Jump to content
AVX Café Rebat

Recommended Posts

Később tervezek egy kontraset-fapaci elosztót is beszerezni. 

Erre most van a legjobb lehetőséged, mert pár nap múlva zárom az idei elosztó rendeléseket, szóval aki most nem jelzi ezirányú vágyait, legközelebb jövőre lehet boldog.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szia fapaci!

Olyan tápkábelt/villás dugót nem tudsz véletlenül, ami L alakú, tehát a kábel nem merőlegesen "jön ki a falból"?  Szarul állok hellyel...

Köszi!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szia fapaci!

Olyan tápkábelt/villás dugót nem tudsz véletlenül, ami L alakú, tehát a kábel nem merőlegesen "jön ki a falból"?  Szarul állok hellyel...

Köszi!

Szia! Párszor már nekifutottam ennek a problémának, de sajnos nem találtam normális minőségben ilyen csatlakozót.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Karácsony előtt, várhatóan novemberben ismét gyártunk egy komolyabb adag elosztót. Aki szeretne valamelyik típusból, bölcsen teszi, ha mielőbb jelzi felém.

Elosztók:
A Kontasettel közösen gyártott csatlakozósorokat fix bekötőkábel helyett IEC bemenettel szereljük, így a tápkábelek szabadon variálhatóak. A belső szerkezet továbbra is a jól bevált, pólusonként egyetlen réz sínből kialakított, kontaktusoktól mentes, folyamatos áramvezetést szolgálja. Robusztus acéllemez ház, felsőszintű minőség ellenőrzés, ISO és CE minősítés, egyedi sorszámozás. Választhatóan főkapcsolóval, illetve a hálózati zavarok, villámcsapások, túláramok ellen hatékony elektromos védelmi modullal is kérhetőek. Jelenleg csak rendelésre, májusi teljesítéssel.

KEI elosztó (7 kimenet): 12.000,- Ft

KEKI elosztó (6 kimenet + főkapcsoló): 12.000,- Ft

KEFI elosztó (5 kimenet + zavarszűrő és villámvédelem): 25.000,- Ft

Utolsó figyelmeztetés az új elosztóra vágyó hobbitársaknak. Holnap délig még lehet jelentkezni! A mostani eresztésen felül tavaszig több gyártás már nem lesz.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

post-18548-0-91539500-1448297282.jpg

Kedves Laci!

Szeretnénk ezen a helyen is megköszönni a számunkra készített exkluzív kábeleket, melyeket a múlt hétvégi kiállításon használhattunk, nagy megelégedettségünkre. Jelentős hozzájárulást kaptunk ezzel a bemutatónkhoz.

A belső kábelezés a "Doráti" dobozunknál is nagyszerűen bevált. Ennek okán, a "Tűzmadár" projektnél az általad javasolt még igényesebb kábelezést fogjuk használni.

Köszönjük!

Üdvözlettel:

Nagy László, Balogh Géza

l'auditeur-Sense Audio Manufaktúra

• Upvote 2

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Kedves Laci!

Szeretnénk ezen a helyen is megköszönni a számunkra készített exkluzív kábeleket, melyeket a múlt hétvégi kiállításon használhattunk, nagy megelégedettségünkre. Jelentős hozzájárulást kaptunk ezzel a bemutatónkhoz.

A belső kábelezés a "Doráti" dobozunknál is nagyszerűen bevált. Ennek okán, a "Tűzmadár" projektnél az általad javasolt még igényesebb kábelezést fogjuk használni.

Köszönjük!

Üdvözlettel:

Nagy László, Balogh Géza

l'auditeur-Sense Audio Manufaktúra

Részemről a megtiszteltetést. Örülök, hogy Nálatok is beváltak a kábeleim. A L'auditeur szoba hagyományosan élvezetes szokott lenni, idén sem okozott csalódást a kilátogatóknak.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Üdv!

Érdeklődnék, hogy jól gondolom-e, hogy a Luxor Gold PWR tápkábelek a Sonar Quest, míg a Light tápkábelek az AudioCrast csatlakozókkal vannak szerelve?

Esetleg a nov. 27-i Fekete Péntekbe, nem férne bele valami picurka akció, mert le kéne már cserélnem az Audio-GD NFB 15 DAC mezei tápkábelét valami jobbacskára? :D

Előre is köszi az infókat.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
...

...

Erről kaphatunk részletesebb információt?

Köszönöm!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Üdv!

Érdeklődnék, hogy jól gondolom-e, hogy a Luxor Gold PWR tápkábelek a Sonar Quest, míg a Light tápkábelek az AudioCrast csatlakozókkal vannak szerelve?

Esetleg a nov. 27-i Fekete Péntekbe, nem férne bele valami picurka akció, mert le kéne már cserélnem az Audio-GD NFB 15 DAC mezei tápkábelét valami jobbacskára? :D

Előre is köszi az infókat.

Hello! Minden Luxor Gold tápkábelt, így a PWR és a PWR Light típust is SonarQuest csatlakozóval szerelem. Idézek az árlistából:

Luxor Gold PWR tápkábelek 

Tömör ezüst/arany vezetőket, dupla teflon és légréteg szigetelést tartalmaznak, Sonar Quest aranyozott csatlakozóval szerelem őket...

AudioCrast csatlakozók a T3 tápkábelekre kerülnek.

A fekete péntek egy napig tartott (szépen le is zúzta a raktárkészletemet), de hamarosan lesz karácsonyi akció is. Ez persze maradjon kettőnk között! :)
  • Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Erről kaphatunk részletesebb információt?

Köszönöm!

A L'auditeur stábja megtisztelt azzal, hogy a kiállításon üzemelő rendszerükben az én kábeleimet használták. Az új hangdobozok belső vezetékezését is én szállítottam, itt is a Luxor Gold kábeleknél alkalmazott ezüst/arany ötvözet huzalozásomat használták. A jövőre nézve is van néhány közös, bátor tervünk, de ezekről még korai lenne nyilatkozni.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

A L'auditeur stábja megtisztelt azzal, hogy a kiállításon üzemelő rendszerükben az én kábeleimet használták. Az új hangdobozok belső vezetékezését is én szállítottam, itt is a Luxor Gold kábeleknél alkalmazott ezüst/arany ötvözet huzalozásomat használták. A jövőre nézve is van néhány közös, bátor tervünk, de ezekről még korai lenne nyilatkozni.

Köszönöm!

Igazából a belső kábelezés érdekelne. Az 1mm-es huzal lett beépítve a dobozokba, vagy más keresztmetszetek -persze ha publikálható-, ill. ha az utóbbi forgalomba kerül(nek)-e?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Köszi az infót, ha befigyel a karácsonyi akcióban egy hasonló 20% körüli engedmény, akkor tuti vevő leszek egyre. :rolleyes:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Köszönöm!

Igazából a belső kábelezés érdekelne. Az 1mm-es huzal lett beépítve a dobozokba, vagy más keresztmetszetek -persze ha publikálható-, ill. ha az utóbbi forgalomba kerül(nek)-e?

Más cég produktumáról nem szeretnék nyilatkozni, de ha a huzalokra vonatkozott a kérdés, azok természetesen kaphatóak nálam.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Köszi az infót, ha befigyel a karácsonyi akcióban egy hasonló 20% körüli engedmény, akkor tuti vevő leszek egyre. :rolleyes:

Ha 20 % nem is, de némi kedvezmény lesz hamarosan.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

A luxor gold PWR és PWR light között mi a különbség? Az árán kívül ;)

Ha már volt kérdés, elnézést...

A Light kivitel vezetőinek kisebb a keresztmetszete, így elsősorban kis fogyasztású készülékekhez (lejátszók, DAC-ok, előerősítők) javaslom, bár van, aki végerősítőhöz is megelégedéssel használja.

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

A Light kivitel vezetőinek kisebb a keresztmetszete, így elsősorban kis fogyasztású készülékekhez (lejátszók, DAC-ok, előerősítők) javaslom, bár van, aki végerősítőhöz is megelégedéssel használja.

Drága Fapaci!

Mennyi a Light és a normál keresztmetszet?

Bocsi, de most sokat dolgozom és nincs nagyon időm utánanézni...

Köszönöm!!!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Drága Fapaci!

Mennyi a Light és a normál keresztmetszet?

Bocsi, de most sokat dolgozom és nincs nagyon időm utánanézni...

Köszönöm!!!

1 illetve 2 mm2. És nem drága. :) Jó munkát!

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

1 illetve 2 mm2. És nem drága. :) Jó munkát!

Most meg aztán főleg nem drága!

Csak gondoltam, úgyis jön a karácsony, kedveskedek egy kicsit...  :D

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Elkészült az őszi elosztó szállítmány, a megrendelőket a napokban értesítem. Néhány darabbal többet gyártottunk minden típusból, így most pár napig az is vásárolhat, aki előzetesen nem rendelt.

KEI elosztó (7 kimenet): 12.000,- Ft

KEKI elosztó (6 kimenet + főkapcsoló): 12.000,- Ft

KEFI elosztó (5 kimenet + zavarszűrő és villámvédelem): 25.000,- Ft

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szia Fapaci!

Jövőre szeretném több lépcsőben biwire-re kábelezni a hangsugárzóim. Viszont pár napja vásároltam két darab surround back-nek szánt hangsugárzót. Itt még nincs kábelem, ezért arra gondoltam, hogy ezzel kezdem. Kérdésem:

- Milyen kialakítású kábelben gondolkodjak?? Az audioqouest-nek van 4 eres madzagja, ahol a két szélső ér kisebb keresztmetszetű. Gondolom ez menne a magasabb tartományt sugárzó hangszórókra.. Lehet jelentősége az ilyen kialakításnak??  

461_G4_2.JPG

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szia Fapaci!

Jövőre szeretném több lépcsőben biwire-re kábelezni a hangsugárzóim. Viszont pár napja vásároltam két darab surround back-nek szánt hangsugárzót. Itt még nincs kábelem, ezért arra gondoltam, hogy ezzel kezdem. Kérdésem:

- Milyen kialakítású kábelben gondolkodjak?? Az audioqouest-nek van 4 eres madzagja, ahol a két szélső ér kisebb keresztmetszetű. Gondolom ez menne a magasabb tartományt sugárzó hangszórókra.. Lehet jelentősége az ilyen kialakításnak??  

Szia! Jelentősége van, hiszen foglalkoztat. :) A 4 eres kábel megoldja a feladatot, sok gyártó kínálatában találsz ilyent. Aztán hogy egy surround hangsugárzó esetében hallasz-e bármiféle javulást, azt én nem tudhatom.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt