Jump to content
AVX Café Rebat

Recommended Posts

Egy különleges kábelgyártó céget üdvözölhetünk hazánkban, melynek neve HiDiamond. A felső kategóriás kábelekre szakosodott manufaktúra, Olaszországban készíti csöppet sem hétköznapi termékeit.

HiDiamond egy létfontosságú dolgot garantál, hogy termékei tökéletesen tiszta jelátvitelt biztosítanak, a hang útjába nem állnak, a zeneiséget viszont a tőlük telhető legjobb módon továbbítják. A céget egy Salvatore Filippelli nevű úriember alapította az ezredfordulón, és termékeivel igény szerint akár egy komplett hifi sztereó készülékláncot is összeköthetünk. Kínálatuk igen sokrétű, pl. tápkábeleket (sőt, tápkondicionálót) is szerepelnek benne, de még egyedileg gyártott USB kábelt és hangfalterminál áthidalót is készítenek.

HiDiamond_Diamond_interconnect_cable.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

HiDiamond Evolution HDmi , csak ajánlani tudom. tegnaptól nálam is ez köti össze  a lejátszómat az erősítőmmel egy 2m-es db! Érdemes rápróbálni ,nagy meglepi érheti azokat is akik árban komolyabbat használnak  ,valóban nagyon komoly kis kábel ez! :smile32:  :smile53:   nálam hangra előre lépés volt ,egy nordost hdmi-t cseréltem le rá! :smile32:

Köszi Streamaudio! :smile32:

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Hello Uraim!

ebből létezik 4 v 5m is kiszerelés is? 3m találok csak a weben!

HiDiamond DIAMOND 3 Audiophile mélysugárzó kábel

köszi

gyuri

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Szia, 3 méter feletti méret csak rendelésre jön...most jön árunk, de a köv rendelésnél tudunk hozni...árat majd privátban

Üdv Miklós

oksi köszke :smile32:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ezekkel szemezgetek én is, emailben már beszéltem egy kollégával a kábelekkel kapcsolatban. Még alszom rá egyet, mert sok kellene, és az nem 2 forint, egyesével cserélgetni meg nem sok értelmét látom.

• Upvote 1

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

HiDiamond Diamond USB1 - Új prémium kategóriás USB kábel hamarosan a HiDiamond kínálatából...akik a régi Reference-t próbálták azok elérhetőbb áron tudják mire számíthatnak, akik nem, azoknak melegen ajánlott egy otthoni meghallgatás....

post-10624-0-01409000-1516780679_thumb.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt