Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Autós topik autósoknak

• Please log in to reply
10125 válasz erre a témára

#9801 saca

saca

Beköltözött

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipaPipaPipa
  • 2.980 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: 2005 május 07 - 08:01

Süt a nap... na ilyenkor jött el az én időm... motor vs roadster? :)
  • 0

#9802 Doki

Doki

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 813 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 06 - 22:08

Csak súgva merem mondani: nekem ilyen van.

Mint a képen??

Hát nem vagy egy rejtőzködő típus :)

Hehe... nem egészen, bár rajta vagyok... Az a lényeg, hogy feltűnő legyen, így lehet munkát szerezni. Jelenleg még gyári.
  • 0

#9803 SchJohny

SchJohny

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.070 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 06 - 21:54

Csak súgva merem mondani: nekem ilyen van.

Mint a képen??

Hát nem vagy egy rejtőzködő típus :)
  • 0

#9804 Doki

Doki

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 813 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 06 - 20:58

EZ taviranyitos ? :)

Neeem, ez Photoshop :) . Benne van vagy 5 órai munkám :D . Csak súgva merem mondani: nekem ilyen van.
  • 0

#9805 balagee

balagee

Videophile

• PipaPipaPipaPipa
  • 2.311 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 06 - 19:08

Igenis van jobb, mint a lila Suzuki Swift: :)

EZ taviranyitos ? :)
  • 0

#9806 tsc

tsc

Törzsgárda

• PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 6.298 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 05 - 06:39

tsc!

Kérjél BÁR festést! :)

Láttam ezt, de ez nekem nem jön be.. Az a fehér limitált széria - szintén BAR hondás - az jobban tetszett, de az csak 1.4-esbe volt tudtommal.

Jó kis flip-flop fényezés, az kéne rá inkább :) Azzal bármit fel lehet dobni..
  • 0

#9807 SchJohny

SchJohny

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.070 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 04 - 22:01

Általános konzekvencia: vegyél japánt :) Vagy valami izmos bmw-t..

Esetleg AUDI-t :)

Bár azokról is van néhány negatív "népítélet"...
  • 0

#9808 Sysco

Sysco

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.139 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 04 - 13:45

tsc!

Kérjél BÁR festést! :)

Csatolt képek:

• gp_barcivic.jpg

• 0

#9809 Sysco

Sysco

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.139 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 04 - 09:27

"A régebbi sportos civic feelinget gondolom az 1.6 vti-re értetted.. ;) "
Nem, nem csak. Ahogy megyünk vissza az időben annál fapadosabbak de annál sportosabbak voltak az alapmodellek is szvsz. Minden kis rezdülését érezted a gépnek nem is tudom úgy összeségében /na majd ezt megfogalmazom valahogy/ hondásabbak voltak na... A VTI meg nagy királyság ha nem nyomod neki nem is eszik túl sokat, vennék használtat de félek :D /legtöbb szét van ütve/

"Nekem ez a 7th gen civic először nem nagyon tetszet, de mióta megláttam a sport szériát (körbe spoilerek, szárny, 16-os felni, más lámpák, belső) azóta csípem, és most az ára is jó."
Én ált ugy vagyok vele hogy ami rögtön nagyon megtetszik azt gyorsan megunom, ami kezdetben nem annyira abba hosszú távon képes vagyok beleszeretni. :)

"A beltere kicsit sekélyes (fekete, unalmas), de precízen összerakott, nem nyekergett benne semmi még a porig ültetett tesztautóban sem huszonvalahány ezer km után."
Japó gép. Inkább legyen precízen összerakott, ergonómikus, unalmas mint csicsás és kezelhetetlen és összecsapott. :)

"A motorhang sajnos semmi extra, még direktszűrővel és sportkipuffal sem. Max fordulat környékén van valami sportos hang, alatta semmi."
Kár érte...

"TotalCar népitélet tényleg rulez, már nagyon sokat elolvastam, nagyon tanulságos.. Általános konzekvencia: vegyél japánt :) Vagy valami izmos bmw-t..."
Húúú akkor mégsem vagyok teljesen hülye... Egyébként volt valami felmérés hogy az országban minnél keletebre megyünk annál többen kedvelik a német autókat, minnél nyugatabbra annál jobban a japókat és ez a használtautó árakban is megmutatkozik...
  • 0

#9810 tsc

tsc

Törzsgárda

• 6.298 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 04 - 08:46

Sajna ezek a Civicek már nem a régiek. Kezdik kiölni belőlük a régi sportos fílinget, /persze a TipeR kivétel/ nem is értem miért :) A váltója milyen volt? Valami bovdenes cuccot raktak bele

Nekem tetszett a váltója, láttam már jobbat is, de nagyon korrekt, még a teherautós pozíciója sem volt zavaró.. A 206 után kifejezetten jó érzés volt kapcsolgatni vele. A régebbi sportos civic feelinget gondolom az 1.6 vti-re értetted.. :)
Nekem ez a 7th gen civic először nem nagyon tetszet, de mióta megláttam a sport szériát (körbe spoilerek, szárny, 16-os felni, más lámpák, belső) azóta csípem, és most az ára is jó.
A beltere kicsit sekélyes (fekete, unalmas), de precízen összerakott, nem nyekergett benne semmi még a porig ültetett tesztautóban sem huszonvalahány ezer km után.
A motorhang sajnos semmi extra, még direktszűrővel és sportkipuffal sem. Max fordulat környékén van valami sportos hang, alatta semmi.
A legjobban a BMW-k soros 6 hengeres hangját szeretem, az leszabályozás környékén már maga a menyország. :D ;)

A 206-om sztem rendben van, nem pénteki autót fogtam ki. És nagy előnye, hogy ha bármi elromlik rajta, nem kerül őrült összegekbe. Persze, ha valami rendetlenkedik egy francia autón (és szokott... lásd 307-esek) akkor a márkaszervízek egyből dörzsölik a kezüket és ki akarják cserélni a fél autót, persze a tulaj meg idegbajt kap, pedig egy lelkiismeretes "szaki" lehet, hogy tizedéből megcsinálná nekie..

TotalCar népitélet tényleg rulez, már nagyon sokat elolvastam, nagyon tanulságos.. Általános konzekvencia: vegyél japánt :) Vagy valami izmos bmw-t..
  • 0

#9811 Sysco

Sysco

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.139 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 04 - 08:27

Na igen... A Civic... Remélem hamarosan, úgy őszig bezárólag összejön. Én vagyok a legtürelmetlenebb ember a világon, de még nem tudom lecserélni 1-2-3-4 hónap kell hozzá, de már nagyon vágyom rá. :smile51:
Egyébként a pözsóval sincs semmi gáz, szinte hibátlan volt eddig a 41e km alatt, amit belehajtottam, de nem bííírom a dízel kerregést tovább!! (tudom, cserébe keveset eszik)

Mindenesetre elmentem tesztvezetni az 1.6-os Civic Sport-ot, meg kértem hitelajánlatot, meg minden. Hasra nem estem a teljesítményétől de nem is vártam csodát, jó kocsi az nagyon, főleg most hogy van rá 400e ft árkedvezmény, ideadnák kerek 4 millióért a 3 ajtós 1.6 Sportot, minden extrával a 16-os felnitől a digitklímáig.

Sajna ezek a Civicek már nem a régiek. Kezdik kiölni belőlük a régi sportos fílinget, /persze a TipeR kivétel/ nem is értem miért :) A váltója milyen volt? Valami bovdenes cuccot raktak bele nem is értem miért broaf.gif csodálkozom hogy nincs rá panasz... Mindezek ellenére nekem is nagyon kéne :) az biztos hogy nem bánod meg. Sokan szidják a külső formatervet, pedig nekem nagyon bejön :) .
"Egyébként a pözsóval sincs semmi gáz, szinte hibátlan volt eddig a 41e km alatt"
Na akkor most kell gyorsan eladni mielőtt lesz ;) Ismerősöm a 307-esét kb ennyi kilóméterrel adta el /Ő is japóra cserélt/ a vevő egy darabig visszajárt hogy éppen mi a baja a gépnek, aztán cserélt Golfra :D na azzal mégtöbb baja van de még utálja is...
  • 0

#9812 Doki

Doki

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 813 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 03 - 19:48

Igenis van jobb, mint a lila Suzuki Swift: :)

Csatolt képek:

• suzuki_copy.jpg

• 0

#9813 tsc

tsc

Törzsgárda

• 6.298 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 03 - 18:52

Isten gép!!!

Bár az 5.4-es gyorsulás az kizárt, de egyébként király!  :)

Ja-ja... lehet a futott km is...

Mi van már a Civic-el??? :D
A Hondás avatár jobban mutat! :)

Na igen... A Civic... Remélem hamarosan, úgy őszig bezárólag összejön. Én vagyok a legtürelmetlenebb ember a világon, de még nem tudom lecserélni 1-2-3-4 hónap kell hozzá, de már nagyon vágyom rá. ;)
Egyébként a pözsóval sincs semmi gáz, szinte hibátlan volt eddig a 41e km alatt, amit belehajtottam, de nem bííírom a dízel kerregést tovább!! (tudom, cserébe keveset eszik)

Mindenesetre elmentem tesztvezetni az 1.6-os Civic Sport-ot, meg kértem hitelajánlatot, meg minden. Hasra nem estem a teljesítményétől de nem is vártam csodát, jó kocsi az nagyon, főleg most hogy van rá 400e ft árkedvezmény, ideadnák kerek 4 millióért a 3 ajtós 1.6 Sportot, minden extrával a 16-os felnitől a digitklímáig.
  • 0

#9814 Sysco

Sysco

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.139 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 03 - 14:56

Isten gép!!!

Bár az 5.4-es gyorsulás az kizárt, de egyébként király! :)

Ja-ja... lehet a futott km is...

Mi van már a Civic-el??? :D
A Hondás avatár jobban mutat! :)
  • 0

#9815 tsc

tsc

Törzsgárda

• 6.298 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 03 - 14:23

Rögtön meg kell jelennie az ítéletnek a többi között, ott az oldalon?

Nem tudom. Én még nem értékeltem csak olvasgattam...

Mert most, hogy megpróbáltam visszakeresni, nem találtam meg a revíziómat. :)

Gondolom már rájöttél azóta, hogy először megnézik, szalonképes -e amit írtál, s csak utána jelenik meg. 2-3 nap.
  • 0

#9816 tsc

tsc

Törzsgárda

• 6.298 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 03 - 14:13

Isten gép!!!

Bár az 5.4-es gyorsulás az kizárt, de egyébként király! :)
  • 0

#9817 Sysco

Sysco

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.139 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 május 03 - 13:42

Nem kell valakinek Nissan 200 SX turbo? :) Én nem tudnám fenntartani... :)

Ár: 2.390.000 Ft
Évjárat: 1998 / 10
Futott km: 45000 km
Motor: Benzin
Hengerűrtartalom: 1998 cm3
Teljesítmény: 147 kW (201 LE)
Kivitel: sport
Száll. szem. száma: 4 fő
Szín: fekete-metál
Műszaki vizsga: 2007 / 3
ABS, centrálzár, klíma, elektromos ablak(elől), HIFI, szervokormány, 18-as OZ ALU felni, bőr kárpit, metálfény, immobiliser, spoiler, sportkipufogó, szervízkönyv, első tulajdonos, törzskönyv, állítható kormány, elektromos tükör, színezett üveg, fordulatszámmérő, 5.4 s/100kmh. keveset használt, autóbeszámítás lehetséges, részlet 50 %-tól.

Csatolt képek:

• sx.jpg

• 0

#9818 sozs

sozs

A mozigépész

• V.I.P.
  • PipaPipaPipa
  • 1.909 Hozzászólás:
  • Interests:Filmek, Autók!

Elküldve: 2005 április 29 - 12:46

Tisztelt Daewoo-Chevrolet tulajdonos!

Örömmel tájékoztatom, hogy 2005. április 30-án a Magyar
Daewoo Klub a tavalyi év sikerét követve találkozót szervez, a
Kaposújlaki repülőtéren.
Kis ízelítő a programból:
· Ügyességi versenyek
· KRESZ-teszt
· Repülési lehetőség
Továbbá a Chevrolet-Daewoo Klub állal nyújtott lehetőségek, kedvezmények megismerése. (Unix, Láng, helyi lehetőségei)
Program kezdete:

10 óra 30 perc- 10 óra 45 perc között gyülekezés a Tesco parkoló
Mc Donald’s felöli parkoló részében
10 óra 45-kor indulás a reptérre
11 órakor megérkezés a reptérre, reptéri szabályok ismertetése, programok kezdése!
További információkat kaphatnak a www.daewooclub.hu oldalon,
vagy az info@daewooclub.hu!

Csatolt képek:

• capture_03072005_144659.jpg

• 0

#9819 pjotr

pjotr

Törzsgárda

• V.I.P.
  • 5.488 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 április 29 - 10:59

Ha valaki esetlega pápa volt Golfjával akar autózni...http://cgi.ebay.com/...item=4545301886
  • 0

#9820 Daemiaen

Daemiaen

Törzsgárda

• 5.687 Hozzászólás:

Elküldve: 2005 április 27 - 15:30

Idehaza ilyesmi kellene /kép lemaradt/:

Egy laza kis cirkálás a Lajos utcában, valamint a Szentendrei úton, és ez is megadná magát. Lassan már nem kell meglepődni, ha krosszversenyeket rendeznek a körutakon.
  • 0

2 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó