Jump to content
AVX Café Rebat
GTomi

Képek Magyarországról

Recommended Posts

Arra gondoltam , kéne indítani egy topikot, ahová kis hazánkban készült, "aznapi" képeket raknánk fel, ha van kedve a topiktársaknak fotózni .

ha valami megragadja a figyelmünket, amit fontosnak, vagy csak egyszerüen szépnek tartunk a mindennapi életünk folyamán, a város, hely megjelölésével.

Mindennap friss ;peace; képekkel.

tudom késô van már, persze éjfélig van még idô :o , fel is teszek 2 képet :taps: mindegyik a mechwart ligetben készült Budapesten, ma de.

post-15-1122923694.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Ergo én nagyon támogatom az ötletet. Sajna mivel nincs ilyen jó digit gépem sok képpel nem hiszem hogy mostanság hozzá tudok járulni a topikhoz.

Viszont az emberek hajalmosak elmenni a szép mellett. Ugyan a dvd hm stb-hez köze nincs, de ami elbűvöl egy filmben, táj, stb az lehet hogy körnezetünkben is elérhető, csak nyitott szemmel kell járni.

1 szónak is 100 a vége, jöhetnek a képek!

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Guest Lacy

Elmentünk ma kutyusnézőbe (pont két éve, hogy a másik házi kedvencünk végleg távozott :smile32::smile32: és közben tankolni megálltunk, ahonnan is ez a látkép nyílt a pannonhalmi apátságra:

post-20-1125762984.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Ez a jegeskávé nagyon jól néz ki. :smile32:  Nekem legalábbis az tetszik a képen, és szívesen innék is most egyet... :smile32:  :ph34r:

Oké, csinálhatok neked is egyet. :smile49:

Kicsit nehéz lenne eljuttani az ország másik végébe, de azért köszi. :smile53:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Ezt délután csináltam, csak nehogy valami elvonja a figyelmeteket a jegekávéról. :smile32:

A barátnőd "referenciáit" láthatjuk a háttérben? mert ha igen nyithatunk egy új topic-ot itt a galériában... :smile32:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Hétvégén mi is voltunk Lillán, de csak áttekertünk Jávorkút felé. Jó nagy tömeg volt, ezt nem szeretem. Viszont a képed jó lett.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt