Jump to content
AVX Café Rebat
MoBBo

Autós topik autósoknak

Recommended Posts

balagee: Saab?

Olyasmi.

Es akkor itt is az egyik kedvencem:

9-3 Aero 2.0T, 210Le

Ez egy vacak :blink: , a középkonzolon lévő tartóban csúszkál a mobiltelefon és megkarcolódik!

Szóval ilyet ne vegyetek! :smile51:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Na akkor lila Suzuki helyett itt a mi kedvenc tipusunk, még rendszám nélkül (így legalább nem kellett feltenni a Photoshopot :smile51: )

Ja, Ford Focus. :blink: Jó kis kocsi az, nekem teljesen megfelel és nem is vágyom nagyobbra.

Nekem is ez van már 4 és fél éve (csak az enyém kombi), idén akarom lecserélni a Focus 2-re, az asszonynak meg beruházok egy Fiestába, ha az égiek is úgy akarják. Gondolom a márkakereskedők legalább 10% kedvezményt adnak, ha két kocsit vesz egyszerre az ember.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Na akkor lila Suzuki helyett itt a mi kedvenc tipusunk, még rendszám nélkül (így legalább nem kellett feltenni a Photoshopot  :blink: )

Ezek a felnik igy nem mutatnak valami jol :smile51:

Igy kell kineznie:

focusrs02_05.jpg

:smile52:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

én azt szeretem az ilyen autos boltokban, h a 12V-os fénycső kocsiba 30ezer, számtech boltban pedig 4000 :blink:

(itt nemtom mennyi, nem néztem)

hamarosan lesz a kocsimról kép, addig elöljáróban annyit: híres angol márka, A.M. ... addig lehet találgatni, Tami nem játszik !!!! :smile51:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
híres angol márka, A.M. ... addig lehet találgatni,

A.M. Hmm. Talán délelötti? :blink:

Aston Martin?

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Pár napja majdnem megvertek a pécsi Árkádban, jöttünk ki a parkolóból, mellettünk egy Fiat bravo 1.2 quatro blue led super sport edition, hátul fönt egy hatalmas spoiler, nagyon vigadtunk rajta, észre is vették, és nagyon morcossak voltak.

Ki akartam szálni, hogy szólok nekik, hogy fenthagyták a vasalódeszkát a kocsi tetején, de a többiek nem engedték.... :blink:

Esküszöm, egyszer túl sok felesleges pénzem lesz veszek egy wartburgot, teszek bele valami hatalmas motort, aztán lehet alázni az ilyeneket....

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Kaposvár, 4 sávos út, tudtam, hogy két kanyar múlva trafipax lesz ezért szépen 50-el ballagtam, na mögöttem jövő suzukis nem bírta, kikerült és bevágott elém, villogtatam, hogy figyelmeztessem, de megsértődött és bemutatott.

Erre elkezdtem én is tolni, mintha kergetni akarnám, persze nem bírta ki és mégjobban nyomta neki.

Az utolsó kanyar elött én szépen lelasítottam, barátunknak meg olyan 70-el a trafiba...

De gonosz vagyok néha....

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Áhh.. Ez a nekem való topic!

Az első autómról nincsen kép.. Fiat Bravo 1.2 SX volt, fehér. Takarékos, de azért ment (82le), szerettem nagyon.

Második autó:

Alfa 156 1.6 TS, szép meg minden, sok problémával, de azért imádnivaló.

Itt van róla egy kép.

post-15-1105104316.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Harmadik autó, Opel Calibra.. 2.0 8v, szakadt, öreg, de király jármú, a legszebb autó a világon.

Kinézete ellenére eléggé rendben volt műszakilag (fékektől kupplungig mindent újra cseréltem benne)

Egyedül 1 fényezés - lakatolás plusz hűtő és motorvezérlés csere :blink: kellett volna még neki és még sok évig húzta volna.

Van róla újabb kép is az otthoni gépemen ahol már sokkal jobban nézett ki, de mind1. Ja, nem én ülök benne :smile51:

post-15-1105104521.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Negyedik, aktuális jármű, bár valszeg nem sokáig mert most már valami űberbrutált szeretnék.

Ez egy Peugeot 206, újan vettem 2003-ban. 1.4 HDI de chiptuningolva, ezért meglepően jól megy, és nagyon durván keveset fogyaszt.

post-15-1105104689.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Van rajta jópár dolog, amit utólag raktam rá:

színrefújás, fóliázás, m3 tükrök, sportkipufogó, in-pro lexus hátsó lámpák és féklámpa, ültetés, alufelnik, chiptuning, meg még pár apróság.

így néz ki másik oldalról

post-15-1105104827.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

És még egy.

Eddigi rekordom vele 1100km egy tankkal, (650km-nél mutatott fél tankot!!), ez valami 42l körüli gázolajjal volt. :blink:

Kár, hogy mióta megvettem, a gázolaj ára elég magasra szökött. Igazából nem szeretem én a dízelkedést, de vannak jó oldalai...

Következő autóra több esélyes van, pl. Seat Leon 1.8T, Opel Astra Coupe, ilyesmik

post-15-1105105058.jpg

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Minden ami egy IGAZI vashoz kell:

A kedvenc oldalam! :blink:http://www.optx.hu/ ne sajnáljátok a lét, hogy viritson a vas!

Kedvedért mondom, hogy, nekem már van benne néhány neoncső. :smile52:

Szépek, de a multkor sikeresen összetörtem az egyiket. :smile51: És azóta úgy vagyok vele hogy francnak sincs kedve vigyázni még ezekre is.

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Nincs nekem bajom, azzal, hogy valaki optikai tuningot csinál, csak amokor túlzásba viszi..... inkább az igényes egyedi megoldásokat szeretem...

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon
Következő autóra több esélyes van, pl. Seat Leon 1.8T, Opel Astra Coupe, ilyesmik

Elég eklektikus a listád :D

"olcsóbb-drága-olcsó-drága" :)

A Calibrákkal én is sokáig szemeztem, 2.0 16V 150 pacival :smile52:

de aztán egy barátom vett egy ilyen 80-ast, mentünk vele egy kört és nem kellett tovább gondolkodnom :blink: és a praktikussági szempontok is e mellett szóltak....

Én e kettő közül a Leont venném, az 1.8T motor nagyon szimpi nekem, csak én egy A4-es külsőt és Quattro hajtást álmodtam mellé :smile51:

Hozzászólás megosztása

A hozzászólás linkje:
Oszd meg más oldalakon

Regisztrálj vagy jelentkezz be!

Regisztrált felhasználónak kell lenned, hogy hozzá tudj szólni a fórumhoz.

Regisztráció

Regisztrálj a fórumra. Csak pár lépés.

Regisztráció

Bejelentkezés

Regisztrált felhasználó vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés

• Jelenleg olvassa:   0 felhasználó

Egyetlen felhasználó sem olvassa ezt az oldalt