt

1 pár Evidence Audio - The Lyric szimmetrikus XLR-XLR kábel (150 cm): 10.000,- Ft/pár

2 db Belden 83803 (a legendás piros) tápkábel AudioCrast csatlakozókkal szerelve (70 cm): 10.000,- Ft/db  elkelt

1 pár Kimber Timbre szimmetrikus XLR-XLR kábel (kérésre RCA dugóval is) (200 cm): 40.000,- Ft/pár   elkelt

Szerkesztve ​fapaci által: 2016 november 14 - 20:50

• 0

#48 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • 14.015 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 02 - 11:36

Holnap sokakhoz csengetni fog a postás, így néhány általános infó a kérdésáradatot megelőzendő:

Az új LuXor RCA összekötőkre szorítós csatlakozókat szerelek. Ezek zárt állapotban nem, vagy nagyon nehezen csúsznak be az aljzatokba. Nem szabad feszegetni, mert az sérülésekhez vezethet. A csatlakozó karbon gyűrűjét el kell forgatni kb 180 fokkal, így kilazulnak a lamellák és a dugó könnyedén bejut az őt megillető helyre a készülékeken. Az aktus után a gyűrű visszafordítható, így a dugó beszorul az aljzatba, mechanikusan és elektromosan is stabil érintkezést biztosítva. Kihúzásnál szintén ki kell lazítani a lamellákat, különben nehézkes lesz az elválás.

Mostantól minden kábelen lesz egy LuXor logó, aminek olvasási iránya jelzi a kábel irányát is, tehát balról jobbra forrástól a cél felé. Maga a logó minden esetben a kábel cél felőli végén lesz.

A korábbi ezüst vezetős verziókhoz képest az új LuXor kábelek kevesebb bejáratást igényelnek, de itt is szükség van 15-20 órára a teljes feléledéshez. A vásárlók többség úgy fogja ezt megélni, hogy szűz állapotban kissé erőtlen a kábelek basszusa és merev, harsány a felső tartomány. Ezek a fogyatékosságok 1-2 nap használat után elmúlnak, de a folyamat nem áll meg azonnal, csak lelassul, a hangzás még 50-100 órán át tovább finomodik, aztán már nem változik, ha nem bolygatjuk a kábeleket.

Visszatérő kérdés, hogy a Gold kábelekhez képest miben más az új LuXor hangzás. Nem szívesen beszélek kábelek hangzásáról, hiszen ez erősen környezetfüggő, de eddig kivétel nélkül olyan visszajelzéseket kaptam és én magam is azt tapasztaltam, hogy mindenféle muzsika levegősebben, nyíltabban könnyedebben és tisztábban szólal meg, a basszus követhetőbb, definiáltabb és mélyebbre hatol, a magas tartomány pedig lágyabb lett. Összességében nagyobb dinamikára és lendületesebb, felszabadultabb megszólalásra számíthat, aki a Gold verzióról vált.

Mivel minden LuXor kábelnél ugyanazt az anyagot és szerkezeti megoldást alkalmazom, nagyjából minden helyzetben ugyanúgy viselkednek, tehát az összekötők, tápkábelek, hangfalkábelek, USB kábelek is ugyanabba az irányba mutatnak hangzásukat tekintve. Sokan kísérleteznek azzal, hogy egymástól néha teljesen eltérő kábeleket építenek a rendszerükbe, úgymond a készülékekhez választva őket. Én úgy tapasztalom, hogy ez rövid távon akár örömet is okozhat, de hosszabb távon kiszámíthatatlan, erősen zenei műfajfüggő az eredménye, így én továbbra is az egységes kábelezést preferálom és ezt javaslom azoknak, akik hozzám hasonlóan sokféle muzsikát hallgatnak.

Szerkesztve ​fapaci által: 2016 november 05 - 20:25

• 1

#49 kajszi

kajszi

Isten Hozott! :)

• Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 02 - 05:38

Tegnap megérkezett kis otthonomba, a várva várt utód .Luxor formájában.
Az összes kábel a rendszeremben ,Luxor Gold volt ,amit nagyon szerettem ,a kisebb hibái ellenére is.
Új kábelek cseréje után amit az első másodpercekben hallani lehetett:
Eltűnt a kicsit műen ható teresség ,visszhang , hejette egy jobban feltérképezhető, levegős színpad helyezkedett el előttem.
A túlzó magasak megszűntek ,viszont elő került a mély ,és közép tartomány ,nagyon kiegyensúlyozottan .
Az egész tisztább átláthatóbb és részletesebb, lett. Ami a legjobban feltűnt az a dinamikája , ami iszonyú mértékben megugrott.
Fapaci szerint még legalább 10-20ó migre elő jönnek az igazi tiszta mélyek ,és részletek .De engem az első percben elvarázsolt.
Mindenkinek nagyon ajánlom az új termék családot!
  • 0

#50 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • 14.015 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 01 - 13:19

Beindult a LuXor gépezet, holnap indul a kiszállítás.

IMG_9345.jpg

IMG_9357.jpg

IMG_9380.jpg

Csak halkan mondom: minden eddigi rendelési rekordom megdőlt az elmúlt héten.

• 2

#51 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • 14.015 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 23 - 16:02

Tudom, nem lehet erről túl egzaktul írni, meg nyilván meg kell hallgatni, de pár szóban segítenél, milyen irányba mutatnak a fejlesztések hangban a Luxor Gold szériához képest? Nézegettem a blogod is, de nem nagyon találtam semmit.

Bár nem szívesen, de ha most csúnya módon figyelmen kívül hagyom a szokásos óvatosságot (rendszerfüggő, emberfüggő, műfajfüggő, bejáratós, stb.), az új LuXor kábelek a természetesebb, nyitottabb, folyékonyabb hangzás irányába mutatnak a Gold szériához képest. Sikerült azt az enyhe mesterséges leplet leszedni a megszólalásról elsősorban a felső oktávokban, ami miatt a Gold kábelek nem mindenkinek jöttek be. Az új LuXor család univerzálisabb, kevésbé válogatós kábeleket kínál. Ez persze az én véleményem, aminél hitelesebbek lesznek majd a vevők visszajelzései. Szerencsére már ma sok kábel elkelt, így remélhetően hamarosan lesznek beszámolók is szép számmal.

• 0

#52 Tul

Tul

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.176 Hozzászólás:
  • Interests:HiFi, motorozás

Elküldve: 2016 október 23 - 15:01

Tudom, nem lehet erről túl egzaktul írni, meg nyilván meg kell hallgatni, de pár szóban segítenél, milyen irányba mutatnak a fejlesztések hangban a Luxor Gold szériához képest? Nézegettem a blogod is, de nem nagyon találtam semmit.

attachicon.gifLuXor sáv.jpg

Örömmel jelentem be az új LuXor kábelcsaládot, ami leváltja a korábbi Luxor Gold sorozatot. Rendeléseket már elfogadok, szállítás november 1-től.

• 0

#53 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • 14.015 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 23 - 10:28

LuXor sáv.jpg

Örömmel jelentem be az új LuXor kábelcsaládot, ami leváltja a korábbi Luxor Gold sorozatot. Rendeléseket már elfogadok, szállítás november 1-től.

A LuXor kábelek új generációjánál a vezetők magja 5N tisztaságú vörösréz, amire arany köpeny, majd teflon szigetelés kerül. Ebből a tömör huzalból 0,4 és 1,0 mm átmérőket használok, előbbit az összekötő és USB kábeleknél, utóbbit a tápkábeleknél és hangfalkábeleknél. A belső szerkezet mechanikailag csillapított, szimmetrikusan rögzített, a vezető erek sehol nem futnak párhuzamosan és viszonylag távol is vannak, így kevésbé zavarják egymást. Árnyékolást továbbra sem alkalmazok, de kérésre (pl. phono kábelhez) beépítem. A külső borítás természetes gyapjú és polietilén szálak fonatából készül. A teljes szerkezet meglehetősen hajlékony, de strapabíró. Minden csatlakozó a Viborg színvonalas kínálatából kerül ki, ródium vagy arany bevonatú érintkezőkkel, csavaros kötéssel, strapabíró és esztétikus borítással. Valamennyi LuXor kábel márkajelzéssel, irányjelöléssel ellátva, minőségi ellenőrzés után kerül forgalomba.

LuXor összekötő kábelek 

0,4 mm átmérőjű 99,999 % tisztaságú tömör réz/arany vezetők, teflon szigetelés, szimmetrikus fonás, természetes gyapjú / PE köpeny, ródiumozott Viborg RCA, aranyozott Neutrik XLR, aranyozott Viborg USB 2.0 A/B csatlakozók. Az USB kábelek Y kialakításban készülnek, a jobb zavarvédelem és az alacsonyabb zajszint érdekében külön ágon futnak az adat és a tápvezetékek.

LuXor RCA összekötő 80 cm: 20.000,- Ft
LuXor RCA összekötő 120 cm: 24.000,- Ft

LuXor XLR összekötő 80 cm: 20.000,- Ft

LuXor XLR összekötő 120 cm: 24.000,- Ft

LuXor Y USB 2.0 80 cm: 13.000,- Ft
LuXor Y USB 2.0 120 cm: 18.000,- Ft

LuXor NRG tápkábelek 

Pólusonként 2 x 1,0 mm átmérőjű tömör réz/arany vezetők, teflon szigetelés, szimmetrikus fonás, természetes gyapjú / PE köpeny, ródiumozott Viborg csatlakozók. Kérhetőek IEC és Fig8 borotvacsatlakozóval is.

LuXor NRG tápkábel 1,0 m: 25.000,- Ft
LuXor NRG tápkábel 1,5 m: 34.000,- Ft
LuXor NRG Fig8 tápkábel 1,0 m: 27.000,- Ft
LuXor NRG Fig8 tápkábel 1,5 m: 36.000,- Ft

Luxor SP hangfalkábelek
Pólusonként 2 x 1,0 mm átmérőjű tömör réz/arany vezetők, teflon szigetelés, szimmetrikus fonás, természetes gyapjú / PE köpeny, ródiumozott Viborg csatlakozók.

LuXor SP hangfalkábel 2 x 2,0 m: 47.000,- Ft
LuXor SP hangfalkábel 2 x 2,5 m: 55.000,- Ft

Luxor HDMI kábelek

Ezüst vezetők, házimozi kompatibilis fekete burkolat. Teljesítik a 2.0 HDMI szabvány előírásait, alkalmasak 3D és 4K jelátvitelre is.

Luxor HDMI 2.0 kábel 1 m: 15.000,- Ft

Luxor HDMI 2.0 kábel 2 m: 20.000,- Ft

Luxor HDMI 2.0 kábel 10 m: 40.000,- Ft

Szereletlen huzalok:

LuXor arany / vörösréz tömör huzalok készülékek, hangdobozok belső vezetékezéséhez. 99,999% ipari tisztaság, teflon szigetelés.

0,4 mm átmérő:  2.000,- Ft/fm
1,0 mm átmérő:  4.500,- Ft/fm

Elosztók:
A Kontasettel közösen gyártott csatlakozósorokat fix bekötőkábel helyett IEC bemenettel szereljük, így a kábelek szabadon variálhatóak. Pólusonként egyetlen réz sínből kialakított, kontaktusoktól mentes, folyamatos áramvezetés, erős acéllemez ház, felsőszintű minőség ellenőrzés, ISO és CE minősítés, egyedi sorszámozás. Kérhetőek főkapcsolóval, illetve a hálózati zavarok, villámcsapás, túláram ellen hatékony elektromos védelmi modullal is.

KEI elosztó (7 kimenet): 12.000,- Ft

KEKI elosztó (6 kimenet + főkapcsoló): 12.000,- Ft

KEFI elosztó (5 kimenet + főkapcsoló + zavarszűrő és villámvédelem): 25.000,- Ft

Csatlakozók:

Viborg hálózati dugvilla és IEC dugó (ródiumozott érintkezők, polikarbonát ház, csavaros kötés, max.15 Amper):  6.000,- Ft/pár 

Sonar Quest dugvilla és IEC dugó (aranyozott érintkezők, polikarbonát ház, csavaros kötés, max.15 Amper):  10.000,- Ft/pár
Viborg Fig8 borotva dugó (aranyozott érintkezők, polikarbonát ház, csavaros kötés, max.15 Amper):  4.500,- Ft/db
Viborg RCA dugó (szorítós kivitel, ródiumozott réz érintkezők, karbon fémház, csavaros kötés):  10.000,- Ft/ 4 darabos szett
Viborg banándugó (ródiumozott réz érintkezők, karbon fémház, csavaros kötés):  6.500,- Ft/ 4 darabos szett
Gaofei beépíthető IEC aljzat (aranyozott réz érintkezők, polikarbonát ház, csavaros kötés):  4.500,- Ft/db

Szerelt kábelek egyedi méretekben is rendelhetőek 2-3 napos átfutási idővel. Az árlistában szereplő standard méretű példányokra 1 hetes visszavásárlási garancia érvényes. A szállítás 50e Ft feletti rendelésnél ingyenes Magyarországon belül.

Szerkesztve ​fapaci által: 2016 november 19 - 18:03

• 3

#54 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • 14.015 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 18 - 08:17

Néhány kábel már elkészült az új kollekcióból. A Viborg csatlakozókat én már megkedveltem, könnyű dolgozni velük, masszív és igényes kialakításuk miatt jó vételnek mondhatóak. Az RCA dugó a kedvencem, bőven meghaladja a korábban használt Gaofei példányokat.
  • 2

#55 kupecke

kupecke

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 162 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 15 - 09:03

Szia Fapaci!

Bocs, hogy nem priviben kérdezem, de lehet másokat is érdekel.

Ezek a Viborg dugók milyen szintet képviselnek? Néhány sort írhatnál az általad tapasztaltakról.

( Nekem a banándugó keltette fel az érdeklődésemet, jelenleg egy olcsó, itt sokak által ismert, a Kácsában forgalmazott átlátszó, műanyag házas, két csavaros rögzítésűt használok.)

• 0

#56 Voyager

Voyager

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.926 Hozzászólás:
  • Interests:Audio
    Planetológia

Elküldve: 2016 október 15 - 05:57

Szép....
  • 0

#57 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • 14.015 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 14 - 20:11

Melyik boltokba, de komolyan? :D

Idővel minden kiderül. Eddig két budapesti HiFi kereskedővel sikerült megegyezni a forgalmazásról, de néhány részletet még tisztáznunk kell.

• 1

#58 Promethus

Promethus

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 690 Hozzászólás:
  • Interests:HM, ez+az

Elküldve: 2016 október 14 - 18:09

Melyik boltokba, de komolyan? :D

• 0

#59 bibababa

bibababa

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 972 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 14 - 10:42

Pofás az új dizájn.

• 0

#60 ​fapaci

​fapaci

Tizezresek klubja

• Luxor kábelek
  • 14.015 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 13 - 16:46

A mai napon elindult az új LuXor kábelek sorozatgyártása. Íme az első fecskék:

IMG_5884-Edit.jpg

IMG_5886-Edit.jpg

Talán a fotókon is érzékelhető, hogy ezek a kábelek is követik a Luxor hagyományokat, tehát igen hajlékonyak. A sorozatgyártásban most a standard méretekben készítünk egy izmosabb raktérkészletet, ami majd a boltokba kerül, de természetesen egyedi méretekben is rendelhetőek majd.

Szerkesztve ​fapaci által: 2016 október 13 - 18:41

• 3

Also tagged with one or more of these keywords: Szerelt kábelek, csatlakozók, alapanyagok, alkatrészek

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó