Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Blu-Ray lejátszók

• Please log in to reply
2561 válasz erre a témára

#1 Jegkocka77

Jegkocka77

Nincs visszaút

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 120 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: Ma, 12:25

Nincs (nem létezik) CFW az OPPO BDP-93/95 vagy a CA Azur 751BD lejátszókhoz. Csak az aláírásomban szereplő lejátszók "okosíthatók" CFW-vel.

Köszönöm a választ, írtam pü-t!  leborulok.gif 

• 0

#2 robi-k

robi-k

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 611 Hozzászólás:

Elküldve: Ma, 12:10

Köszönöm a választ! Ugyanakkor lehet hogy túl sokat kérdeztem egyszerre, és ezért nem értem, hogy mire kaptam pontosan választ. :)
Vagyis, ha nem rakható fel ezekre az Oppókra CFW, akkor hogy lehet elérni mindazt, amit kérdeztem (tehát fájlból való SACD, DVD-A, DVD, stb. lejátszást?
Robi-K a CA BD751-re tud CFW-t rakni?

Köszi szépen!

Nincs (nem létezik) CFW az OPPO BDP-93/95 vagy a CA Azur 751BD lejátszókhoz. Csak az aláírásomban szereplő lejátszók "okosíthatók" CFW-vel.

• 0

#3 Jegkocka77

Jegkocka77

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 120 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 18:23

Köszönöm a választ! Ugyanakkor lehet hogy túl sokat kérdeztem egyszerre, és ezért nem értem, hogy mire kaptam pontosan választ.:)
Vagyis, ha nem rakható fel ezekre az Oppókra CFW, akkor hogy lehet elérni mindazt, amit kérdeztem (tehát fájlból való SACD, DVD-A, DVD, stb. lejátszást?
Robi-K a CA BD751-re tud CFW-t rakni?

Köszi szépen!

• 0

#4 Tonyka

Tonyka

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 5.507 Hozzászólás:
  • Interests:Fényképezés, utazás, body, házimozi.

Elküldve: Tegnap, 17:58

Sziasztok!

A régebbi (pl. 93eu, 95eu) Oppókra rakható CFW? Elérhető, hogy ha nem is .iso-ból, de fájlból lejtásza a DVD, DVD-A, SACD és Blu-ray formátumkat? Mondjuk NAS-ról vagy USB-ről?
Köszi!

Nem, és igen.CFW ügyben Robi-k - ot kell keresni.

• 0

#5 Jegkocka77

Jegkocka77

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 120 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 15:50

Illetve még egy kérdés, bocsánat:
Cambridge Audio Azur BD751-re (nem 752-re) létezik CFW? Ha igen, kinél kellene kopogtatni?
Köszönöm!

• 0

#6 Jegkocka77

Jegkocka77

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 120 Hozzászólás:

Elküldve: Tegnap, 12:01

Sziasztok!

A régebbi (pl. 93eu, 95eu) Oppókra rakható CFW? Elérhető, hogy ha nem is .iso-ból, de fájlból lejtásza a DVD, DVD-A, SACD és Blu-ray formátumkat? Mondjuk NAS-ról vagy USB-ről?
Köszi!

• 0

#7 komarfamily

komarfamily

Az ellenallas hasztalan

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.772 Hozzászólás:
  • Interests:Tenisz, mozi, hifi, utazás...

Elküldve: 2017 szeptember 15 - 15:47

Sziasztok

az uj 205 v 203 oppobol van szurke?

• 0

#8 viragok

viragok

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 augusztus 31 - 07:00

Ha van NFS search opció, akkor rendben van a CFW, ha nincs, akkor ez nem CFW-s lejátszó.

Köszi, van ilyen lehetőség rajta.
:)
  • 0

#9 robi-k

robi-k

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 611 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 augusztus 29 - 08:09

Köszi, ezt kipróbálom. A megosztás egyébként be van állítva mert a dune és a himedia lejátszó is eléri mindkét pc-t. Igaz azoknál kellett felhasználónév,jelszo, elérési ut. A pio-n ilyen lehetőséget nem találok. A cfw-t le tudom ellenőrizni valahogy?

Ha van NFS search opció, akkor rendben van a CFW, ha nincs, akkor ez nem CFW-s lejátszó.

• 0

#10 viragok

viragok

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 augusztus 22 - 15:06

A PC-n be kell állítani a megosztásokat. De inkább használj NFS-t (PC-re a legjobb a HaneWin NFS program).

Köszi, ezt kipróbálom. A megosztás egyébként be van állítva mert a dune és a himedia lejátszó is eléri mindkét pc-t. Igaz azoknál kellett felhasználónév,jelszo, elérési ut. A pio-n ilyen lehetőséget nem találok. A cfw-t le tudom ellenőrizni valahogy?
  • 0

#11 robi-k

robi-k

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 611 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 augusztus 22 - 08:15

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék a hozzáértőktől.
Vettem egy pioneer lx-55-ös bluray lejátszót. Elméletileg cfw-s, de ezt
le tudom ellenőrizni valahogy?
Az a gondom,hogy nem játsza le az iso-t. Nem látja a hálozaton levő pc-t egyedül csak smb-n a dune-t. Esetleg valamit nem állítottam be?
Elöre is köszi

A PC-n be kell állítani a megosztásokat. De inkább használj NFS-t (PC-re a legjobb a HaneWin NFS program).

• 0

#12 viragok

viragok

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 109 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 augusztus 21 - 14:32

Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék a hozzáértőktől.
Vettem egy pioneer lx-55-ös bluray lejátszót. Elméletileg cfw-s, de ezt
le tudom ellenőrizni valahogy?
Az a gondom,hogy nem játsza le az iso-t. Nem látja a hálozaton levő pc-t egyedül csak smb-n a dune-t. Esetleg valamit nem állítottam be?
Elöre is köszi
  • 0

#13 scaurus

scaurus

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 64 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 július 29 - 15:21

Ezt a bekapcsolási sorrendet tartva, már több cd korongot végig hallgattam a hiba jelentkezése nélkül.

Köszönöm a segítséget!

Aztán az n+1. lemez után ismét jelentkezett.

Végül a lejátszót és az erősítőt összekötöttem egy digitális koax-szal, megkerülve a hdmi kapcsolati hibát.

Szerkesztve scaurus által: 2017 július 29 - 15:22

• 0

#14 zoli73

zoli73

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 783 Hozzászólás:
  • Interests:zene,könyv,peca

Elküldve: 2017 július 22 - 10:21

Egy kis segítséget szeretnék kérni!
Bd lejátszó vásárlás elött állok, mert sajnos a jelenlegi lejátszóm (Pioneer Bd-p 160) gazdasági totálkáros.
Ajánlanátok lejátszót 50 ezer körül, amit érdemes számításba venni. Elsősorban új készülékben gondolkodom.
Köszönöm!
  • 0

#15 scaurus

scaurus

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 64 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 július 10 - 20:15

Köszönöm neked is!
...
Ma kipróbáltam, hogy először bekapcsoltam a tv-t, utána a lejátszót (kivártam míg inicializálja magát), végül az erősítőt.
Sikerült azt a cd-t hiba nélkül végighallgatnom, amivel múltkor a hiba jelentkezett.

Persze, ez lehet puszta szerencse is, még pár lemezt meg kell hallgatnom, hogy kiderüljön, erre az apróságra elegendő figyelni-e vagy még kell tovább nyomozni...

Ezt a bekapcsolási sorrendet tartva, már több cd korongot végig hallgattam a hiba jelentkezése nélkül.

Köszönöm a segítséget!
  • 0

#16 robi-k

robi-k

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 611 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 július 10 - 19:10

A fiam maradi módon fizikai blu-ray lemezeket szokott nézni.

Azt szeretném megtudni, hogy létezik-e régiófüggetlen blue-ray lejátszó. Az oppo-k CFW-el ilyenek?

Válaszotokat előre is köszönöm.

Az oppo-k CFW-el ilyenek? - igen, DVD esetében automatikus, BD esetében pedig a menüből választható ki a kívánt régió.

De a BDP-10X és az UDP-20X oppo-k mellett a CA Azur 752BD vagy CXU, az Arcam UDP-411 és a Primare BD32MK2 is régiófüggetlen lesz a CFW-vel.

Szerkesztve robi-k által: 2017 július 10 - 19:12

• 0

#17 petrusungarus

petrusungarus

Isten Hozott! :)

• Pipa
  • 6 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 július 10 - 15:51

A fiam maradi módon fizikai blu-ray lemezeket szokott nézni.

Azt szeretném megtudni, hogy létezik-e régiófüggetlen blue-ray lejátszó. Az oppo-k CFW-el ilyenek?

Válaszotokat előre is köszönöm.

• 0

#18 scaurus

scaurus

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 64 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 30 - 17:24

És úgy megy el a hangja, hogy közben nézed a képet is? A kép nem megy el közben? (HDMI kézfogás probléma)

Köszönöm neked is!

Utánanéztem a "hdmi kézfogás (handshake)" problémának, amiről én eddig nem is hallottam.
Több helyen ajánlották első körben a bekapcsolási sorrenden történő változtatást.
Ami elég nevetségesen hangzik.
DE
Eddig jellemzően az erősítőt kapcsoltam be, utána a lejátszót (nekem ez tűnt logikusnak).

Ma kipróbáltam, hogy először bekapcsoltam a tv-t, utána a lejátszót (kivártam míg inicializálja magát), végül az erősítőt.
Sikerült azt a cd-t hiba nélkül végighallgatnom, amivel múltkor a hiba jelentkezett.

Persze, ez lehet puszta szerencse is, még pár lemezt meg kell hallgatnom, hogy kiderüljön, erre az apróságra elegendő figyelni-e vagy még kell tovább nyomozni...

• 0

#19 YvsMad

YvsMad

MAD

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 16.851 Hozzászólás:
  • Interests:házimozi, hifi, fotó, kamerák, retro számítógépek

Elküldve: 2017 június 26 - 20:41

Igen van.
Egyrészt van egy folyamatjelző, hogy hányadik tracket játsza le, illetve, hogy az adott trach hány perc/másodpercnél tart.
Illetve, ha a gracenote.com adatbázisában megtalálja, akkor album, szám címet, előadót és borítóképet megjelenít.

És úgy megy el a hangja, hogy közben nézed a képet is? A kép nem megy el közben? (HDMI kézfogás probléma)

Szerkesztve YvsMad által: 2017 június 26 - 20:42

• 1

#20 scaurus

scaurus

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 64 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 25 - 10:12

Igen van.
Egyrészt van egy folyamatjelző, hogy hányadik tracket játsza le, illetve, hogy az adott trach hány perc/másodpercnél tart.
Illetve, ha a gracenote.com adatbázisában megtalálja, akkor album, szám címet, előadót és borítóképet megjelenít.
  • 0

1 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó