Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Lcd, Led, Oled TV-k

• Please log in to reply
7388 válasz erre a témára

#1 Acme

Acme

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.453 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2017 március 18 - 11:20

Én tök sötétben nézem az LCD-t és a projit is. Mondjuk az LCD-t csak játékra használom sötétben, de a Resident Evil úgy az igazi :)

• 0

#2 rozoga62

rozoga62

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.182 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 16 - 21:49

Uhhh, most már be sem merem kapcsolni.

Viccelődj csak...

• 0

#3 dbrnsk

dbrnsk

Tizezresek klubja

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 12.075 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 16 - 20:59

Töksötétben ne nézz LCD-t! (Plazmánál rendben van, azt úgy kell). Gondolom, hogy sportműsornál teljes kontraszt és háttérvilágítás... gondolkodik.gif  Nem tesz jót a szemnek.

Uhhh, most már be sem merem kapcsolni.

• 0

#4 rozoga62

rozoga62

Törzsvendég

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.182 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 16 - 20:52

Sziasztok!

Melyik LCD TV most az elérhető legjobb 65-ös méretben és full HD felbontásban?
Sportközvetítéseket néznék rajta és mozit teljesen sötét szobában.
Plazmáról váltanék.
Eddig a Sony W859C-t nézegettem.

Töksötétben ne nézz LCD-t! (Plazmánál rendben van, azt úgy kell). Gondolom, hogy sportműsornál teljes kontraszt és háttérvilágítás... gondolkodik.gif  Nem tesz jót a szemnek.

• 0

#5 Skipper

Skipper

Hazajáró lélek

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.035 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 március 13 - 22:43

Sziasztok!

Melyik LCD TV most az elérhető legjobb 65-ös méretben és full HD felbontásban?
Sportközvetítéseket néznék rajta és mozit teljesen sötét szobában.
Plazmáról váltanék.
Eddig a Sony W859C-t nézegettem.

• 0

#6 csrobcsi

csrobcsi

Újonc fórumos

• Pipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 15 - 14:05

Ebben az ársávban és méretben nem találsz az ajánlott sonynál jobb uhd tévét,lg-ben biztos mert amit kinéztél az volt nekem, és az meg sem közelíti a w809c fhd sony minőségét.Az ajánlott fhd sony VA panelje szuper jó,tökéletes fekete,szuper természetes színek és kontraszt.Uhd-t a sonytól ezzel a panellel csak jóval drágábban kapsz.
Én körbe jártam ezt a témát az utóbbi időben,és ha sony,akkor vagy az fhd w809c,vagy a jóval drágább uhd x850c amivel nem nyúlnál mellé.
Az lg-t ne erőltesd.

Az UHD miatt vagyok kicsit tanácstalan mennyire is lesz rá szükségem. Max konzoljátékok, filmek nem hiszem hogy elöntenek UHD-ban a következő néhány évben. Jelenleg egy Panasonic G10-es plazmám van amit mérete (42) és a konzol miatt tervezek cserélni. Nem tudom van e vkinek tapasztalata vele, plazmán van e esélye hogy a játékok statikus elemei (pl életerő meg egyéb kijelzések) mivel nem mozognak a képpel együtt esetleg be tudnak égni? Mert ha ez nem gond, lehet megelégszem a 42 collal és nem is cserélek...
  • 0

#7 Shimano

Shimano

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.177 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 15 - 12:31

A jövőbe tekintve gondoltam hogy szükség lenne az UHD-re, konzollal is szeretném majd használni, tehát legalább egy 5-6 évre terveznék előre. Nem tudom ennyi időre szükséges-e az UHD képesség. Jelenleg Bd és mkv-k a legjobb forrásaim, nagyobb felbontású anyagokkal még nem is találkoztam...

Ebben az ársávban és méretben nem találsz az ajánlott sonynál jobb uhd tévét,lg-ben biztos mert amit kinéztél az volt nekem, és az meg sem közelíti a w809c fhd sony minőségét.Az ajánlott fhd sony VA panelje szuper jó,tökéletes fekete,szuper természetes színek és kontraszt.Uhd-t a sonytól ezzel a panellel csak jóval drágábban kapsz.
Én körbe jártam ezt a témát az utóbbi időben,és ha sony,akkor vagy az fhd w809c,vagy a jóval drágább uhd x850c amivel nem nyúlnál mellé.
Az lg-t ne erőltesd.
  • 0

#8 csrobcsi

csrobcsi

Újonc fórumos

• Pipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 15 - 10:40

Ha nem feltétlenül kell az uhd,akkor inkább egy sony55w809c fhd-ajánlanék.Olcsóbb és jobb is mint amiket kinéztél.

A jövőbe tekintve gondoltam hogy szükség lenne az UHD-re, konzollal is szeretném majd használni, tehát legalább egy 5-6 évre terveznék előre. Nem tudom ennyi időre szükséges-e az UHD képesség. Jelenleg Bd és mkv-k a legjobb forrásaim, nagyobb felbontású anyagokkal még nem is találkoztam...
  • 0

#9 Shimano

Shimano

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.177 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 14 - 20:30

Olvasgatok, olvasgatok, de nem tudok dönteni. Ebből a kínálatból mit vennétek? Nekem a 2 befutó az LG 55UH664V, és a Sony KD55XD7005. Segítsetek lécci :)

=&filter[specification][2696][]=78892&filter[specification][1419][]=58709&filter[specification][price][]=150000~200000&filter[specification][price][]=200000~250000&filter[specification][price][]=250000~300000&filter[order]=popularity&filter[limit]=24]https://edigital.hu/tv-audio-szorakozas/televizio-c2268?filter[search]=&filter[specification][2696][]=78892&filter[specification][1419][]=58709&filter[specification][price][]=150000~200000&filter[specification][price][]=200000~250000&filter[specification][price][]=250000~300000&filter[order]=popularity&filter[limit]=24

Ha nem feltétlenül kell az uhd,akkor inkább egy sony55w809c fhd-ajánlanék.Olcsóbb és jobb is mint amiket kinéztél.

Szerkesztve Shimano által: 2017 február 14 - 20:31

• 0

#10 csrobcsi

csrobcsi

Újonc fórumos

• Pipa
  • 39 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 14 - 15:44

Olvasgatok, olvasgatok, de nem tudok dönteni. Ebből a kínálatból mit vennétek? Nekem a 2 befutó az LG 55UH664V, és a Sony KD55XD7005. Segítsetek lécci :)

https://edigital.hu/...ilter[limit]=24

• 0

#11 Tonyka

Tonyka

Őslakos

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 5.429 Hozzászólás:
  • Interests:Fényképezés, utazás, body, házimozi.

Elküldve: 2017 február 06 - 21:21

http://player.hu/tec...teve-barcelona/

Meglátjuk mi lesz a valóság. 

• 0

#12 Shimano

Shimano

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.177 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 06 - 16:42

Senki?
A mediaboxal lehetőség van felkonvertálni az 576i digitális jelet magasabb felbontásúra,720p-re,és ennek a hatására lennék kíváncsi.
Nem 4k-ás tévén,ha nem fhd-én.
  • 0

#13 Shimano

Shimano

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.177 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 február 05 - 10:25

Digit kábeltévé adások vételéhez használható upc kártya vs mediabox minőségi különbözőségeiről tapasztalat esetleg valakinek?
Eddig abban a hitben voltam hogy ugyanaz a minőség,de tájékoztattak hogy ez nem így van,és jobb minőséget lehet elérni a kártya helyett a box használatával.
Kipróbálom,de kíváncsi vagyok mások ez irányú tapasztalataira is.
  • 0

#14 Shimano

Shimano

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.177 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 24 - 14:10

Ha jól tudom, a tiéd netes vásárlás volt, amit 14 napon belül visszavihetsz mindenféle indok nélkül. Ha pl. a MM-ben vennénk egyet, azt nem cserélnék ki még 3 napon belül sem, mert a termék nem hibás. 

A lényeg, hogy nagyon sok tesztet el kell olvasni, utánajárni esetleg a felhasználóknál is megnézni, ha megengedik. A boltban olyanok a fényviszonyok, hogy sajnos nem lehet tesztelni a felhősödést.

55"-ban 1000 dodo alatt ez az egyik legjobb: http://www.rtings.co...iews/sony/x700d

Akkor utánajárni,nézelődni,és hogy még tutibbra menjünk,a neten megrendelni,ez a recept.:)
Szerintetek milyen külső merevlemezt vegyek a sok közül időnkénti (F-1,stb)felvételekhez hozzá?A netes kínálatában is vannak fizetős lehetőségek filmekhez pl,ezek jól működnek?Ehhez nagyon láma vagyok,nem foglalkoztam még a témával.
  • 0

#15 dbrnsk

dbrnsk

Tizezresek klubja

• V.I.P.
  • 12.075 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 24 - 12:11

Ha jól tudom, a tiéd netes vásárlás volt, amit 14 napon belül visszavihetsz mindenféle indok nélkül. Ha pl. a MM-ben vennénk egyet, azt nem cserélnék ki még 3 napon belül sem, mert a termék nem hibás. 

A lényeg, hogy nagyon sok tesztet el kell olvasni, utánajárni esetleg a felhasználóknál is megnézni, ha megengedik. A boltban olyanok a fényviszonyok, hogy sajnos nem lehet tesztelni a felhősödést.

55"-ban 1000 dodo alatt ez az egyik legjobb: http://www.rtings.co...iews/sony/x700d

Így van, nem szabad elkapkodni. A Sony X szériája igen jól sikerült, ezt utólag olvasva tudtam meg. :) Szerencsére a szemem jól döntött.

Nekem ez van: http://www.rtings.co...iews/sony/x850c

Szerkesztve dbrnsk által: 2016 december 24 - 12:14

• 0

#16 Red75

Red75

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.351 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 24 - 12:05

Ez érdekes téma,mert nekem pl sokkal kevésbé volt gázos a kép mint lent látható,és simán kicserélték.
Garin belül lehet minden ilyen problémával küszködő tévét vissza lehetne vinni,és újat,vagy mást kérni,mert ez láthatóan egy olyan probléma,amire nem nagyon van elfogadható magyarázat.

• 0

#17 Shimano

Shimano

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.177 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 24 - 11:45

Ez érdekes téma,mert nekem pl sokkal kevésbé volt gázos a kép mint lent látható,és simán kicserélték.
Garin belül lehet minden ilyen problémával küszködő tévét vissza lehetne vinni,és újat,vagy mást kérni,mert ez láthatóan egy olyan probléma,amire nem nagyon van elfogadható magyarázat.
  • 0

#18 dbrnsk

dbrnsk

Tizezresek klubja

• V.I.P.
  • 12.075 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 24 - 11:34

Nem tudom pontosan. Ezen az oldalon nézegetem őket, vannak tesztek is egyébként. 

Ezt az 55"-ost pl. Direkt Led-nek írja. http://www.displaysp...n/model/a17f43b

Illetve itt talán több a teszt: http://www.rtings.com/

Ebben a méretben már ritka. Lg és Sony kínálatban nincs. De látom ez sem mentes a problémától. :( Lutri ez az egész. Ha mákod van kifogsz egy hibátlant, ha nem, akkor lehet cserélgetni...

14470d1478998880-philips-55pus6561-test-

Szerkesztve dbrnsk által: 2016 december 24 - 11:34

• 0

#19 Red75

Red75

Beköltözött

• V.I.P.
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.351 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 24 - 11:28

Direkt ledből tudtommal csak kisebbek vannak. 50" fölött már edge ledesek. Nekem is az, de nem vészes a felhősödés.

Nem tudom pontosan. Ezen az oldalon nézegetem őket, vannak tesztek is egyébként. 

Ezt az 55"-ost pl. Direkt Led-nek írja. http://www.displaysp...n/model/a17f43b

Illetve itt talán több a teszt: http://www.rtings.com/

• 0

#20 dbrnsk

dbrnsk

Tizezresek klubja

• V.I.P.
  • 12.075 Hozzászólás:

Elküldve: 2016 december 24 - 11:13

Philips TV-t szeretnék, mert jelenleg is van belőle itthon 3db és nagyon kedveljük őket. Ebből is a Direct LED, mert alig felhősödik. (Elméletileg.)

De még odébb van a vásárlás, ezért sok minden változhat.

Direkt ledből tudtommal csak kisebbek vannak. 50" fölött már edge ledesek. Nekem is az, de nem vészes a felhősödés.

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó