Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Autós topik autósoknak

• Please log in to reply
10125 válasz erre a témára

#1 Bécó

Bécó

Fórumlakó

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 898 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi

Elküldve: Tegnap, 07:20

Persze!
  • 0

#2 Lemmy9

Lemmy9

Troll :)

• PipaPipaPipaPipaPipa
  • 3.869 Hozzászólás:
  • Nem:Nincs megadva

Elküldve: 2017 június 21 - 20:11

Remélem egyszer gyártásba kerül ez a Countach!

Miért vennél egyet?
  • 0

#3 Bécó

Bécó

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 898 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 17 - 18:17

Remélem egyszer gyártásba kerül ez a Countach!

Csatolt képek:

• IMG_0967.JPG

• 0

#4 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 6.162 Hozzászólás:
  • Interests:Autó, zene, kerékpár, tollaslabda

Elküldve: 2017 június 17 - 09:12

Legyen egy mára is! :)

IMG_0929.JPG IMG_0930.JPG
  • 3

#5 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.162 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 17 - 06:59

Jól sejtem, hogy a kép a Grossglockner Hochalpenstraße-n készült. Háttérben a Hohe Dock és a Großes Wiesbachhorn.
Király gép, király helyen.

Simán lehet, netes kép.
  • 0

#6 Sene

Sene

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 242 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 15 - 19:26

Mai Porke. :)

attachicon.gifIMG_0920.JPG

Jól sejtem, hogy a kép a Grossglockner Hochalpenstraße-n készült. Háttérben a Hohe Dock és a Großes Wiesbachhorn.

Király gép, király helyen.

• 0

#7 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.162 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 14 - 19:26

Mai Porke. :)

IMG_0920.JPG
  • 1

#8 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.162 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 14 - 19:25

Fater, mi az a ho?
A helyi kiraly csavo ha jobban tetszik. Akinek nem inge............ gondolom lejon, h kinek szol. Aki a premium kasztba tartozik vegyen. Elert valamit, kiteszi a jelzotablat, megerdemli. Nyilvan nem altalanos a velemenyem, de a legjobban azok szoktak bekepzeltkedni akik anyanal laknak, vagy a papa megvette. Magam ugy vagyok vele, h nincs az az isten, h kikohogjek egy tobbszazezres szamlat, kettostomegure, vagy porlasztocsucsra, es meg a jo isten tudja mire. Mivel ujat nem tudnek venni, h ezeket a szamlakat meg elkeruljem. Persze x ev utan megint ujat, h maradjon is a szerviz biztonsag. Ezt en nem tehetem meg, sot fegyverrel sem tudnanak rakenyszeriteni. Ezekbol a szervizkoltsegekbol, inkabb elmegyunk egy frankot nyaralni a vilag valamelyik pontjara. Akinek ez nem szempont, ki tudja fizetni a szervizt, meg nyaralni is tud az vegyen. Bar ez sem jogositja fel, h ossza az eszt, h inkabb oreg premium, mint egy uj Suzuki. Valoszinuleg aki hasznaltauto vasarlasra adja a fejet, az koruljarja a temat, nem hulye. Merlegeli, mit, mennyiert, areses, szervizkoltseg stb. Nem mindenki rongyol be a kereskedesbe, h van 2 millam, melyik premiumot kapom meg erte. Aki felelossen all neki, az nem igy gondolkodik. Persze csabito a szomszed irigykedo pillantasa, de ez nem er meg minden arat.

Mi ez a coming out?
  • 0

#9 Tonyka

Tonyka

Őslakos

• V.I.P.
  • 5.304 Hozzászólás:
  • Interests:Fényképezés, utazás, body, házimozi.

Elküldve: 2017 június 14 - 16:37

Fater, mi az a ho?

A helyi kiraly csavo ha jobban tetszik. Akinek nem inge............ gondolom lejon, h kinek szol. Aki a premium kasztba tartozik vegyen. Elert valamit, kiteszi a jelzotablat, megerdemli. Nyilvan nem altalanos a velemenyem, de a legjobban azok szoktak bekepzeltkedni akik anyanal laknak, vagy a papa megvette. Magam ugy vagyok vele, h nincs az az isten, h kikohogjek egy tobbszazezres szamlat, kettostomegure, vagy porlasztocsucsra, es meg a jo isten tudja mire. Mivel ujat nem tudnek venni, h ezeket a szamlakat meg elkeruljem. Persze x ev utan megint ujat, h maradjon is a szerviz biztonsag. Ezt en nem tehetem meg, sot fegyverrel sem tudnanak rakenyszeriteni. Ezekbol a szervizkoltsegekbol, inkabb elmegyunk egy frankot nyaralni a vilag valamelyik pontjara. Akinek ez nem szempont, ki tudja fizetni a szervizt, meg nyaralni is tud az vegyen. Bar ez sem jogositja fel, h ossza az eszt, h inkabb oreg premium, mint egy uj Suzuki. Valoszinuleg aki hasznaltauto vasarlasra adja a fejet, az koruljarja a temat, nem hulye. Merlegeli, mit, mennyiert, areses, szervizkoltseg stb. Nem mindenki rongyol be a kereskedesbe, h van 2 millam, melyik premiumot kapom meg erte. Aki felelossen all neki, az nem igy gondolkodik. Persze csabito a szomszed irigykedo pillantasa, de ez nem er meg minden arat.

Szerkesztve Tonyka által: 2017 június 14 - 16:45

• 0

#10 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 107.493 Hozzászólás:
  • Interests:Kávé,zene,autó...

Elküldve: 2017 június 13 - 21:16

Nah, az AMG GT-re nagyon kiváncsi lennék! Majd számolj be! :)

Az tényleg brutális lehet. Az E-sre és az S cabrio-ra is kíváncsi vagyok.

• 0

#11 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.162 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 13 - 21:05

Jövő pénteken a három legerősebbet kipróbáljuk a haverommal.

Nah, az AMG GT-re nagyon kiváncsi lennék! Majd számolj be! :)
  • 0

#12 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 107.493 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 13 - 20:22

Jövő pénteken a három legerősebbet kipróbáljuk a haverommal.

Csatolt képek:

• Képernyőfelvétel (114).png
  • Képernyőfelvétel (115).png

• 0

#13 nemtomm

nemtomm

Törzsvendég

• PipaPipaPipa
  • 1.489 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 12 - 13:19

Mázlista örülj, hogy visszajött és elismerte a kárt. Nekem nem volt ilyen szerencsém egypárszor úgy hagyták az kocsimat, a

legdurvább az volt mikor 5mp zöldön mentem át és kettőt is pördültem de annak ellenére cserbenhagyott a vétkes sajnos este volt tanú is de rendszám 

nélkül sajna nem lett meg az elkövető. 

A nem észrevételről még annyit volt olyan, hogy 1m eltolta maga után a vétkes az autót de ő nem vette észre a dolgot ha nincs tanú simán letagadta volna.. sad.gif

• 0

#14 Larko

Larko

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 181 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 12 - 12:20

Azèrt neharagudj nem támadáskènt de asszonykádat se èrtem.Ki áll egy üres rèsz közepère mikor ott van szemmel láthatoan a kocsi jobb oldalánál egy egèszen vèdett hely.Nyugodtan beállhatott volna oda ès semmi gond nem lett volna.
Volt egy jó pár ève egy szitum mikor igy álltunk be.Rövid volt a parkoló az autom számára így sajnos átlógott elöte a másik helyre.Kènytelenek voltunk úgy hagyni mert akadályozta volna a parkoló forgalmát.
Hát jött is a szerencsètlen új s6os audival tolatva de nem araszolvva.Sikerült lebontani a saját autojának hátulját.A mi kárunk egy rendszámtartó keret ès egy vonoszem takaró lett.
Ott örjöngött hogy feljelent.Mondtam hajrá de azèrt megkèrdeztem hogyan is gondolta hogy oda áll mikor egyedül mi álltunk ott szemmel láthatóan nem vèletlen mert igen csak rövid volt a parkoló.
Gondolta ő is oda fèr.De egy magában szintèn nem fèrt volna el.
Kifizettetem vele a kárt mert csak ő jött belènk.
Megtanultuk az emberi hülyesègnek nincs határa.Azóta leszarom ha kilóg a segge.Kikerülik.

Szerkesztve Larko által: 2017 június 12 - 12:33

• 0

#15 paler

paler

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 661 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 10 - 20:50

Ma reggel ez a látvány fogadott bennünket.
01 másolata.jpg
Reggel a párom kivitte a leányzót az állomásra, mivel a vonata 5:30-kor indult Bp-re. 
5:40-45 körül ért vissza a házunkhoz, de mivel a ház előtti parkoló tele volt, így a szemben levő Spar parkoló egy olyan részére parkolt le ahol, csak akkor állnak autók, ha a parkoló 80%-a már tele van. Ez egy évben max.3x fordul elő.  Nem akarta már a garázsba visszavinni az autót, mivel ma tervbe volt egy Szegedi út. Ő már nem is feküdt vissza, hanem a konyhába volt, és onnét úgy 15-20 percenként kinézet az autóra. 8 óra előtt pár perccel léptünk ki a házból és indultunk az autóhoz, mikor is mielőtt odaértünk volna feltűnt hogy oldalról (az autó bal hátsó fele felől közelítettük meg az autót) furcsán áll a lökhárító. Rögtön a verda elejéhez mentünk, és akkor ez a látvány fogadott bennünket.
02.jpg
Persze mondanom sem kell egyből elborult az agyam, a párom sem értette, hiszen alig 2 órát állt csak az autó itt, és ahogy korábban már írtam, folyamatosan figyelte autót hogy minden oké-e vele. Természetesen semmilyen üzenet, telefonszám nem volt az autón hagyva, illetve a közelben egyetlen autó sem parkolt (pont ez miatt parkolt erre a helyre). Miután kicsit lenyugodtam hívtam a 107-et, 5 percen belül ott is volt egy járőrautó a yardokkal. Kérték hogy meséljük el mi történt, majd körbejárták a parkolót hogy van-e valahol térfigyelő kamera, illetve és a Sparba is bementek de ott sem tudtak segíteni. Hát mondom ez fa…a, csináltam én is pár képet a sérülésről, hogy majd feldobom a Face-ra hátha valaki látta az esetet, és így sikerül talán kézre keríteni a tettest. Közbe vártuk a helyszínelős kollégát hogy megérkezzen, akkor már úgy 30-40perce voltak kint a rendőrei.
Eközben begurult a parkolóba egy régi Golf 1-sel egy 40-es hölgy, aki miután kiszállt közölte, úgy hiszi hogy ő csinálta ezt a kis kárt…. A rendőr is csak nézet, majd mondta hogy úgy néz ki mázlink van. A hölgy azt mondta hogy csak otthon vette észre hogy az autója bal eleje valamitől megsérült, és miután a férjével beszélt ő mondta neki hogy menjen vissza azokra a helyekre ahol ma reggel járt, hátha valakinek kárt okozott. Ez szép és jó is, de azt nem akarom elhinni hogy egy ilyen ütközést nem vette volna észre. Én inkább arra gondolok, hogy jól tudta hogy baj van, de hirtelen megijedt, bepánikolhatot majd körbenézet hogy látta-e valaki, és miután úgy mérte fel a helyzetet hogy nem láthatta senki, lelépet. Miután biztos távolságra került, felhívhatta a férjét, és elmondhatta neki hogy mi történt. Gondolom a férje viszont mondhatta neki, hogy inkább menjen vissza mert lehet hogy még is csak látta valaki a szitut, és akkor rosszabbul fog járni mivel cserbenhagyásnak fog minősülni az eset. Na mindegy is, az a lényeg hogy a hölgy elismerte a károkozást, így nem saját zsebből kell majd finanszírozni a javítást, ami a Honda szerviznél tett látogatásom után úgy néz ki hogy 250-500e Ft között lesz majd valahol. Attól függ hogy mik sérültek még a lökhárító alatt (lámpát biztos cserélni kell, mivel törtek a patentok).
03.jpg
A szép még a mai napba, hogy Szegeden az Árkád parkolóba valakinek sikerült megint csak a névjegyét rajtahagynia a jobb oldali ajtónkon is, csak hogy ne legyen olyan egyoldalú a szitu.  :smile51:
Tehát nem sokáig tartott ki az új autóval az örömünk, két hét után úgy néz ki jár mellé egy kis üröm is. sad.gif

Szerkesztve paler által: 2017 június 10 - 20:59

• 0

#16 rvm12i

rvm12i

Fórumlakó

• V.I.P.
  • PipaPipa
  • 650 Hozzászólás:
  • Interests:Zene, HiFi, Squash

Elküldve: 2017 június 09 - 19:30

Japán Hardcore

• 0

#17 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 107.493 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 08 - 16:16

http://www.autoblog....gymassal-video/

A három legerősebb Audi küzd meg egymással – videó
2017. június 08. 16:30   |   Kőrössy Balázs 
címkék:   audiaudi s8 plusgyorsulási versenyr8 v10 plusrs6 performancevideó

12 karika és 1820 lóerő gyorsulásának lehetünk szemtanúi az alábbi videón, ahol az Audi három legerősebb gyári modellje, az R8 V10 Plus, az RS6 Performance és az S8 Plus feszülnek egymásnak. Vajon könnyedén győz az R8?

Érdekes tesztet hozott össze a Top Gear csapata, ahol három, közel megegyező teljesítményű, egy gyártótól származó sportkocsi szaggatja fel az aszfaltot, hogy kiderüljön, melyikkel érdemes a leginkább magabiztosnak lennünk egy állóhelyzeti rajtolásnál.

Az R8-ban egy 5.2 literes V10-es szívómotor teljesít szolgálatot 610 lóerő és 560 Nm kíséretében, míg a nagytestvérekben (RS6 és S8) ugyanaz a 4.0 literes, duplaturbós V8-as munkálkodik 605 paripa, valamint 750 Newtonméter maximális teljesítmény segítségével.

Vajon egyértelmű-e az R8-as fölénye, vagy meglepetést tudnak okozni a feltöltők? A korrekt összehasonlításért mindegyik modell automataváltóval, összkerékhajtással és rajtelektronikával rendelkezett.

• 0

#18 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.162 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 08 - 08:58

Kedvenc Gemballa Porsche képem evör! Évekig ez volt a háttérképem. :)

Gemballa flame.jpg

• 0

#19 Bécó

Bécó

Fórumlakó

• PipaPipa
  • 898 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 08 - 08:52

Igen!Nem egy szép történet!
  • 0

#20 Vinkler

Vinkler

Dynaudiophile

• Adminisztrátor
  • 6.162 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 június 07 - 19:07

Szerencsétlen Uwe Gemballa halála után a melósok már nem tudták azt a szinvonalat hozni. Kellett volna a válság után 1-2 év, hogy talpra álljon, de a hitelezők nem birták tovább. :(
  • 0

4 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 4 vendég, 0 anonim felhasználó