Ugrás a tartalomhoz

AVX Café

Fotó

Kávéházi csevegő

• Please log in to reply
5795 válasz erre a témára

Szavazás: Milyet kávét iszol? (366 felhasználó adott le szavazatot)

Szavazz, hogy megtudjuk milyen kávét szoktál vásárolni.

1. Szavazott A legolcsóbbat.Maximum 2000 Ft-ot költök 1Kg kávéra. (44 szavazat [12.02%] - Megtekintés)

Voksolás százalékaránya: 12.02%

2. Szavazott Maximum 3000 Ft-ot költök 1 Kg kávéra. (86 szavazat [23.50%] - Megtekintés)

Voksolás százalékaránya: 23.50%

3. Szavazott Kávékeveréket veszek.Minimum 30% Arabica tartalmút.Max 4000 Ft-ot költök 1 kg kávéra. (41 szavazat [11.20%] - Megtekintés)

Voksolás százalékaránya: 11.20%

4. Kávékeveréket veszek.Minimum 50% Arabica tartalmút.Max 5000 Ft-ot költök 1 kg kávéra. (42 szavazat [11.48%] - Megtekintés)

Voksolás százalékaránya: 11.48%

5. Szavazott Csak a márkanév számít.5000 Ft-nál többet is adok 1 Kg kávéért. (20 szavazat [5.46%] - Megtekintés)

Voksolás százalékaránya: 5.46%

6. Szavazott Csak friss pörkölésű minimum 50% Arabica tartalmú kávét veszek. 5000 Ft-nál többet is adok 1 Kg kávéért. (121 szavazat [33.06%] - Megtekintés)

Voksolás százalékaránya: 33.06%

7. A legtöbbször koffeinmentes kávét veszek. (12 szavazat [3.28%] - Megtekintés)

Voksolás százalékaránya: 3.28%

Voks A vendégek nem szavazhatnak

#1 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • PipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipaPipa
  • 107.290 Hozzászólás:
  • Nem:Férfi
  • Interests:Kávé,zene,autó...

Elküldve: 2017 május 11 - 08:46

Akkor kell egy alap zacskó, az alap szöveggel, és két különböző pecsét,a két vásárlókörnek szánt kiegészítő szöveggel. :)

Kevesebb szöveget fogunk rárakni, mert két nyelven lesz. A hátsó cimkével meg tudunk játszani.

• 0

#2 dr.Astic

dr.Astic

Nincs visszaút

• Regisztrált felhasználó
  • PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 22:16

Biztos érdemes lenne, de 10000 db a minimum rendelés méretenként.

Akkor kell egy alap zacskó, az alap szöveggel, és két különböző pecsét,a két vásárlókörnek szánt kiegészítő szöveggel. :)
  • 0

#3 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 107.290 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 21:24

lehet, hogy érdemes lenne különválasztani a boltba szánt csomagolást a webshopostól. Más a közönség szerintem.

Biztos érdemes lenne, de 10000 db a minimum rendelés méretenként.

• 0

#4 dr.Astic

dr.Astic

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 21:00

Egy féle szöveg lesz mindegyiken. Szerintem a shopból aki megveszi, az is szívesen elolvassa, ha valami infót tartalmaz.

lehet, hogy érdemes lenne különválasztani a boltba szánt csomagolást a webshopostól. Más a közönség szerintem.

• 0

#5 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 107.290 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 12:06

Akkor ezen kívük biztos, hogy csak valami rövid, könnyen érthető/megjegyezhető kulcsmondatot tennék a zacskóra, amit el is olvasnak. Hosszú szöveget szerintem egy bevásárlás közben nagyon ritkán olvas el az ember (feltételezve, hogy a boltba szánt csomagolásról beszélünk) Valami olyasmit, hogy "Ez a zacskó az AVX több, mint száz különböző, frissen pörkölt kávéinak egyikét tartalmazza. Találja meg személyes kedvencét kínálatunkból!"

Minden, ami kicsit is szakmai, szerintem nem emészthető a bolti átlagpolgár számára. 

Egy féle szöveg lesz mindegyiken. Szerintem a shopból aki megveszi, az is szívesen elolvassa, ha valami infót tartalmaz.

• 0

#6 dr.Astic

dr.Astic

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 12:04

De de. Azok lesznek a hátsó + cimkén.

Akkor ezen kívük biztos, hogy csak valami rövid, könnyen érthető/megjegyezhető kulcsmondatot tennék a zacskóra, amit el is olvasnak. Hosszú szöveget szerintem egy bevásárlás közben nagyon ritkán olvas el az ember (feltételezve, hogy a boltba szánt csomagolásról beszélünk) Valami olyasmit, hogy "Ez a zacskó az AVX több, mint száz különböző, frissen pörkölt kávéinak egyikét tartalmazza. Találja meg személyes kedvencét kínálatunkból!"

Minden, ami kicsit is szakmai, szerintem nem emészthető a bolti átlagpolgár számára. 

• 0

#7 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 107.290 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 11:54

Nem lehet kávénként külön szöveg? Jó lenne ilyen specialty stílusban írni dolgokat. Milyen, honnan van, mikor és mennyire pörkölték, milyen ízjegyekre lehet számítani, stb. 

(és szerintem ezen kívül nem kell ráírni semmit, maximum cégnevet, esetleg valami mottót)

De de. Azok lesznek a hátsó + cimkén.

• 0

#8 AVX-Gergő

AVX-Gergő

avx

• Mokka Mester
  • PipaPipa
  • 191 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 10:18

Ami szerintem jó lehet :
Felbontás után lehetőleg 2-3 héten belül fogyasztja el vagy tárolja légmentesen száraz hűvös helyen.
  • 0

#9 dr.Astic

dr.Astic

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 10:16

...vagy jó nagy betűkkel ráírni, hogy "kávé." és kész.

• 0

#10 dr.Astic

dr.Astic

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 115 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 10:16

Nem lehet kávénként külön szöveg? Jó lenne ilyen specialty stílusban írni dolgokat. Milyen, honnan van, mikor és mennyire pörkölték, milyen ízjegyekre lehet számítani, stb. 

(és szerintem ezen kívül nem kell ráírni semmit, maximum cégnevet, esetleg valami mottót)

Ok, lehet igazad van. A többi?

Jó lenne, ha értelmes dolgokat írnánk oda. sok hely viszont nincs.

• 0

#11 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 107.290 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 08:49

A kisebb adagokra való szétmérést én elhagynám. Aki nem megszállott azt hiszi ez a kávé miatt van, és ő ilyent nem akar, inkább megveszi az omniát, amit nem kell porciózni. Akit meg érint, az úgy is tudja.

Ok, lehet igazad van. A többi?

Jó lenne, ha értelmes dolgokat írnánk oda. sok hely viszont nincs.

• 0

#12 Katoci

Katoci

Lefelé a lejtőn

• Mokka Mester
  • PipaPipa
  • 795 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 07:54

Újabb segítség kellene.

Meg kellene fogalmazni a zacsin lévő szövegeket.

Nem akarunk túlságosan blőd, sablonos marketing szöveget rátenni.

Első körben ezt írtam:

Bal oldal:

Giesen, a világbajnok pörkölő gép!

Az utóbbi években az összes kávépörkölő világbajnokságon a versenyzők Giesen kávépörkölő gépet használtak.
Az AVX kávékat is ezzel pörköljük.

Jobb oldal:

Az AVX kínálatában közel 100 féle kávé megtalálható. A cégünk kizárólag a legjobb minőségű és a legfrissebb nyerskávékból pörköli a kávékat. A friss kávé a jó kávé!

Hátlap:
Mitől friss a kávé?
A legfrissebb nyerskávéból pörkölve, legfeljebb 6 hónapig tárolva és frissen darálva. A vásárlás után, az első felbontáskor javasoljuk, hogy mérje szét kisebb adagokba a szemes kávét. 

A kisebb adagokra való szétmérést én elhagynám. Aki nem megszállott azt hiszi ez a kávé miatt van, és ő ilyent nem akar, inkább megveszi az omniát, amit nem kell porciózni. Akit meg érint, az úgy is tudja.

• 0

#13 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 107.290 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 10 - 07:17

Újabb segítség kellene.

Meg kellene fogalmazni a zacsin lévő szövegeket.

Nem akarunk túlságosan blőd, sablonos marketing szöveget rátenni.

Első körben ezt írtam:

Bal oldal:

Giesen, a világbajnok pörkölő gép!

Az utóbbi években az összes kávépörkölő világbajnokságon a versenyzők Giesen kávépörkölő gépet használtak.
Az AVX kávékat is ezzel pörköljük.

Jobb oldal:

Az AVX kínálatában közel 100 féle kávé megtalálható. A cégünk kizárólag a legjobb minőségű és a legfrissebb nyerskávékból pörköli a kávékat. A friss kávé a jó kávé!

Hátlap:
Mitől friss a kávé?
A legfrissebb nyerskávéból pörkölve, legfeljebb 6 hónapig tárolva és frissen darálva. A vásárlás után, az első felbontáskor javasoljuk, hogy mérje szét kisebb adagokba a szemes kávét. 

• 0

#14 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 107.290 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 09 - 12:16

Hát valóban a csíkos zacsi nem valami szép.

De nekem az AVX felirat sem passzol, mint név, mert eredetileg nem audió névre utal? Valami ütős cégnevet nem lehetett volna választani?

Egy kritika:

"Szavazz, hogy megtudjuk milyen kávét szoktál vásárolni."

A 100% Arabica kávés dolog kimaradt a listából!

Pl. "Csak friss pörkölésű 100% Arabica tartalmú kávét veszek. 5000 Ft-nál többet is adok 1 Kg kávéért."

A logót most cseréltük vissza.

Sokunknak tetszik. Mivel te soha sem vásároltál ilyet, szerintem neked mindegy is.

A szavazás több, mint 2 éves. 

• 0

#15 Feribá

Feribá

Nincs visszaút

• PipaPipa
  • 179 Hozzászólás:
  • Interests:Pankráció ez-évben nagyon durván...

Elküldve: 2017 május 09 - 12:05

Hát valóban a csíkos zacsi nem valami szép.

De nekem az AVX felirat sem passzol, mint név, mert eredetileg nem audió névre utal? Valami ütős cégnevet nem lehetett volna választani?

Egy kritika:

"Szavazz, hogy megtudjuk milyen kávét szoktál vásárolni."

A 100% Arabica kávés dolog kimaradt a listából!

Pl. "Csak friss pörkölésű 100% Arabica tartalmú kávét veszek. 5000 Ft-nál többet is adok 1 Kg kávéért."

Szerkesztve Feribá által: 2017 május 09 - 12:09

• 0

#16 killerfinger

killerfinger

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 74 Hozzászólás:
  • Interests:Monti, outi, pálinka, főzés

Elküldve: 2017 május 09 - 09:38

327Screen_Shot_2017_05_09.jpg

Az csak most jutott eszembe, hogy ha van őrölt kávétok is, akkor ez megtévesztő lehet.

• 0

#17 killerfinger

killerfinger

Lefelé a lejtőn

• PipaPipa
  • 74 Hozzászólás:
  • Interests:Monti, outi, pálinka, főzés

Elküldve: 2017 május 09 - 09:24

327Screen_Shot_2017_05_09.jpg

Én is kezdek efelé elmozdulni.

Lehet kép és szöveg is, csak olyannak kell lenni, ami mindegyiknél egyforma lenne.

Erre is jöhetnek ötletek.

"Esetleg valami kávés alnyomat/textúrában gondolkodni?"

Raknál be erről egy képet? Ez érdekes lehet.

Arra gondoltam már a legelején, hogy a pörkölő masina kerülne az egyik oldalra és a hozzá tartozó szöveg.

A másik részen pedig a a kávékról lenne pár mondat.

• 0

#18 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 107.290 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 09 - 09:19

Először tetszett a csÍkos, de tényleg popcornos hatása van. A kép fontos lenne. Baromi jól néz ki, szerintem tarolni fog. Rengeteg barátom, ismerősöm van, aki ivott már AVX kávét, ízlett is neki, de annyira nem elkötelezett, hogy webshopból rendeljen, és egyszerre nagyobb összegért, hogy a szállítás is ingyen legyen. Így viszont hozzájuk is eljuthattok a multikon keresztül.

Eldöntöttem: nem lesz csík az oldalán.

Szemből nézve a bal oldali részen lesz a pörkölőről egy kép és hozzá valamennyi szöveg. A jobb oldali részen alul lesz egy kifordított logó és a kávékról valamilyen infó.

A hátlap alján lesz az ATC és az AVX adatai. Felette pedig egy ragacs a kávé pontos adatairól.

Csatolt képek:

• A22.jpg-1.jpg

• 0

#19 AVX

AVX

avxcafe.hu

• _ATC
  • 107.290 Hozzászólás:

Elküldve: 2017 május 09 - 08:03

Először tetszett a csÍkos, de tényleg popcornos hatása van. A kép fontos lenne. Baromi jól néz ki, szerintem tarolni fog. Rengeteg barátom, ismerősöm van, aki ivott már AVX kávét, ízlett is neki, de annyira nem elkötelezett, hogy webshopból rendeljen, és egyszerre nagyobb összegért, hogy a szállítás is ingyen legyen. Így viszont hozzájuk is eljuthattok a multikon keresztül.

OK, agyalunk valami jó képen, de ti is segítsetek

• 0

#20 Begicafe

Begicafe

Lefelé a lejtőn

• Mokka Mester
  • PipaPipaPipa
  • 1.436 Hozzászólás:
  • Interests:Kávé, fotó, zene

Elküldve: 2017 május 09 - 08:00

Én is kezdek efelé elmozdulni.

Lehet kép és szöveg is, csak olyannak kell lenni, ami mindegyiknél egyforma lenne.

Erre is jöhetnek ötletek.

"Esetleg valami kávés alnyomat/textúrában gondolkodni?"

Raknál be erről egy képet? Ez érdekes lehet.

• 0

0 felhasználó olvassa ezt a témát.

0 felhasználó, 0 vendég, 0 anonim felhasználó