Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Házimozi Stúdió bemutatóterem

• Please log in to reply
80 válasz erre a témára

#21 cisco

cisco

A kétszázezres

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.991 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 13 - 18:16

Én is voltam tegnap a HM stúdióban!

Kicsit olyan érzésem volt, mint amikor beülök egy moziba és megnézek egy filmet...láttam egy filmet, de a moziról keveset tudtam meg... 

Nagyon kíváncsian látogattam el a céghez, de alapvetően nem sok információval távoztam. A cégről konkrétan nem tudtam meg semmit, azon kívül, hogy mozival foglalkoznak. Hogy ez pontosan mit takar azt homály fedi. Persze a weboldalon biztos fent van, de attól még lehetett volna egy kis összefoglaló.

Nekem a demo szoba is csalódás volt, hogy 3 szék van csak és az egész teljesen csupasz...a csapat fele kénytelen volt állni...ha már csak 3 fotel van, még 3 kemping szék elférhetett volna a nyílt napokra való tekintettel, főleg hogy pontosan lehetett tudni, hányan érkeznek...

Kicsit olyan érzésem volt, mint a nem szívesen látott vendég esetén. Gyere persze, itt a szoba, ülj le, nézd meg, ja van hangfal a plafonon is...érted...A vetítők típusát, vászon méretét úgy kellett megkérdezni...

Mindkét szoba atmos/x rendszerrel van kiépítve, de a demó 6-7 részletéből mindössze csak egy ilyen részlet volt. Azért van már Star Trek, Legends of tarzan, Conjuring 2, Mad Max, stb tartalom hozzá, illetve akár atmos demo lemez is...én kíváncsi lettem volna rá.

A legnagyobb baj, hogy amikor távoztam, nem olyan érzésem volt, hogy hűűű nekem ilyen kell és nem azért, mert az otthoni cucc olyan bitang, mert nagyon nem, egyszerűen nem lettem felcsigázva, nem volt demo!

Konkrét technikai vélemény:

- A pince szobában az első jelenet alatt (legends of jazz - Jane MonheitJohn Pizzarelli duett) rengeteg zöld csík volt látható, vélhetően nem sikerült 100%-osan feldolgozni a jelet. A kis szobában uez a jelenet rendben volt. Vélhetően kábel gond.

- A nagy szobában annyi mély volt, mint egy AC/DC koncerten. A fele pont elég lenne szerintem. Abba a térbe az sok.

Röviden ennyi! Nincs ezekkel gond, ezek alapján lehet fejlődni...

• -1

#22 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106.733 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:Kávé,zene,autó...

Elküldve: 2016 november 13 - 08:07

Sziasztok,

Tegnap volt lehetőségünk megnézni és meghallgatni a Házimozi Stúdió nagy termet .

Hát ezt senki ne hagyja ki!!!!

Köszönet az élményért.

Üdv

Mindig is ők voltak a legkomolyabb kiállítók.

• 1

#23 GGy

GGy

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 66 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 13 - 07:05

Sziasztok,

Tegnap volt lehetőségünk megnézni és meghallgatni a Házimozi Stúdió nagy termet .

Hát ezt senki ne hagyja ki!!!!

Köszönet az élményért.

Üdv

• 1

#24 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:
  • Interests:Revel hangfal,JBL Synthesis házimozi rendszer,SIM2 házimozi projektor,Meridian digitális DSP aktív hangfal,Stewart Filmscreen házimozi vetítővászon,házimozi fotel,házimozi szoba hangszigetelés,otthoni moziszoba tervezés,Arcam hifi és házimozi készülékek

Elküldve: 2016 november 11 - 21:29

A Grand Theater 100 %-osan üzemképes, már ma is kaptak ízelítőt látogatóink (köszi, hogy benéztetek! :)), mindazonáltal a Sim2 Nero4 4K projektor még nem érkezett meg. A képmegjelenítést Superlumis 3-chipes, nagy fényerejű 3D DLP projektor végzi, 21:9 képarányú vetítéseket láthatnak érdeklődőink. A Nero 4 érkezéséről mindenkit tájékoztatni fogunk, addig is köszönjük a türelmet.

Csatolt képek:

• sim2-superlumis-hazimozi-vetito.jpg

• 1

#25 nemtomm

nemtomm

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.382 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 11 - 21:10

hmm. ez brutális lesz :smile32:

Maradandó élmény lesz az biztos....-:)
  • 0

#26 Fish

Fish

Beköltözött

• PipaPipaPipaPipa
  • 2.964 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 november 11 - 20:18

JBL Synthesis házimozi rendszert helyeztünk el a Grand Theatre helyiségben, mely bemutató házunk legjobban kivitelezett szobája, megvalósítása egyúttal cégünk történelmében is mérföldkő lett. Aki tudni szeretné, hogy hogyan szól egy ilyen rendszer, előzetes időpontfoglalást követően meghallgathatja nálunk.

hmm. ez brutális lesz  :smile32:

• 0

#27 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:
  • Interests:Revel hangfal,JBL Synthesis házimozi rendszer,SIM2 házimozi projektor,Meridian digitális DSP aktív hangfal,Stewart Filmscreen házimozi vetítővászon,házimozi fotel,házimozi szoba hangszigetelés,otthoni moziszoba tervezés,Arcam hifi és házimozi készülékek

Elküldve: 2016 november 11 - 11:05

JBL Synthesis házimozi rendszert helyeztünk el a Grand Theatre helyiségben, mely bemutató házunk legjobban kivitelezett szobája, megvalósítása egyúttal cégünk történelmében is mérföldkő lett. Aki tudni szeretné, hogy hogyan szól egy ilyen rendszer, előzetes időpontfoglalást követően meghallgathatja nálunk.

Csatolt képek:

• jbl-synthesis-hangfalak.jpg

• 3

#28 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 19 - 15:42

* A nyílt hétvége Péntektől Vasárnapig tart.

• 0

#29 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 október 19 - 15:16

Kedves érdeklődők!

Örömmel értesítünk mindenkit, hogy 2016.11.11-től 13-ig nyílt hétvégét tartunk bemutatótermünkben! Az esemény alkalmából megnyitjuk az egyik valaha épített legjobb "Grand Theater" moziszobánkat, hogy be tudjuk mutatni Nektek a házimozit egy merőben más perspektívából! JBL Synthesis hangrendszert fogtok hallani Dolby Atmos/DTS:X konfigurációban. Mindez egy Stewart 4 méter képátlójú, hangáteresztő házimozi vetítővászonra, 4K SIM2 projektor által vetített képnek nyújt támaszt.

Péntektől szombatig, November 11-13 között tehát szívesen látunk mindenkit, otthoni mozizás iránt érdeklődőt, filmrajongót, vájtfülűt, akik egy nem hétköznapi élményt szeretnének! A Grand Theater mellett szerény metszetet mutatunk jelenlegi slágertermékeinkből is, lehet ismerkedni és kérdezősködni az  Arcam legújabb Dirac-képes, Dolby Atmos/DTS:X-kompatibilis eszközeivel ill. a Revel Concerta2 hangsugárzó szériával kapcsolatban (is). Látogatóink a nyílt hétvégén egyéni kedvezményes áron vásárolhatnak, erről bővebb információt az eseményen nyújtunk!

Bemutatótermünk Bp. belvárosától kocsival 15 percre található, látogatóinknak parkolóhelyet biztosítunk. A nyílt hétvégén való, természetesen díjmentes részvétel egyetlen feltétele az előzetes regisztráció, melyet telefonon vagy e-mailben lehet leadni. Így igyekszünk biztosítani, hogy érdeklődőink kényelmesen tölthessék nálunk idejüket, és az esetleges kérdéseket rohanás nélkül megválaszolhassuk. Kérjük tehát, hogy aki megtisztelne minket jelenlétünkkel, a fenti opciók valamelyikével jelezze részvételi szándékát. Minden további nyílt napokkal kapcsolatos kérdésre privát üzenetben vagy e-mailben örömmel válaszolunk!

Üdv
Házimozi Stúdió

Csatolt képek:

• IMG_5287-s.jpg
  • IMG_6737R_logo.jpg

• 1

#30 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 augusztus 20 - 11:40

Hali,

Gondolom egyetértesz, hogy ezt nem itt kellene folytatnunk, hanem levelezés formájában, köszi!

Üdv

Házimozi Stúdió

Minden hónapban a körlevélbe 5 cég akciós termékét beleraknánk.
Speciális, csak a fórumosok számára kitalált akció legyen. 28000 tagnak küldenénk el.

Szerkesztve Hazimozi Studio által: 2016 augusztus 20 - 11:41

• 0

#31 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 106.733 Hozzászólás:
  • Interests:Kávé,zene,autó...

Elküldve: 2016 augusztus 08 - 09:56

Minden hónapban a körlevélbe 5 cég akciós termékét beleraknánk.
Speciális, csak a fórumosok számára kitalált akció legyen. 28000 tagnak küldenénk el.

• 0

#32 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 április 05 - 14:58

Ebben a videóban megmutatjuk, hogy milyen a szakszerű hangszigetelés. Ezzel a technológiával akár 60-65 dB csillapítás is elérhető, így referencia THX hangnyomásszinten is nézhetjük a filmet, a szomszédnak illetve a szobán kívül tartózkodó személyeknek mindez fel sem fog tűnni.

Bővebb házimozi szoba hangszigetelés és házimozi szoba építés infók ide kattintva 

• 6

#33 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 március 07 - 15:22

Az Audio & Vision Online szerkesztői meglátogatták bemutatótermünket, és igen kedves beszámolót publikáltak a nálunk szerzett tapasztalatokról:

A teljes beszámoló cikk ide kattintva elolvasható!

Hazimozi-Studio_big.jpg

• 1

#34 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 március 03 - 17:33

hazimozi-beallitasa.jpg

A házimozi beállítása sok időt és türelmet igénylő, bonyodalmas feladat tud lenni. Persze mint mindenre, erre is van megoldás...

Avagy miért olyan macerás munka egy házimozi beállítása?

Bővebben >>

Szerkesztve Hazimozi Studio által: 2016 március 03 - 17:34

• 1

#35 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 március 02 - 12:57

Minden nap tanul valamit az ember, nemde? ;-)

Üdv

Házimozi Stúdió

Csatolt képek:

• JJ-SIM2.jpg

• 3

#36 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 december 22 - 15:29

Mindenkinek kellemes Karácsonyi ünnepeket és Boldog Új Évet kívánunk!

Üdv

Házimozi Stúdió

Csatolt képek:

• karacsonyi-udvozlolap-hms.jpg

Szerkesztve Hazimozi Studio által: 2015 december 22 - 15:29

• 2

#37 Hazimozi Studio

Hazimozi Studio

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 223 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 december 22 - 11:18

Jah, és gratulálok HMS! Nagyon szép lett, lesz! Mindenképp tervbe van , hogy ellátogassak ide....

Köszönjük, örömmel látjuk Önt.

Üdv

Házimozi Stúdió

• 0

#38 upetat2

upetat2

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 190 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 26 - 23:06

Jah, és gratulálok HMS! Nagyon szép lett, lesz! Mindenképp tervbe van , hogy ellátogassak ide....
  • 0

#39 upetat2

upetat2

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 190 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 26 - 23:03

Zozi09:-a vetített kép lehetne nagyobb..

Szerintem pont eltalálták a projihoz passzolo képméretet így ránézésre, mert ha nagyobbat vetítene nem lenne meg a cinema standard,ez egy demoszoba ezzel a vetítővel bemutatva !
Van nekik nagyobb is az tuti , csak az egy másik szoba ;-)
  • 0

#40 Fish

Fish

Beköltözött

• PipaPipaPipaPipa
  • 2.964 Hozzászólás:

Elküldve: 2015 november 26 - 22:23

Sajnos még nem volt lehetőségem ellátogatni ebbe a szentélybe, de meg kell adni, jól néz ki. Bár, ha szabad, van pár dolog, ami nem nyerte el a tetszésem. Pld. szerintem a vetített kép lehetne jóval nagyobb. Azt sem értem, miért nincsen a center és a frontok egy vonalban. Ez a kiült, gagyi ülőgarnitúra ebből a szobából talán a leginkább kilógó elem. a rakc szekrény is (nekem) elüt nagyon a szoba által sugallt színvonalhoz. Bízom benne, ezt még átalakítják, s csak ideiglenes. A dizájn amúgy bejön. Gratulálok hozzá! A Synthesis hangját egyszer hallottam, lenyűgözött. Sokan a Genelec mutatványához hasonlítják, ami a Rezső són volt. Sajnos idén nem tudtam kimenni.

Jaj a mester tanít!  :D

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó