Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Lcd, Led, Oled TV-k

• Please log in to reply
7460 válasz erre a témára

#1 rx8

rx8

Kezdő Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 452 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:Hifi+olvasás+sport

Elküldve: Tegnap, 20:43

Köszönöm szépen a segítséget mindenkitől, akkor marad a Pana és Sony párbaj....

Üdv,

rx8

• 0

#2 sting 2

sting 2

Kezdő Fórumlakó

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 466 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 10 - 19:55

Hát bízom benne.Apukám is Sony-t vett egy 40 collost, de olyan képet LCD-ből még nem láttam, pedig az itteni gépekhez képest fillérekért vette.Valójában ez indított el ezen az úton, de a Panát is kedvelem, van most egy CRT-s TV-nk az egyik szobában, brilliáns a képe.Hát majd jól megnézem mindkettőt aztán majd választok.

2 hétig használtam a 65 EX 780-at, aztán jött a Sony.

Nagyon rendben van  a Pana is!

Sok dologban még jobb is, pl : Táv, OS, gyorsaság, de hát a 500 vs 900 nit, a FALD led vs Edge Led, és a még mélyebb fekete megjelenítés a Szónyi felé terelt.

Azóta sem vagyok biztos benne, hogy jobb is ténylegesen...

A Pana most megcsinálta, csak hát nem költ annyit reklámra, illetve a sony nagyobb hype-al bír. 

Egy adalék - Pana 45kg - Sony 30kg!!!

• 0

#3 rx8

rx8

Kezdő Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 452 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 10 - 19:35

Hát bízom benne.Apukám is Sony-t vett egy 40 collost, de olyan képet LCD-ből még nem láttam, pedig az itteni gépekhez képest fillérekért vette.Valójában ez indított el ezen az úton, de a Panát is kedvelem, van most egy CRT-s TV-nk az egyik szobában, brilliáns a képe.Hát majd jól megnézem mindkettőt aztán majd választok.

• 0

#4 Shimano

Shimano

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.442 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 10 - 15:34

Köszi rákukkantok az ex780-ra.Amúgy tényleg úgy van, hogy a régi cuccok sokkal jobbak, csak sajnos már a régi TV-k csatlakozó felülete már nem kompatibilis a mostanival és azért egy picit szeretnék korszerűbb rendszert, illetve a képátló nagysága miatt is fontos a felbontás, mivel igen messziről nézzük.Projektor is beférne, de sajnos az asszony nem vevő rá....

Azért az kevésbé valószínű hogy Te is egy hibás sonyba fuss bele,én nem aggódnék ez miatt.Egy VA paneles sony azért nagyon egyben van a természetes színeivel,és a szuper kontrasztjával.
  • 0

#5 rx8

rx8

Kezdő Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 452 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 10 - 15:04

Köszi rákukkantok az ex780-ra.Amúgy tényleg úgy van, hogy a régi cuccok sokkal jobbak, csak sajnos már a régi TV-k csatlakozó felülete már nem kompatibilis a mostanival és azért egy picit szeretnék korszerűbb rendszert, illetve a képátló nagysága miatt is fontos a felbontás, mivel igen messziről nézzük.Projektor is beférne, de sajnos az asszony nem vevő rá....

• 0

#6 sting 2

sting 2

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 466 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 10 - 14:19

Hát ez a 65 XE90 probléma elég hervasztó.Ezt a képet minden felbontásnál produkálja?Ez volt az egyik kiszemelt.A fene vigye el már semmilyen márkában nem lehet megbízni!?Az LG , Samsung vonal élből kiesett, mert a képminőségük nem tetszik, akkor mi a f.-ét vegyek?Röhej van pénz nincs olyan eszköz , ami jó lenne hosszabb távon....A tavaly is egy öt(!) éves márkás 200 ezres mosógép lett csapágyas, ez vicc......

Panasonic EX780 -   36_1_11.gif

• 0

#7 manman12

manman12

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 229 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 10 - 14:03

Hát ez a 65 XE90 probléma elég hervasztó.Ezt a képet minden felbontásnál produkálja?Ez volt az egyik kiszemelt.A fene vigye el már semmilyen márkában nem lehet megbízni!?Az LG , Samsung vonal élből kiesett, mert a képminőségük nem tetszik, akkor mi a f.-ét vegyek?Röhej van pénz nincs olyan eszköz , ami jó lenne hosszabb távon....A tavaly is egy öt(!) éves márkás 200 ezres mosógép lett csapágyas, ez vicc......

Hát nem az számít hogy milyen drága,mert attól Jób nem lesz ,minden termék ócska kina,,koreai termék,és fogyasztói társadalomban élünk,a mosógépről annyit hogy hajdú ver minden új mosógépet :Dnekem 25 év után lett csapágyas 5 volt a javítási költségem .Azok az emberek akik minél bonyolultabb gépeket vesznek ,mert mondván a drágább jobb,azok az igazi tudatlanok,mert az ilyen gépek egy nagy katyvasz minden szempontból minden összefügg mindennel.Néz körül lesz  olyan amit keresel csak ne kapkodj gondolkodik.gif,és legyen türelmed.Én 16 éves Orionomat cseréltem le egy uhd-ra 2 honapja,de nem dobom ki a régit mert beüt a szar okkor nézhetem a helyét,de én azt mondom hogy a régi kütyük verik a mostani tömeges szarokat. hoyo.gif

• 0

#8 rx8

rx8

Kezdő Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 452 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 10 - 10:46

Szerkesztve rx8 által: 2017 december 10 - 10:47

• 0

#9 dbrnsk

dbrnsk

Tizezresek klubja

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 12.277 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 09 - 19:25

na mindegy,vid javíttatni,de nem fognak csinálni vele semmit,esetleg szoftvert javítanak,vagy csere gari

Boroztál, vagy söröztél? Nekem semmi bajom a tévémmel, bő egy éve kifogástalanul üzemel. Másnak címezd...

• 0

#10 manman12

manman12

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 229 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 09 - 19:21

Ha ez így lenne, akkor az LG tévéknek is emészthető képe lenne... Amúgy meg egyáltalán nem érdekel ez a része. Meg úgy az egész...

na mindegy,vid javíttatni,de nem fognak csinálni vele semmit,esetleg szoftvert javítanak,vagy csere gari

• 0

#11 dbrnsk

dbrnsk

Tizezresek klubja

• V.I.P.
  • 12.277 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 09 - 19:18

lg belseje van a sonyinak bocs

Ha ez így lenne, akkor az LG tévéknek is emészthető képe lenne... Amúgy meg egyáltalán nem érdekel ez a része. Meg úgy az egész...

• 0

#12 manman12

manman12

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 229 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 09 - 19:16

Én is ellennék egy 190 ezres tévével, ha számomra megfelelő képe lenne. Amúgy valamit benéztél, mert nekem nincs LG tévém...

lg belseje van a sonyinak bocs

• 0

#13 dbrnsk

dbrnsk

Tizezresek klubja

• V.I.P.
  • 12.277 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 09 - 19:14

én a 190 ezres samuval nagyon elvagyok mindent tud,de te inkább lg vetél mert minden sony,és sok márka a samut kivéve lg panelt használ,ez tény

Én is ellennék egy 190 ezres tévével, ha számomra megfelelő képe lenne. Amúgy valamit benéztél, mert nekem nincs LG tévém...

• 0

#14 manman12

manman12

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 229 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 09 - 19:05

Nem kell egyiket sem védeni, a samuk közt is van vacak példány nem egy...

én a 190 ezres samuval nagyon elvagyok mindent tud,de te inkább lg vetél mert minden sony,és sok márka a samut kivéve lg panelt használ,ez tény

• 0

#15 dbrnsk

dbrnsk

Tizezresek klubja

• V.I.P.
  • 12.277 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 09 - 18:59

ne ócsárolni szeretném a sonyt,de samut vetem volna,nem kenyér piritott

Nem kell egyiket sem védeni, a samuk közt is van vacak példány nem egy...

• 0

#16 manman12

manman12

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 229 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 09 - 18:52

Szerviz. 

ne ócsárolni szeretném a sonyt,de samut vetem volna,nem kenyér piritott

• 0

#17 dbrnsk

dbrnsk

Tizezresek klubja

• V.I.P.
  • 12.277 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 09 - 13:18

Sziasztok!

2 hete vásárolt 65 XE90 - produkció :

http://keptarhely.eu...7v00mpyz93.jpeg

Töredezett színátmenetek, mintha egy rács lenne a képre ráhúzva minden bemeneten látszik, hol jobban, hol kevésbé.

Szerviz. 

• 0

#18 sting 2

sting 2

Kezdő Fórumlakó

• PipaPipa
  • 466 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 december 09 - 13:10

Sziasztok!

2 hete vásárolt 65 XE90 - produkció :

http://keptarhely.eu...7v00mpyz93.jpeg

Töredezett színátmenetek, mintha egy rács lenne a képre ráhúzva minden bemeneten látszik, hol jobban, hol kevésbé.

• 0

#19 Acme

Acme

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.480 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 november 29 - 20:10

Én 1m-ről nézem a 4k-t 40"-on. Vettem volna kisebbet, ha lett volna. Látszik a különbség a FullHD-het képest, de kibírható. 3m-ről már nincs különbség.

SD adásra igen. Nézd csak ezt:

http://www.hazi-mozi...?cid=1211&old=2

• 0

#20 rx8

rx8

Kezdő Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 452 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 november 29 - 18:59

Sziasztok,

Kis méretű nappalimba keresek 65 coll körüli 4K Tv-t.Idáig a Sony-t láttam a legjobbnak, de kíváncsi lennék a véleményetekre, tippekre.Kb 300-500k közötti kategória érdekelne.Az OLED-es TV-kel is szimpatizálok, de egyenlőre túl drágák.

Előre is köszönöm a segítséget.

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó