Jump to content
AVX Café Rebat
MoBBo

Autós topik autósoknak

Recommended Posts

AUDI-ból meg a V8-ast  :D

Csak győzze etetni az ember....

Nem olyan veszes a V6 2.5ost etetni.

Azt valóban nem, de egy 4.2 V8-ast ha az ember nem nyugdíjas tempóban vezet, már pedig egy ilyennel ált. nem úgy szoktak.....szóval tud falatozni :blink:

Bár ott van pl az AUDI 2.2T motorja, na az is tud enni ha jól vezetik :smile51::smile52:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

ez se rossz

post-15-1105321533.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

es ehhez a felnihez mit szolsz?

aaqc001.jpg

erdemes megnezni a cikket is

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Végre néhány jóízlésű ember :smile52:

A TT felnivel nekem nincs bajom, de ez a piros :blink:

Ez az Allroad is nagyon ott van, bár a Pikes Peak mellett.....mindenesetre szép!

Akkor az én egyik kedvencem :smile51:

"The 5.0-litre ‘biturbo’ V10 has these features plus the ‘bite’ that comes from ample torque in all engine speed ranges and a willingness to run up to high speeds that is second to none.

This engine is a new design, capable of mobilising an impressive 441 kilowatts of power (600 bhp)."

post-15-1105342759.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

igen, ez a nuvolari mindent visz

elso lampaja valami LED-es megoldas

muszerfala se egyszeru...

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
igen, ez a nuvolari mindent visz

elso lampaja valami LED-es megoldas

muszerfala se egyszeru...

Amit Te betettél AllroadQ annak is sztem ledes már a lámpája....

És az hűtőmaszk ami rajta van........állat! :blink:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
És még egy.

Eddigi rekordom vele 1100km egy tankkal, (650km-nél mutatott fél tankot!!), ez valami 42l körüli gázolajjal volt. :D

Kár, hogy mióta megvettem, a gázolaj ára elég magasra szökött. Igazából nem szeretem én a dízelkedést, de vannak jó oldalai...

Következő autóra több esélyes van, pl. Seat Leon 1.8T, Opel Astra Coupe, ilyesmik

TSC,

nekem most 1.6 golf 4-em van. ha legközelebb autot veszek. Tuti 1.8 T 180Le + chip tuning lesz (200 LE).

Az Audiban dolgoztam es mit mondjak 1.8T motor több mint tökeletes. Ebben az ärkategoriäban a legjobb vezetesi elmenyt nyujt. Hoszabb utra utaztam egy A3 1.8T geppel. IMÄDTAM. Különben elegge szemezgetek egy Seat leon 1.8T R-el.

a 2.7 biturborol meg a V8 4.2 mär nem is akarok semmit mondani :smile51::smile52::blink:

A fogysztäsa sem veszes ahhoz kepest ahogy megy .....

tudod egy mondäst:

-Ez az auto keveset eszik, DE NEM MEGY

- Ez az auto meg többet eszik viszont ez meg MEGY

Menniyre igaz.... 1.8T zsiräf

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

ha csak az 1.8T motor a lenyeg akkor a Skoda Octavia RS-t ajanlom, abban is ez van :smile51:

mit csinaltal gyorben? vannak meg kapcsolataid? :blink:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
... Az Audiban dolgoztam es mit mondjak ....

van ott egy-két volt évfolyamtársam, sőt húgom barátja is ott volt, jó hely... :blink:

tavaly voltam gyárlátogatáson, profi a gyár nagyon...

melyik részlegen voltál?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
ha csak az 1.8T motor a lenyeg akkor a Skoda Octavia RS-t ajanlom, abban is ez van :blink:

Hát azért egy AUDI mégiscsak más :D vagy a Seat is :smile51: bár meg kell hagyni az Octaviák sem rosszak, főleg az új széria.....de ha vkit egyszer elér az AUDI rajongás akkor nagyon kevés Vas tudja tőle eltántorítani :smile52:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
ha csak az 1.8T motor a lenyeg akkor a Skoda Octavia RS-t ajanlom, abban is ez van :D

mit csinaltal gyorben? vannak meg kapcsolataid? :smile51:

Az uj V6-V8 fötengelyt gyärtottam (2.4; 2.7; 2.8; 3.0; 3.2; 4.0 liter). :smile52:

Milyen kapcsolatokta gondolsz ? :blink:

Nekem a Leon Sport R jobban tetszik mint az RS Octavia ....

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
ha csak az 1.8T motor a lenyeg akkor a Skoda Octavia RS-t ajanlom, abban is ez van :blink:

Hát azért egy AUDI mégiscsak más :D vagy a Seat is :smile51: bár meg kell hagyni az Octaviák sem rosszak, főleg az új széria.....de ha vkit egyszer elér az AUDI rajongás akkor nagyon kevés Vas tudja tőle eltántorítani :smile52:

Igazad lehet, viszont a legfontosabb hogy Györi Turbo motor dobogjon az auto sziveben (legaläbbis nekem). Utänna meg lehet välogatni ki hogyan akarja a kenyelmet es aminöseget megfizetni Skoda-Seat-WV-Audi ....

Most sokat autozok rossz föutakon, ahol a 105Le igen csak keves a kocsimba kellene meg egy 100Le, hogy izzadäs nelkül elözzek. Ha Autouton vagy Pälyän hasznälnäm akkor nem erdekelne annyira a tema......

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
a legfontosabb hogy Györi Turbo motor dobogjon az auto sziveben (legaläbbis nekem). Utänna meg lehet välogatni ki hogyan akarja a kenyelmet es aminöseget megfizetni Skoda-Seat-WV-Audi ....

Ebben egyetértünk :smile51:

az "akarja" mellett sajnos sztem a "tudja" a nagyobb korlátozó tényező :blink:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
És még egy.

Eddigi rekordom vele 1100km egy tankkal, (650km-nél mutatott fél tankot!!), ez valami 42l körüli gázolajjal volt. :smile51:

Kár, hogy mióta megvettem, a gázolaj ára elég magasra szökött. Igazából nem szeretem én a dízelkedést, de vannak jó oldalai...

Következő autóra több esélyes van, pl. Seat Leon 1.8T, Opel Astra Coupe, ilyesmik

bátyámé ilyen, csak kék, s van :blink:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
a legfontosabb hogy Györi Turbo motor dobogjon az auto sziveben (legaläbbis nekem). Utänna meg lehet välogatni ki hogyan akarja a kenyelmet es aminöseget megfizetni Skoda-Seat-WV-Audi ....

Ebben egyetértünk :smile51:

az "akarja" mellett sajnos sztem a "tudja" a nagyobb korlátozó tényező :blink:

Munkatärsam most vett egy A4 1.8T-t igaz a 150 Le-s vältozat. Azt mondta, hogy beült az A4-be es utänna nem volt kedve a Golfba visszaülni. Persze engem cukkolt de valahol igaza van. Pedig a Golf is jo auto (csak az enyembe is lehetne 1.8T motor).

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
..viszont a legfontosabb hogy Györi Turbo motor dobogjon az auto sziveben (legaläbbis nekem). Utänna meg lehet välogatni ki hogyan akarja a kenyelmet es aminöseget megfizetni Skoda-Seat-WV-Audi ....

- :blink: egyetertunk! a lengyel motor szuksz :smile51:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Valamikor 98-2003 között én is sokat jártam a győri Audiba, mi csináltuk az összes image filmjüket, belső híradókat, stb. Láttam érdekes dolgokat.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

- de az teny, hogy Audi-ba csak gyori osszeszerelesu motort raknak bele, lengyelt nem, a lengyel motor megy a konszern tobbi gepjarmuvebe; ha meg pontositani akarom, akkor a nagy kategorias VW-ekbe is gyori osszeszerelesu motorok kerulnek. :blink:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Anno mikor fösulis voltam a suzukiba nem engedtek be minket. A tanärunk szerint jobb is, mert ami ott folyik azt jobb ha mernök ember nem lätja. :blink:

Gondolom volt benne egy kis Barokkos tulzäs,

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Előre bocsátom hogy autók terén sznob vagyok és elfogult a japán márkák iránt.../de legalább bevallom/

Látom itt megint mindenki arra megy hogy milyen jól néz ki, meg hány pacival bír a gép.

Számomra az egyik legutolsó szempont /a törésteszteken elért eredmény mellett/ hogy kívülről mennyire dögös az autóm.

Sokkal fontosabb számomra

hogy soha ne hagyjon cserben

hogy jól érezzem magam benne

hogy a váltó és kormánymű minél precízebb legyen

hogy a futómű kényelmes legyen de ugyanakkor érezzem "mit csinál" az autó

hogy a motor ne egyen túl sokat de azért ne hagyjon cserben egy előzésnél vagy az a-pályán

magyarul az autó szolgáljon ki maximálisan és diszkréten a hétköznapokon ha értitek mire gondolok ha meg egyszer sok pénzem lesz lehet venni valami gépet az élményautózásra.

/Az egyetlen olyan autó amiben nem hiányzott nekem több lóerő az édesanyám ezres !!! yarisa volt bármilyen meglepően hangzik is. Pedig a Bükk-be jártunk ki telente A4-es qvatróval, subaru imprezával és mégis! Abban egyszerűen nem is akarod nyomni a gázt a gondolataid messze járnak a vezetésre szinte nem is figyelsz. Persze biztos más lett volna a helyzet ha éppen rohanni kell valahová :blink: .../

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Számomra az egyik legutolsó szempont /a törésteszteken elért eredmény mellett/ hogy kívülről mennyire dögös az autóm.

Sokkal fontosabb számomra

hogy soha ne hagyjon cserben

hogy jól érezzem magam benne

hogy a váltó és kormánymű minél precízebb legyen

hogy a futómű kényelmes legyen de ugyanakkor érezzem "mit csinál" az autó

hogy a motor ne egyen túl sokat de azért ne hagyjon cserben egy előzésnél vagy az a-pályán

magyarul az autó szolgáljon ki maximálisan és diszkréten a hétköznapokon ha értitek mire gondolok ha meg egyszer sok pénzem lesz lehet venni valami gépet az élményautózásra.

Persze ez mind ok, ezeken fellül meg a loerö igen is szämit. Minkatärsam mondta, hogy neki nem szämit aztän mentünk egy 200LE-s geppel es fülig ert a szäja. mondom most erzed igazän hogy elsz nem ?

Amikor annyi erö van benne, hogy odalepsz es az üles hajlatäba belepaszirozza a hätso feledet. Az arcböröd megnyulik 10 cm, a venäidat szerszakitja az adrenalin, hät az kegyetlen jo.... (hozzäteszem nem vezetek durvän csak a gyorsuläst szertem). Meg amikor ugy tudsz elözni, hogy a mäsik csak pislog mit tudsz bevälalni, meg a nem kell räfutäsos elözes csinälnod, hanem kinezel aztän kiugrasz..

Emlexem mikor a V8 4.2 vittem vissza, elötte megmutattam haveroknak. A haverom ket hetig ki-be pakolt a szekrenyböl mert nem tert magähoz :blink::smile51:

Nah azzal leutazni 1100 Km-t sima ügy volt.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt